Enfold - en to he translation catalogue (7170 entries)

en:  %s ago
he:  לפני %s

en:  *** Error:  Term %d missing
he:  שגיאה: חסר %d מונחים

en:  *** Error: Post %d missing
he:  שגיאה: %d הצבה חסרה

en:  - Customize Item: %s
he:  - התאמה אישית של פריט: %s

en:  - Customize: %s
he:  - התאמה אישית: %s

en:  - in use
he:  - בשימוש

en:  - unused
he:  - לא בשימוש

en:  Check API Key
he:  בדוק מפתח API

en:  Check reCAPTCHA API Keys V3
he:  בדוק את מקשי ה- API של ReCAPTCHA V3

en:  Check reCAPTCHA API Keys Version 2
he:  בדוק את מקשי ה- API של ReCAPTCHA גירסה 2

en:  Elements
he:  רכיבי

en:  Unknown
he:  ידוע

en:  adds a button that opens the privacy modal popup window - you have to enable cookie consent message bar
he:  מוסיף לחצן שפותח את החלון המוקפץ של מודאלי הפרטיות - עליך להפוך את סרגל ההודעות של הסכמת קבצי Cookie לזמין

en:  adds a do not accept cookies button
he:  הוספת לחצן 'אל תקבל קבצי Cookie'

en:  adds a list about used and accessable cookies in domain with value and additional info about the cookie
he:  הוספת רשימה אודות קבצי Cookie הנמצאים בשימוש וניתן לגשת אליהם בתחום עם ערך ומידע נוסף אודות קובץ ה- Cookie

en:  adds an accept all cookies and services button
he:  מוסיף לחצן 'קבל את כל קבצי ה- Cookie והשירותים'

en:  adds an accept cookies button
he:  מוסיף לחצן 'קבל קבצי Cookie'

en:  ago
he:  לפני

en:  allows a user to disable Google tracking in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית מעקב של Google בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable custom cookies (see options below) in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית קבצי Cookie מותאמים אישית (ראה אפשרויות להלן) בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable the use of Google Maps in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית את השימוש במפות Google בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable the use of Google reCaptcha in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית את השימוש ב-Google reCaptcha בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable the use of Google webfonts in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית את השימוש ב- Google webfonts בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable the use of google maps in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית את השימוש במפות Google בדפדפן שלו

en:  allows a user to disable the use of google webfonts in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית את השימוש בגוגל webfonts בדפדפן שלו או שלה

en:  allows a user to disable video embeds in his or her browser
he:  מאפשר למשתמש להשבית הטבעות וידאו בדפדפן שלו

en:  allows a user to opt out from essential theme and all other cookies (except 2 from av_privacy_allow_cookies)
he:  מאפשר למשתמש לבטל את הצטרפותו מתוך ערכת נושא חיונית וכל העוגיות האחרות (למעט 2 מתוך av_privacy_allow_cookies)

en:  allows a user to refuse cookies and hides message bar (needs 2 cookies for that, others are removed)
he:  מאפשר למשתמש לסרב לעוגיות ומסתיר סרגל הודעות (צריך 2 קבצי Cookie בשביל זה, אחרים מוסרים)

en:  displays a link to the privacy policy page set in your WordPress admin panel or to a custom page
he:  הצגת קישור לדף מדיניות הפרטיות שהוגדר בלוח הניהול של WordPress או לעמוד מותאם אישית

en:  this site
he:  אתר זה

en: #ID
he: # זיהוי

en: %1$d of %2$d
he: %1$d מתוך %2$d

en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
he: %1$s הותקן והופעל בהצלחה.

en: %1$s installed successfully.
he: %1$s הותקן בהצלחה.

en: %d comment(s) need to be approved.
he: %d יש לאשר הערות.

en: %d error(s)
he: שגיאות %d

en: %d error(s) detected
he: %d זוהו שגיאות

en: %d fatal error(s)
he: %d שגיאות מכרעת

en: %d fatal error(s), %d error(s) and %d warning(s) detected parsing the  shortcodes.
he: %d שגיאות מכרעת, שגיאות %d ואזהרת %d שזוהו בעת ניתוח הקודים הקצרים.

en: %d fatal error(s), %d error(s) and %d warning(s) detected parsing the shortcodes.
he: %d שגיאות מכרעת, שגיאות %d ואזהרת %d שזוהו בעת ניתוח הקודים הקצרים.

en: %d slider has been successfully imported. | %d sliders have been successfully imported.
he[0]: מחוון %d יובא בהצלחה.
he[1]: מחוון %d יובא בהצלחה.

en: %d warning(s)
he: אזהרות %d

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
he: %s &#8220;%s&#8221; כבר קיים.

en: %s (Invalid)
he: %s (לא חוקי)

en: %s (Pending)
he: %s (בהמתנה)

en: %s - unknown error code
he: %s - קוד שגיאה לא ידוע

en: %s Comment
he: ‫%s הערה

en: %s Comments
he: %s תגובות

en: %s revision
he: מהדורה %s

en: %s revisions
he: תיקונים %s

en: %sWPKraken%s has a professional team of WordPress experts to offer a variety of customization jobs. We’ve partnered with them in order to provide these kinds of services to you. Get a free quote if you’re looking for someone to manage your site, build sliders and customize LayerSlider according to your needs.
he: %s WPKraken%s יש צוות מקצועי של מומחי וורדפרס להציע מגוון רחב של עבודות התאמה אישית. שיתפנו איתם פעולה כדי לספק לך שירותים מסוג זה. קבל הצעת מחיר בחינם אם אתה מחפש מישהו לנהל את האתר שלך, לבנות מחוונים ולהתאים אישית את LayerSlider בהתאם לצרכים שלך.

en: %sWhat is it:%s Google Fonts offers hundreds of custom fonts and is one of the most popular web services to customize website appearance with beautiful typography.
he: %s מה זה:%s Google Fonts מציע מאות גופנים מותאמים אישית הוא אחד משירותי האינטרנט הפופולריים ביותר כדי להתאים אישית את המראה באתר עם טיפוגרפיה יפה.

en: %sWhy is it important:%s Many of our importable content in the Template Store use and rely on Google Fonts. If you disable this feature, you may not be able to add custom fonts and it might compromise the appearance of textual content in sliders. Third parties can offer the same functionality, but they are also subjected to Google’s data processing.
he: %s למה זה חשוב:%s רבים מהתוכן הניתן לייבוא שלנו בחנות התבניות משתמשים ומסתמכים על גופנים של Google. אם תהפוך תכונה זו ללא זמינה, ייתכן שלא תוכל להוסיף גופנים מותאמים אישית והדבר עלול לסכן את המראה של תוכן טקסטואלי במחוונים. צדדים שלישיים יכולים להציע את אותה פונקציונליות, אך הם גם כפופים לעיבוד הנתונים של Google.

en: %sWhy should I care:%s Google might be able to track your activity when using their services. Please review Google’s %sPrivacy Policy%s and %sGDPR Compliance%s. As an external service, you can choose to disable Google Fonts if you disagree with Google’s data processing methods.
he: %s למה שיהיה לי אכפת:%s Google יוכלו לעקוב אחר הפעילות שלך בעת השימוש בשירותים שלהם. אנא עיינו במדיניות %sPrivacy של גוגל%s ובתאימות %sGDPR%s. כשירות חיצוני, אתה יכול לבחור להשבית את Google Fonts אם אתה לא מסכים עם שיטות עיבוד הנתונים של Google.

en: &laquo; All Events
he: ‫&laquo; כל הארועים

en: &laquo; Older Comments
he: ‫&laquo; תגובות קודמות

en: &larr; Back to Slider
he: ← חזרה למחוון

en: &larr; Options
he: אפשרויות ←

en: &larr; Sliders
he: מחווני ←

en: &quot;Additional information&quot; tab with product attributes
he: הכרטיסיה 'מידע נוסף' עם תכונות מוצר

en: &quot;Follow on Instagram&quot; Button
he: לחצן &quot;עקוב באינסטגרם&quot;

en: &quot;Load More&quot; Button
he: לחצן &quot;טען עוד&quot;

en: &quot;Reviews&quot; tab (Needs to enable reviews in WC -&gt; Settings -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Enable reviews)
he: הכרטיסיה &quot;סקירות&quot; (צריך לאפשר ביקורות ב- WC -&gt; הגדרות -&gt; מוצר -&gt; מוצר -&gt; הפוך ביקורות לזמינות)

en: &quot;Reviews&quot; tab (needs to enable reviews in advanced tab)
he: הכרטיסייה &quot;סקירות&quot; (צריך לאפשר סקירות בכרטיסייה מתקדמת)

en: ( %d templates found )
he: ( נמצאו תבניות %d )

en: (Classic)
he: (קלאסי) אני לא יכול לעשות את זה.

en: (Copy)
he: (עותק)

en: (Edit)
he: (עריכה)

en: (If you are running a caching plugin that is not detected or your webhost has built in caching ignore this message)
he: (אם אתה מפעיל תוסף אחסון במטמון שלא זוהה או שה- webhost שלך בנה במטמון התעלם מהודעה זו)

en: (If you are running an image optimization plugin that is not detected just ignore this message)
he: (אם אתה מפעיל תוסף מיטוב תמונה שאינו מזוהה פשוט התעלם מהודעה זו)

en: (It is recommended to only activate this if you receive spam from your contact form, since an invisible spam protection is also implemented that should filter most spam messages by robots anyway)
he: (מומלץ להפעיל זאת רק אם אתה מקבל דואר זבל מטופס איש הקשר שלך, שכן הגנת דואר זבל בלתי נראית מיושמת גם כי צריך לסנן את רוב הודעות דואר הזבל על ידי רובוטים בכל מקרה)

en: (It is recommended to only activate this if you receive spam from your contact form, since an invisible spam protection is also implemented that should filter most spam messages by robots anyways)
he: (מומלץ להפעיל זאת רק אם אתה מקבל דואר זבל מטופס איש הקשר שלך, שכן הגנת דואר זבל בלתי נראית מיושמת גם כי צריך לסנן את רוב הודעות דואר הזבל על ידי רובוטים בכל מקרה)

en: (Mega Menu)
he: (מגה תפריט)

en: (Note: Images will be scaled to fit for the amount of columns chosen above)
he: (הערה: קנה המידה של התמונות ישתנה כך שיתאים לכמות העמודות שנבחרו לעיל)

en: (Show Styling Page)
he: (הצג דף סטיילינג)

en: (Show example Screenshot)
he: (הצג צילום מסך לדוגמה)

en: (Unnamed Slider - #%d)
he: (מחוון ללא שם - #%d)

en: (Unnamed Slider)
he: (מחוון ללא שם)

en: (Visible to admins only.)
he: (גלוי למנהלי מערכת בלבד).

en: (cropped)
he: (נחתך)

en: (disabled)
he: (מנוטרל)

en: (for forum functionality)
he: (עבור פונקציונליות הפורום)

en: (for shop functionality)
he: (עבור פונקציונליות של חנות)

en: (if you want to provide online ordering and delivery)
he: (אם ברצונך לספק הזמנה ומשלוח מקוונים)

en: (if you want to sell photos online)
he: (אם אתה רוצה למכור תמונות באינטרנט)

en: (needs to be active to allow date based bookings)
he: (צריך להיות פעיל כדי לאפשר הזמנות מבוססות תאריך)

en: (needs to be active to install the demo)
he: (צריך להיות פעיל כדי להתקין את ההדגמה)

en: (remove)
he: (הסרה)

en: - Select -
he: - בחר -

en: -100% layer height
he: -גובה 100% layer

en: -100% layer width
he: -רוחב 100% layer

en: -20% layer height
he: -גובה 20% layer

en: -20% layer width
he: -רוחב 20% layer

en: -50% slider height
he: -גובה % s50

en: -50% slider width
he: -רוחב % s50

en: .... possible 3rd party tabs
he: .... כרטיסיות אפשריות של צד שלישי

en: /* You can type here any CSS code that will be loaded both on your admin and front-end pages.
he: /* באפשרותך להקליד כאן כל קוד CSS שייטען הן בדף הניהול והן בעמודים החזיתיים.

en: 1 Column
he: עמודה 1

en: 1 Column layout
he: פריסת עמודה אחת

en: 1 Columns
he: עמודה 1

en: 1 Milestone
he: אבן דרך 1

en: 1 Pixel Gap
he: מרווח של פיקסל אחד

en: 100 (UltraLight)
he: 100 (אור אולטרה)

en: 100% layer height
he: גובה 100% layer

en: 100% layer width
he: רוחב 100% layer

en: 2 Columns
he: 2 עמודות

en: 2 Milestones
he: 2 אבני דרך

en: 20% layer height
he: גובה 20% layer

en: 20% layer width
he: רוחב 20% layer

en: 200 (Thin)
he: 200 (דק)

en: 2D
he: שני (sheni) (m)

en: 2D Transitions
he: מעברים דו-מימדיים

en: 2D transitions
he: מעברים דו-מימדיים

en: 2k+ likes
he: 2k+ אוהב

en: 3 Columns
he: 3 עמודות

en: 3 Items
he: 3 פריטים

en: 3 Milestones
he: 3 אבני דרך

en: 300 (Light)
he: 300 (אור)

en: 3D
he: תלת מימד

en: 3D Transition
he: מעבר תלת-ממדי

en: 3D Transitions
he: מעברים תלת-ממדיים

en: 3D transitions
he: מעברים תלת-ממדיים

en: 4 Columns
he: 4 עמודות

en: 4 Items
he: 4 פריטים

en: 4 Milestones
he: 4 אבני דרך

en: 400 (Regular)
he: 400 (רגיל)

en: 404 - Page not Found
he: אופס, הדף הזה לא קיים באתר

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: 5 Columns
he: 5 עמודות

en: 5 Items
he: 5 פריטים

en: 5 Milestones
he: 5 אבני דרך

en: 50% slider height
he: גובה % s50

en: 50% slider width
he: רוחב % s50

en: 500 (Medium)
he: 500 (בינוני)

en: 6 Columns
he: 6 עמודות

en: 600 (Semibold)
he: 600 (סמיבולד)

en: 7 Columns
he: 7 עמודות

en: 700 (Bold)
he: 700 (מודגש)

en: 8 Columns
he: 8 עמודות

en: 800 (Heavy)
he: 800 (כבד)

en: 900 (Black)
he: 900 (שחור)

en: <br/><br/>The script returned the following message: <br/>
he: <br/><br/>קובץ ה- Script החזיר את ההודעה הבאה: <br/>

en: <i>number</i> or <i>min,max</i> If you specify a value greater than 1,  LayerSlider will cut your slide into tiles. You can specify here how many  columns of your transition should have. If you specify two numbers separated  with a comma, LayerSlider will use that as a range and pick a random number  between your values.
he: <i>מספר</i> או <i>דקה, מקסימום</i> אם תציין ערך גדול מ- 1, LayerSlider יחתוך את השקופית לאריחים. באפשרותך לציין כאן כמה עמודות של המעבר שלך צריכות להיות. אם תציין שני מספרים המופרדים באמצעות פסיק, LayerSlider ישתמש בזה כטווח ויבחר מספר אקראי בין הערכים שלך.

en: <i>number</i> or <i>min,max</i> If you specify a value greater than 1,  LayerSlider will cut your slide into tiles. You can specify here how many  rows of your transition should have. If you specify two numbers separated  with a comma, LayerSlider will use that as a range and pick a random number  between your values.
he: <i>מספר</i> או <i>דקה, מקסימום</i> אם תציין ערך גדול מ- 1, LayerSlider יחתוך את השקופית לאריחים. באפשרותך לציין כאן כמה שורות של המעבר שלך צריכות להיות. אם תציין שני מספרים המופרדים באמצעות פסיק, LayerSlider ישתמש בזה כטווח ויבחר מספר אקראי בין הערכים שלך.

en: <i>number</i> or <i>min,max</i> If you specify a value greater than 1, LayerSlider will cut your slide into tiles. You can specify here how many columns of your transition should have. If you specify two numbers separated with a comma, LayerSlider will use that as a range and pick a random number between your values.
he: <i>מספר</i> או <i>דקה, מקסימום</i> אם תציין ערך גדול מ- 1, LayerSlider יחתוך את השקופית לאריחים. באפשרותך לציין כאן כמה עמודות של המעבר שלך צריכות להיות. אם תציין שני מספרים המופרדים באמצעות פסיק, LayerSlider ישתמש בזה כטווח ויבחר מספר אקראי בין הערכים שלך.

en: <i>number</i> or <i>min,max</i> If you specify a value greater than 1, LayerSlider will cut your slide into tiles. You can specify here how many rows of your transition should have. If you specify two numbers separated with a comma, LayerSlider will use that as a range and pick a random number between your values.
he: <i>מספר</i> או <i>דקה, מקסימום</i> אם תציין ערך גדול מ- 1, LayerSlider יחתוך את השקופית לאריחים. באפשרותך לציין כאן כמה שורות של המעבר שלך צריכות להיות. אם תציין שני מספרים המופרדים באמצעות פסיק, LayerSlider ישתמש בזה כטווח ויבחר מספר אקראי בין הערכים שלך.

en: <span class="av-screen-reader-only"> on %s</span>
he: <span class="av-screen-reader-only"> הלאה %s</span>

en: <span style="color: #ff33ff; font-weight: bold;">Maintenance Mode Enabled</span>
he: <span style="color: #ff33ff; font-weight: bold;">מצב תחזוקה זמין</span>

en: <span style="color:#D54E21 !important;">Maintenance Mode Enabled</span>
he: <span style="color:#D54E21 !important;">מצב תחזוקה זמין</span>

en: <ul>
    	<li>Scheduled sliders will only be visible to your visitors between the time period you set here.</li>
    	<li>We’re using international date and time format to avoid ambiguity.</li>
    	<li>You can also use relative formats described <a href="http://php.net/manual/en/datetime.formats.relative.php" target="_blank">here</a>. For example: <br> <i>tomorrow noon</i>, <i>monday 9am</i> or <i>+1 month</i></li>
    	<li>Clear the text field above and left it empty if you want to cancel the schedule.</li>
    </ul>
    
    <span>IMPORTANT:</span>
    <ul>
    	<li>You will still need to set the slider status as published,</li>
    	<li>and insert the slider to the target page with one of the methods described in the <a href="https://layerslider.kreaturamedia.com/documentation/#publish-shortcode" target="_blank">documentation</a>.</li>
    </ul>
he: <ul>
    	<li>מחוונים מתוזמנים יהיו גלויים למבקרים שלך רק בין פרק הזמן שהגדרת כאן.</li>
    	<li>אנו משתמשים בתבנית תאריך ושעה בינלאומית כדי למנוע עמימות.</li>
    	<li>באפשרותך גם להשתמש בתבניות יחסיות המתוארות <a href="http://php.net/manual/en/datetime.formats.relative.php" target="_blank">כאן</a>. לדוגמה: <br><i>מחר בצהריים,</i> <i>יום שני 9:00</i> או <i>+1 חודש</i></li>
    	<li>נקה את שדה הטקסט לעיל והשאר אותו ריק אם ברצונך לבטל את לוח הזמנים.</li>
    </ul>
    
    <span>חשוב:</span>
    <ul>
    	<li>עדיין יהיה עליך להגדיר את מצב המחוון כפי שפורסם,</li>
    	<li>והוסף את המחוון לעמוד היעד באמצעות אחת מהשיטות המתוארות <a href="https://layerslider.kreaturamedia.com/documentation/#publish-shortcode" target="_blank">בתיעוד</a>.</li>
    </ul>

en: >You have version
he: >ברשותך גירסה

en: A Button Row Button Element
he: רכיב לחצן שורת לחצן

en: A Catalogue Element Item
he: פריט רכיב קטלוג

en: A Contact Form Element Item
he: פריט רכיב טופס של איש קשר

en: A Content Slider Element Item
he: פריט רכיב של מחוון תוכן

en: A Fullscreen Slider image or video item
he: תמונת מחוון או פריט וידאו במסך מלא

en: A Fullwidth Easy Slider image or video item
he: תמונת מחוון קל ברוחב מלא או פריט וידאו

en: A Headline Rotator Headline Element
he: רכיב כותרת של מסובב כותרות

en: A OSM Map Marker
he: סמן מפת OSM

en: A Partner/Logo Element Item
he: פריט רכיב שותף/סמל

en: A Play by Scroll slider will pause when this layer finished its opening transition.
he: מחוון 'הפעל לפי גלילה' יושהה כאשר שכבה זו תסיים את מעבר הפתיחה שלה.

en: A Progress Bars Element Item
he: פריט רכיב של סרגלי התקדמות

en: A Sidebar widget to display latest portfolio entries in your sidebar
he: רכיב widget מסוג סרגל צידי להצגת ערכי התיקים העדכניים ביותר בסרגל הצידי

en: A Sidebar widget to display latest post entries in your sidebar
he: רכיב widget מסוג סרגל צידי להצגת ערכי הצבה העדכניים ביותר בסרגל הצידי

en: A Team Member Element Item
he: פריט רכיב של חבר צוות

en: A Testimonial Element Item
he: פריט רכיב המלצה

en: A Timeline Element Item
he: פריט רכיב ציר זמן

en: A connection error occured last time we tried verify your key with Google Maps - please revalidate the key.
he: אירעה שגיאת חיבור בפעם האחרונה שניסינו לאמת את המפתח שלך באמצעות Google Maps - נא שים לב למפתח.

en: A connection error occured last time we tried verify your key with your Mailchimp account - please revalidate the key.
he: אירעה שגיאת חיבור בפעם האחרונה שניסינו לאמת את המפתח שלך באמצעות חשבון Mailchimp שלך - נא בצע הערכת מפתח מחדש.

en: A connection error occured last time we tried verify your keys with Google reCAPTCHA - please revalidate the keys.
he: אירעה שגיאת חיבור בפעם האחרונה שניסינו לאמת את המפתחות שלך עם Google reCAPTCHA - נא שים לב למפתחות.

en: A connection error occurred last time we tried verify your key with Google Maps - please revalidate the key.
he: אירעה שגיאת חיבור בפעם האחרונה שניסינו לאמת את המפתח שלך באמצעות Google Maps - נא שים לב למפתח.

en: A connection error occurred last time we tried verify your keys with Google reCAPTCHA - please revalidate the keys.
he: אירעה שגיאת חיבור בפעם האחרונה שניסינו לאמת את המפתחות שלך עם Google reCAPTCHA - נא שים לב למפתחות.

en: A custom element is a new element with predefined option values based on an existing element.
he: רכיב מותאם אישית הוא רכיב חדש עם ערכי אפשרויות מוגדרים מראש המבוססים על רכיב קיים.

en: A detailed description for generating this token can be found %s here %s
he: תיאור מפורט ליצירת אסימון זה ניתן למצוא %s כאן %s

en: A few
he: מספר

en: A fixed image layer can be shown above the slider that remains still throughout the whole slider. Can be used to display logos or watermarks.
he: ניתן להציג שכבת תמונה קבועה מעל המחוון שנותרה עדיין בכל המחוון. ניתן להשתמש בו להצגת סמלים או סימני מים.

en: A list of all supported Video Services can be found on
he: ניתן למצוא רשימה של כל שירותי הווידאו הנתמכים ב-

en: A media element on the current slide has started playback.
he: רכיב מדיה בשקופית הנוכחית החל בהפעלה.

en: A media element on the current slide has stopped playback.
he: רכיב מדיה בשקופית הנוכחית הפסיק את ההפעלה.

en: A network timeout problem occured. Could be caused by an invalid V3 sitekey. Please recheck the key and try again.
he: אירעה בעיית זמן קצוב לרשת. ייתכן שנגרם על-ידי מפתח אתר V3 לא חוקי. נא בדוק שוב את המפתח ונסה שוב.

en: A network timeout problem occurred. Could be caused by an invalid V3 sitekey. Please recheck the key and try again.
he: אירעה בעיית זמן קצוב לרשת. ייתכן שנגרם על-ידי מפתח אתר V3 לא חוקי. נא בדוק שוב את המפתח ונסה שוב.

en: A new Version (%s) of your %s is available! You are using Version %s. <br/>See what's new in <a href='https://kriesi.at/documentation/enfold/enfold-changelog/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>change log</a>. Do you want to update?<br/><br/>
he: גרסה חדשה %s () שלך %s זמין! אתה משתמש בגירסה %s . <br/>ראה מה חדש <a href='https://kriesi.at/documentation/enfold/enfold-changelog/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>ביומן השינויים</a>. האם ברצונך לעדכן?<br/><br/>

en: A new group has been created from the selected items.
he: קבוצה חדשה נוצרה מהפריטים שנבחרו.

en: A new update for your theme
he: עדכון חדש עבור ערכת הנושא שלך

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to  ensure compatibility with newer export files.
he: גירסה חדשה של יבואן זה זמינה. נא עדכן לגירסה %s כדי להבטיח תאימות לקבצי ייצוא חדשים יותר.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
he: גירסה חדשה של יישום היבוא קיימת להורדה. אנא עדכנו לגירסה %s בשביל לוודא תאימות עם קבצי יבוא חדשים יותר.

en: A non functional image only preview for checkbox of Google reCAPTCHA
he: תצוגה מקדימה של תמונה לא פונקציונלית בלבד עבור תיבת הסימון של Google reCAPTCHA

en: A personal token is required to get access to the Envato API
he: נדרש אסימון אישי כדי לקבל גישה ל- API של Envato

en: A rough layout preview of the header area
he: תצוגה מקדימה של פריסה גסה של אזור הכותרת העליונה

en: A rough layout preview of the main menu
he: תצוגה מקדימה של פריסה גסה של התפריט הראשי

en: A rough preview of the frontend.
he: תצוגה מקדימה גסה של החזית.

en: A score of 1.0 is very likely a good interaction, 0.0 is very likely a bot. Google recommends a threshold of 0.5 by default. In case we encounter a non human we ask user to verify with Version 2 chckbox.
he: ציון של 1.0 הוא סביר מאוד אינטראקציה טובה, 0.0 הוא סביר מאוד בוט. גוגל ממליצה על סף של 0.5 כברירת מחדל. במקרה שאנו נתקלים באדם שאינו אנושי אנו מבקשים מהמשתמש לאמת באמצעות chckbox גירסה 2.

en: A short message that can be displayed below forms, along with a checkbox, that lets the user know that he has to agree to your privacy policy in order to send the form. See default text above if you leave empty.
he: הודעה קצרה שניתן להציג מתחת לטפסים, יחד עם תיבת סימון, המאפשרת למשתמש לדעת שעליו להסכים למדיניות הפרטיות שלך כדי לשלוח את הטופס. ראה טקסט ברירת מחדל לעיל אם תשאיר ריק.

en: A single tabs item
he: פריט כרטיסיות בודדות

en: A slide alias name, which you can use in your URLs with a hash tag so LayerSlider will start with the corresponding slide when visitors arrive to the page. Example: domain.com/page/#welcome<br><br>Use only lowercase alphanumeric values. You can also use this feature to implement slide navigation with links.
he: שם כינוי שקופית, שבו באפשרותך להשתמש ב כתובות ה- URL שלך עם תג Hash כך ש- LayerSlider יתחיל בשקופית המתאימה כאשר המבקרים יגיעו לדף. דוגמה: domain.com/page/#welcome<br><br>השתמש בערכים אלפאנומריים באותיות קטנות בלבד. באפשרותך גם להשתמש בתכונה זו כדי ליישם ניווט בשקופיות באמצעות קישורים.

en: A small caption below the icon
he: כיתוב קטן מתחת לסמל

en: A small title above the buttons.
he: כותרת קטנה מעל הלחצנים.

en: A widget that displays a facebook Likebox to a facebook page of your choice
he: יישומון המציג תיבת לייקבוק בפייסבוק לדף פייסבוק לפי בחירתך

en: A widget that displays your popular posts, recent posts, recent comments and a tagcloud
he: יישומון שמציג את הפוסטים הפופולריים שלך, פוסטים אחרונים, תגובות אחרונות ותיוג

en: A widget to display a link to your twitter profile and rss feed
he: יישומון להצגת קישור לפרופיל הטוויטר ולהזנת ה-rss שלך

en: ALB Custom Element
he: רכיב מותאם אישית ALB

en: ALB Custom Element Template Categories
he: קטגוריות תבניות רכיבים מותאמות אישית של ALB

en: ALB Custom Element Template Category
he: קטגוריית תבנית רכיב מותאם אישית ALB

en: ALB Custom Elements
he: רכיבים מותאמים אישית של ALB

en: ALB Element
he: אלמנט ALB

en: ALB Elements:
he: אלמנטים ALB:

en: API check returned false.
he: בדיקת API החזירה false.

en: About
he: אודות

en: About LayerSlider &amp; useful resources.
he: אודות משאבים שימושיים של LayerSlider.

en: Accept all cookies and services, dismiss notification
he: קבל את כל קבצי ה- Cookie והשירותים, בטל הודעה

en: Accept settings
he: קבל הגדרות

en: Accept settings and dismiss notification
he: קבלת הגדרות וביטול הודעה

en: Accept use of all cookies and services
he: קבל את השימוש בכל קבצי ה- Cookie והשירותים

en: Accept use of cookies
he: קבלת שימוש בקובצי Cookie

en: Accepted formats: .ico, .png, .gif
he: תבניות מקובלות: .ico, .png .gif

en: Access more templates to get started with projects.
he: גש לתבניות נוספות כדי להתחיל בעבודה עם פרוייקטים.

en: Access to all the cool new features before anyone else.
he: גישה לכל התכונות החדשות והמגניירות לפני כל אחד אחר.

en: Accessibility Icons
he: סמלי נגישות

en: Accordion
he: אקורדיון

en: Accordion Image Size
he: גודל תמונת אקורדיון

en: Accordion Item
he: פריט אקורדיון

en: Accordion Slider
he: מחוון אקורדיון

en: Accordion Slider Item
he: פריט מחוון אקורדיון

en: Action with codeblock
he: פעולה עם מחסום קוד

en: Actionbutton %d
he: %d לחצן פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Activate
he: הפעל

en: Activate LayerSlider to receive the following benefits:
he: הפעל את ה- LayerSlider כדי לקבל את היתרונות הבאים:

en: Activate LayerSlider to unlock premium features, slider templates and other exclusive content & services. Receive live plugin updates with 1-Click installation (including optional early access releases) and premium support. Please read our %sdocumentation%s for more information. %sGot LayerSlider with a theme?%s
he: הפעל את LayerSlider כדי לבטל נעילה של תכונות מתקדמות, תבניות מחוונים ושירותי תוכן ושירותים בלעדיים אחרים. קבל עדכוני תוספים חיים עם התקנה בלחיצה אחת (כולל מהדורות גישה מוקדמת אופציונליות) ותמיכה באיכות פרימיום. אנא קראו את %sהתרוצץ%s שלנו לקבלת מידע נוסף. %s יש לך שכבת סלידר עם נושא? %s

en: Activate Multiline?
he: האם להפעיל ריבוי קווים?

en: Activate Now
he: הפעל כעת

en: Activate Plugin
he: הפעל תוסף

en: Activate and select who is allowed to create and edit custom elements. See documentation if you need a more specific handling.
he: הפעל ובחר מי רשאי ליצור ולערוך רכיבים מותאמים אישית. עיין בתיעוד אם אתה זקוק לטיפול ספציפי יותר.

en: Activate animation on page load (might be preferable on large galleries)
he: הפעלת הנפשה בטעינת עמוד (עשויה להיות עדיפה בגלריות גדולות)

en: Activate bundled plugin
he: הפעלת תוסף ארוז

en: Activate double opt-in?
he: האם להפעיל הצטרפות כפולה?

en: Activate for Smartphones and Tablets (browser width below 990px)
he: הפעל עבור טלפונים חכמים וטאבלטים (רוחב הדפדפן מתחת ל- 990px)

en: Activate if you want to use this feature.
he: הפעל אם ברצונך להשתמש בתכונה זו.

en: Activate installed plugin
he: הפעל תוסף מותקן

en: Activate only for Smartphones (browser width below 768px)
he: הפעל רק עבור טלפונים חכמים (רוחב הדפדפן מתחת ל- 768px)

en: Activate reset all options button
he: לחצן 'הפעל איפוס כל האפשרויות'

en: Activate to hide the developer options for template builder elements. (Usually located in the "advanced" tab of the element and containing options like custom IDs and CSS classes). More details can be found in our documentation:
he: הפעל כדי להסתיר את אפשרויות המפתחים עבור רכיבי בונה תבניות. (ממוקם בדרך כלל בכרטיסייה "מתקדם" של הרכיב ומכיל אפשרויות כגון מזהים מותאמים אישית ומחלקות CSS). פרטים נוספים ניתן למצוא בתיעוד שלנו:

en: Activate your copy of LayerSlider for auto-updates, or ask new versions from the theme author, so you can always use the latest release with all the new features and bug fixes. %sClick here to learn more%s.
he: הפעל את העותק של LayerSlider שברשותך לקבלת עדכונים אוטומטיים, או שאל גירסאות חדשות ממחבר ערכת הנושא, כך שתמיד תוכל להשתמש במהדורה האחרונה עם כל התכונות ותיקוני הבאגים החדשים. %s לחץ כאן לקבלת מידע נוסף%s.

en: Activated
he: הופעל

en: Active
he: פעיל

en: Active Custom 404 Page
he: דף 404 מותאם אישית פעיל

en: Active Custom Footer Page
he: עמוד כותרת תחתונה מותאם אישית פעיל

en: Active Image Style
he: סגנון תמונה פעיל

en: Active Maintenance Mode Page
he: דף מצב תחזוקה פעילה

en: Active Maintenance Page
he: דף תחזוקה פעילה

en: Active Tab Font Color
he: צבע גופן של כרטיסיה פעילה

en: Active the plugin to receive auto updates and premium benefits
he: פעיל את התוסף כדי לקבל עדכונים אוטומטיים והטבות פרימיום

en: Active thumbnail opacity
he: אטימות תמונה ממוזערת פעילה

en: Add
he: הוסף

en: Add Cell
he: הוסף תא

en: Add Coupon
he: הוסף קופון

en: Add Description
he: להוסיף תיאור

en: Add FAQ markup
he: הוספת סימון שאלות נפוצות

en: Add Google reCAPTCHA widget functionality to the theme to verify if user is a human. Currently only enfold contact forms are supported and you can choose for each form individually if you want to use a reCAPTCHA.
he: הוסף פונקציונליות יישומון ReCAPTCHA של Google לערכת הנושא כדי לוודא אם המשתמש הוא בן אדם. נכון לעכשיו רק טפסי אנשי קשר בעלי סיכום נתמכים ובאפשרותך לבחור עבור כל טופס בנפרד אם ברצונך להשתמש ב- reCAPTCHA.

en: Add Hotspot
he: הוספת נקודה חמה

en: Add Icon
he: הוספת אייקון

en: Add Image
he: הוספת תמונה

en: Add Images
he: הוספת תמונה

en: Add Layer
he: הוספת שכבה

en: Add LayerSlider
he: הוסף מדרג שכבות

en: Add Media
he: הוספת מסמכים

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New ALB Custom Element Template
he: הוספת תבנית חדשה של רכיב מותאם אישית ALB

en: Add New Coupon
he: הוספת קופון חדש

en: Add New Custom Element
he: הוסף רכיב מותאם אישית חדש

en: Add New Order
he: הוסף הזמנה חדשה

en: Add New Order status
he: הוסף מצב הזמנה חדשה

en: Add New Portfolio Entry
he: הוסף ערך תיק חדש

en: Add New Product
he: הוסף מוצר חדש

en: Add New Product Category
he: הוסף קטגוריית מוצר חדשה

en: Add New Product Tag
he: הוסף תג מוצר חדש

en: Add New Slider
he: הוספת סליידר

en: Add New Variation
he: הוסף וריאציה חדשה

en: Add Order
he: הוסף הזמנה חדשה

en: Add Preview Images
he: הוספת תמונות תצוגה מקדימה

en: Add Preview Text
he: הוספת טקסט תצוגה מקדימה

en: Add Product
he: הוסף מוצר

en: Add Tab
he: הוסף טאב

en: Add Table Column
he: הוסף עמודת טבלה

en: Add Table Row
he: הוסף שורת טבלה

en: Add Variation
he: הוספת וריאציה

en: Add Video
he: הוספת סרטון

en: Add Widget Area
he: הוסף אזור ווידג’טים חדש

en: Add a CSS class to the feed container
he: הוספת מחלקת CSS לגורם המכיל של הפיד

en: Add a CSS class to the feed container.
he: הוסף מחלקת CSS לגורם המכיל של ההזנה.

en: Add a Number here. It will be animated. You can also add non numerical  characters. Valid examples: 24/7, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc
he: הוסף מספר כאן. זה יהיה אנימציה. באפשרותך גם להוסיף תווים שאינם מספריים. דוגמאות תקפות: 24/7, 99.9$, 90%, 35k, 200mm וכו '

en: Add a Number here. It will be animated. You can also add non numerical characters. Valid examples: 24/7, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc
he: הוסף מספר כאן. זה יהיה אנימציה. באפשרותך גם להוסיף תווים שאינם מספריים. דוגמאות תקפות: 24/7, 99.9$, 90%, 35k, 200mm וכו '

en: Add a box-shadow to the column
he: הוספת צל תיבה לעמודה

en: Add a box-shadow to the row
he: הוספת צל תיבה לשורה

en: Add a comment form and comments list to the template
he: הוספת טופס הערה ורשימת הערות לתבנית

en: Add a custom alt attribute limited to this instance, replaces media gallery settings.
he: הוסף תכונת alt מותאמת אישית המוגבלת למופע זה, מחליף הגדרות גלריית מדיה.

en: Add a custom copyright text at the bottom of your site. eg:
he: הוסף טקסט זכויות יוצרים מותאם אישית בתחתית האתר שלך. למשל:

en: Add a custom css class for the element here. Make sure to only use allowed  characters (latin characters, underscores, dashes and numbers)
he: הוסף מחלקת css מותאמת אישית עבור הרכיב כאן. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים)

en: Add a custom css class for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers)
he: הוסף מחלקת css מותאמת אישית עבור הרכיב כאן. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים)

en: Add a custom css class for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
he: הוסף מחלקת css מותאמת אישית עבור הרכיב כאן. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים, לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים)

en: Add a custom css class for the heading here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers).
he: הוסף מחלקת css מותאמת אישית עבור הכותרת כאן. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים).

en: Add a custom text for the element here. This text will be added to the aria-label attribute and can be used by accessibility tree and screen readers. Leave empty if not needed.
he: הוסף טקסט מותאם אישית עבור הרכיב כאן. טקסט זה יתווסף לתכונה תווית אריה וניתן להשתמש בו על-ידי קוראי עץ נגישות וקוראי מסך. השאר ריק אם אין צורך.

en: Add a custom title attribute limited to this instance, replaces media gallery settings.
he: הוסף תכונת כותרת מותאמת אישית המוגבלת למופע זה, מחליף הגדרות גלריית מדיה.

en: Add a fullwidth section with tabs that can contain columns and other elements
he: הוספת מקטע ברוחב מלא עם כרטיסיות שיכולות להכיל עמודות ורכיבים אחרים

en: Add a google map to your blog or site
he: הוספת מפה של Google לבלוג או לאתר שלך

en: Add a link
he: הוספת קישור

en: Add a mouse hover effect to the image
he: הוספת אפקט ריחוף של עכבר לתמונה

en: Add a new slider or check out the %sTemplate Store%s to get started using LayerSlider.
he: הוסף מחוון חדש או עיין %sמאגר הפלטה%s כדי להתחיל להשתמש ב- LayerSlider.

en: Add a number here to start the animation. Leave blank to start from 0. Only use numerical characters for a valid integer number.
he: הוסף כאן מספר כדי להתחיל את ההנפשה. השאר ריק כדי להתחיל מ- 0. השתמש בתווים מספריים בלבד עבור מספר שלם חוקי.

en: Add a number here. It will be animated. You can also add non numerical characters. Valid examples: 24/7, 50.45, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc. Leading 0 will be kept, separated numbers will be animated individually.
he: הוסף כאן מספר. זה יהיה אנימציה. באפשרותך גם להוסיף תווים שאינם מספריים. דוגמאות תקפות: 24/7, 50.45, 99.9$, 90%, 35k, 200mm וכו '. 0 מוביל יישמר, מספרים מופרדים יונפשו בנפרד.

en: Add a number here. It will be animated. You can also add non numerical characters. Valid examples: 24/7, 50.45, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc. Leading 0 will be kept, seperated numbers will be animated individually.
he: הוסף כאן מספר. זה יהיה אנימציה. באפשרותך גם להוסיף תווים שאינם מספריים. דוגמאות תקפות: 24/7, 50.45, 99.9$, 90%, 35k, 200mm וכו '. 0 מוביל יישמר, מספרים מופרדים יונפשו בנפרד.

en: Add a page split to the template. A pagination helps the user to navigate to  the previous/next page.
he: הוסף עמוד המפוצל לתבנית. חלוקה לעמודים מסייעת למשתמש לנווט לדף הקודם/הבא.

en: Add a page split to the template. A pagination helps the user to navigate to the previous/next page.
he: הוסף עמוד המפוצל לתבנית. חלוקה לעמודים מסייעת למשתמש לנווט לדף הקודם/הבא.

en: Add a short caption to the table so visitors know what the data is about
he: הוספת כיתוב קצר לטבלה כדי שהמבקרים יידעו על מה הנתונים

en: Add a short content description to identify the element in backend when editing ALB content
he: הוספת תיאור תוכן קצר כדי לזהות את הרכיב ב- backend בעת עריכת תוכן ALB

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image  position. This is only to add some 'spice' to the site and only works in  modern browsers
he: הוסף הנפשה קטנה לתמונה כשהמשתמש יגלל לראשונה למיקום התמונה. זה רק כדי להוסיף קצת 'תבלין' לאתר ועובד רק בדפדפנים מודרניים

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is only to add some 'spice' to the site and only works in modern browsers
he: הוסף הנפשה קטנה לתמונה כשהמשתמש יגלל לראשונה למיקום התמונה. זה רק כדי להוסיף קצת 'תבלין' לאתר ועובד רק בדפדפנים מודרניים

en: Add a title attribut for screen reader
he: הוספת כותרת המיוחסת לקורא מסך

en: Add a title attribute for this button.
he: הוסף תכונת כותרת עבור לחצן זה.

en: Add a tooltip for this Icon. The tooltip will appear on mouse over
he: הוסף תיאור כלי עבור סמל זה. תיאור הכלי יופיע בעכבר מעל

en: Add additional custom css classes for the element here. This field can be locked in template elements. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
he: הוסף מחלקות css מותאמות אישית נוספות עבור הרכיב כאן. ניתן לנעול שדה זה ברכיבי תבנית. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים, לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים)

en: Add an IconBox title here
he: הוסף כותרת תיבת סמלים כאן

en: Add an alt attribut for screen reader
he: הוספת alt ייחוס עבור קורא מסך

en: Add an audio player element
he: הוספת רכיב נגן שמע

en: Add an extra descriptive subheading above or below the actual heading
he: הוספת כותרת משנה תיאורית נוספת מעל או מתחת לכותרת בפועל

en: Add an icon to the element?
he: האם להוסיף סמל לרכיב?

en: Add another social icon
he: הוספת סמל חברתי נוסף

en: Add codeblock to content
he: הוספת חסימת קוד לתוכן

en: Add custom css class
he: הוספת קלאס CSS מותאם אישית

en: Add font
he: הוספת גופן

en: Add item to cart (if item has variations the single product page will be opened)
he: הוספת פריט לעגלת הקניות (אם לפריט יש וריאציות, דף המוצר היחיד ייפתח)

en: Add links to open the CPT screens
he: הוספת קישורים לפתיחת מסכי CPT

en: Add multiple Grid Rows below each other to create advanced grid layouts. Cells can be styled individually
he: הוסף שורות רשת מרובות אחת מתחת זו לזו כדי ליצור פריסות רשת מתקדמות. ניתן לעצב תאים בנפרד

en: Add multiple Images
he: הוספת תמונות מרובות

en: Add new
he: הוסף חדש

en: Add new layer
he: הוספת שכבה חדשה

en: Add new slide
he: הוסף שקופית חדשה

en: Add selected page/post metadata in a textline
he: הוספת מטה-נתונים של עמוד/פוסט שנבחרו בתיבת טקסט

en: Add self-hosted HTML 5 video
he: הוספת וידאו HTML 5 באירוח עצמי

en: Add single audio
he: הוספת שמע יחיד

en: Add single image
he: הוספת תמונה בודדת

en: Add single image or video
he: הוספת תמונה או וידאו בודדים

en: Add slider
he: הוסף מחוון

en: Add some content for this IconBox
he: הוסף תוכן עבור תיבת סמלים זו

en: Add some content to be displayed bellow the number
he: הוסף תוכן שיוצג כדי לשאוג את המספר

en: Add some content to be displayed below the number
he: הוספת תוכן שיוצג מתחת למספר

en: Add text or code to your website without any formatting or text optimization. Can be used for HTML/CSS/Javascript
he: הוסף טקסט או קוד לאתר האינטרנט שלך ללא כל עיצוב או מיטוב טקסט. ניתן לשימוש עבור HTML/CSS/Javascript

en: Add text, shortcodes, HTML, CSS, JavaScript and non executeable codesnippets to your website (without any formatting or text optimization).
he: הוסף טקסט, קודים קצרים, HTML, CSS, JavaScript וקטעי קוד שאינם ניתנים להפעלה לאתר שלך (ללא כל עיצוב או מיטוב טקסט).

en: Add the text that should be displayed in your header here
he: הוסף את הטקסט שאמור להיות מוצג בכותרת העליונה שלך כאן

en: Add title
he: הוסף כותרת

en: Add to Gallery
he: הוסף לגלריה

en: Add unique timestamps (= default)
he: הוספת חותמות זמן ייחודיות (= ברירת מחדל)

en: Add your Custom Element Name
he: הוספת שם הרכיב המותאם אישית שלך

en: Add your caption text
he: הוספת טקסט הכיתוב

en: Add your own CSS code that will be applied globally on your site.
he: הוסף קוד CSS משלך שיוחל באופן כללי באתר שלך.

en: Add your own text
he: הוספת טקסט משלך

en: Add your subheading here
he: הוסף את כותרת המשנה שלך כאן

en: Add-Ons
he: תוספים

en: Add/Edit Audio Files
he: הוספה/עריכה של קבצי שמע

en: Add/Edit Buttons
he: הוספה/עריכה של לחצנים

en: Add/Edit Contact Form Elements
he: הוספה/עריכה של רכיבי טופס של איש קשר

en: Add/Edit Gallery
he: הוסף/ערוך גלריה

en: Add/Edit Grid items
he: הוספה/עריכה של פריטי רשת

en: Add/Edit List items
he: הוספה/עריכה של פריטי רשימה

en: Add/Edit Map Locations
he: הוספה/עריכה של מיקומי מפות

en: Add/Edit Marker Locations
he: הוספה/עריכה של מיקומי סמן

en: Add/Edit Metadata
he: הוספה/עריכה של מטה-נתונים

en: Add/Edit Milestones
he: הוספה/עריכה של אבני דרך

en: Add/Edit Progress Bars
he: הוספה/עריכה של סרגלי התקדמות

en: Add/Edit Slides
he: הוספה/עריכה של שקופיות

en: Add/Edit Social Service or Icon Links
he: הוספה/עריכה של קישורי שירות חברתי או סמל

en: Add/Edit Tabs
he: הוספת/עריכת טאבים

en: Add/Edit Testimonial
he: הוספת/עריכת חוות דעת

en: Add/Edit Toggles
he: הוספה/עריכה של החלפה דו-מצבית

en: Add/Edit rotating text
he: הוספה/עריכה של טקסט מסתובב

en: Add/Edit submenu item text
he: הוספה/עריכה של טקסט פריט תפריט משנה

en: Add/Edit your hotspots.
he: הוסף/ערוך את הנקודות החמות שלך.

en: Adding possible file caching on server might need a longer period of time to invalidate cache.
he: הוספת אחסון אפשרי של קבצים במטמון בשרת עשויה להזדקק לפרק זמן ארוך יותר כדי לבטל את תוקפו של המטמון.

en: Additional Attributes
he: תכונות נוספות

en: Additional Custom Cookies
he: קובצי Cookie מותאמים אישית נוספים

en: Additional Description
he: תיאור נוסף

en: Additional Description Position
he: מיקום תיאור נוסף

en: Additional Functionality
he: פונקציונליות נוספת

en: Additional Information:
he: מידע נוסף:

en: Additional Map Attributes
he: תכונות מפה נוספות

en: Additional Marker Attributes
he: תכונות סמן נוספות

en: Additional Portfolio Settings
he: הגדרות תיק נוספות

en: Additional Shortcode Attributes
he: תכונות קוד קצר נוספות

en: Additional Slide Settings
he: הגדרות שקופית נוספות

en: Additional Translate Icon
he: סמל תרגום נוסף

en: Address
he: כתובת

en: Address couldn't be found by Google, please add it manually
he: כתובת לא נמצאה על ידי Google, אנא הוסף אותה באופן ידני

en: Adjust table to screen size
he: התאמת הטבלה לגודל המסך

en: Adjust to content width
he: התאם לרוחב תוכן

en: Admin
he: מנהל

en: Admin notice for:
he: הודעת מנהל מערכת עבור:

en: Administrators
he: מנהלים

en: Admins only
he: למנהלי מערכת בלבד

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Debug Details
he: פרטי איתור באגים מתקדמים

en: Advanced Layerslider
he: מדרג שכבות מתקדם

en: Advanced Layout Builder
he: בונה פריסות מתקדם

en: Advanced Layout Editor
he: עורך פריסה מתקדם

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Advanced Styling
he: סטיילינג מתקדם

en: Advanced color and styling options
he: אפשרויות מתקדמות של צבע וסטיילינג

en: Advanced option
he: אפשרות מתקדמת

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Advertise here
he: פרסם כאן

en: After a visitor has clicked on the Unmute button the slider will assume that all later media can play with sound. Disable this option if you want to display the Unmute button on each slide separately.
he: לאחר שמבקר לחץ על לחצן בטל השתקה, המחוון יניח שכל המדיה המאוחרת יותר יכולה להשמיע צליל. הפוך אפשרות זו ללא זמינה אם ברצונך להציג את לחצן בטל השתקה בכל שקופית בנפרד.

en: After activating this feature you must reload backend to load the necssary menus to work with the CPT screens.
he: לאחר הפעלת תכונה זו עליך לטעון מחדש את הקצה העורפי כדי לטעון את התפריטים הדרושים כדי לעבוד עם מסכי CPT.

en: After animation
he: לאחר הנפשה

en: After changing the custom element template the new visual appearance is not recognized in the base element. Please save and reopen the base element to load visual support for this template.
he: לאחר שינוי תבנית הרכיב המותאם אישית, המראה החזותי החדש אינו מזוהה ברכיב הבסיס. נא שמור ופתח מחדש את רכיב הבסיס כדי לטעון תמיכה חזותית עבור תבנית זו.

en: Age-verification
he: אימות גיל

en: Ajax Portfolio Preview Settings
he: הגדרות תצוגה מקדימה של תיק Ajax

en: Alert (Orange)
he: התראה (כתום)

en: Align Buttons
he: ישר לחצנים

en: Align Center
he: ליישר למרכז

en: Align Layer
he: ישר שכבה

en: Align Layer ...
he: ישר שכבה ...

en: Align Left
he: יישור לשמאל

en: Align Popup to...
he: יישור מוקפץ ל...

en: Align Right
he: יישור לימין

en: Align layer(s)
he: ישר שכבות

en: Alignment
he: יישור

en: Alignment of the metadata content
he: יישור תוכן המטה-נתונים

en: Alignment of the text
he: יישור הטקסט

en: Aligns the menu either to the left, the right or centers it
he: יישור התפריט לשמאל, לימין או למרכז אותו

en: All
he: הכל

en: All  Order statuses
he: כל מצבי ההזמנה

en: All ALB Elements
he: כל רכיבי ALB

en: All Borders
he: כל הגבולות

en: All Free
he: הכל בחינם

en: All Headings
he: כל הכותרות

en: All Product Categories
he: כל קטגוריות המוצר

en: All Product Tags
he: כל תגי המוצר

en: All Sliders
he: כל הסליידרים

en: All buttons in a single tab
he: כל הלחצנים בכרטיסיה אחת

en: All cookies and services are accepted on first page load, user can opt out
he: כל קבצי ה- Cookie והשירותים מתקבלים בטעינת הדף הראשון, המשתמש יכול לבטל את הצטרפותו

en: All done.
he: הכל מוכן.

en: All fonts could be installed successfully.<br /><br />To show them in the option fields we will save your option settings and reload the page.
he: ניתן היה להתקין את כל הגופנים בהצלחה.<br /><br />כדי להציג אותם בשדות האפשרויות נשמור את הגדרות האפשרויות ונטען מחדש את הדף.

en: All installations and activations have been completed.
he: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו.

en: All installations have been completed.
he: כל ההתקנות הושלמו.

en: All pages
he: כל העמודים

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
he: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה. %1$s

en: All right!
he: בסדר!

en: All subitems use the same custom element template
he: כל אתר המשנה משתמש באותה תבנית רכיב מותאמת אישית

en: All theme options are available and can be changed
he: כל אפשרויות ערכת הנושא זמינות וניתן לשנותן

en: All users
he: כל המשתמשים

en: Allow block editor for all possible post types (= default)...
he: אפשר עורך בלוקים עבור כל סוגי הפוסטים האפשריים (= ברירת מחדל)...

en: Allow dragging
he: אפשר גרירה

en: Allow fullscreen mode
he: אפשר מצב מסך מלא

en: Allow non-admin users to change plugin settings and manage your sliders
he: אפשר למשתמשים שאינם מנהלי מערכת לשנות הגדרות תוסף ולנהל את המחוונים שלך

en: Allow restarting slides on resize
he: אפשר הפעלה מחדש של שקופיות במהלך שינוי גודל

en: Allow storage of site essential cookies and other cookies and use of features if not opt out
he: אפשר אחסון של קובצי Cookie חיוניים באתר ועוגיות אחרות ושימוש בתכונות אם לא תבטל את הסכמתך

en: Allow to filter products for this element using the 3 WooCommerce sidebar filters: Filter Products by Price, Rating, Attribute. These filters are only shown on the selected WooCommerce Shop page (WooCommerce -&gt; Settings -&gt; Products -&gt; General -&gt; Shop Page) or on product category pages. You may also use a custom widget area for the sidebar.
he: אפשר לסנן מוצרים עבור רכיב זה באמצעות 3 מסנני הסרגל הצידי של WooCommerce: סנן מוצרים לפי מחיר, דירוג, תכונה. מסננים אלה מוצגים רק בדף חנות WooCommerce שנבחר (WooCommerce - הגדרות &gt; - מוצרים &gt; -&gt; כללי -&gt; דף חנות) או בדפי קטגוריית מוצרים. ניתן גם להשתמש באזור ווידג'ט מותאם אישית לסרגל הצידי.

en: Allow to use cookies, you always can modify used cookies and services
he: אפשר להשתמש בקובצי Cookie, תמיד תוכל לשנות קבצי Cookie ושירותים משומשים

en: Allow to use cookies, you can modify used cookies in settings
he: לאפשר שימוש בקבצי Cookie, באפשרותך לשנות קבצי Cookie משומשים בהגדרות

en: Allow use of hierarchical custom elements
he: אפשר שימוש ברכיבים הירארכיים מותאמים אישית

en: Allowed Characters: Whitespace
he: תווים מותרים: רווח לבן

en: Allows stack modifications
he: מאפשר שינויי מחסנית

en: Allows the LayerSlider block for  WordPress’s new Gutenberg page editor, which makes it easy to insert sliders into your pages. Disable only if you’re experiencing issues with the editor.
he: מאפשר את בלוק LayerSlider עבור עורך העמודים החדש של וורדפרס גוטנברג, מה שמקל על הכנסת מחוונים לעמודים שלך. הפוך ללא זמין רק אם אתה נתקל בבעיות עם העורך.

en: Allows the LayerSlider helper utility for the classic WordPress page editor, which makes it easy to insert sliders into your pages. Disable only if you’re experiencing issues with the editor.
he: מאפשר את כלי העזר המסייע של LayerSlider עבור עורך העמודים הקלאסי של וורדפרס, מה שמקל על הכנסת מחוונים לעמודים שלך. הפוך ללא זמין רק אם אתה נתקל בבעיות עם העורך.

en: Allows the LayerSlider widget for Elementor, which makes it easy to insert sliders into your pages. Disable only if you’re experiencing issues with the editor.
he: מאפשר רכיב widget מסוג LayerSlider עבור Elementor, מה שמקל על הוספת מחוונים לעמודים. הפוך ללא זמין רק אם אתה נתקל בבעיות עם העורך.

en: Allows you to display the content of a different entry
he: מאפשר לך להציג את התוכן של ערך אחר

en: Already existing template %1$s is overwritten (%2$s). Make sure this is intended.
he: %1$s תבנית קיימת כבר מוחלף (%2$s). ודא שהדבר מיועד.

en: Alright!<br/>Download worked for demo %s. <br/>You can import the demo content now.
he: בסדר!<br/>ההורדה עבדה עבור הדגמה %s . <br/>באפשרותך לייבא את תוכן ההדגמה כעת.

en: Alright!<br/>Downloaded files for demo %s deleted
he: בסדר!<br/>קבצים שהורדו עבור הדגמה %s נמחקו

en: Alright!<br/>Import worked out for demo %s, no problems whatsoever. <br/>The page will now be reloaded to reflect the changes
he: בסדר!<br/>ייבוא הסתדר עבור %s הדגמה , אין בעיות כלשהן. <br/>הדף ייטען כעת מחדש כדי לשקף את השינויים

en: Also close when user clicks outside icongrid
he: סגור גם כאשר המשתמש לוחץ מחוץ לסמל

en: Alt
he: אלט

en: Alt Attribut
he: ייחוס חלופי

en: Alternate
he: חלופי

en: Alternate Background color
he: צבע רקע חלופי

en: Alternate Background for menu hover, tables etc
he: רקע חלופי עבור ריחוף בתפריט, טבלאות וכו '

en: Alternate Menu for Mobile
he: תפריט חלופי לנייד

en: Alternatively, you can ask the author of your WordPress theme to take steps and make the product activation box visible again. Also %smake sure to always use an original copy of LayerSlider%s downloaded from an official source. Pirated or modified copies can suffer from the same issue.
he: לחלופין, תוכל לבקש ממחבר ערכת הנושא שלך בוורדפרס לנקוט צעדים ולהפוך את תיבת הפעלת המוצר לגלויה שוב. כמו כן %sוודא תמיד להשתמש בעותק מקורי של LayerSlider%s שהורדו ממקור רשמי. עותקים פיראטיים או מותאמים עלולים לסבול מאותה בעיה.

en: Although pre-release versions meant to work properly, they might contain unknown issues, and are not recommended for sites in production.
he: למרות שגירסאות קדם-הפצה שנועדו לפעול כראוי, הן עשויות להכיל בעיות לא ידועות ואינן מומלצות עבור אתרים בייצור.

en: Always
he: תמיד

en: Always Display
he: הצג תמיד

en: Always Display attached to the main menu
he: הצג תמיד המצורף לתפריט הראשי

en: Always Display floating on the side
he: הצג תמיד צף בצד

en: Always Sticky
he: תמיד דביק

en: Always display
he: הצג תמיד

en: Always display caption
he: הצג תמיד כיתוב

en: Always display message box
he: הצג תמיד את תיבת ההודעה

en: Always display submenu items
he: הצג תמיד פריטי תפריט משנה

en: Always display the element
he: הצג תמיד את הרכיב

en: Always double check your spelling.
he: בדוק תמיד פעמיים את האיות שלך.

en: Always load all JavaScript files
he: טען תמיד את כל קובצי JavaScript

en: Always load all elements
he: טען תמיד את כל הרכיבים

en: Always load media features (= WP default behaviour)
he: טען תמיד תכונות מדיה (= התנהגות ברירת המחדל של WP)

en: Always load videos
he: טען תמיד סרטוני וידאו

en: Always on top
he: תמיד למעלה

en: Always receive the latest LayerSlider version.
he: קבל תמיד את גירסת ה- LayerSlider העדכנית ביותר.

en: An Accordion Item (toggle, accordions, FAQ)
he: פריט אקורדיון (דו-מצבי, אקורדיון, שאלות נפוצות)

en: An Accordion Slider image or video item
he: תמונה או פריט וידאו של מחוון אקורדיון

en: An Easy Slider image or video item
he: תמונת מחוון קלה או פריט וידאו

en: An Icon Grid Element Item
he: פריט רכיב רשת סמלים

en: An Icon List Element Item
he: פריט רכיב רשימת סמלים

en: An advertising widget that displays 1 big image
he: רכיב widget מסוג פרסום המציג תמונה גדולה 1

en: An advertising widget that displays 2 images with 125 x 125 px in size
he: רכיב widget מסוג פרסום המציג 2 תמונות בגודל 125 x 125 פיקסלים

en: An error occured
he: התרחשה שגיאה

en: An error occured creating the folder for the font %s in uploads directory. We are not able to integrate the font
he: אירעה שגיאה בעת יצירת התיקיה עבור הגופן %s בספריית העלאות. אין לנו אפשרות לשלב את הגופן

en: An error occured with the font %s and we are not able to integrate the font
he: אירעה שגיאה בגופן %s ואין לנו אפשרות לשלב את הגופן

en: An error occurred
he: התרחשה שגיאה

en: An error occurred creating the folder for the font %s in uploads directory. We are not able to integrate the font
he: אירעה שגיאה בעת יצירת התיקיה עבור הגופן %s בספריית העלאות. אין לנו אפשרות לשלב את הגופן

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he: אירעה שגיאה בעת ההתקנה %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: An error occurred with the font %s and we are not able to integrate the font
he: אירעה שגיאה בגופן %s ואין לנו אפשרות לשלב את הגופן

en: An item for %s
he: פריט עבור %s

en: An item for %s %s
he: פריט עבור %s %s

en: An update is available for LayerSlider WP!
he: קיים עדכון זמין עבור LayerSlider WP!

en: And a lot more ...
he: והרבה יותר...

en: And where do you want to display the Blog?
he: והיכן ברצונך להציג את הבלוג?

en: Animate
he: הנפש

en: Animate starting slide
he: הנפת שקופית פותחת

en: Animated Countdown
he: ספירה לאחור מונפשת

en: Animated Numbers
he: מספרים מונפשים

en: Animates rounded corners toward the value you specify here when the layer leaves the slider canvas.
he: מנפיש פינות מעוגלת לכיוון הערך שציינת כאן כשהשכבה עוזבת את בד המחוון.

en: Animates the background toward the color you specify here when the layer leaves the slider canvas.
he: מנפיש את הרקע לכיוון הצבע שתציינו כאן כשהשכבה עוזבת את בד המחוון.

en: Animates the layer height toward the value you specify here when the layer leaves the slider canvas.
he: מנפיש את גובה השכבה לכיוון הערך שתציינו כאן כשהשכבה עוזבת את בד המחוון.

en: Animates the layer width toward the value you specify here when the layer leaves the slider canvas.
he: מנפיש את רוחב השכבה לכיוון הערך שציינת כאן כשהשכבה עוזבת את בד המחוון.

en: Animates the text color toward the color you specify here when the layer leaves the slider canvas.
he: מנפיש את צבע הטקסט לכיוון הצבע שתציין כאן כאשר השכבה עוזבת את בד המחוון.

en: Animation
he: הנפשה

en: Animation Duration
he: משך הנפשה

en: Animation activated
he: הנפשה הופעלה

en: Animation deactivated
he: הפעלת ההנפשה בוטלה

en: Animation on load
he: הנפשה בעת טעינה

en: Announcements
he: הכרזות

en: Any hashtag. Separate multiple hashtags by commas (e.g. #awesome,#mytag)
he: כל האשטאג. הפרד האשטאגים מרובים באמצעות פסיקים (למשל #awesome,#mytag)

en: Appearance
he: מראה

en: Appearance -> Menus
he: מראה - תפריטים >

en: Appearance of toggles on mouse hover
he: מראה של החלפות בעת ריחוף עכבר

en: Appearence
he: הופעת אופן

en: Appearence of toggles on mouse hover
he: הופעת החלפת מצב בעת ריחוף עכבר

en: Append a privacy policy message to mailchimp contact forms?
he: האם לצרף הודעת מדיניות פרטיות לטפסי אנשי קשר של mailchimp?

en: Append a privacy policy message to template builder contact forms?
he: האם לצרף הודעת מדיניות פרטיות לטפסי אנשי קשר של בונה תבניות?

en: Append a privacy policy message to your comment form?
he: האם לצרף הודעת מדיניות פרטיות לטופס ההערות שלך?

en: Append a privacy policy message to your login forms?
he: האם לצרף הודעת מדיניות פרטיות לטפסי הכניסה שלך?

en: Append a privacy policy message to your registration forms?
he: האם לצרף הודעת מדיניות פרטיות לטפסי הרישום שלך?

en: Append a text
he: צירוף טקסט

en: Append search icon to main menu
he: סמל 'צרף חיפוש' לתפריט הראשי

en: Appended static text
he: טקסט סטטי מצורף

en: Applies only for the vertical timeline.
he: חל רק על ציר הזמן האנכי.

en: Apply
he: החל

en: Apply  a link to the menu text?
he: האם להחיל קישור על טקסט התפריט?

en: Apply  a link to the text?
he: האם להחיל קישור על הטקסט?

en: Apply Link to Image
he: החל קישור על תמונה

en: Apply Link to header
he: החל קישור על כותרת עליונה

en: Apply a custom ID Attribute to the section, so you can apply a unique style  via CSS. This option is also helpful if you want to use anchor links to  scroll to a sections when a link is clicked
he: החלת תכונת מזהה מותאם אישית על המקטע, כך שניתן להחיל סגנון ייחודי באמצעות CSS. אפשרות זו שימושית גם אם ברצונך להשתמש בקישורי עיגון כדי לגלול למקטעים בעת לחיצה על קישור

en: Apply a custom ID Attribute to the section, so you can apply a unique style via CSS. This option is also helpful if you want to use anchor links to scroll to a sections when a link is clicked
he: החלת תכונת מזהה מותאם אישית על המקטע, כך שניתן להחיל סגנון ייחודי באמצעות CSS. אפשרות זו שימושית גם אם ברצונך להשתמש בקישורי עיגון כדי לגלול למקטעים בעת לחיצה על קישור

en: Apply a custom id attribute to this element. Useful to apply individual styling via CSS or if you want to use anchor links to scroll to the element when a link is clicked.
he: החל תכונת מזהה מותאם אישית על רכיב זה. שימושי להחלת סגנון בודד באמצעות CSS או אם ברצונך להשתמש בקישורי עיגון כדי לגלול לרכיב בעת לחיצה על קישור.

en: Apply a link or buttons to the slide?
he: האם להחיל קישור או לחצנים על השקופית?

en: Apply a link to the header text?
he: האם להחיל קישור על טקסט הכותרת העליונה?

en: Apply a link to the menu text?
he: האם להחיל קישור על טקסט התפריט?

en: Apply a link to the slide?
he: האם להחיל קישור על השקופית?

en: Apply a link to the text?
he: האם להחיל קישור על הטקסט?

en: Apply and animate filters on layers. Filters include: blur, brightness, contrast, drop shadow, grayscale, hue rotate, invert, saturation and sepia.
he: החלה והנפה של מסננים בשכבות. המסננים כוללים: טשטוש, בהירות, ניגודיות, הצללה, גווני אפור, סיבוב גוון, היפוך, רוויה וספיה.

en: Apply link
he: החל קישור

en: Apply link to date and headline
he: החל קישור על תאריך וכותרת

en: Apply link to icon
he: סמל 'החל קישור על'

en: Apply link to icon and headline
he: החל קישור על סמל וכותרת

en: Apply link to icon only
he: החל קישור על סמל בלבד

en: Apply link to the date, icon and headline
he: החל קישור על התאריך, הסמל והכותרת

en: Apply link to the icon and date
he: החל קישור על הסמל והתאריך

en: Apply link?
he: להחיל קישור?

en: Apply only to active state
he: החל על מצב פעיל בלבד

en: Apply only to mouse hover state
he: החל על מצב ריחוף של עכבר בלבד

en: Apply the same value to all?
he: האם להחיל את אותו ערך על כולם?

en: Apply to Section:
he: החל על מקטע:

en: Apply to all sites in multisite network
he: החל על כל האתרים ברשת מרובת אתרים

en: Apply to others
he: החל על אחרים

en: Aqua
he: אקווה

en: Arabic
he: ערבית

en: Archive
he: ארכיון

en: Archive for category:
he: ארכיון לקטגוריית :

en: Archive for date:
he: ארכיון לתאריך :

en: Archive for month:
he: ארכיון לחודש :

en: Archive for year:
he: ארכיון לשנה :

en: Archive for:
he: ארכיון עבור:

en: Archives
he: ארכיונים

en: Archives by Month:
he: ארכיונים לפי חודש:

en: Archives by Subject:
he: ארכיון לפי נושא:

en: Are you sure you want to apply the currently selected transitions and effects on the other slides?
he: האם אתה בטוח שברצונך להחיל את המעברים והאפקטים הנבחרים כעת על השקופיות האחרות?

en: Are you sure you want to clear all groups? All your sliders will be moved and remain available on the main grid. Your groups, however, will irreversibly be removed.
    
     Do you wish to continue?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל הקבוצות? כל המחוונים שלך יועברו ויישארו זמינים ברשת הראשית. הקבוצות שלך, לעומת זאת, יוסרו באופן בלתי הפיך.
    
    האם ברצונך להמשיך?

en: Are you sure you want to deactivate this site?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את ההפעלה של אתר זה?

en: Are you sure you want to erase plugin data from every site in network?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק נתוני תוסף מכל אתר ברשת?

en: Are you sure you want to remove this layer?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר שכבה זו?

en: Are you sure you want to remove this slide?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר שקופית זו?

en: Are you sure you want to remove this slider?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר מחוון זה?

en: Are you sure you want to remove this transition?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר מעבר זה?

en: Aria Label Text
he: טקסט תווית אריה

en: Arrow Shaped
he: בצורת חץ

en: Arrow shaped bullet
he: תבליט בצורת חץ

en: Artists Name
he: שם אמנים

en: As already mentioned above we bundle the necessary Leaflet Javascript Library files to access OSM and load them from your server. You can change this here, if you want to load the files from another location or have problems because plugin was updated and our theme contains an incompatible version of the library:
he: כפי שכבר צוין לעיל אנו מאגדים את קבצי ספריית Javascript העלון הדרושים כדי לגשת OSM ולטעון אותם מהשרת שלך. אתה יכול לשנות את זה כאן, אם אתה רוצה לטעון את הקבצים ממיקום אחר או יש בעיות כי התוסף עודכן ערכת הנושא שלנו מכיל גרסה לא תואמת של הספריה:

en: As long as you do not change the theme version number all changes to content of js or css files will result in the same hash extension - this means browsers will not recognize these changes until the browser cache expires. To fix this Enfold adds an additional unique timestamp (since 4.7).
he: כל עוד לא תשנה את מספר גירסת ערכת הנושא כל השינויים בתוכן של קבצי js או css יגרמו לאותה סיומת Hash - משמעות הדבר היא שדפדפנים לא יזהו שינויים אלה עד שתוקף מטמון הדפדפן יפוג. כדי לתקן זאת Enfold מוסיף חותמת זמן ייחודית נוספת (מאז 4.7).

en: Ascending
he: בסדר עולה

en: Ascending Order
he: סדר עולה

en: Assign Authors
he: הקצאת מחברים

en: At center of the viewport
he: במרכז נמל התצוגה

en: At least 100&percnt; of Browser Window height
he: לפחות 100% מגובה חלון הדפדפן

en: At least 25&percnt; of Browser Window height
he: לפחות 25% מגובה חלון הדפדפן

en: At least 50&percnt; of Browser Window height
he: לפחות 50% מגובה חלון הדפדפן

en: At least 75&percnt; of Browser Window height
he: לפחות 75% מגובה חלון הדפדפן

en: At the top of the viewport
he: בחלק העליון של נמל התצוגה

en: Attach one button
he: צירוף לחצן אחד

en: Attach two buttons
he: צירוף שני לחצנים

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Attachment image for:
he: תמונת קובץ מצורף עבור:

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attempts to automatically clear the caches of the most popular caching plugins. It can help to avoid certain issues like changes not showing up on your front-end pages.
he: מנסה לנקות באופן אוטומטי את המטמונים של תוספי האחסון במטמון הפופולריים ביותר. הוא יכול לסייע במניעת בעיות מסוימות, כגון שינויים שאינם מופיעים בעמודים החזיתיים שלך.

en: Attention
he: שים לב

en: Attention when using caching plugins: Whenever you make changes to a custom element template please clear your server cache to show the changes.
he: תשומת לב בעת שימוש בתוספי אחסון במטמון: בכל פעם שתבצע שינויים בתבנית רכיב מותאמת אישית, נקה את מטמון השרת כדי להציג את השינויים.

en: Attention when using self hosted HTML 5 Videos
he: תשומת לב בעת שימוש עצמי מתארח HTML 5 קטעי וידאו

en: Attention!
he: שימו לב!

en: Attention! Pages built with the Enfold Advanced Template Builder will not be displayed at the bottom of the checkout page but only with a link.
he: תשומת לב! דפים שנבנו באמצעות בונה התבניות המתקדם Enfold לא יוצגו בתחתית דף ההוצאה אלא רק עם קישור.

en: Attention! Please update WooCommerce to the latest version to properly display your products
he: תשומת לב! אנא עדכן את WooCommerce לגירסה העדכנית ביותר כדי להציג כראוי את המוצרים שלך

en: Attention: It is not recommended to edit custom element templates here !
he: שים לב: לא מומלץ לערוך תבניות רכיבים מותאמות אישית כאן !

en: Attention: The old Envato API is deprecated and will be shut down soon. In order to be able to use automated theme updates please  generate a new valid API token and enter it above. Your themeforest username and your old API key will then be removed from your installation since they are no longer required.
he: שימו לב: ה-API הישן של Envato מושבת וייסגר בקרוב. כדי שתוכל להשתמש בעדכוני ערכת נושא אוטומטיים, נא צור אסימון API חוקי חדש והזן אותו לעיל. לאחר מכן, שם המשתמש של יער הנושא ומפתח ה- API הישן שלך יוסרו מההתקנה מאחר שהם אינם נדרשים עוד.

en: Attention: The old Envato API is deprecated and will be shut down soon. In order to be able to use automated theme updates please generate a new valid API token and enter it above. Your themeforest username and your old API key will then be removed from your installation since they are no longer required.
he: שימו לב: ה-API הישן של Envato מושבת וייסגר בקרוב. כדי שתוכל להשתמש בעדכוני ערכת נושא אוטומטיים, נא צור אסימון API חוקי חדש והזן אותו לעיל. לאחר מכן, שם המשתמש של יער הנושא ומפתח ה- API הישן שלך יוסרו מההתקנה מאחר שהם אינם נדרשים עוד.

en: Attention: You need WordPress version 4.9.6 or higher to use these features
he: שים לב: אתה צריך וורדפרס גירסה 4.9.6 ומעלה כדי להשתמש בתכונות אלה

en: Attention: You need to set a Privacy Policy page here to activate these features:
he: שים לב: עליך להגדיר דף מדיניות פרטיות כאן כדי להפעיל תכונות אלה:

en: Attribute name
he: שם תכונה

en: Attribute value
he: ערך המאפיין

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Audio / Video
he: שמע / וידאו

en: Audio File
he: מפת גוגל

en: Audio Player
he: נגן אודיו

en: Author
he: מחבר

en: Author Archive
he: ארכיון כותב

en: Author, Editor, Admin
he: מחבר, עורך, מנהל מערכת

en: Authors
he: מחברים

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Load More on Scroll
he: טעינה אוטומטית בגלילה

en: Auto Numbering
he: מספור אוטומטי

en: Auto Reload Page
he: טען מחדש עמוד באופן אוטומטי

en: Auto Repair
he: תיקון אוטומטי

en: Auto Repair Function enabled - Repairs errors in shortcode structure during update
he: פונקציית תיקון אוטומטי מופעלת - מתקנת שגיאות במבנה קוד קצר במהלך עדכון

en: Auto adjust to content
he: התאמה אוטומטית לתוכן

en: Auto reload on &quot;Accept Settings ...&quot; only
he: טעינה מחדש אוטומטית ב&quot;קבל הגדרות ... &quot; בלבד

en: Auto reload on &quot;Do not accept ...&quot; only
he: טעינה מחדש אוטומטית על &quot;אל תקבל ... &quot; בלבד

en: Auto reload on both buttons
he: טעינה מחדש אוטומטית בשני הלחצנים

en: Auto-Fit
he: התאמה אוטומטית

en: Auto-Start
he: הפעלה אוטומטית

en: Auto-Start Slideshow
he: הפעל מצגת באופן אוטומטי

en: Auto-Updates
he: עדכונים אוטומטיים

en: Auto-Updates:
he: עדכונים אוטומטיים:

en: Auto-generated URLs are not available in Preview. This layer will link to “%s” on your front-end pages.
he: כתובות URL שנוצרו באופן אוטומטי אינן זמינות בתצוגה מקדימה. שכבה זו תקשר ל"%s" בעמודים החזיתיים שלך.

en: Auto-start slideshow
he: הפעל מצגת באופן אוטומטי

en: Automated Schema.org HTML Markup
he: סימון HTML Schema.org אוטומטי

en: Automatic Updates
he: עדכונים אוטומטיים

en: Automatic, based on screen width
he: אוטומטי, בהתבסס על רוחב המסך

en: Automatically closes the Popup in the specified number of seconds after it was opened. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: סגירה אוטומטית של המוקפץ במספר השניות שצוין לאחר פתיחתו. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Automatically opens the Popup after the specified number of seconds. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: פותח אוטומטית את המוקפץ לאחר מספר השניות שצוין. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Automatically play media
he: הפעל מדיה באופן אוטומטי

en: Automatically play videos
he: הפעלה אוטומטית של סרטוני וידאו

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Autorespond Text
he: טקסט תגובה אוטומטית

en: Autoresponder Subject
he: נושא ההמרה האוטומטית

en: Autoresponder from email address
he: זיהוי אוטומטי מכתובת דואר אלקטרוני

en: Autoresponder reply to email address
he: מענה אוטומטי לכתובת דואר אלקטרוני

en: Autorotation
he: הפעלה אוטומטית

en: Autorotation active?
he: אוטורוטציה פעילה?

en: Autorotation duration
he: משך הרוטציה האוטומטית

en: Autoscroll
he: שליטה אוטומטית

en: Autoscroll distance
he: מרחק שליטה אוטומטית

en: Available Lists
he: רשימות זמינות

en: Available Pages
he: דפים זמינים

en: Available Updates
he: עדכונים זמינים

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas,  Checkboxes and Select-Dropdown menus.
he: רכיבי הטופס הזמינים הם: רכיבי קלט של שורה אחת, אזורי טקסט, תיבות סימון ותפריטים נפתחים נבחרים.

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas, Checkboxes and Select-Dropdown menus.
he: רכיבי הטופס הזמינים הם: רכיבי קלט של שורה אחת, אזורי טקסט, תיבות סימון ותפריטים נפתחים נבחרים.

en: Average rating
he: ממוצע הדירוג

en: Avia Layout Builder
he: בונה הפריסה של Avia

en: Axes
he: צירים

en: BETA
he: ביתא

en: Back Gradient Color 1
he: צבע מעבר צבע אחורי 1

en: Back Gradient Color 2
he: צבע מעבר צבע אחורי 2

en: Back Gradient Direction
he: כיוון מעבר צבע אחורי

en: Back to results
he: חזור לחיפוש

en: Back to the list
he: חזרה לרשימה

en: Backend
he: במערכת הניהול

en: Background
he: רקע

en: Background Attachment
he: רקע מצורף

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Colors
he: צבעי רקע

en: Background Current Toggle
he: החלף מצב נוכחי של רקע

en: Background Gradient
he: מעברי צבע רקע

en: Background Gradient Color 1
he: צבע הדרגתי ברקע 1

en: Background Gradient Color 2
he: צבע הדרגתי ברקע 2

en: Background Gradient Direction
he: כיוון הדרגתי ברקע

en: Background Hover Color
he: צבע ריחוף מעל הרקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Image Position
he: מיקום תמונת רקע

en: Background Overlay
he: שכבת-על לרקע

en: Background Repeat
he: חזרת הרקע

en: Background Video
he: רקע וידאו

en: Background behavior
he: אופן פעולה ברקע

en: Background can either scroll with the page or be fixed
he: רקע יכול לגלול עם הדף או להיות קבוע

en: Background can either scroll with the page, be fixed or scroll with a parallax motion
he: רקע יכול לגלול עם הדף, להיות קבוע או לגלול בתנועת פרלקסה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background color for your site
he: צבע רקע עבור האתר שלך

en: Background color of the button
he: צבע הרקע של הלחצן

en: Background color of the button:
he: צבע הרקע של הלחצן:

en: Background color of the feed
he: צבע הרקע של ההזנה

en: Background color when hovering over a photo
he: צבע רקע בעת ריחוף מעל תמונה

en: Background color when hovering over a photo:
he: צבע רקע בעת ריחוף מעל תמונה:

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Background information
he: מידע רקע

en: Background position
he: מיקום רקע

en: Background repeat
he: חזור על רקע

en: Background size
he: גודל רקע

en: Banner Color Overlay (leave empty for no overlay)
he: שכבת-על של צבע כרזה (השאר ריק ללא שכבת-על)

en: Banner Options
he: אפשרויות כרזה

en: Banner image
he: תמונת כרזה

en: Bar Color
he: צבע הבר

en: Base
he: בסיס

en: Base element template
he: תבנית רכיב בסיס

en: Base elements only
he: רכיבי בסיס בלבד

en: Baseline (Default)
he: תוכנית בסיסית (ברירת מחדל)

en: Basic Custom Element Information
he: מידע בסיסי אודות רכיב מותאם אישית

en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Basic options only
he: אפשרויות בסיסיות בלבד

en: Basic properties
he: מאפיינים בסיסיים

en: Be careful with these options as incorrect settings might break your site.
he: היזהר עם אפשרויות אלה מכיוון שהגדרות שגויות עלולות לשבור את האתר שלך.

en: Be careful with these options as incorrect settings might cause unexpected issues.
he: היזהר עם אפשרויות אלה מכיוון שהגדרות שגויות עלולות לגרום לבעיות בלתי צפויות.

en: Because these cookies are strictly necessary to deliver the website, refuseing them will have impact how our site functions. You always can block or delete cookies by changing your browser settings and force blocking all cookies on this website. But this will always prompt you to accept/refuse cookies when revisiting our site.
he: מכיוון שעוגיות אלה נחוצות בהחלט כדי לספק את האתר, לסרב להן תהיה השפעה על אופן הפעולה של האתר שלנו. אתה תמיד יכול לחסום או למחוק קבצי Cookie על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך ולכפות חסימה של כל העוגיות באתר זה. אבל זה תמיד יבקש ממך לקבל / לסרב עוגיות בעת ביקור חוזר באתר שלנו.

en: Before animation
he: לפני הנפשה

en: Before leaving the page
he: לפני היציאה מהדף

en: Before submitting we validate that you are a human first.
he: לפני הגשת אנו מאמתים כי אתה אדם ראשון.

en: Before you can save your changes, you need to make your “/wp-content/uploads” folder writable. See the %sCodex%s
he: לפני שתוכל לשמור את השינויים, עליך להפוך את התיקיה "/wp-content/uploads" לניתנת לכתיבה. עיין %sקודקס%s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
he[0]: להפעיל את התוסף

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
he[0]: להתקין את התוסף

en: Behavior
he: התנהגות

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Below each Team Member you can add Icons that link to destinations like facebook page, twitter account etc.
he: מתחת לכל חבר צוות אתה יכול להוסיף סמלים המקשרים ליעדים כמו דף פייסבוק, חשבון טוויטר וכו '.

en: Bengali
he: בנגלית

en: Beta
he: ביתא

en: Beta versions
he: גירסאות ביתא

en: Big Top and Bottom Margins
he: שוליים עליונים ותחתון גדולים

en: Big image only, other images can be accessed via lightbox
he: תמונה גדולה בלבד, ניתן לגשת לתמונות אחרות באמצעות lightbox

en: Big image with thumbnails below
he: תמונה גדולה עם תמונות ממוזערות למטה

en: Big without border
he: גדול ללא גבול

en: Black
he: שָׁחוֹר

en: Blank Hotspot
he: נקודה חמה ריקה

en: Blend Mode
he: מצב מיזוג

en: Blend Modes
he: מצבי מיזוג

en: Blend mode
he: מצב מיזוג

en: Blend modes are an easy way to add eye-catching effects and is a frequently used feature in graphic and print design. With Blend Mode, you can apply texture to text or blend multiple images together in interesting ways.
he: מצבי מיזוג הם דרך קלה להוסיף אפקטים המושכים את העין והיא תכונה הנמצאת בשימוש תכוף בעיצוב גרפי והדפסה. במצב מיזוג, ניתן להחיל מרקם על מלל או למזג תמונות מרובות יחד בדרכים מעניינות.

en: Block
he: לחסום

en: Block Editor
he: עורך בלוקים

en: Block and hide reset all options button
he: לחצן 'חסום והסתר אפס את כל האפשרויות'

en: Blocked
he: חסום

en: Blog - Latest News
he: בלוג - חדשות אחרונות

en: Blog Content length
he: אורך תוכן בלוג

en: Blog Grid Columns
he: עמודות רשת בלוג

en: Blog Layout
he: פריסת בלוג

en: Blog List Width
he: רוחב רשימת בלוגים

en: Blog Post Allowed HTML Tags
he: תגי HTML מותרים של רשומת בלוג

en: Blog Post Author
he: מחבר רשומת בלוג

en: Blog Post Category
he: קטגורית הפוסט

en: Blog Post Comment Count
he: ספירת תגובות של רשומת בלוג

en: Blog Post Date
he: תאריך רשומת בלוג

en: Blog Post Tags
he: תגיות של רשומת בלוג

en: Blog Posts
he: פוסטים בבלוג

en: Blog Style
he: סגנון הבלוג

en: Blog Styling
he: עיצוב בלוג

en: Blog Usage - which elements are used in the blog
he: שימוש בבלוג - אילו רכיבים משמשים בבלוג

en: Blog meta elements
he: בלוג מטא אלמנטים

en: Blog status of elements is currently not available
he: מצב הבלוג של רכיבים אינו זמין כעת

en: Blue
he: כחול

en: Blur
he: טשטוש

en: Blur on hover effect
he: טשטוש באפקט ריחוף

en: Body Background color
he: צבע רקע גוף

en: Body background
he: רקע גוף

en: Bold
he: מודגש

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Border
he: גבול

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Border Colors
he: צבעי גבול

en: Border Radius
he: הרדיוס של המסגרת

en: Border Width
he: עובי המסגרת

en: Border around the widget title
he: גבול מסביב לכותרת רכיב widget

en: Border colors
he: צבעי גבול

en: Border on the bottom of the layer. Example: 5px solid #000
he: גבול בתחתית השכבה. דוגמה: #000 מוצק 5px

en: Border on the left side of the layer. Example: 5px solid #000
he: גבול בצד שמאל של השכבה. דוגמה: #000 מוצק 5px

en: Border on the right side of the layer. Example: 5px solid #000
he: גבול בצד ימין של השכבה. דוגמה: #000 מוצק 5px

en: Border on the top of the layer. Example: 5px solid #000
he: גבול בחלק העליון של השכבה. דוגמה: #000 מוצק 5px

en: Border on top and bottom
he: גבול עליון ותחתון

en: Border width
he: רוחב הגבול

en: Borders
he: מסגרת

en: Borders between cells
he: גבולות בין תאים

en: Borders between elements
he: גבולות בין רכיבים

en: Borders on top and bottom
he: גבולות בחלק העליון והתחתון

en: Borders on top and bottom and between cells
he: גבולות בחלק העליון והתחתון ובין תאים

en: Both
he: שניהם

en: Both axes
he: שני הצירים

en: Bottom
he: תחתון

en: Bottom Bar
he: סרגל תחתון

en: Bottom Center
he: מרכז תחתון

en: Bottom Centered
he: תחתון ממורכז

en: Bottom Edge
he: קצה תחתון

en: Bottom Framed
he: ממוסגר תחתון

en: Bottom Left
he: שמאל תחתון

en: Bottom Left Corner
he: פינה שמאלית תחתונה

en: Bottom Margin  in px
he: שוליים תחתונים ב- px

en: Bottom Margin in px
he: שוליים תחתונים ב- px

en: Bottom Padding in pixel
he: מרווח תחתון בפיקסל

en: Bottom Right
he: ימין תחתון

en: Bottom Right Corner
he: פינה ימנית תחתונה

en: Bottom left
he: תחתון לשמאל

en: Bottom left rotation
he: סיבוב שמאלי תחתון

en: Bottom right
he: תחתון ימני

en: Bottom right rotation
he: סיבוב ימני תחתון

en: Bottom to Top
he: מלמטה למעלה

en: Bottom to top
he: מלמטה למעלה

en: Bottom without Frame
he: למטה ללא מסגרת

en: Bottom-Left-Margin
he: שוליים שמאליים תחתונים

en: Bottom-Left-Padding
he: מרווח שמאלי תחתון

en: Bottom-Left-Radius
he: רדיוס שמאלי תחתון

en: Bottom-Right-Margin
he: שוליים ימניים תחתונים

en: Bottom-Right-Padding
he: מרווח ימני תחתון

en: Bottom-Right-Radius
he: רדיוס ימני תחתון

en: Box Shadow
he: צל קופסה

en: Box Shadow with Arrow
he: צל תיבה עם חץ

en: Box Size
he: גודל תיבה

en: Box shadow
he: הצללת תיבה

en: Boxed
he: פריסת "קופסה" רוחב מוגדר

en: Boxed Grid
he: רשת ארוזה

en: Boxed Layout
he: פריסת מסגרת

en: Boxed Tabs
he: כרטיסיות ארוזות

en: Boxed content block with borders
he: בלוק תוכן ארוז עם גבולות

en: Brand Icons
he: אייקוני מותגים

en: Breadcrumb Hierarchy
he: היררכיה לפירורי לחם

en: Breadcrumb parent page
he: עמוד אב של סימני דרך

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Brightness
he: בהירות

en: Browse %d Revisions
he: עיון בתיקונים %d

en: Browse the FAQs
he: עיין ב שאלות הנפוצות

en: Build simple custom menu
he: בנה תפריט מותאם אישית פשוט

en: Built-in skins will be overwritten by plugin updates. Making changes should be done through the Custom Styles Editor.
he: פריטי מעטפת מובנים יוחלפו על-ידי עדכוני תוסף. ביצוע שינויים צריך להיעשות באמצעות עורך הסגנונות המותאמים אישית.

en: Bulk Actions
he: פעולה קבוצתית

en: Bullet
he: תבליט

en: Bullet Content
he: תוכן תבליט

en: Bullet Shape
he: צורת תבליט

en: Bundled
he: ארוזות

en: Burger/Mobile Menu
he: תפריט בורגר/נייד

en: Burger/Mobile Menu styling
he: סגנון בורגר/תפריט נייד

en: Button
he: כפתור

en: Button 1 Color
he: צבע לחצן 1

en: Button 1 Label
he: תווית לחצן 1

en: Button 1 Link Target?
he: יעד קישור לחצן 1?

en: Button 1 Link?
he: קישור ללחצן 1?

en: Button 2 Color
he: לחצן 2 צבע

en: Button 2 Label
he: תווית לחצן 2

en: Button 2 Link Target?
he: יעד קישור לחצן 2?

en: Button 2 Link?
he: קישור ללחצן 2?

en: Button Action
he: פעולת הכפתור

en: Button Background Color
he: צבע הרקע של הכפתור

en: Button Background Color On Hover
he: צבע רקע לחצן בעת ריחוף

en: Button Color
he: צבע כפתור

en: Button Colors Selection
he: בחירת צבעי לחצן

en: Button Font Color
he: צבע פונט הכפתור

en: Button Font Color On Hover
he: צבע גופן לחצן בעת ריחוף

en: Button Font Size
he: גודל הפונט של הכפתור

en: Button Font/Icon Color
he: גופן לחצן/צבע סמל

en: Button Icon
he: אייקון הכפתור

en: Button Label
he: תווית הכפתור

en: Button Label Display
he: תצוגת תווית לחצן

en: Button Label display
he: תצוגת תווית לחצן

en: Button Link
he: קישור הכפתור

en: Button Link?
he: קישור לחצן?

en: Button Position
he: מיקום כפתור

en: Button Row
he: שורת לחצן

en: Button Row Item
he: פריט שורת לחצן

en: Button Size
he: גודל הפונט של הכפתור

en: Button Style (Bordered)
he: סגנון לחצן (גבולי)

en: Button Style (Colored)
he: סגנון לחצן (צבעוני)

en: Button Title
he: כותרת לחצן

en: Button Title Attribute
he: תכונת כותרת לחצן

en: Button Tooltip
he: תיאור כלי של לחצן

en: Button text
he: טקסט כפתור

en: Button text confirm link to facebook:
he: טקסט לחצן לאשר קישור לפייסבוק:

en: Button text confirm to load Google Maps
he: טקסט לחצן לאשר לטעון מפות Google

en: Button text confirm to load Google Maps:
he: טקסט לחצן לאשר לטעון מפות Google:

en: Buttons
he: כפתורים

en: Buy Now
he: קנה עכשיו

en: By default WPML allows translating Custom Elements from &quot;WPML-&gt; Translation Management&quot; dashboard. Check to add a translate icon to the shortcode buttons, which allows to skip use of the dashboard. Visible when using &quot;Edit Custom Elements&quot; button
he: כברירת מחדל, WPML מאפשר תרגום רכיבים מותאמים אישית ללוח המחוונים &quot;ניהול תרגום &gt; WPML&quot;. בדוק כדי להוסיף סמל תרגום ללחצני הקוד הקצר, המאפשר לדלג על השימוש בלוח המחוונים. גלוי בעת שימוש בלחצן &quot;עריכת רכיבים מותאמים אישית&quot;

en: By default all menu items of the mobile menu are visible. If you activate  this option they will be hidden and a user needs to click on the parent menu  item to display the submenus
he: כברירת מחדל, כל פריטי התפריט של התפריט הנייד גלויים. אם תפעיל אפשרות זו, הם יוסתרו ועל המשתמש ללחוץ על פריט תפריט האב כדי להציג את תפריטי המשנה

en: By default all menu items of the mobile menu are visible. If you activate this option they will be hidden and a user needs to click on the parent menu item to display the submenus
he: כברירת מחדל, כל פריטי התפריט של התפריט הנייד גלויים. אם תפעיל אפשרות זו, הם יוסתרו ועל המשתמש ללחוץ על פריט תפריט האב כדי להציג את תפריטי המשנה

en: By default compression is enabled. It is recommended to only disable the feature when you encounter errors (some server environments might cause trouble with active compression) or while you are actively developing your website and are adding new CSS rules or Javascript functions.
he: כברירת מחדל, דחיסה זמינה. מומלץ להפוך את התכונה ללא זמינה רק כאשר אתה נתקל בשגיאות (סביבות שרת מסוימות עלולות לגרום לבעיות בדחיסה פעילה) או בזמן שאתה מפתח באופן פעיל את אתר האינטרנט שלך ומוסיף כללי CSS חדשים או פונקציות Javascript.

en: By default images got a small link to a larger image version in a lightbox. You can deactivate that link. You can also set custom links when editing the images in the gallery
he: כברירת מחדל, תמונות קיבלו קישור קטן לגירסת תמונה גדולה יותר בתיבת אור. באפשרותך לבטל את הפעלת הקישור. ניתן גם להגדיר קישורים מותאמים אישית בשעת עריכת התמונות בגלריה

en: By default images link to a larger image version in a lightbox. You can  deactivate that link. You can also set custom links when editing the images  in the gallery
he: כברירת מחדל, תמונות מקשרות לגירסת תמונה גדולה יותר בתיבת אור. באפשרותך לבטל את הפעלת הקישור. ניתן גם להגדיר קישורים מותאמים אישית בשעת עריכת התמונות בגלריה

en: By default images link to a larger image version in a lightbox. You can change this here. A custom link can be added when editing the images in the gallery.
he: כברירת מחדל, תמונות מקשרות לגירסת תמונה גדולה יותר בתיבת אור. אתה יכול לשנות את זה כאן. ניתן להוסיף קישור מותאם אישית בעת עריכת התמונות בגלריה.

en: By default images link to a larger image version in a lightbox. You can deactivate that link. You can also set custom links when editing the images in the gallery
he: כברירת מחדל, תמונות מקשרות לגירסת תמונה גדולה יותר בתיבת אור. באפשרותך לבטל את הפעלת הקישור. ניתן גם להגדיר קישורים מותאמים אישית בשעת עריכת התמונות בגלריה

en: By default the image stretches across the full width of the screen. You can  deactivate this behavior and simply align it in the center of the slider
he: כברירת מחדל, התמונה נמתחת לאורך רוחבו המלא של המסך. ניתן לבטל את ההפעלה של אופן פעולה זה ופשוט ליישר אותו במרכז המחוון

en: By default the image stretches across the full width of the screen. You can deactivate this behavior and simply align it in the center of the slider
he: כברירת מחדל, התמונה נמתחת לאורך רוחבו המלא של המסך. ניתן לבטל את ההפעלה של אופן פעולה זה ופשוט ליישר אותו במרכז המחוון

en: By default the slider clips the layers outside of its bounds. Enable this option to allow overflowing content.
he: כברירת מחדל, המחוון חותך את השכבות מחוץ לגבולותיו. הפוך אפשרות זו לזמינה כדי לאפשר גלישת תוכן.

en: By default the theme will load wp-mediaelement scripts only if needed on your posts and pages. You can disable the feature or force loading these elements if you run into troubles - some plugins require these elements and rely on the WP default behaviour loading these scripts.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא תטען סקריפטים של wp-mediaelement רק במידת הצורך בפוסטים ובדפים שלך. באפשרותך להשבית את התכונה או לכפות טעינה של רכיבים אלה אם אתה נתקל בבעיות - תוספים מסוימים דורשים רכיבים אלה ולהסתמך על התנהגות ברירת המחדל של WP בטעינת קבצי Script אלה.

en: By default the theme will only load elements that are used on your posts and pages. You can disable the feature or manually manage loaded elements if you run into trouble
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא תטען רק רכיבים הנמצאים בשימוש בפוסטים ובדפים שלך. באפשרותך להפוך את התכונה ללא זמינה או לנהל רכיבים טעונים באופן ידני אם אתה נתקל בבעיות

en: By default the video will try to match the default slideshow size that was selected in the slider settings at 'Slideshow Image and Video Size'
he: כברירת מחדל, הווידאו ינסה להתאים לגודל ברירת המחדל של הצגת השקופיות שנבחר בהגדרות המחוון ב'גודל תמונה ווידאו של הצגת שקופיות'

en: By default values of locked options are hidden to clean up the modal window. Check to show the options and values
he: כברירת מחדל, ערכים של אפשרויות נעולות מוסתרים כדי לנקות את החלון המודאלי. בדוק כדי להציג את האפשרויות והערכים

en: By default we use the built in lightbox to show the popup. If you want to use your own lightbox you can assign a js wrapper function to avia_cookie_consent_modal_callback (see file enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js) to activate yours.
he: כברירת מחדל אנו משתמשים בתיבת האור המובנית כדי להציג את המוקפץ. אם ברצונך להשתמש בתיבת אור משלך, באפשרותך להקצות פונקציית עטיפת js avia_cookie_consent_modal_callback (ראה enfold\js\avia-קטע-cookieconsent.js) כדי להפעיל את שלך.

en: By name (ascending)
he: לפי שם (בסדר עולה)

en: By name (descending)
he: לפי שם (יורד)

en: By turning this option on, all layers will trigger their Hover Transitions at the same time when you hover over the slider with your mouse cursor. It’s useful to create spectacular effects that involve multiple layer transitions and activate on hovering over the slider instead of individual layers.
he: על-ידי הפעלת אפשרות זו, כל השכבות יפעילו את מעברי הריחוף שלהן בו-זמנית בעת ריחוף מעל המחוון באמצעות סמן העכבר. כדאי ליצור אפקטים מרהיבים שכוללים מעברי שכבה מרובים ולהפעיל אותם בעת ריחוף מעל המחוון במקום שכבות בודדות.

en: By usage
he: לפי שימוש

en: By using our products and services you will be agreeing to these terms.
he: על ידי שימוש במוצרים ובשירותים שלנו אתה תסכים לתנאים אלה.

en: By using the Play By Scroll feature, you can interact sliders by scrolling with your mouse wheel or swiping up / down on mobile devices. Adding scroll-dependent interactive page blocks to your site has never been easier.
he: באמצעות התכונה Play By Scroll, באפשרותך לקיים אינטראקציה עם מחוונים על-ידי גלילה באמצעות גלגל העכבר או החלקה למעלה/למטה במכשירים ניידים. הוספת בלוקי דפים אינטראקטיביים תלויי גלילה לאתר שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.

en: CSS Classes (optional)
he: CSS Classes (אופציונלי)

en: CSS Editor
he: עורך CSS

en: CSS file merging and compression
he: מיזוג ודחיסה של קבצי CSS

en: CSS properties to control the image placement and appearance.
he: מאפייני CSS לשליטה במיקום ובמראה התמונה.

en: Cache on your server - no instagram connection needed on pageload
he: מטמון בשרת שלך - אין צורך בחיבור Instagram בעומס דפים

en: Cache plugins
he: תוספים למטמון

en: Cache used
he: מטמון בשימוש

en: Caching Plugins
he: תוסף למטמון

en: Calculate positions from
he: חשב מיקומים מתוך

en: Calendar of Events
he: לוח אירועים

en: Call to Action
he: קריאה לפעולה

en: Can be used for a job description
he: ניתן לשימוש לתיאור העבודה

en: Cannot write to file
he: אין אפשרות לכתוב לקובץ

en: Canvas height
he: גובה בד הציור

en: Canvas width
he: רוחב בד ציור

en: Caption
he: כיתוב

en: Caption Appearance
he: מראה כיתוב

en: Caption Content Font Size
he: גודל גופן תוכן כיתוב

en: Caption Content Font Sizes
he: גדלי גופן של תוכן כיתוב

en: Caption Font Color
he: צבע גופן כיתוב

en: Caption Font Sizes
he: כיתוב גדלי גופנים

en: Caption Links
he: קישורי כיתוב

en: Caption Links:
he: קישורי כיתוב:

en: Caption Overlay Background Color
he: צבע רקע של שכבת-על של כיתוב

en: Caption Overlay Opacity
he: אטימות שכבת-על של כיתוב

en: Caption Positioning
he: מיקום כיתוב

en: Caption Text
he: טקסט מורחב

en: Caption Text Font Size
he: גודל גופן טקסט כיתוב

en: Caption Title
he: כותרת כיתוב

en: Caption Title Font Size
he: גודל גופן כותרת כיתוב

en: Caption Title Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת כיתוב

en: Caption custom font size?
he: האם ל כיתוב גודל גופן מותאם אישית?

en: Captions
he: כיתובים

en: Capturing slide. This might take a moment ...
he: לוכד שקופית. זה עלול לקחת רגע...

en: Carousel
he: קרוסלה

en: Carousel Interval Time
he: זמן מרווח זמן לקרוסלה

en: Carousel Interval Time:
he: זמן מרווח זמן לקרוסלה:

en: Carousel Loop Type
he: סוג לולאת קרוסלה

en: Carousel Loop Type:
he: סוג לולאת קרוסלה:

en: Carousel Slider
he: מחוון קרוסלה

en: Carousel Slider Settings
he: הגדרות מחוון קרוסלה

en: Catalogue
he: קטלוג

en: Catalogue Item
he: פריט קטלוג

en: Categories
he: קטגוריות

en: Categories:
he: קטגוריות:

en: Category Styling
he: סגנון קטגוריה

en: Category: | Categories:
he[0]: קטגוריה:

en: Cell Link
he: קישור לתא

en: Cell Padding
he: מרווח תא

en: Cells appear beside each other, just like on large screens
he: תאים מופיעים זה לצד זה, בדיוק כמו במסכים גדולים

en: Center
he: מרכז

en: Center Center
he: מרכז מרכז

en: Center Content
he: מרכז תוכן

en: Center Framed
he: ממוסגר במרכז

en: Center Left
he: מרכז שמאל

en: Center Left
he: מרכז שמאל

en: Center Right
he: מרכז ימין

en: Center Text Column
he: עמודת טקסט מרכזית

en: Center without Frame
he: מרכז ללא מסגרת

en: Centered
he: ממורכז

en: Certain transformation and transition options cannot be updated on the fly when the browser size or device orientation changes. By enabling this option, the slider will automatically detect such situations and will restart the itself to preserve its appearance.
he: לא ניתן לעדכן אפשרויות שינוי ומעבר מסוימות תוך כדי תנועה כאשר גודל הדפדפן או כיוון ההתקן משתנים. על-ידי הפעלת אפשרות זו, המחוון יזהה באופן אוטומטי מצבים כאלה ויפעיל מחדש את עצמו כדי לשמור על המראה שלו.

en: Change
he: שנה

en: Change Image
he: שינוי תמונה

en: Change Leaflet Library Files Location
he: שינוי מיקום קבצי ספריית עלונים

en: Change Link
he: שנה קישור

en: Change Media
he: שינוי מדיה

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: Change URL hash
he: שינוי Hash של כתובת URL

en: Change WordPress defaults
he: שינוי ברירות המחדל של וורדפרס

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Change the alignment of title and excerpt here
he: שנה את היישור של הכותרת והקטע כאן

en: Change the appearance of your icon grid
he: שינוי המראה של רשת הסמלים

en: Change the duration of the initial fade animation when the page loads. Enter 0 to disable fading.
he: שנה את משך ההנפשה הראשונית של עמעום כאשר העמוד נטען. הזן 0 כדי להפוך את ההתפוגגות ללא זמינה.

en: Change the styling for a button menu item
he: שינוי העיצוב עבור פריט תפריט לחצנים

en: Change the styling for a button menu item with border
he: שינוי העיצוב עבור פריט תפריט לחצנים עם גבול

en: Change the styling for all &lt;blockquote&gt; tags
he: שינוי הסטיילינג עבור כל &lt;תגי ציטוט&gt;חסום

en: Change the styling for all &lt;mark&gt; tags
he: שינוי הסטיילינג עבור כל &lt;סימנים&gt;תגים

en: Change the styling for all &lt;p&gt; tags
he: שינוי הסטיילינג עבור כל &lt;p&gt;tags

en: Change the styling for all &lt;strong&gt; tags
he: שנה את הסטיילינג עבור כל &lt;תגים &gt;סטרונג

en: Change the styling for all &lt;u&gt; (underline) tags
he: שינוי הסטיילינג עבור כל תגי &lt;u&gt; (קו תחתון)

en: Change the styling for all Heading tags
he: שינוי הסטיילינג עבור כל תגי הכותרת

en: Change the styling for all your cookie consent extra buttons (not accept buttons)
he: שינוי הסטיילינג עבור כל הלחצנים הנוספים בהסכמת קובץ ה- Cookie שלך (לא לקבל לחצנים)

en: Change the styling for all your cookie consent extra buttons (not accept buttons)
he: שינוי הסטיילינג עבור כל הלחצנים הנוספים בהסכמת קובץ ה- Cookie שלך (לא לקבל לחצנים)

en: Change the styling for the &lt;body&gt; tag.
he: שנה את הסטיילינג של &lt;תג &gt;.

en: Change the styling for the overlay that appears when you place your mouse  cursor above a linked image
he: שינוי הסטיילינג עבור שכבת-העל המופיעה בעת מיקום סמן העכבר מעל תמונה מקושרת

en: Change the styling for the overlay that appears when you place your mouse cursor above a linked image
he: שינוי הסטיילינג עבור שכבת-העל המופיעה בעת מיקום סמן העכבר מעל תמונה מקושרת

en: Change the styling for the small bar above the main menu which can contain  social icons, a second menu and a phone number
he: שנה את העיצוב של הסרגל הקטן שמעל התפריט הראשי שיכול להכיל סמלים חברתיים, תפריט שני ומספר טלפון

en: Change the styling for the small bar above the main menu which can contain social icons, a second menu and a phone number
he: שנה את העיצוב של הסרגל הקטן שמעל התפריט הראשי שיכול להכיל סמלים חברתיים, תפריט שני ומספר טלפון

en: Change the styling for your H1 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H1

en: Change the styling for your H2 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H2

en: Change the styling for your H3 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H3

en: Change the styling for your H4 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H4

en: Change the styling for your H5 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H5

en: Change the styling for your H6 Tag
he: שינוי הסטיילינג עבור תג H6

en: Change the styling for your cookie consent Link to another page button
he: שינוי הסטיילינג בהסכמת קובץ ה- Cookie שלך קישור ללחצן דף אחר

en: Change the styling for your cookie consent accept all cookies and settings and dismiss notification button
he: שנה את הסטיילינג בהסכמתך לעוגיות קבל את כל קבצי ה- Cookie וההגדרות ולחץ על לחצן 'בטל הודעה'

en: Change the styling for your cookie consent accept settings and dismiss notification button
he: שינוי הסטיילינג עבור הסכמתך לעוגית Cookie קבל הגדרות ולחץ על ביטול הודעה

en: Change the styling for your cookie consent do not accept and hide notification button
he: שינוי הסטיילינג בהסכמתך לעוגית Cookie אינו מקבל ומסתיר לחצן הודעה

en: Change the styling for your cookie consent message bar
he: שינוי הסטיילינג עבור סרגל ההודעות של הסכמת קבצי ה- Cookie שלך

en: Change the styling for your cookie consent open info modal on privacy and cookies button
he: שינוי הסטיילינג עבור ה- Cookie שלך הסכמה מידע פתוח מודאלי על פרטיות ועוגיות כפתור

en: Change the styling for your current menu item/hover indicator
he: שינוי העיצוב עבור פריט התפריט/מחוון הריחוף הנוכחיים

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider buttons
he: שינוי הסטיילינג עבור לחצני המחוון במסך מלא, ברוחב מלא ובקלות

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider caption
he: שינוי הסטיילינג עבור כיתוב המחוון במסך מלא, ברוחב מלא ובקלות

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider title
he: שינוי הסטיילינג עבור כותרת המחוון במסך מלא, ברוחב מלא ובקלות

en: Change the styling for your main menu dropdown links
he: שינוי העיצוב עבור הקישורים הנפתחים בתפריט הראשי

en: Change the styling for your main menu links
he: שינוי העיצוב עבור קישורי התפריט הראשי שלך

en: Change the styling for your main menu links once they are displayed in the page overlay/slide out
he: שינוי העיצוב עבור קישורי התפריט הראשי לאחר הצגתם בשכבת-העל של הדף/החלקה החוצה

en: Change the styling of the breadcrumb menu
he: שינוי העיצוב של תפריט פירורי הלחם

en: Change the styling of your buttons
he: שינוי הסטיילינג של הלחצנים

en: Change the styling of your iconlist
he: שינוי הסטיילינג של רשימת הסמלים שלך

en: Change the styling of your widget
he: שינוי הסטיילינג של רכיב widget

en: Change the styling of your widget links
he: שינוי הסטיילינג של קישורי הווידג'טים

en: Change the styling of your widget title
he: שינוי הסטיילינג של כותרת רכיב widget

en: Change the width of your elements and let them appear beside each other instead of underneath
he: שנה את רוחב הרכיבים שלך ותן להם להופיע זה לצד זה במקום מתחת

en: Changes the perspective of layers in the 3D space.
he: שינוי הפרספקטיבה של שכבות במרחב תלת-ממדי.

en: Changes the perspective of layers in the 3D space. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: שינוי הפרספקטיבה של שכבות במרחב תלת-ממדי. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Changes the perspective of this layer in the 3D space.
he: שינוי הפרספקטיבה של שכבה זו במרחב תלת-ממדי.

en: Changes to these custom element templates will be used in the elements based on these templates. Please check our <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more details.
he: שינויים בתבניות רכיבים מותאמות אישית אלה ישמשו ברכיבים המבוססים על תבניות אלה. אנא עיינו <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">בתיעוד</a> שלנו לקבלת פרטים נוספים.

en: Changes will be applied on all selected layers.
he: שינויים יחולו על כל השכבות שנבחרו.

en: Changes will take effect once you reload the page.
he: השינויים ייכנסו לתוקף לאחר שתטען מחדש את הדף.

en: Changes you made may not be saved. Are you sure you want to continue?
he: ייתכן ששינויים שביצעת לא יישמרו. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Charcode:
he: קוד תו:

en: Chart Icons
he: סמלי תרשים

en: Check <a href="https://leafletjs.com/index.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Leaflet Javascript Library Homepage</a> for more information about this library.
he: עיין <a href="https://leafletjs.com/index.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer">בדף הבית של ספריית Javascript של העלון</a> לקבלת מידע נוסף אודות ספריה זו.

en: Check API Key
he: בדוק מפתח API

en: Check API key here
he: בדוק את מפתח ה- API כאן

en: Check Key again & renew Lists
he: בדוק שוב את המפתח & חידוש רשימות

en: Check Manually
he: בדוק ידנית

en: Check Only
he: בדוק בלבד

en: Check State - shows, which elements are recognised or new or in update
he: מצב בדיקה - מראה, אילו רכיבים מזוהים או חדשים או בעדכון

en: Check System Status
he: בדוק את מצב המערכת

en: Check enabled on update - checks the structure only
he: בדיקה זמינה בעת עדכון - בדיקת המבנה בלבד

en: Check for updates
he: בדיקת עדכונים

en: Check if excerpt/caption of the slide should also be displayed
he: בדוק אם יש להציג גם קטע/כיתוב של השקופית

en: Check if prepended, rotating and appended text should each be displayed on its own line
he: בדוק אם יש להציג טקסט שהוכנס מראש, מסתובב ומצורף בשורה משלו

en: Check if the content slider should rotate by default
he: בדיקה אם מחוון התוכן צריך להסתובב כברירת מחדל

en: Check if the logo slider should rotate by default
he: בדוק אם מחוון הסמל צריך להסתובב כברירת מחדל

en: Check if the slideshow should rotate by default
he: בדוק אם מצגת השקופיות צריכה להסתובב כברירת מחדל

en: Check if you always want to show the tooltips on mobile phones below the image. Recommended if your tooltips contain a lot of text
he: בדוק אם אתה תמיד רוצה להציג את תיאורי הכלים בטלפונים ניידים מתחת לתמונה. מומלץ אם תיאורי הכלים שלך מכילים טקסט רב

en: Check if you do not use Youtube or Vimeo video features.
he: בדוק אם אינך משתמש בתכונות וידאו של Youtube או Vimeo.

en: Check if you do not use the blog. This will disable the blog page as well as the blog template builder element, the comments template builder element and category pages that are based on the default categories (if any plugin post types use these overview styles please keep this feature enabled)
he: בדוק אם אינך משתמש בבלוג. פעולה זו תהפוך את דף הבלוג ללא זמין, כמו גם את הרכיב בונה תבניות הבלוג, רכיב בונה תבניות ההערות ודפי הקטגוריות המבוססים על קטגוריות ברירת המחדל (אם סוגי פוסטים של תוספים משתמשים בסגנונות מבט כולל אלה אנא השאר תכונה זו זמינה)

en: Check if you do not want to import all settings from an exported theme settings file. Please read the <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more information how to customize import.
he: בדוק אם אין ברצונך לייבא את כל ההגדרות מקובץ הגדרות של ערכת נושא מיוצאת. נא קרא את <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">התיעוד</a> לקבלת מידע נוסף אודות התאמה אישית של הייבוא.

en: Check if you do not want to reset all options. Please read the <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more information how to customize resetting theme options.
he: בדוק אם אין ברצונך לאפס את כל האפשרויות. נא קרא את <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">התיעוד</a> לקבלת מידע נוסף אודות התאמה אישית של אפשרויות איפוס ערכת נושא.

en: Check if you need to create a textblock shortcode around a plain text content to keep it editable: %s
he: בדוק אם עליך ליצור קוד קצר של חסימת טקסט סביב תוכן טקסט רגיל כדי לשמור עליו ניתן לעריכה: %s

en: Check if you typed the key correctly.
he: בדוק אם הקלדת את המפתח כראוי.

en: Check if you typed the keys correctly.
he: בדוק אם הקלדת את המקשים כראוי.

en: Check if you want people to confirm their email address before being subscribed (highly recommended)
he: בדוק אם ברצונך שאנשים יאשרו את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם לפני ההרשמה כמנויים (מומלץ מאוד)

en: Check if you want to delete expired CSS and JS files generated by the theme. Only recommended if you are NOT using a caching plugin (since a cached page might still use those files)
he: בדוק אם ברצונך למחוק קבצי CSS ו- JS שפג תוקפם שנוצרו על-ידי ערכת הנושא. מומלץ רק אם אינך משתמש בתוסף אחסון במטמון (מכיוון שדף המאוחסן במטמון עשוי עדיין להשתמש בקבצים אלה)

en: Check if you want to disable autorotation when this last slide is displayed
he: בדוק אם ברצונך להפוך את ההטיה האוטומטית ללא זמינה כאשר שקופית אחרונה זו מוצגת

en: Check if you want to disable the shortcode processing for this code block
he: בדוק אם ברצונך להפוך את עיבוד הקוד הקצר ללא זמין עבור בלוק קוד זה

en: Check if you want to disable video autoplay when this slide shows. Autoplayed videos will be muted by default.
he: בדוק אם ברצונך להפוך הפעלה אוטומטית של וידאו ללא זמינה כאשר שקופית זו מוצגת. סרטוני וידאו בהפעלה אוטומטית יושתקו כברירת מחדל.

en: Check if you want to display a transparent color and/or pattern overlay above your section background image/video
he: בדוק אם ברצונך להציג צבע שקוף ו/או שכבת-על של תבנית מעל תמונת הרקע/וידאו של המקטע

en: Check if you want to display a transparent color and/or pattern overlay above your slideshow image/video
he: בדוק אם ברצונך להציג שכבת-על שקופה של צבע ו/או תבנית מעל התמונה/וידאו של הצגת השקופיות

en: Check if you want to enable multiple answers
he: בדוק אם ברצונך להפוך תשובות מרובות לזמינות

en: Check if you want to enable video autoplay when page is loaded. Videos will be muted by default.
he: בדוק אם ברצונך להפוך הפעלה אוטומטית של וידאו לזמינה בעת טעינת הדף. סרטונים יושתקו כברירת מחדל.

en: Check if you want to hide form labels above the form elements. The form will instead try to use an inline label (not supported on old browsers)
he: בדוק אם ברצונך להסתיר תוויות טופס מעל רכיבי הטופס. במקום זאת, הטופס ינסה להשתמש בתווית מוטבעת (שאינה נתמכת בדפדפנים ישנים)

en: Check if you want to hide the controls (works for youtube and self hosted videos)
he: בדוק אם ברצונך להסתיר את הפקדים (מתאים ל- YouTube ולסרטונים המתארחים באופן עצמי)

en: Check if you want to hide the excerpt and date in search results
he: בדוק אם ברצונך להסתיר את הקטע והתאריך בתוצאות החיפוש

en: Check if you want to hide the post type titles in search results
he: בדוק אם ברצונך להסתיר את כותרות סוג הפוסט בתוצאות חיפוש

en: Check if you want to hide the preview image or icon in search results
he: בדוק אם ברצונך להסתיר את תמונת התצוגה המקדימה או הסמל בתוצאות החיפוש

en: Check if you want to hide this form element
he: בדוק אם ברצונך להסתיר רכיב טופס זה

en: Check if you want to keep your added CSS stylings in &quot;General Styling -> Quick CSS&quot;. In case you select single tabs to import below your Quick CSS settings will be kept by default except you select the tab containing the Quick CSS field. In this case you must check here to keep them.
he: בדוק אם ברצונך לשמור על סגנון CSS שנוסף ב&quot;סגנון כללי - > CSS מהיר&quot;. במקרה שתבחר כרטיסיות בודדות לייבוא מתחת להגדרות CSS המהירות שלך יישמרו כברירת מחדל למעט בחירת הכרטיסיה המכילה את השדה CSS מהיר. במקרה זה אתה חייב לבדוק כאן כדי לשמור אותם.

en: Check if you want to keep your added CSS stylings in &quot;General Styling -> Quick CSS&quot;. In case you select single tabs to reset below your Quick CSS settings will be kept by default except you select the tab containing the Quick CSS field. In this case you must check here to keep them.
he: בדוק אם ברצונך לשמור על סגנון CSS שנוסף ב&quot;סגנון כללי - > CSS מהיר&quot;. במקרה שתבחר כרטיסיות בודדות לאיפוס מתחת להגדרות CSS המהיר שלך יישמר כברירת מחדל למעט בחירת הכרטיסיה המכילה את השדה CSS מהיר. במקרה זה אתה חייב לבדוק כאן כדי לשמור אותם.

en: Check if you want to loop the video (instead of showing the next slide the video will play from the beginning again)
he: בדוק אם ברצונך להפעיל את הווידאו בלולאה (במקום להציג שוב את השקופית הבאה שהווידאו יופעל מההתחלה)

en: Check if you want to loop the video and play it from the beginning again
he: בדוק אם ברצונך להפעיל את הווידאו בלולאה ולהשמיע אותו שוב מההתחלה

en: Check if you want to mute the video
he: בדוק אם ברצונך להשתיק את הווידאו

en: Check if you want to mute the video.
he: בדוק אם ברצונך להשתיק את הווידאו.

en: Check if you want to preselect the checkbox
he: בדיקה אם ברצונך לבחור מראש בתיבת הסימון

en: Check if you want to show a button at the bottom of the section that takes the user to the next section by scrolling down
he: בדוק אם ברצונך להציג לחצן בתחתית המקטע שלוקח את המשתמש למקטע הבא על-ידי גלילה מטה

en: Check if you want to show a button at the bottom of the slider that takes the user to the next section by scrolling down
he: בדוק אם ברצונך להציג לחצן בתחתית המחוון שלוקח את המשתמש למקטע הבא על-ידי גלילה מטה

en: Check missing shortcode tags - auto repair is not possible for %s at index %d.
he: בדוק תגי קוד קצר חסרים - תיקון אוטומטי אינו אפשרי עבור %s %d אינדקס.

en: Check of shortcodes was disabled.
he: בדיקת קודים קצרים בוטלה.

en: Check out the
he: כדאי לבדוק את

en: Check out the %sPublish%s and %sMobile%s sections to set up scheduling, target devices, etc.
he: עיין בסעיפים %sפרסום%s ו- %sMobile%s כדי להגדיר תזמון, התקני יעד וכו '.

en: Check out the Template Store
he: הוצאת מאגר התבניות

en: Check reCAPTCHA API Keys V3
he: בדוק את מקשי ה- API של ReCAPTCHA V3

en: Check reCAPTCHA API Keys Version 2
he: בדוק את מקשי ה- API של ReCAPTCHA גירסה 2

en: Check the private token
he: בדוק את האסימון הפרטי

en: Check to append a message to all of your contact forms.
he: סמן כדי לצרף הודעה לכל טפסי אנשי הקשר שלך.

en: Check to append a message to all of your mailchimp forms.
he: סמן כדי לצרף הודעה לכל טפסי הדואר שלך.

en: Check to append a message to the comment form for unregistered users. Commenting without consent is no longer possible
he: סמן כדי להוסיף הודעה לטופס ההערה עבור משתמשים לא רשומים. הערה ללא הסכמה אינה אפשרית עוד

en: Check to append a message to the default login forms.
he: סמן כדי לצרף הודעה לטפסי הכניסה המוגדרים כברירת מחדל.

en: Check to append a message to the default registrations forms.
he: סמן כדי להוסיף הודעה לטפסי הרישומים המוגדרים כברירת מחדל.

en: Check to create a textblock shortcode at index %d around a text content to keep it editable: %s
he: בדוק כדי ליצור קוד קצר של חסימת טקסט באינדקס %d סביב תוכן טקסט כדי לשמור עליו ניתן לעריכה: %s

en: Check to disable
he: בדוק כדי להפוך ללא זמין

en: Check to disable &quot;jQuery Migrate&quot;. It is an old backward compatibility library for jQuery that is required by some plugins. Make sure that none of your active plugins require it before disabling it!
he: סמן כדי להפוך את &quot;jQuery migrate&quot; ללא זמין. זוהי ספריית תאימות לאחור ישנה עבור jQuery הנדרשת על-ידי תוספים מסוימים. ודא שאף אחד מהתוספים הפעילים שלך אינו דורש זאת לפני השבתתו!

en: Check to disable 'jQuery Migrate'. It is an old backward compatibility library for jQuery that is required by some plugins. Make sure that none of your active plugins require it before disabling it!
he: סמן כדי להפוך את 'jQuery migrate' ללא זמין. זוהי ספריית תאימות לאחור ישנה עבור jQuery הנדרשת על-ידי תוספים מסוימים. ודא שאף אחד מהתוספים הפעילים שלך אינו דורש זאת לפני השבתתו!

en: Check to disable Emoji/Smiley Support. (Emojis are used by WordPress by default but most websites do not use them)
he: בדוק כדי להשבית את התמיכה באמוג'י/סמיילי. (אימוג'ים משמשים את וורדפרס כברירת מחדל, אך רוב האתרים אינם משתמשים בהם)

en: Check to disable the Element
he: בדיקה כדי להפוך את הרכיב ללא זמין

en: Check to disable the live preview of your advanced layout builder elements
he: בדיקה כדי להפוך את התצוגה המקדימה החיה של רכיבי בונה הפריסה המתקדמים ללא זמינה

en: Check to disable the post navigation that links to the next/previous post on single entries
he: בדוק כדי להפוך את ניווט ההצבה המקשר לפרסום הבא/הקודם ללא זמין בערכים בודדים

en: Check to display
he: בדוק כדי להציג

en: Check to display the control to activate streetview at the right side of the map
he: בדוק כדי להציג את הפקד כדי להפעיל תצוגת רחוב בצד ימין של המפה

en: Check to display the controls at the right side of the map
he: בדיקה כדי להציג את הפקדים בצד השמאלי של המפה

en: Check to display the social icons defined in
he: בדיקה כדי להציג את הסמלים החברתיים המוגדרים ב-

en: Check to display the tooltip by default. If unchecked user must click the marker to show the tooltip
he: בדוק כדי להציג את תיאור הכלי כברירת מחדל. אם משתמש לא מסומן חייב ללחוץ על הסמן כדי להציג את תיאור הכלי

en: Check to enable maintenance mode and redirect all page requests to a maintenance page of your choice
he: בדיקה כדי להפוך מצב תחזוקה לזמין ולניתוב מחדש של כל בקשות הדף לדף תחזוקה לפי בחירתך

en: Check to enable maintenance mode and show or redirect all page requests to a maintenance page of your choice. This page will not be accessable and will be excluded from page lists and search results. You must deselect the page to make it accessible for public again.
he: בדוק כדי להפוך את מצב התחזוקה לזמין והצג או נתב מחדש את כל בקשות הדף לדף תחזוקה לפי בחירתך. דף זה לא יהיה נגיש ולא ייכלל ברשימות דפים ובתוצאות חיפוש. עליך לבטל את הבחירה בדף כדי להפוך אותו לנגיש שוב לציבורי.

en: Check to enable permanent hiding of message bar and refuse all cookies if you do not opt in. We need 2 cookies to store this setting. Otherwise you will be prompted again when opening a new browser window or new a tab.
he: בדוק כדי לאפשר הסתרה קבועה של סרגל ההודעות וסרב לכל קבצי ה- Cookie אם אינך בוחר להצטרף. אנחנו צריכים 2 עוגיות כדי לאחסן הגדרה זו. אחרת תתבקש שוב בעת פתיחת חלון דפדפן חדש או כרטיסיה חדשה.

en: Check to enable the default lightbox that opens once you click a link to an  image. Uncheck only if you want to use your own modal window plugin
he: סמן כדי להפוך את תיבת האור המוגדרת כברירת מחדל שנפתחת לאחר לחיצה על קישור לתמונה לזמינה. בטל סימון רק אם ברצונך להשתמש בתוסף חלון מודאלי משלך

en: Check to enable the default lightbox that opens once you click a link to an image. Uncheck only if you want to use your own modal window plugin
he: סמן כדי להפוך את תיבת האור המוגדרת כברירת מחדל שנפתחת לאחר לחיצה על קישור לתמונה לזמינה. בטל סימון רק אם ברצונך להשתמש בתוסף חלון מודאלי משלך

en: Check to enable theme support for responsive images for theme lightbox. This feature starts with version 4.8.2 and not all elements support it from beginning.
he: סמן כדי להפוך תמיכה בערכת נושא לזמינה עבור תמונות רספונסיביות עבור תיבת אור של ערכת נושא. תכונה זו מתחילה בגירסה 4.8.2 ולא כל הרכיבים תומכים בה מההתחלה.

en: Check to enable theme support for responsive images using the standard WP implementation for this feature.
he: בדוק כדי להפוך תמיכה בערכת נושא לזמינה עבור תמונות רספונסיביות באמצעות יישום WP הרגיל עבור תכונה זו.

en: Check to only display icon on hover
he: בדוק כדי להציג סמל בעת ריחוף בלבד

en: Check your spelling.
he: בדוק את האיות שלך.

en: Checkbox To Show Locked Options
he: תיבת סימון להצגת אפשרויות נעולות

en: Checkbox for Google reCAPTCHA
he: תיבת סימון עבור סיכום מחדש של Google

en: Checked for all users
he: נבדק עבור כל המשתמשים

en: Choose Another Video (HTML5 Only)
he: בחירת סרטון וידאו אחר (HTML5 בלבד)

en: Choose Button Preset
he: בחירת הגדרת לחצן מוגדרת מראש

en: Choose Icon Image
he: בחירת תמונת סמל

en: Choose Image
he: בחרו תמונה

en: Choose LayerSlider
he: בחירת מדרג שכבות

en: Choose Media
he: בחירת מדיה

en: Choose Page or Post
he: בחירת דף או פרסום

en: Choose Post or Page
he: בחר פוסט או דף

en: Choose Preset
he: בחר קביעה מוגדרת מראש

en: Choose Slider
he: בחר מחוון

en: Choose Template Name
he: בחר שם תבנית

en: Choose Video
he: בחר וידאו

en: Choose a Cover Image
he: בחירת תמונת כריכה

en: Choose a Popup preset
he: בחירת קביעה מוקפצת קבועה מראש

en: Choose a Slide
he: בחירת שקופית

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
he: בחר קובץ (xml) WXR כדי להעלות, ולאחר מכן לחץ על העלאת קובץ וייבוא.

en: Choose a background color for your button here
he: בחר צבע רקע עבור הלחצן שלך כאן

en: Choose a background hover color for your button here
he: בחר צבע ריחוף ברקע עבור הלחצן שלך כאן

en: Choose a border styling for the bottom of your section
he: בחירת סגנון גבול עבור החלק התחתון של המקטע

en: Choose a border styling for the top of your section
he: בחירת סגנון גבול עבור החלק העליון של המקטע

en: Choose a center point for parallax content where all layers will be aligned perfectly according to their original position.
he: בחרו נקודת מרכז לתוכן פרלקסה שבו כל השכבות יתיישרו בצורה מושלמת בהתאם למיקומן המקורי.

en: Choose a color for your button bar here
he: בחר צבע עבור סרגל הלחצנים שלך כאן

en: Choose a color for your button here
he: בחר צבע עבור הלחצן שלך כאן

en: Choose a color for your heading area here
he: בחר צבע עבור אזור הכותרת שלך כאן

en: Choose a color for your progress bar here
he: בחר צבע עבור מד ההתקדמות שלך כאן

en: Choose a color for your second button here
he: בחר צבע עבור הלחצן השני שלך כאן

en: Choose a custom height in pixels (wont be reflected in the preview above, only on your actual page)
he: בחר גובה מותאם אישית בפיקסלים (רגיל שישתקף בתצוגה המקדימה לעיל, רק בעמוד הממשי שלך)

en: Choose a custom sidebar for this entry
he: בחר סרגל צידי מותאם אישית עבור ערך זה

en: Choose a demo slider to import
he: בחר מחוון הדגמה לייבוא

en: Choose a file to import sliders.
he: בחר קובץ לייבוא מחוונים.

en: Choose a font family
he: בחירת משפחת גופנים

en: Choose a font for your body text. Upload your own fonts, use web safe fonts (faster rendering, but not mandatory installed on all devices) or %s (more unique).
he: בחר גופן עבור גוף הטקסט שלך. העלה גופנים משלך, השתמש בגופנים בטוחים לאינטרנט (עיבוד מהיר יותר, אך לא הכרחי להתקנה בכל ההתקנים) או %s (ייחודי יותר).

en: Choose a layer type
he: בחירת סוג שכבה

en: Choose a predefined color scheme here. You can edit the settings of the  scheme below then.
he: בחר ערכת צבעים מוגדרת מראש כאן. באפשרותך לערוך את הגדרות הערכה שלהלן לאחר מכן.

en: Choose a predefined color scheme here. You can edit the settings of the scheme below then.
he: בחר ערכת צבעים מוגדרת מראש כאן. באפשרותך לערוך את הגדרות הערכה שלהלן לאחר מכן.

en: Choose a predefined header size. You can also apply a custom height to the header
he: בחר גודל כותרת מוגדר מראש. באפשרותך גם להחיל גובה מותאם אישית על הכותרת העליונה

en: Choose a preview/fallback image
he: בחירת תמונת תצוגה מקדימה/נסיגה

en: Choose a role
he: בחירת תפקיד

en: Choose a skin:
he: בחר מעטפת:

en: Choose a slide transition to import
he: בחר מעבר שקופית לייבוא

en: Choose a slider:
he: בחר מחוון:

en: Choose a styling variaton
he: בחר וארייטון סטיילינג

en: Choose another Image
he: בחירת תמונה אחרת

en: Choose between a scrollable or fixed global background image.
he: בחר בין תמונת רקע כללית הניתנת לגלילה או קבועה.

en: Choose between web safe fonts (faster rendering) and google webkit fonts  (more unqiue)
he: בחר בין גופנים בטוחים לאינטרנט (עיבוד מהיר יותר) וגופני Google webkit (יותר לא קיימים)

en: Choose between web safe fonts (faster rendering) and google webkit fonts (more unqiue)
he: בחר בין גופנים בטוחים לאינטרנט (עיבוד מהיר יותר) וגופני Google webkit (יותר לא קיימים)

en: Choose between your own uploaded fonts, web safe fonts (faster rendering) and Google webkit fonts (more unique).
he: בחר בין גופנים שהועלו משלך, גופנים בטוחים לאינטרנט (עיבוד מהיר יותר) וגופני Webkit של Google (ייחודיים יותר).

en: Choose from hundreds of custom fonts faces provided by Google Fonts
he: בחר מתוך מאות גופנים מותאמים אישית פרצופים המסופקים על ידי Google Fonts

en: Choose from one of the pre-defined Popup closing transitions.
he: בחר באחד ממעברי הסגירה המוקפצים המוגדרים מראש.

en: Choose from one of the pre-defined Popup opening transitions.
he: בחר באחד ממעברי הפתיחה המוקפצים המוגדרים מראש.

en: Choose from one of the pre-defined overlay closing transitions.
he: בחר מתוך אחד ממעברי הסגירה המוגדרים מראש של שכבת-על.

en: Choose from one of the pre-defined overlay opening transitions.
he: בחר מתוך אחד ממעברי הפתיחה המוגדרים מראש של שכבת-העל.

en: Choose here, how to align your image
he: בחר כאן, כיצד ליישר את התמונה שלך

en: Choose here, how to align your text
he: בחר כאן, כיצד ליישר את הטקסט

en: Choose here, if you want to display the event title
he: בחר כאן, אם ברצונך להציג את כותרת האירוע

en: Choose how layers and the slide background should blend into each other. Blend modes are an easy way to add eye-catching effects and is one of the most frequently used features in graphic and print design.
he: בחרו כיצד שכבות ורקע השקופית יתמזגו זה עם זה. מצבי מיזוג הם דרך קלה להוסיף אפקטים המושכים את העין והיא אחת התכונות הנפוצות ביותר בעיצוב גרפי והדפסה.

en: Choose how the cells inside the grid should behave on mobile devices and small screens
he: בחר כיצד התאים בתוך הרשת צריכים להתנהג במכשירים ניידים ובמסכים קטנים

en: Choose how to display the submenu items of the icon menu
he: בחירת אופן ההצגה של פריטי תפריט המשנה של תפריט הסמלים

en: Choose how you want to display the menu items on desktop computers. If you choose to display the &quot;burger&quot; icon on desktop computers it will also be used on tablets and mobile devices
he: בחר כיצד ברצונך להציג את פריטי התפריט במחשבים שולחניים. אם תבחר להציג את סמל &quot;המבורגר&quot; במחשבים שולחניים הוא ישמש גם בטאבלטים ובמכשירים ניידים

en: Choose how you want to display the menu items on desktop computers. If you choose to display the 'burger' icon on desktop computers it will also be used on tablets and mobile devices
he: בחר כיצד ברצונך להציג את פריטי התפריט במחשבים שולחניים. אם תבחר להציג את סמל 'המבורגר' במחשבים שולחניים הוא ישמש גם בטאבלטים ובמכשירים ניידים

en: Choose if and how you want to display the Title and Breadcrumb of your page. This option can be overwritten when writing/editing a page
he: בחר אם וכיצד ברצונך להציג את הכותרת ואת פירורי הלחם של הדף שלך. ניתן להחליף אפשרות זו בעת כתיבה/עריכה של דף

en: Choose if and how you want to display your related entries. (Related entries  are based on tags. If a post does not have any tags then no related entries  will be shown)
he: בחר אם וכיצד ברצונך להציג את הערכים הקשורים. (ערכים קשורים מבוססים על תגים. אם לפוסט אין תגיות, לא יוצגו ערכים קשורים)

en: Choose if and how you want to display your related entries. (Related entries are based on tags. If a post does not have any tags then no related entries will be shown)
he: בחר אם וכיצד ברצונך להציג את הערכים הקשורים. (ערכים קשורים מבוססים על תגים. אם לפוסט אין תגיות, לא יוצגו ערכים קשורים)

en: Choose if and where to display social icons. You can define the icons at
he: בחר אם והיכן להציג סמלים חברתיים. באפשרותך להגדיר את הסמלים ב-

en: Choose if the map can be zoomed by using the mouse wheel.
he: בחר אם ניתן להגדיל את המפה באמצעות גלגל העכבר.

en: Choose if the map should support zoom by touch and drag
he: בחר אם המפה תתמוך בזום באמצעות מגע וגרירה

en: Choose if the marker is draggable or fixed
he: בחר אם הסמן ניתן לגרירה או לתיקון

en: Choose if the marker popup is visible on pageload or marker needs to be clicked to open it
he: בחר אם המוקפץ סמן גלוי בעומס עמודים או בסמן שיש ללחוץ עליו כדי לפתוח אותו

en: Choose if the player starts on pageload or has to be started manually
he: בחר אם הנגן מתחיל בעומס עמודים או שיש להפעילו באופן ידני

en: Choose if the table should be used to display tabular data or to display pricing options. (Difference: Pricing tables are flashier and try to stand out)
he: בחר אם יש להשתמש בטבלה כדי להציג נתונים טבלאיים או כדי להציג אפשרויות תמחור. (הבדל: טבלאות התמחור נוצצות יותר ומנסות להתבלט)

en: Choose if you want 2D or 3D parallax layers.
he: בחרו אם ברצונכם לשכבות פרלקסה דו-ממדיות או תלת-ממדיות.

en: Choose if you want keyboard support for interacting with the map
he: בחר אם ברצונך לתמוך בלוח המקשים לאינטראקציה עם המפה

en: Choose if you want popups of the markers to close when user clicks the map
he: בחר אם ברצונך שחלונות קופצים של הסמנים ייסגרו כאשר המשתמש לוחץ על המפה

en: Choose if you want to display a border between menu items
he: בחר אם ברצונך להציג גבול בין פריטי תפריט

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a  custom ratio
he: בחר אם ברצונך להציג וידאו מודרני של 16:9 או 4:3 קלאסי, או השתמש ביחס מותאם אישית

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a custom ratio
he: בחר אם ברצונך להציג וידאו מודרני של 16:9 או 4:3 קלאסי, או השתמש ביחס מותאם אישית

en: Choose if you want to display a secondary menu and where to display it
he: בחר אם ברצונך להציג תפריט משני והיכן להציג אותו

en: Choose if you want to display an additional phone number or some extra info in your header
he: בחר אם ברצונך להציג מספר טלפון נוסף או מידע נוסף בכותרת העליונה

en: Choose if you want to display the alternate menu on mobile devices.
he: בחר אם ברצונך להציג את התפריט החלופי במכשירים ניידים.

en: Choose if you want to enable and use the built in classic editor - no plugin is needed.
he: בחר אם ברצונך להפעיל ולהשתמש בעורך הקלאסי המובנה - אין צורך בתוסף.

en: Choose if you want to enable the continuous animation of the progress bar
he: בחר אם ברצונך להפוך את ההנפשה הרציפה לזמינה של מד ההתקדמות

en: Choose if you want to have a hover effect on the column
he: בחר אם ברצונך להשפיע על ריחוף בעמודה

en: Choose if you want to hide the language flags that are added by default to the header menus.
he: בחר אם ברצונך להסתיר את דגלי השפה הנוספים כברירת מחדל לתפריטי הכותרת.

en: Choose if you want to only display the post title or title and a call to action button
he: בחר אם ברצונך להציג רק את הכותרת או הכותרת של הפוסט ולחצן קריאה לפעולה

en: Choose if you want to only display the post title or title and excerpt
he: בחר אם ברצונך להציג רק את כותרת הפוסט או הכותרת והקטע

en: Choose if you want to show the numeric percentage of the progress bar
he: בחר אם ברצונך להציג את האחוז המספרי של מד ההתקדמות

en: Choose if you want to stop after playing the list once or if you want to continue from beginning again. <strong>Since WP 5.2 Firefox does not stop when Enfold javascript file merging and compression is enabled. Other browsers work as expected.</strong>
he: בחר אם ברצונך להפסיק לאחר הפעלת הרשימה פעם אחת או אם ברצונך להמשיך מההתחלה שוב. <strong>מאז WP 5.2 Firefox אינו מפסיק כאשר מיזוג קובץ javascript Enfold ודחיסה מופעלת. דפדפנים אחרים פועלים כצפוי.</strong>

en: Choose if your layout grid should display any border
he: בחר אם רשת הפריסה שלך תציג גבול כלשהו

en: Choose image and Video size for your slideshow.
he: בחר גודל תמונה ווידאו עבור הצגת השקופיות שלך.

en: Choose image size for Portfolio Grid Images
he: בחירת גודל תמונה עבור 'תמונות רשת תיקים'

en: Choose image size for Preview Image
he: בחירת גודל תמונה לתצוגה מקדימה של תמונה

en: Choose image size for the Big Preview Image
he: בחירת גודל תמונה עבור תמונת התצוגה המקדימה הגדולה

en: Choose image size for the small preview thumbnails
he: בחירת גודל תמונה עבור התמונות הממוזערות הקטנות של התצוגה המקדימה

en: Choose image size for your slideshow.
he: בחר גודל תמונה עבור הצגת השקופיות שלך.

en: Choose initial map view
he: בחר תצוגת מפה התחלתית

en: Choose on which axes parallax layers should move.
he: בחר באילו צירים שכבות פרלקסה אמורות לזוז.

en: Choose on which axes parallax layers should move. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: בחר באילו צירים שכבות פרלקסה אמורות לזוז. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Choose on which axis (if any) you want to clip the overflowing content (i.e. that breaks outside of the slider bounds).
he: בחר באיזה ציר (אם קיים) ברצונך לחתוך את התוכן העולה על גדותיו (כלומר, הנשבר מחוץ לגבולות המחוון).

en: Choose size for each image
he: בחירת גודל עבור כל תמונה

en: Choose slider
he: בחר מחוון

en: Choose the 1 column layout
he: בחירת פריסת עמודה אחת

en: Choose the Portfolio Grid image size manually (select thumbnail size)
he: בחר את גודל התמונה של רשת התיקים באופן ידני (בחר גודל תמונה ממוזערת)

en: Choose the alignment of your button here
he: בחר את היישור של הלחצן שלך כאן

en: Choose the alignment of your buttons here
he: בחר את היישור של הלחצנים שלך כאן

en: Choose the alignment of your icon here
he: בחר את היישור של הסמל שלך כאן

en: Choose the archive sidebar position here. This setting will be applied to  all archive pages
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של הארכיון כאן. הגדרה זו תחול על כל דפי הארכיון

en: Choose the archive sidebar position here. This setting will be applied to all archive pages
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של הארכיון כאן. הגדרה זו תחול על כל דפי הארכיון

en: Choose the behaviour of the slideshow image when scrolling up or down on the page
he: בחירת אופן ההתנהגות של תמונת הצגת השקופיות בעת גלילה למעלה או למטה בעמוד

en: Choose the blog post sidebar position here. This setting will be applied to  single blog posts
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של רשומת הבלוג כאן. הגדרה זו תחול על רשומות בלוג בודדות

en: Choose the blog post sidebar position here. This setting will be applied to single blog posts
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של רשומת הבלוג כאן. הגדרה זו תחול על רשומות בלוג בודדות

en: Choose the blog sidebar position here. This setting will be applied to the  blog page
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של הבלוג כאן. הגדרה זו תחול על דף הבלוג

en: Choose the blog sidebar position here. This setting will be applied to the blog page
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי של הבלוג כאן. הגדרה זו תחול על דף הבלוג

en: Choose the blog styling here.
he: יש לבחור עיצוב בלוג

en: Choose the border for your Box here
he: בחר את הגבול עבור התיבה שלך כאן

en: Choose the categories you want to display (multiple selection possible):
he: בחר את הקטגוריות שברצונך להציג (בחירה מרובה אפשרית):

en: Choose the color for your Box here
he: בחר את הצבע עבור התיבה שלך כאן

en: Choose the coloring of the progress bar here
he: בחר את צביעת מד ההתקדמות כאן

en: Choose the colors here
he: בחר את הצבעים כאן

en: Choose the column count of your Gallery
he: בחר את ספירת העמודות של הגלריה שלך

en: Choose the default blog layout here.
he: בחר את פריסת הבלוג המהווה ברירת מחדל כאן.

en: Choose the default page layout here. You can change the setting of each  individual page when editing that page
he: בחר את פריסת הדף המהווה ברירת מחדל כאן. באפשרותך לשנות את ההגדרה של כל דף בנפרד בעת עריכת דף זה

en: Choose the default page layout here. You can change the setting of each individual page when editing that page
he: בחר את פריסת הדף המהווה ברירת מחדל כאן. באפשרותך לשנות את ההגדרה של כל דף בנפרד בעת עריכת דף זה

en: Choose the initial map view after loading the map
he: בחירת תצוגת המפה ההתחלתית לאחר טעינת המפה

en: Choose the largest possible zoom level.
he: בחר את רמת גודל התצוגה הגדולה ביותר האפשרית.

en: Choose the layout of your Gallery
he: בחירת הפריסה של הגלריה שלך

en: Choose the maximum number of products to display
he: בחר את מספר המוצרים המרבי להצגה

en: Choose the preview image size manually (select thumbnail size)
he: בחירת גודל תמונת התצוגה המקדימה באופן ידני (בחר גודל תמונה ממוזערת)

en: Choose the saturation of your map
he: בחר את הרוויה של המפה

en: Choose the single post style here.
he: בחר את סגנון הפוסט היחיד כאן.

en: Choose the size of the image that loads into the slideshow.
he: בחר את גודל התמונה שנטענת למצגת.

en: Choose the size of your Box here
he: בחר את גודל התיבה שלך כאן

en: Choose the size of your button here
he: בחר את גודל הלחצן שלך כאן

en: Choose the size of your button here.
he: בחר את גודל הלחצן שלך כאן.

en: Choose the smallest possible zoom level
he: בחר את רמת גודל התצוגה הקטנה ביותר האפשרית

en: Choose the style of your tooltip
he: בחירת הסגנון של תיאור הכלי

en: Choose the styling of the progress bar here
he: בחר את הסטיילינג של מד ההתקדמות כאן

en: Choose the transition for your Slider.
he: בחר את המעבר עבור המחוון שלך.

en: Choose the transition for your Slideshow.
he: בחר את המעבר עבור הצגת השקופיות שלך.

en: Choose the transition for your content slider.
he: בחר את המעבר עבור מחוון התוכן שלך.

en: Choose the transition for your logo slider.
he: בחר את המעבר עבור מחוון הסמל שלך.

en: Choose the vertical alignment of your cells content.
he: בחר ביישור האנכי של תוכן התאים שלך.

en: Choose the vertical alignment of your tab content. (only applies if tabs are set to fixed height)
he: בחר את היישור האנכי של תוכן הכרטיסיה. (חל רק אם הכרטיסיות מוגדרות לגובה קבוע)

en: Choose the way the map is loaded
he: בחירת אופן הטעינה של המפה

en: Choose the zoom of the map on a scale from  1 (very far away) to 19 (very close)
he: בחר את גודל התצוגה של המפה בסולם מ- 1 (רחוק מאוד) עד 19 (קרוב מאוד)

en: Choose the zoom of the map on a scale from 1 (very far away) to 19 (very close)
he: בחר את גודל התצוגה של המפה בסולם מ- 1 (רחוק מאוד) עד 19 (קרוב מאוד)

en: Choose to add a zoom control to the map
he: בחר להוסיף פקד מרחק מתצוגה למפה

en: Choose to autodetect a retina screen
he: בחר לניתוב אוטומטי של מסך רשתית

en: Choose to display all markers on pageload or set the zoom level when map is loaded on a scale from 0 (very far away) to 20 (very close)
he: בחר להציג את כל הסמנים בעומס עמודים או להגדיר את רמת גודל התצוגה כאשר המפה נטענת בסולם שבין 0 (רחוק מאוד) ל- 20 (קרוב מאוד)

en: Choose to display the map type selector dropdown at the left of your map
he: בחר להציג את הרשימה הנפתחת של בורר סוגי המפות מימין למפה

en: Choose to show scale information on the map
he: בחר להציג מידע קנה מידה במפה

en: Choose to use default plugin marker icon or upload a custom icon (png or jpg)
he: בחר להשתמש בסמל סמן תוסף המוגדר כברירת מחדל או להעלות סמל מותאם אישית (png או jpg)

en: Choose video or audio files
he: בחירת קבצי וידאו או שמע

en: Choose whether the map can be draggable with mouse/touch or not
he: בחר אם ניתן לגרור את המפה באמצעות עכבר/מגע או לא

en: Choose whether the slide link should be on top or underneath your layers. The later option makes the link clickable only at empty spaces where the slide background is visible, and enables you to link both slides and layers independently from each other.
he: בחר אם קישור השקופית צריך להיות מעל או מתחת לשכבות. האפשרות 'מאוחר יותר' הופכת את הקישור לניתן ללחיצה רק במקומות ריקים שבהם רקע השקופית גלוי, ומאפשרת לקשר הן בין שקופיות והן שכבות בנפרד זו מזו.

en: Choose whether the slider should play all slide transitions over again when re-opening the Popup.
he: בחר אם על המחוון להפעיל שוב את כל מעברי השקופיות בעת פתיחה מחדש של המוקפץ.

en: Choose which header style you want to use
he: בחר באיזה סגנון כותרת עליונה ברצונך להשתמש

en: Choose which products you want to display
he: בחר אילו מוצרים ברצונך להציג

en: Choose:
he: לבחור:

en: Chose a custom height in pixels (wont be reflected in the preview above, only on your actual page)
he: בחר גובה מותאם אישית בפיקסלים (רגיל לבוא לידי ביטוי בתצוגה המקדימה לעיל, רק בדף הממשי שלך)

en: Chose a predefined header size. You can also apply a custom height to the header
he: בחר גודל כותרת מוגדר מראש. באפשרותך גם להחיל גובה מותאם אישית על הכותרת העליונה

en: Chose if and how you want to display the Title and Breadcrumb of your page. This option can be overwritten when writing/editing a page
he: בחר אם וכיצד ברצונך להציג את הכותרת ואת פירורי הלחם של הדף שלך. ניתן להחליף אפשרות זו בעת כתיבה/עריכה של דף

en: Chose if and where to display social icons. You can define the icons at
he: בחר אם והיכן להציג סמלים חברתיים. באפשרותך להגדיר את הסמלים ב-

en: Chose if you want to display a border between menu items
he: בחר אם ברצונך להציג גבול בין פריטי תפריט

en: Chose if you want to display a secondary menu and where to display it
he: בחר אם ברצונך להציג תפריט משני והיכן להציג אותו

en: Chose if you want to display an additional phone number or some extra info in your header
he: בחר אם ברצונך להציג מספר טלפון נוסף או מידע נוסף בכותרת העליונה

en: Chose which header style you want to use
he: בחר באיזה סגנון כותרת עליונה ברצונך להשתמש

en: Circle
he: עיגול

en: Circle (image height and width must be equal)
he: עיגול (הגובה והרוחב של התמונה חייבים להיות שווים)

en: Circle Appearance
he: מראה עיגול

en: Circle Appearence
he: הופעת מעגל

en: Circle Backgound Color
he: צבע עיגול אחורי

en: Circle Border Color
he: צבע גבול סמל עיגול

en: Circle Image Stlye
he: עיגול תמונה סלין

en: Circle Size
he: גודל עיגול

en: City
he: עיר

en: City:
he: עיר:

en: Classes
he: קלאסים

en: Classic (boxed)
he: קלאסי (ארוז)

en: Classic Editor
he: עורך קלאסי

en: Classic Editor/Advanced Layout Builder
he: עורך קלאסי/בונה פריסות מתקדם

en: Clear & Remove Group
he: נקה &amp הסר קבוצה

en: Clear 3rd party caches
he: ניקוי מטמונים של צד שלישי

en: Clear Groups
he: נקה קבוצות

en: Click %sAdd New%s to add your first layer.
he: לחץ על %sהוסף חדש%s כדי להוסיף את השכבה הראשונה.

en: Click button to create a new custom element template with the settings of this element and lock the options you like.
he: לחץ על לחצן כדי ליצור תבנית רכיב מותאמת אישית חדשה עם ההגדרות של רכיב זה ולנעול את האפשרויות הרצויות.

en: Click button to edit custom element name and tooltip.
he: לחץ על לחצן כדי לערוך שם ותאור כלי מותאמים אישית של רכיב.

en: Click button to fetch the coordinates for the address above to speed up loading of map in frontend.
he: לחץ על לחצן כדי להביא את הקואורדינטות עבור הכתובת לעיל כדי להאיץ את טעינת המפה בחזית.

en: Click button, then hover over the elements to show edit action buttons for each element
he: לחץ על לחצן ולאחר מכן רחף מעל הרכיבים כדי להציג לחצני פעולת עריכה עבור כל רכיב

en: Click here
he: לחץ כאן

en: Click here for live example
he: לחץ כאן לקבלת דוגמה חיה

en: Click here to add your own text
he: לחץ כאן כדי להוסיף טקסט משלך

en: Click here to choose an other icon
he: לחץ כאן כדי לבחור סמל אחר

en: Click here to enter an address.
he: לחץ כאן כדי להזין כתובת.

en: Click here to learn more
he: לחץ כאן לקבלת מידע נוסף

en: Click me
he: לחצו עליי

en: Click on one or more post placeholders to insert them into your layer’s content. Post placeholders act like shortcodes in WP, and they will be filled with the actual content from your posts.
he: לחץ על מציין מיקום פוסט אחד או יותר כדי להוסיף אותם לתוכן השכבה. מצייני מיקום של פרסום פועלים כמו קודים קצרים ב- WP, והם יתמלאו בתוכן הממשי מהפוסטים שלך.

en: Click on the image preview to open WordPress Media Library or
he: לחץ על התצוגה המקדימה של התמונה כדי לפתוח את ספריית המדיה של וורדפרס או

en: Click the button to generate and download a config file which contains the  theme settings. You can use the config file to import the theme settings on  another sever.
he: לחץ על הלחצן כדי ליצור ולהוריד קובץ תצורה המכיל את הגדרות ערכת הנושא. באפשרותך להשתמש בקובץ config כדי לייבא את הגדרות ערכת הנושא בחומר אחר.

en: Click the button to generate and download a config file which contains the theme settings. You can use the config file to import the theme settings on another sever.
he: לחץ על הלחצן כדי ליצור ולהוריד קובץ תצורה המכיל את הגדרות ערכת הנושא. באפשרותך להשתמש בקובץ config כדי לייבא את הגדרות ערכת הנושא בחומר אחר.

en: Click the button to generate and download a file which contains the Layout Builder saved templates. You can use this file to import the templates on another server.
he: לחץ על הלחצן כדי ליצור ולהוריד קובץ המכיל את התבניות השמורות של בונה הפריסה. באפשרותך להשתמש בקובץ זה כדי לייבא את התבניות בשרת אחר.

en: Click the button to generate and download a file which contains the Layout Builder saved templates. You can use this file to import the templates on another sever.
he: לחץ על הלחצן כדי ליצור ולהוריד קובץ המכיל את התבניות השמורות של בונה הפריסה. באפשרותך להשתמש בקובץ זה כדי לייבא את התבניות בחומר אחר.

en: Click the button to reset selected options to theme factory default values. Note that this will overwrite your current configuration and you cannot restore the current configuration afterwards.
he: לחץ על הלחצן כדי לאפס את האפשרויות שנבחרו לערכי ברירת המחדל של יצרן ערכת הנושא. שים לב ש פעולה זו תחליף את התצורה הנוכחית שלך ולא תוכל לשחזר את התצורה הנוכחית לאחר מכן.

en: Click this icon to jump to the slide where this layer was added on, so you can quickly edit its settings.
he: לחץ על סמל זה כדי לעבור לשקופית שבה שנוספה שכבה זו, כך שתוכל לערוך במהירות את ההגדרות שלה.

en: Click to add your own text here
he: לחץ כדי להוסיף טקסט משלך כאן

en: Click to change
he: לחץ כדי לשנות

en: Click to download
he: לחץ כדי להוריד

en: Click to download and import
he: לחץ כדי להוריד ולייבא

en: Click to enable/disable %s.
he: לחץ כדי להפוך %s לזמינה/ללא זמינה.

en: Click to enable/disable Google Analytics tracking.
he: לחץ כדי להפעיל/להשבית את המעקב אחר Google Analytics.

en: Click to enable/disable Google Maps.
he: לחץ כדי להפוך את 'מפות Google' לזמינות/ללא זמינות.

en: Click to enable/disable Google Webfonts.
he: לחץ כדי להפוך את Google Webfonts לזמין או ללא זמין.

en: Click to enable/disable Google reCaptcha.
he: לחץ כדי להפעיל/להשבית את Google reCaptcha.

en: Click to enable/disable essential site cookies.
he: לחץ כדי להפוך קבצי Cookie חיוניים של אתר לזמינים/ללא זמינים.

en: Click to enable/disable video embeds.
he: לחץ כדי להפוך הטבעות וידאו לזמינות/ללא זמינות.

en: Click to import
he: לחץ כדי לייבא

en: Click to import slides
he: לחץ כדי לייבא שקופיות

en: Click to load Google Maps
he: לחץ כדי לטעון את 'מפות Google'

en: Click to load facebook widget
he: לחץ כדי לטעון רכיב widget מסוג פייסבוק

en: Click to open popup
he: לחץ כדי לפתוח את המוקפץ

en: Click to order products ascending
he: סדר מוצרים עולה

en: Click to order products descending
he: סדר מוצאים יורד

en: Click to set
he: לחץ כדי להגדיר

en: Click to show details
he: לחץ כדי להציג פרטים

en: Click to use any page as your custom Error 404 Page
he: לחץ כדי להשתמש בדף כלשהו כדף השגיאה 404 המותאם אישית שלך

en: Click to view content
he: לחץ כדי להציג תוכן

en: Clip slide transition
he: מעבר גזור שקופית

en: Clips (cuts off) the sides of the layer by the given amount specified in pixels or percentages. The 4 value in order: top, right, bottom and the left side of the layer.
he: קליפים (חותכים) את צידי השכבה לפי הכמות הנתונה שצוינה בפיקסלים או באחוזים. הערך 4 לפי הסדר: למעלה, ימינה, למטה ולצד השמאלי של השכבה.

en: Clone Cell
he: שכפול תא

en: Clone Column
he: שכפול עמודה

en: Clone Custom Element
he: שכפול רכיב מותאם אישית

en: Clone Element
he: שכפול אלמנטים

en: Clone Row
he: שורת שכפול

en: Clone Section
he: מקטע שכפול

en: Clone Tab
he: הכרטיסיה 'שכפול'

en: Clone Tab Section
he: המקטע שכפול כרטיסיה

en: Clone title menu items to submenu
he: שכפול פריטי תפריט כותרת לתפריט המשנה

en: Close
he: סגור

en: Close Button
he: כפתור סגירה

en: Close Popup
he: סגור פריט מוקפץ

en: Close at scroll position
he: סגור במיקום גלילה

en: Close automatically after
he: סגור אוטומטית לאחר

en: Close button custom CSS
he: סגור CSS מותאם אישית של לחצן

en: Close by clicking away
he: סגור על-ידי לחיצה משם

en: Close on slider end
he: סגור בקצה המחוון

en: Close only when visitor clicks in icongrid
he: סגור רק כאשר המבקר לוחץ ב- icongrid

en: Close the Popup
he: סגירת המוקפץ

en: Close the Popup by clicking on the overlay.
he: סגור את המוקפץ על-ידי לחיצה על שכבת-העל.

en: Close with click on map
he: סגור בלחיצה על המפה

en: Closes the Popup after the slider has completed a full cycle and all your slides were displayed.
he: סגירת המוקפץ לאחר שהמחוון השלים מחזור מלא וכל השקופיות שלך הוצגו.

en: Closing duration
he: משך סגירה

en: Closing transition
he: מעבר סגירה

en: Code Block
he: בלוק קוד

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
he: תוכן בלוק קוד. הוסף HTML/CSS/Javascript משלך כאן

en: Code Wrapper Element
he: רכיב עטיפת קוד

en: Code Wrapper Element Attributes
he: תכונות רכיב של מעטפת קוד

en: Codeblock Behaviour
he: התנהגות חסימת קוד

en: Col-forward
he: קול-פורוורד

en: Col-reverse
he: הפוך עמודה

en: Collapse Sidebar While Editing
he: כווץ את הסרגל הצידי בעת עריכה

en: Color
he: צבע

en: Color Saturation
he: רוויית צבעים

en: Color Section
he: מקטע צבע

en: Color and Display
he: צבע ותצוגה

en: Color of the Likes & Comments
he: צבע הלייקים וההערות

en: Colored Buttons
he: לחצנים צבעוניים

en: Colors
he: צבעים

en: Cols
he: טורים

en: Column
he: עמודה

en: Column Box-Shadow
he: תיבת עמודה - צל

en: Column Box-Shadow Color
he: צבע תיבת עמודה-צל

en: Column Box-Shadow Width
he: רוחב תיבת עמודה-צל

en: Column Link
he: קישור עמודה

en: Column Template
he: תבנית עמודה

en: Column count (Default)
he: ספירת עמודות (ברירת מחדל)

en: Column count for medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
he: ספירת עמודות עבור מסכים בגודל בינוני (בין 768px ו- 989px - למשל: לרוחב לוח)

en: Column count for small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
he: ספירת עמודות עבור מסכים קטנים (בין 480px ו- 767px - למשל: לאורך לוח)

en: Column count for very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
he: ספירת עמודות עבור מסכים קטנים מאוד (קטן מ 479px - למשל: דיוקן הטלפון החכם)

en: Columns
he: עמודות

en: Columns in this row can either have a height based on their content or all be of equal height based on the largest column
he: עמודות בשורה זו יכולות להיות בעלות גובה בהתבסס על התוכן שלהן או שכולן בעלות גובה שווה בהתבסס על העמודה הגדולה ביותר

en: Coming soon,<br>stay tuned!
he: בקרוב<br>הישארו איתנו!

en: Comma separated list of page IDs, titles or slugs.
he: רשימה מופרדת באמצעות פסיקים של מזהי עמודים, כותרות או סלאגים.

en: Comment
he: תגובה

en: Comment Count
he: מספר תגובות

en: Comments
he: תגובות

en: Comments Count
he: ספירת הערות

en: Comments Disabled
he: הערות אינן זמינות

en: Comments Off
he: הערות כבויות

en: Comments are closed.
he: תגובות סגורות.

en: Comments<br/>Off
he: הערות<br/>לא כבוי

en: Common Attributes
he: תכונות נפוצות

en: Compact
he: קומפקטי

en: Compare Action
he: השוואת פעולה

en: Concatenate output
he: פלט שרשור

en: Concatenating the plugin’s output could solve issues caused by custom filters your theme might use.
he: שרשור הפלט של התוסף עלול לפתור בעיות הנגרמות על-ידי מסננים מותאמים אישית בהם ערכת הנושא שלך עשויה להשתמש.

en: Conditional CSS Class
he: קלאס CSS מותנה

en: Conditional Load
he: טעינה מותנית

en: Conditional display
he: תצוגה מותנית

en: Conditional script loading
he: טעינת קובץ Script מותנה

en: Configure Popup
he: קביעת תצורה של פריט מוקפץ

en: Configure post options
he: קביעת תצורה של אפשרויות הצבה

en: Configure<br>post options
he: להגדיר<br>אפשרויות פרסום

en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Captcha
he: קפטצ'ה של טופס יצירת קשר

en: Contact Form Item
he: פריט טופס של איש קשר

en: Contact Us
he: צרו איתנו קשר

en: Contain
he: מכיל

en: Container Width
he: רוחב קונטיינר

en: Contains options for special use cases like using the message bar just for simple notifications
he: מכיל אפשרויות למקרי שימוש מיוחדים כגון שימוש בסרגל ההודעות רק עבור הודעות פשוטות

en: Contains options for special use cases when problems occur using compression
he: מכיל אפשרויות למקרי שימוש מיוחדים כאשר מתרחשות בעיות באמצעות דחיסה

en: Contains options to extend the functionality - recommended for advanced users.
he: מכיל אפשרויות להרחבת הפונקציונליות - מומלץ למשתמשים מתקדמים.

en: Content
he: תוכן

en: Content + Sidebar width
he: תוכן + רוחב סרגל צידי

en: Content Alignment
he: יישור תוכן

en: Content Appearance
he: מראה תוכן

en: Content Appearence
he: הופעת תוכן

en: Content Box Background Color
he: צבע רקע של תיבת תוכן

en: Content Elements
he: אלמנט תוכן

en: Content Font Size
he: גודל גופן תוכן

en: Content Font Sizes
he: גדלי גופני תוכן

en: Content Padding
he: מרווח תוכן

en: Content Slider
he: סליידר תוכן

en: Content Slider Item
he: פריט מחוון תוכן

en: Content appears in Flip Box
he: התוכן מופיע בתיבת היפוך

en: Content appears in Tooltip
he: התוכן מופיע בתיאור כלי

en: Content block
he: בלוק תוכן

en: Content height
he: גובה תוכן

en: Content is available only for registered users. Please <a href='%s'>login</a>
he: תוכן זמין רק עבור משתמשים רשומים. נא <a href='%s'>היכנס</a>

en: Content of first tab
he: תוכן הכרטיסיה הראשונה

en: Content of next tab
he: תוכן הכרטיסיה הבאה

en: Content transition
he: מעבר תוכן

en: Content | Sidebar Ratio
he: | תוכן יחס סרגל צידי

en: Contents of your custom CSS file
he: תוכן קובץ CSS המותאם אישית שלך

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Contributor, Author, Editor, Admin
he: תורם, מחבר, עורך, מנהל מערכת

en: Contributors
he: תורמים ליצירה

en: Control Settings
he: הגדרות בקרה

en: Controlling Font Performance with font-display
he: שליטה בביצועי גופנים באמצעות תצוגת גופן

en: Controls
he: בקרים

en: Controls how quickly parallax layers revert to their original position when you move your mouse cursor outside of the slider. This value is in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: קובע באיזו מהירות שכבות פרלקסה יחזרו למיקומן המקורי בעת הזזת סמן העכבר אל מחוץ למחוון. ערך זה הוא באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: Controls how quickly your layers revert to their original position when you move your mouse cursor outside of a parallax slider. This value is in milliseconds. 1 second = 1000 milliseconds. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: קובע באיזו מהירות השכבות יחזרו למקומם המקורי בעת הזזת סמן העכבר מחוץ למחוון פרלקסה. ערך זה הוא באלפיות שניה. 1 שניה = 1000 אלפיות שניה. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Controls the amount of space between each character. Useful the change letter density in a line or block of text. Negative values and decimals can be used.
he: שולט בכמות הרווח בין כל תו. שימושי בשינוי צפיפות האותיות בשורה או בבלוק טקסט. ניתן להשתמש בערכים שליליים ובמספרים עשרוניים.

en: Controls the repeat frequency of this Popup specified in days. Leave this option empty if you want to display the Popup on each page load. Enter 0 to repeat after the end of a browsing session (when the browser closes).
he: שולט בתדירות החזרה של פריט מוקפץ זה שצוין בימים. השאר אפשרות זו ריקה אם ברצונך להציג את המוקפץ בכל טעינת עמוד. הזן 0 כדי לחזור לאחר סיום הפעלת גלישה (כאשר הדפדפן נסגר).

en: Controls the speed of animating layers when you move your mouse cursor or tilt your mobile device.
he: שולט במהירות ההנפה של שכבות בעת הזזת סמן העכבר או הטיית המכשיר הנייד.

en: Controls the speed of animating layers when you move your mouse cursor or tilt your mobile device. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: שולט במהירות ההנפה של שכבות בעת הזזת סמן העכבר או הטיית המכשיר הנייד. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Convert Data
he: המרת נתונים

en: Cookie Consent Accept All Cookies Button
he: לחצן 'קבל את כל קבצי ה- Cookie' בהסכמה לעוגיות

en: Cookie Consent Accept Settings Button
he: לחצן 'קבל הגדרות הסכמה של קובץ Cookie'

en: Cookie Consent Bar
he: סרגל ההסכמה של קבצי Cookie

en: Cookie Consent Do Not Accept Cookies Button
he: לחצן 'הסכמת קובצי Cookie' אינו מקבל קבצי Cookie

en: Cookie Consent Extra Button
he: לחצן נוסף של הסכמת קובצי Cookie

en: Cookie Consent Link Button
he: לחצן קישור להסכמת קבצי Cookie

en: Cookie Consent Message Bar
he: סרגל ההודעות של הסכמת קבצי Cookie

en: Cookie Consent Open Modal Window Button
he: לחצן פתח חלון מודאלי של הסכמת קובץ Cookie

en: Cookie Handling
he: טיפול בקובצי Cookie

en: Cookie Handling and Cookie Consent Messages
he: טיפול בקובצי Cookie והודעות הסכמה לעוגיות

en: Cookie Lifetime
he: Lifetime Cookie

en: Cookie Name
he: שם קובץ Cookie

en: Cookie Path
he: נתיב קובץ Cookie

en: Cookie and Privacy Settings
he: הגדרות קובץ Cookie ופרטיות

en: Cookie contains cookie name
he: קובץ Cookie מכיל שם קובץ Cookie

en: Cookie equals cookie name
he: קובץ Cookie שווה לשם קובץ Cookie

en: Cookie starts with cookie name
he: קובץ Cookie מתחיל בשם קובץ Cookie

en: Cookies must be in the same domain and you need to specify the name and the path (case sensitive) that is shown in the developer tools of your browser.
he: קבצי Cookie חייבים להיות באותו תחום ועליך לציין את השם ואת הנתיב (תלוי רישיות) המוצג בכלי המפתחים של הדפדפן שלך.

en: Cookies must be in the same domain and you need to specify the name and the path (case sensitive) that is shown in the developer tools of your browser. Please see <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/privacy-cookies/#additional-custom-cookies">Additional Custom Cookies</a> on our documentation.
he: קבצי Cookie חייבים להיות באותו תחום ועליך לציין את השם ואת הנתיב (תלוי רישיות) המוצג בכלי המפתחים של הדפדפן שלך. עיין <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/privacy-cookies/#additional-custom-cookies">בקובצי Cookie מותאמים אישית נוספים</a> בתיעוד שלנו.

en: Copy
he: העתק

en: Copy Layer
he: העתק שכבה

en: Copy Layer Styles
he: העתק סגנונות שכבה

en: Copy and add last entry
he: העתקה והוספה של ערך אחרון

en: Copy layer styles
he: העתקת סגנונות שכבה

en: Copy to a new draft
he: העתיקי לטיוטה חדשה

en: Copy transition properties
he: העתק מאפייני מעבר

en: Copy...
he: עותק...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Copyright Info
he: מידע על זכויות יוצרים

en: Could not change user rights of file %s to 777 - file might not be visible in frontend.
he: לא היתה אפשרות לשנות את זכויות המשתמש של %s הקבצים ל- 777 - ייתכן שהקובץ לא יהיה גלוי בחזית.

en: Could not connect and verify these API Keys with Google reCAPTCHA.
he: לא היתה אפשרות להתחבר ולאמת מפתחות API אלה עם Google reCAPTCHA.

en: Could not connect to Google Maps with this API Key.
he: לא היתה אפשרות להתחבר למפות Google באמצעות מפתח API זה.

en: Could not connect to Mailchimp with this API Key. Please try again with a different key
he: לא היתה אפשרות להתחבר ל- Mailchimp באמצעות מפתח API זה. נא נסה שוב עם מפתח אחר

en: Could not connect to the internet. Please reload the page and try again.
he: לא היתה אפשרות להתחבר לאינטרנט. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Could not load the template. You might want to try and reload the page
he: לא היתה אפשרות לטעון את התבנית. ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף

en: Couldn't add/remove the font.<br/>The script returned the following error: <br/><br/>
he: לא היתה אפשרות להוסיף/להסיר את הגופן.<br/>קובץ ה- Script החזיר את השגיאה הבאה: <br/><br/>

en: Count
he: ספירה

en: Country
he: מדינה

en: Country:
he: מדינה:

en: Coupon
he: קופון

en: Coupons
he: קופונים

en: Cover
he: כיסוי

en: Cover your videos with an overlay image to have dotted or striped effects on them.
he: כסה את הסרטונים שלך בתמונת שכבת-על כדי שיהיו עליהם אפקטים מנוקדים או מפוספסים.

en: Create A New Custom Element Template
he: יצירת תבנית רכיב מותאם אישית חדשה

en: Create Element
he: צור רכיב

en: Create New Element Template
he: יצירת תבנית רכיב חדשה

en: Create a clone for the title menu item
he: יצירת שכפול עבור פריט תפריט הכותרת

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
he: יצירת גלריה חדשה על-ידי בחירת תמונות קיימות או העלאת תמונות חדשות

en: Create a new Preview Gallery or Slideshow by selecting existing or uploading new images
he: ניתן ליצור גלריה חדשה על ידי בחירת תמונות קיימות במדיה, או על ידי העלאת תמונות חדשות

en: Create a new element
he: יצירת רכיב חדש

en: Create an editable template
he: יצירת תבנית הניתנת לעריכה

en: Create and Edit Audio Playlist
he: יצירה ועריכה של רשימת השמעה של שמע

en: Create group from selected
he: צור קבוצה מהקבוצה שנבחרה

en: Create new Sidebar Widget Areas
he: יצירת אזורי ווידג'ט חדשים בסרגל הצידי

en: Create some progress bars
he: יצירת סרגלי התקדמות מסוימים

en: Create your custom ALB elements from existing ALB elements with fixed styling and content. You can use these custom elements as a base for your elements when creating your pages.
he: צור רכיבי ALB מותאמים אישית מרכיבי ALB קיימים עם סגנון ותוכן קבועים. באפשרותך להשתמש ברכיבים מותאמים אישית אלה כבסיס לרכיבים שלך בעת יצירת הדפים.

en: Created
he: נוצר

en: Creates a Testimonial Grid
he: יצירת רשת המלצות

en: Creates a colored button
he: יצירת לחצן צבעוני

en: Creates a colored button that stretches across the full width
he: יצירת לחצן צבעוני הנמתח לאורך הרוחב המלא

en: Creates a content block with icon to the left or above
he: יצירת בלוק תוכן עם סמל משמאל או מעל

en: Creates a custom gallery
he: יצירת גלריה מותאמת אישית

en: Creates a customizable contact form
he: יצירת טופס איש קשר הניתן להתאמה אישית

en: Creates a data or pricing table
he: יצירת טבלת נתונים או תמחור

en: Creates a delimiter/whitespace to separate elements
he: יצירת מפריד/רווח לבן להפרדת רכיבים

en: Creates a grid of portfolio excerpts
he: יצירת רשת של קטעים מתיק

en: Creates a horizontal scrollable gallery
he: יצירת גלריה אופקית הניתנת לגלילה

en: Creates a list with nice icons beside
he: יצירת רשימה עם סמלים נחמדים לצד

en: Creates a mailschimp signup form
he: יצירת טופס הצטרפות לסחלב דואר

en: Creates a notification box to inform visitors
he: יצירת תיבת דיווח כדי ליידע את המבקרים

en: Creates a notification box with call to action button
he: יצירת תיבת דיווח עם לחצן קריאה לפעולה

en: Creates a pricing list
he: יצירת רשימת תמחור

en: Creates a section with unique background image and colors
he: יצירת מקטע עם תמונת רקע וצבעים ייחודיים

en: Creates a simple text block
he: יצירת בלוק טקסט פשוט

en: Creates a single column with 20&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב 20%

en: Creates a single column with 25&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב של 25%

en: Creates a single column with 33&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב של 33%

en: Creates a single column with 40&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב 40%

en: Creates a single column with 50&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב 50%

en: Creates a single column with 60&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב 60%

en: Creates a single column with 67&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב 67%

en: Creates a single column with 75&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב של 75%

en: Creates a single column with 80&percnt; width
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב של 80%

en: Creates a single full width column
he: יצירת עמודה בודדת ברוחב מלא

en: Creates a single tab for the tab section element
he: יצירת כרטיסיה בודדת עבור רכיב מקטע הכרטיסיה

en: Creates a special Heading
he: יצירת כותרת מיוחדת

en: Creates a tabbed content area
he: יצירת אזור תוכן עם כרטיסיות

en: Creates a text rotator for dynamic headings
he: יצירת מסובב טקסט עבור כותרות דינאמיות

en: Creates a timeline
he: יצירת ציר זמן

en: Creates an icon grid with toolips or flip content
he: יצירת רשת סמלים עם תוכן toolips או היפוך

en: Creates one or more social share buttons
he: יצירת כפתור שיתוף חברתי אחד או יותר

en: Creates toggles or accordions
he: יצירת החלפות או אקורדיון

en: Creates toggles or accordions (can be used for FAQ)
he: יצירת החלפות או אקורדיון (ניתן להשתמש בהם עבור שאלות נפוצות)

en: Creating a copy of element template has failed. Please try again
he: יצירת עותק של תבנית רכיב נכשלה. נא נסה שוב

en: Ctrl+Q to fold/unfold a block
he: Ctrl+Q לקיפול/לפרוש בלוק

en: Currency Icons
he: אייקוני מטבע

en: Current Toggle Appearance
he: מראה החלף מצב נוכחי

en: Current Toggle Appearence
he: הופעת החלף מצב נוכחית

en: Current post
he: הצבה נוכחית

en: Current window (_self)
he: חלון נוכחי (_self)

en: Currently active:
he: פעיל כעת:

en: Currently only personal_token requests supported
he: כרגע רק בקשות personal_token נתמכות

en: Currently only text and dropdown elements are supported properly
he: כרגע רק רכיבי טקסט ורכיבים נפתחים נתמכים כראוי

en: Currently, this slider is not set up as a Popup. You can preview all the options here with the Live Preview button, but you need to select the Popup option under the %sLayout section%s to use it on your front end pages.
he: נכון לעכשיו, מחוון זה אינו מוגדר כחלון מוקפץ. באפשרותך להציג בתצוגה מקדימה את כל האפשרויות כאן באמצעות לחצן תצוגה מקדימה חיה, אך עליך לבחור באפשרות מוקפצת תחת המקטע %sשכבה%s להשתמש בה בעמודים הראשיים.

en: Currently:
he: כרגע:

en: Cursor or Tilt
he: סמן או הטיה

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom 2D &amp; 3D
he: דו-ממדי ותל-ממדי מותאם אישית

en: Custom 2D transitions
he: מעברים דו-מימדיים מותאמים אישית

en: Custom 3D transitions
he: מעברים תלת-ממדיים מותאמים אישית

en: Custom Alt Attribute
he: תכונת Alt מותאמת אישית

en: Custom Arrow Color
he: צבע חץ מותאם אישית

en: Custom Attributes
he: תכונות מותאמות אישית

en: Custom Background Back / Tooltip
he: רקע מותאם אישית אחורה / תיאור כלי

en: Custom Background Color
he: צבע רקע מותאם אישית

en: Custom Background Color Back / Tooltip
he: צבע רקע מותאם אישית אחורה / תיאור כלי

en: Custom Background Color Front
he: צבע רקע מותאם אישית בחזית

en: Custom Background Front
he: חזית רקע מותאמת אישית

en: Custom Background Image
he: תמונת רקע מותאמת אישית

en: Custom Border Color
he: צבע גבול מותאם  אישית

en: Custom Button Background Color
he: צבע רקע של לחצן מותאם אישית

en: Custom Button Background Color On Hover
he: צבע רקע של לחצן מותאם אישית בעת ריחוף

en: Custom Button Font Color
he: צבע גופן של לחצן מותאם אישית

en: Custom Button Font Color On Hover
he: צבע גופן של לחצן מותאם אישית בעת ריחוף

en: Custom Button Font/Icon Color
he: צבע גופן/סמל של לחצן מותאם אישית

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS Class
he: מחלקת CSS מותאמת אישית

en: Custom CSS Class For Heading Tag
he: מחלקת CSS מותאמת אישית עבור תג כותרת

en: Custom CSS Class:
he: CSS מותאם אישית:

en: Custom Caption Content Font Color
he: צבע גופן של תוכן כיתוב מותאם אישית

en: Custom Caption Title Font Color
he: צבע גופן כותרת כיתוב מותאם אישית

en: Custom Color
he: צבע מותאם אישית

en: Custom Colors
he: התאמת צבעים

en: Custom Content Box Background Color
he: צבע רקע של תיבת תוכן מותאמת אישית

en: Custom Content Font Color
he: צבע גופן תוכן מותאם אישית

en: Custom Css Class
he: מחלקת Css מותאמת אישית

en: Custom Date Font Color
he: צבע גופן תאריך מותאם אישית

en: Custom Element &quot;%s&quot; could not be deleted.
he: לא היתה אפשרות למחוק רכיב מותאם אישית &quot;%s&quot;.

en: Custom Element &quot;%s&quot; was deleted.
he: הרכיב המותאם אישית &quot;%s&quot; נמחק.

en: Custom Element &quot;%s&quot; was updated.
he: הרכיב המותאם אישית &quot;%s&quot; עודכן.

en: Custom Element Shortcode (only used when editing a CET in modal popup):
he: קוד קצר של רכיב מותאם אישית (משמש רק בעת עריכת CET בחלון מוקפץ מודאלי):

en: Custom Element Shortcode Buttons
he: לחצני קוד קצר של רכיב מותאם אישית

en: Custom Element and stored Custom Element do not match.
he: רכיב מותאם אישית ורכיב מותאם אישית מאוחסן אינם תואמים.

en: Custom Element could not be created/updated.
he: לא היתה אפשרות ליצור/לעדכן רכיב מותאם אישית.

en: Custom Element could not be updated.
he: לא היתה אפשרות לעדכן רכיב מותאם אישית.

en: Custom Element shortcode edited and stored shortcode do not match.
he: קוד קצר של רכיב מותאם אישית הערוך ומאוחסן בקוד קצר אינו תואם.

en: Custom Element shortcode to delete and stored shortcode do not match.
he: קוד קצר של רכיב מותאם אישית למחיקה ואחסון של קוד קצר אינם תואמים.

en: Custom Elements
he: רכיבים מותאמים אישית

en: Custom Elements (Custom Element Templates - CET)
he: רכיבים מותאמים אישית (תבניות רכיבים מותאמות אישית - CET)

en: Custom Elements For Subitems
he: רכיבים מותאמים אישית עבור אתר משנה

en: Custom Elements Locked Options
he: אפשרויות נעולות של רכיבים מותאמים אישית

en: Custom Elements Management
he: ניהול רכיבים מותאמים אישית

en: Custom Elements will be disabled.
he: רכיבים מותאמים אישית יהפכו ללא זמינים.

en: Custom Elements:
he: רכיבים מותאמים אישית:

en: Custom Error 404 Page
he: שגיאה מותאמת אישית 404 דף

en: Custom Font Color
he: צבע גופן מותאם אישית

en: Custom Font Color Current Toggle
he: החלפת מצב נוכחית של צבע גופן מותאם אישית

en: Custom Font Display Behaviour
he: התנהגות תצוגת גופן מותאמת אישית

en: Custom Font Manager
he: ניהול גופנים

en: Custom Grid Border Color
he: צבע גבול רשת מותאם אישית

en: Custom HTML: Add a Description
he: HTML מותאם אישית: הוספת תיאור

en: Custom Hover Background Color
he: צבע רקע ריחוף מותאם אישית

en: Custom Hover Color
he: צבע ריחוף מותאם אישית

en: Custom Hover Font Color
he: צבע גופן ריחוף מותאם אישית

en: Custom ID Attribute
he: תכונת מזהה מותאם אישית

en: Custom Icon Color
he: צבע סמל מותאם אישית

en: Custom Icon Font Color
he: צבע גופן סמל מותאם אישית

en: Custom Input Background Color
he: צבע רקע קלט מותאם אישית

en: Custom Input Font Color
he: צבע גופן קלט מותאם אישית

en: Custom Link
he: קישור מותאם אישית

en: Custom Logo for preloader
he: סמל מותאם אישית לטעינה מראש

en: Custom Map Marker Image
he: תמונת סמן מפה מותאמת אישית

en: Custom Map Marker Image Size
he: גודל תמונה מותאם אישית של סמן מפה

en: Custom Marker Icon
he: סמל סימון מותאם אישית

en: Custom Milestone Icon Background Color
he: צבע רקע מותאם אישית של סמל אבן דרך

en: Custom Overlay Color
he: צבע שכבת-על מותאם אישית

en: Custom Pattern
he: תבנית מותאמת אישית

en: Custom Post Type Screen (Developers Only)
he: מסך סוג פוסט מותאם אישית (מפתחים בלבד)

en: Custom Pulse Color
he: צבע פולס מותאם אישית

en: Custom Ratio
he: יחס מותאם אישית

en: Custom Search Results Background Color
he: צבע רקע של תוצאות חיפוש מותאמות אישית

en: Custom Search Results Font Color
he: צבע גופן מותאם אישית של תוצאות חיפוש

en: Custom Slide Properties
he: מאפייני שקופית מותאמים אישית

en: Custom Sub-Title Font Color
he: צבע גופן מותאם אישית של כותרת משנה

en: Custom Title Attribute
he: תכונת כותרת מותאמת אישית

en: Custom Title Font Color
he: צבע גופן כותרת מותאם אישית

en: Custom Tooltip Border Color
he: צבע גבול תיאור כלי מותאם אישית

en: Custom URL To Marker Icon
he: סמל כתובת URL מותאמת אישית לסמן

en: Custom Widget Area
he: אזור ווידג’טים מותאם אישית

en: Custom element &quot;%s&quot; successfully created. Continue with setting the options for this element.
he: רכיב מותאם אישית &quot;%s&quot; נוצר בהצלחה. המשך בהגדרת האפשרויות עבור רכיב זה.

en: Custom element &quot;%s&quot; successfully updated.
he: הרכיב המותאם אישית &quot;%s&quot; עודכן בהצלחה.

en: Custom element subitem settings have also been deleted.
he: הגדרות אתר משנה של רכיב מותאם אישית נמחקו גם הן.

en: Custom element was not deleted.
he: רכיב מותאם אישית לא נמחק.

en: Custom height in &percnt; based on browser windows height
he: גובה מותאם אישית ב- % בהתבסס על גובה חלונות הדפדפן

en: Custom height in pixel
he: גובה מותאם אישית בפיקסל

en: Custom link destination
he: יעד קישור מותאם אישית

en: Custom minimum height
he: גובה מינימלי מותאם אישית

en: Custom slider CSS
he: CSS של מחוון מותאם אישית

en: Custom styles
he: סגנונות מותאמים אישית

en: Custom subitem elements cannot be deleted when &quot;All subitems use the same custom element template&quot; is selected in theme options. This is the default setting.
he: אין אפשרות למחוק רכיבי אתר משנה מותאמים אישית כאשר האפשרות &quot;כל אתר המשנה משתמש באותה תבנית רכיב מותאם אישית&quot; נבחרת באפשרויות ערכת נושא. זוהי הגדרת ברירת המחדל.

en: Custom top and bottom margin
he: שוליים עליונים ותחתונים מותאמים אישית

en: Customers
he: לקוחות

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Customize Revisions Preferences
he: התאמה אישית של העדפות תיקונים

en: Cycle between values
he: מחזור בין ערכים

en: Cycles
he: מחזורים

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Cyrillic Extended
he: קירילית מורחבת

en: Dark
he: כהה

en: Dark Transparent
he: שקוף כהה

en: Dark transparent
he: שקוף כהה

en: Dashed
he: מקווקו

en: Data protection and handling
he: הגנה וטיפול בנתונים

en: Database error on saving.
he: שגיאת מסד נתונים בעת שמירה.

en: Date
he: תאריך

en: Date Created
he: תאריך יצירה

en: Date Font Sizes
he: גדלי גופני תאריך

en: Date Formt
he: טופס תאריך

en: Date Modified
he: תאריך שינוי

en: Date Published
he: תאריך פרסום

en: Day
he: יום

en: Days
he: ימים

en: Deactivate LayerSlider as a last step.
he: בטל את הפעלת השכבהצעד האחרון.

en: Deactivate but leave plugin files in theme folder
he: בטל הפעלה אך השאר קבצי תוסף בתיקיית ערכת הנושא

en: Deactivate offset
he: בטל הפעלה של היסט

en: Deactivate schema.org markup
he: ביטול הפעלה של סימון schema.org

en: Deactivate this site
he: בטל הפעלה של אתר זה

en: Decide what should happen when you move your mouse cursor over the slider.
he: החלט מה יקרה בעת הזזת סמן העכבר מעל המחוון.

en: Decrease Column Size
he: הקטן גודל עמודה

en: Deeplink
he: קישור עמוק

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default (Big List)
he: ברירת מחדל (רשימה גדולה)

en: Default (Business)
he: ברירת מחדל (עסקים)

en: Default (with borders, active menu indicator and slightly transparent)
he: ברירת מחדל (עם גבולות, מחוון תפריט פעיל ושקוף מעט)

en: Default - only load when needed (recommended)
he: ברירת מחדל - טען רק בעת הצורך (מומלץ)

en: Default Background color
he: צבע רקע המוגדר כברירת מחדל

en: Default Color
he: צבע בררת מחדל

en: Default Column
he: עמודת ברירת מחדל

en: Default Cookie Behaviour
he: התנהגות קבצי Cookie המוגדרת כברירת מחדל

en: Default Editor
he: עורך ברירת מחדל

en: Default Footer &amp; Socket Settings
he: הגדרות ברירת מחדל של כותרת תחתונה &amp; Socket

en: Default Footer Widgets & Socket Settings
he: הגדרות ברירת מחדל של רכיבי Widget מסוג כותרת תחתונה & שקע

en: Default Grid
he: גריד ברירת מחדל

en: Default Height
he: גובה ברירת מחדל

en: Default Layout - set in
he: פריסת ברירת מחדל - הגדרה ב-

en: Default Options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Default Order
he: מיון דיפולטיבי

en: Default Padding
he: מרווח ברירת מחדל

en: Default Row
he: שורת ברירת מחדל

en: Default Size
he: גודל ברירת מחדל

en: Default Style
he: סגנון ברירת המחדל

en: Default Width
he: רוחב ברירת מחדל

en: Default content font size
he: גודל גופן תוכן המהווה ברירת מחדל

en: Default display (at the bottom of the elements image)
he: תצוגת ברירת מחדל (בתחתית תמונת הרכיבים)

en: Default enfold product gallery
he: גלריית המוצרים של enfold המהווה ברירת מחדל

en: Default icon
he: סמל ברירת מחדל

en: Default inline style
he: סגנון מוטבע המוגדר כברירת מחדל

en: Default quality
he: איכות ברירת מחדל

en: Default with border
he: ברירת מחדל עם גבול

en: Default with drop shadow
he: ברירת מחדל עם הצללה

en: Default without buttons
he: ברירת מחדל ללא לחצנים

en: Default:
he: ברירת מחדל:

en: Default: Each cell is displayed on its own
he: ברירת מחדל: כל תא מוצג בפני עצמו

en: Defer JavaScript loading
he: דחיית טעינת JavaScript

en: Define Blog Grid layout
he: הגדרת פריסת רשת בלוג

en: Define Custom Colors
he: הגדרת צבעים מותאמים אישית

en: Define a minimum height for the gridrow in &percnt; based on the browser windows height
he: הגדר גובה מינימלי עבור gridrow ב- % בהתבסס על גובה חלונות הדפדפן

en: Define a minimum height for the section in &percnt; based on the browser windows height
he: הגדר גובה מינימלי עבור המקטע ב- % בהתבסס על גובה חלונות הדפדפן

en: Define a minimum height for the section. Content within the section will be centered vertically within the section
he: הגדר גובה מינימלי עבור המקטע. התוכן בתוך המקטע ימורכז אנכית בתוך המקטע

en: Define a minimum height for the section. Use a pixel value. eg: 500px
he: הגדר גובה מינימלי עבור המקטע. השתמש בערך פיקסל. למשל: 500px

en: Define a modal popup window to inform visitors about your privacy policy and to opt in or out of services and cookies.
he: הגדר חלון מוקפץ מודאלי כדי ליידע את המבקרים על מדיניות הפרטיות שלך ולבחור בשירותים ובקובצי Cookie או מחוץ להם.

en: Define additional custom cookies set by plugins. There are browser security limitations and it might not be possible to remove them using JavaScript or PHP.
he: הגדר קבצי Cookie מותאמים אישית נוספים שהוגדרו על-ידי תוספים. קיימות מגבלות אבטחה בדפדפן וייתכן שלא ניתן יהיה להסיר אותן באמצעות JavaScript או PHP.

en: Define content and buttons for your message bar to inform users about the use of cookies and services and depending on your country laws to opt in or opt out for services and cookies. If you make changes to message text or button label the message bar will be show again.
he: הגדר תוכן ולחצנים עבור סרגל ההודעות שלך כדי ליידע את המשתמשים על השימוש בקובצי Cookie ובשירותים ובהתאם לחוקי המדינה שלך כדי להצטרף או לבטל את הסכמתם לשירותים וקובצי Cookie. אם תבצע שינויים בתווית טקסט או לחצן הודעה, סרגל ההודעות יוצג שוב.

en: Define content of your modal popup window to inform visitors about your privacy policy. Use shortcodes to add toggles so visitors can opt in or out of services and cookies.
he: הגדר תוכן של החלון המוקפץ המודאלי שלך כדי ליידע את המבקרים על מדיניות הפרטיות שלך. השתמש בקודים קצרים כדי להוסיף דו-מצביים כדי שהמבקרים יוכלו להצטרף לשירותים ולקבצי Cookie או לצאת מהם.

en: Define text alignment for the left sidebar
he: הגדרת יישור טקסט עבור הסרגל הצידי השמאלי

en: Define the appearance of the circle here
he: הגדר את מראה המעגל כאן

en: Define the appearance of the content box
he: הגדרת המראה של תיבת התוכן

en: Define the appearance of the grid borders here.
he: הגדר את המראה של גבולות הרשת כאן.

en: Define the appearence of the circle here
he: הגדר את מראה המעגל כאן

en: Define the appearence of the content box
he: הגדרת המראה של תיבת התוכן

en: Define the appearence of the grid borders here.
he: הגדר את המראה של גבולות הרשת כאן.

en: Define the behaviour for the size of the content tabs when switching between the tabs.
he: הגדר את אופן ההתנהגות עבור גודל כרטיסיות התוכן בעת מעבר בין הכרטיסיות.

en: Define the gradient direction
he: הגדרת כיוון מעבר הצבע

en: Define the number of columns, depending on the amount of text you want to add.
he: הגדר את מספר העמודות, בהתאם לכמות הטקסט שברצונך להוסיף.

en: Define the position of the tab buttons
he: הגדרת המיקום של לחצני הכרטיסיות

en: Define the same date format as used in date picker
he: הגדרת תבנית תאריך זהה לתבנית המשמשת בקוטף התאריכים

en: Define the sections top and bottom padding
he: הגדרת המרווח העליון והתחתון של המקטעים

en: Define the size of the circle
he: הגדרת גודל העיגול

en: Define the space between the buttons. Leave blank for default space. Make sure you enter a valid positive number.
he: הגדר את הרווח בין הלחצנים. השאר ריק עבור שטח ברירת המחדל. הקפד להזין מספר חיובי חוקי.

en: Define the tab titles top and bottom padding (only works if no icon is displayed at the top off the tab title)
he: הגדרת כותרות הכרטיסיות במרווח העליון והתחתון (פועל רק אם לא מוצג סמל בחלק העליון של כותרת הכרטיסיה)

en: Define the transition between tab content
he: הגדרת המעבר בין תוכן כרטיסיה

en: Define the width of the list
he: הגדרת רוחב הרשימה

en: Define where the results are displayed when using AJAX
he: הגדרת המיקום שבו יוצגו התוצאות בעת שימוש ב- AJAX

en: Defines the Font for your body text
he: הגדרת הגופן עבור גוף הטקסט

en: Defines the styling of the iconbox and the position of the icon
he: הגדרת הסטיילינג של תיבת הסמלים ומיקום הסמל

en: Delay
he: השהיה

en: Delay before opening the Popup specified in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: השהיה לפני פתיחת המוקפץ שצוין באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: Delays the transition of each text nodes relative to each other. A second equals to 1000 milliseconds.
he: השהיית המעבר של כל צמתי טקסט יחסית זה לזה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: Delays the transition with the given amount of milliseconds before the layer enters the scene. A second equals to 1000 milliseconds.
he: מעכב את המעבר עם הכמות הנתונה של אלפיות שניה לפני שהשכבה נכנסת לסצנה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: Delete
he: מחק

en: Delete Cell
he: מחק תא

en: Delete Column
he: למחוק עמודה

en: Delete Custom Element
he: מחק רכיב מותאם אישית

en: Delete Element
he: למחוק רכיב

en: Delete Row
he: למחוק שורה

en: Delete Section
he: מחק מקטע

en: Delete Tab
he: מחק כרטיסיה

en: Delete Tab Section
he: מחק מקטע כרטיסיה

en: Delete downloaded files
he: מחיקת קבצים שהורדו

en: Delete old CSS and JS files?
he: האם למחוק קבצי CSS ו- JS ישנים?

en: Delete permanently
he: מחק לצמיתות

en: Deleting started.
he: המחיקה החלה.

en: Deleting the downloaded demo files %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again
he: מחיקת קבצי ההדגמה שהורדו %s לא עבדה! <br/> ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף ולאחר מכן לנסות שוב

en: Deleting the downloaded demo files %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.<br/> The script returned the following message: <br/>
he: מחיקת קבצי ההדגמה שהורדו %s לא עבדה! <br/> ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף ולאחר מכן לנסות שוב.<br/> קובץ ה- Script החזיר את ההודעה הבאה: <br/>

en: Demo File Download (%s):
he: הורדת קובץ הדגמה (%s):

en: Demo Images included:
he: תמונות הדגמה כללו:

en: Demo Import
he: ייבוא דמו

en: Demo Importer (%s):
he: יבואן הדגמה (%s):

en: Depending on the size you selected above, preview images might differ in size. Should the theme force them to display at exactly the same size?
he: בהתאם לגודל שבחרתם לעיל, גודלן של תמונות התצוגה המקדימה עשוי להשתנות. האם ערכת הנושא צריכה לאלץ אותם להציג בדיוק באותו גודל?

en: Depending on your layout It might be better to select a larger image size for better image quality. Default size can be changed at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Images -&gt; Thumbnail.
he: בהתאם לפריסה עדיף לבחור גודל תמונה גדול יותר לקבלת איכות תמונה טובה יותר. ניתן לשנות את גודל ברירת המחדל בלוח המחוונים -מראה &gt; -&gt; התאמה אישית -&gt; WooCommerce -&gt; תמונות מוצר -&gt; תמונה ממוזערת.

en: Depending on your settings, the same Popup can be displayed in multiple times without reloading the page. Such example would be when you use a scroll trigger and the user scrolls to that location a number of times. Enabling this option will prevent opening this Popup consequently.
he: בהתאם להגדרות שלך, ניתן להציג את אותו פריט מוקפץ מספר פעמים מבלי לטעון מחדש את הדף. דוגמה כזו תהיה בעת שימוש בגורם מפעיל של גלילה והמשתמש גולל למיקום זה מספר פעמים. הפיכת אפשרות זו לזמינה תמנע פתיחה של פריט מוקפץ זה כתוצאה מכך.

en: Depth
he: עומק

en: Desaturation effect
he: אפקט דסטורציה

en: Descending
he: בסדר יורד

en: Descending Order
he: סדר יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description Column
he: עמודת תיאור

en: Description Font Color
he: תיאור צבע גופן

en: Description For Cookie Info List
he: תיאור עבור רשימת פרטי קבצי Cookie

en: Description For Toggle
he: תיאור עבור החלף מצב

en: Description Text Font Size
he: גודל גופן טקסט תיאור

en: Description above title
he: תיאור מעל הכותרת

en: Description below title
he: תיאור מתחת לכותרת

en: Description position
he: מיקום תיאור

en: Deselect all
he: בטל בחירה להכל

en: Destroy Events
he: השמדת אירועים

en: Detailed Shortcode Usage
he: שימוש מפורט בקוד קצר

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different  parser...
he: הפרטים מוצגים לעיל. היבואן ינסה כעת שוב עם מנתח אחר...

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
he: פרטים מוצגים מעלה. יישום היבוא ינסה כעת שוב

en: Detect Retina Display
he: זיהוי תצוגת רשתית

en: Devanagari
he: דוונגארי

en: Developer
he: מפתח

en: Developer Documentation
he: תיעוד למפתחים

en: Developer Settings
he: הגדרות מפתחים

en: Developer documentation
he: תיעוד למפתחים

en: Diagonal Border Box Style
he: סגנון תיבת גבול אלכסונית

en: Diagonal Border: Color
he: גבול אלכסוני: צבע

en: Diagonal Border: Direction
he: גבול אלכסוני: כיוון

en: Diagonal Bottom Left to Top Right
he: אלכסון תחתון משמאל למעלה מימין

en: Diagonal Top Left to Bottom Right
he: אלכסון למעלה משמאל למטה מימין

en: Diagonal section border
he: גבול מקטע אלכסוני

en: Different Browsers support different file types (mp4, ogv, webm). If you embed an example.mp4 video the video player will automatically check if an example.ogv and example.webm video is available and display those versions in case its possible and necessary
he: דפדפנים שונים תומכים בסוגי קבצים שונים (mp4, ogv, webm). אם תטביע דוגמה.mp4 וידאו נגן הווידאו יבדוק באופן אוטומטי אם example.ogv ודוגמה.webm וידאו זמין ולהציג גרסאות אלה במקרה שלה אפשרי והכרחי

en: Different results - Document position %d:
he: תוצאות שונות - מיקום המסמך %d:

en: Dimensions
he: מידות

en: Direct Support
he: תמיכה ישירה

en: Direct help from our Support Team.
he: עזרה ישירה מצוות התמיכה שלנו.

en: Direct link to FB-page text:
he: קישור ישיר לטקסט של דף FB:

en: Direct link to Google Maps page
he: קישור ישיר לדף 'מפות Google'

en: Direct link to Google Maps page:
he: קישור ישיר לדף 'מפות Google':

en: Direction
he: כיוון

en: Directional Icons
he: אייקוני כיוונים

en: Disable - no CSS file merging and compression
he: הפוך ללא זמין - ללא מיזוג ודחיסה של קבצי CSS

en: Disable - no Javascript file merging and compression
he: הפוך ללא זמין - ללא מיזוג ודחיסה של קבצי Javascript

en: Disable Advanced Layout Builder preview in backend
he: הפוך תצוגה מקדימה של בונה פריסות מתקדם ללא זמינה מאחור

en: Disable Autoplay
he: הפוך הפעלה אוטומטית ללא זמינה

en: Disable Block Editor For Selected Post Types:
he: הפוך את עורך החסימות ללא זמין עבור סוגי פוסטים נבחרים:

en: Disable Emoji/Smiley Support
he: הפוך תמיכה באמוג'י/סמיילי ללא זמינה

en: Disable Features
he: הפוך תכונות ללא זמינות

en: Disable Google Maps
he: השבתת מפות גוגל

en: Disable Item?
he: האם להפוך פריט ללא זמין?

en: Disable Overlay
he: הפוך שכבת-על ללא זמינה

en: Disable Shortcode Processing
he: הפוך עיבוד קוד קצר ללא זמין

en: Disable Template Builder Elements
he: הפיכת רכיבים של בונה התבניות ללא זמינים

en: Disable The7’s silence plugin notifications option
he: האפשרות 'השבת התראות תוסף שתיקה' של The7

en: Disable Toggles and display all options
he: הפוך החלף מצב ללא זמין והצג את כל האפשרויות

en: Disable adding unique timestamps only
he: הפיכת הוספת חותמות זמן ייחודיות ללא זמינה בלבד

en: Disable advance layout builder preview in backend
he: הפוך תצוגה מקדימה של בונה פריסות מראש ללא זמינה מאחור

en: Disable all animations
he: הפוך את כל ההנפשות ללא זמינות

en: Disable badge
he: הפוך תג ללא זמין

en: Disable block editor for all listed post types...
he: הפיכת עורך בלוקים ללא זמין עבור כל סוגי הפוסטים הרשומים...

en: Disable cookie consent messages
he: הפיכת הודעות הסכמה של קבצי Cookie ללא זמינות

en: Disable external video features
he: הפיכת תכונות וידאו חיצוניות ללא זמינות

en: Disable jQuery Migrate
he: בטל  jQuery Migrate

en: Disable lazy loading
he: הפוך טעינה עצלה ללא זמינה

en: Disable overlay
he: הפוך שכבת-על ללא זמינה

en: Disable post navigation
he: הפוך ניווט בהצבה ללא זמין

en: Disable reCAPTCHA
he: הפוך את RECAPTCHA ללא זמין

en: Disable related entries
he: הפוך ערכים קשורים ללא זמינים

en: Disable self hosted video and audio features
he: הפיכת תכונות וידאו ושמע המתארחות באופן עצמאי ללא זמינות

en: Disable ssl verification when checking readability of merged files
he: הפוך אימות ssl ללא זמין בעת בדיקת קריאות של קבצים ממוזגים

en: Disable the blog
he: הפוך את הבלוג ללא זמין

en: Disable the mobile layout
he: הפוך את הפריסה למכשירים ניידים ללא זמינה

en: Disable the mobile layout:
he: הפוך את הפריסה למכשירים ניידים ללא זמינה:

en: Disable the post navigation
he: הפוך את הניווט בהצבה ללא זמין

en: Disable this option to hide the Popup close button. This option is also useful when you would like to use a custom close button. To do that, select the “Close the Popup” option from the layer linking field.
he: הפוך אפשרות זו ללא זמינה כדי להסתיר את לחצן הסגירה המוקפץ. אפשרות זו שימושית גם כאשר ברצונך להשתמש בלחצן סגירה מותאם אישית. כדי לעשות זאת, בחר באפשרות "סגור את המוקפץ" משדה קישור השכבה.

en: Disable this option to hide the overlay behind the Popup.
he: הפוך אפשרות זו ללא זמינה כדי להסתיר את שכבת-העל שמאחורי המוקפץ.

en: Disabled
he: לא זמין

en: Disabled - No checks are done on update
he: לא זמין - לא מתבצעות בדיקות בעדכון

en: Disabled:
he: לא זמין:

en: Disables hover and click events, and makes it possible to click through the layer. Can be useful if you have overlapping layers or you want to prevent hover triggered effects like showing controls and overlays in a video player.
he: מבטל ריחוף ולחיצה על אירועים ומאפשר לחיצה דרך השכבה. יכול להיות שימושי אם יש לך שכבות חופפות או אם ברצונך למנוע אפקטים מופעלים של ריחוף, כגון הצגת פקדים ושכבות-על בנגן וידאו.

en: Disabling Slider Revisions will also remove all revisions saved so far. Are you sure you want to continue?
he: השבתת תיקוני המחוון תסיר גם את כל התיקונים שנשמרו עד כה. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Disabling of template builder elements
he: הפיכת רכיבים של בונה תבניות ללא ניתוק

en: Disabling this option will hide slide navigation buttons or thumbnails.
he: השבתת אפשרות זו תסתיר לחצני ניווט בשקופיות או תמונות ממוזערות.

en: Disabling this option will hide the Prev and Next buttons.
he: הפיכת אפשרות זו ללא סיומת תסתיר את הלחצנים Prev ו- Next.

en: Disabling this option will hide the Start & Stop buttons.
he: הפיכת אפשרות זו ללא סיומת תסתיר את הלחצנים 'התחל' & 'עצור'.

en: Discover Add-Ons
he: גלה הרחבות

en: Dismiss this notice
he: דחה הודעה זו

en: Display
he: הצג

en: Display "Load More" Button
he: הצג לחצן "טען עוד"

en: Display Author?
he: האם להציג מחבר?

en: Display Border around images?
he: האם להציג גבול סביב תמונות?

en: Display Captcha
he: הצג קפטצ'ה

en: Display Caption
he: הציגי כיתוב

en: Display Categories?
he: האם להציג קטגוריות?

en: Display Circle
he: הצג עיגול

en: Display Element Heading?
he: האם להציג כותרת רכיב?

en: Display Entries from:
he: הצג ערכים מתוך:

en: Display Event Title?
he: האם להציג כותרת אירוע?

en: Display Excerpt
he: הצג קטע

en: Display Excerpt and Title below the preview image?
he: האם להציג קטע וכותרת מתחת לתצוגה המקדימה של התמונה?

en: Display Excerpt?
he: האם להציג קטע?

en: Display Floating on the side, but only once product was added to the cart
he: הצג צף בצד, אך רק לאחר הוספת המוצר לעגלה

en: Display Icon
he: סמל תצוגה

en: Display Images as either gallery, slideshow or as a list below each other
he: הצגת תמונות כגלריה, כמצגת או כרשימה אחת מתחת זו לזו

en: Display Map Type Selector
he: בורר סוגי מפת תצוגה

en: Display Modal Popup Actions
he: הצג פעולות מוקפצות מודאליות

en: Display Neither
he: הצג אף אחד מהם

en: Display Pagination
he: הצג חלוקה לעמודים

en: Display Pan Control?
he: האם להציג בקרת מבט פנורמי?

en: Display Preview Images
he: הצגת תמונות תצוגה מקדימה

en: Display Streetview Activation Control?
he: האם להציג בקרת הפעלה של תצוגת רחוב?

en: Display Tabs above content
he: הצג כרטיסיות מעל תוכן

en: Display Tabs below content
he: הצג כרטיסיות מתחת לתוכן

en: Display Tabs for each category selected above?
he: האם להציג כרטיסיות עבור כל קטגוריה שנבחרה לעיל?

en: Display Tabs on the left
he: הצג כרטיסיות מימין

en: Display Tabs on the right
he: הצג כרטיסיות משמאל

en: Display Tags?
he: האם להציג תגיות?

en: Display Thumbnails?
he: האם להציג תמונות ממוזערות?

en: Display Title
he: להציג כותרת

en: Display Title and Caption
he: הצג כותרת וכיתוב

en: Display Title and Excerpt
he: הצג כותרת וקטע

en: Display Tooltip by default
he: הצג תיאור כלי כברירת מחדל

en: Display Video in default mode, black borders may occur but the whole video will be visible
he: הצג וידאו במצב ברירת מחדל, גבולות שחורים עשויים להתרחש אך הווידאו כולו יהיה גלוי

en: Display Zoom Control
he: הצג בקרת מרחק מתצוגה

en: Display Zoom Control?
he: האם להציג בקרת מרחק מתצוגה?

en: Display a Grid of Product Entries
he: הצגת רשת של ערכי מוצרים

en: Display a Layerslider Slideshow
he: הצגת מצגת של 'סלידר שכבות'

en: Display a List of Product Entries
he: הצגת רשימה של ערכי מוצרים

en: Display a Route by entering a address here. (If address is added Zoom will be ignored)
he: הצג נתיב על-ידי הזנת כתובת כאן. (אם כתובת נוספת, המערכת תתעלם מתצוגה)

en: Display a Slideshow of Post Entries
he: הצגת מצגת של ערכי פוסט

en: Display a Slideshow of Product Entries
he: הצגת מצגת של ערכי מוצרים

en: Display a Slideshow of featured images from various posts
he: הצגת מצגת של תמונות מוצגות מפוסטים שונים

en: Display a button that closes the notification when clicked.
he: הצג לחצן שסוגר את ההודעה בעת לחיצה עליו.

en: Display a button to open menu (works best for menus with a lot of menu items)
he: הצגת לחצן לפתיחת תפריט (מתאים ביותר לתפריטים עם פריטי תפריט רבים)

en: Display a caption overlay?
he: האם להציג שכבת-על של כיתוב?

en: Display a content slider element
he: הצגת רכיב מחוון תוכן

en: Display a countdown to a specific date
he: הצגת ספירה לאחור לתאריך מסוים

en: Display a countdown to the next upcoming event
he: הצגת ספירה לאחור לאירוע הקרוב הבא

en: Display a fullscreen slideshow element
he: הצגת רכיב מצגת במסך מלא

en: Display a fullwidth Revolution Slider
he: הצגת מחוון מהפכה ברוחב מלא

en: Display a fullwidth masonry/grid gallery
he: הצג גלריית בנייה/רשת ברוחב מלא

en: Display a fullwidth masonry/grid with blog entries
he: הצג בנייה/רשת ברוחב מלא עם ערכי בלוג

en: Display a google map with one or multiple locations
he: הצגת מפת Google עם גורם אחד או יותר

en: Display a image caption on hover
he: הצגת כיתוב תמונה בעת ריחוף

en: Display a large icon above the title
he: הצגת סמל גדול מעל הכותרת

en: Display a large icon at the left side of the whole content block
he: הצגת סמל גדול בצד שמאל של בלוק התוכן כולו

en: Display a large icon at the right side of the whole content block
he: הצגת סמל גדול בצדו השמאלי של בלוק התוכן כולו

en: Display a list of related products and/or up-sells
he: הצגת רשימה של מוצרים קשורים ו/או מוצרים מוכרים

en: Display a partner/logo Grid or Slider
he: הצגת רשת או מחוון של שותף/סמל

en: Display a scroll down arrow
he: הצגת חץ גלילה למטה

en: Display a short message on the same page
he: הצגת הודעה קצרה באותו דף

en: Display a sidebar navigation for all nested subpages of a page automatically?
he: האם להציג ניווט בסרגל הצידי עבור כל עמודי המשנה המקוננים של דף באופן אוטומטי?

en: Display a simple 1px top border
he: הצגת גבול עליון פשוט של 1px

en: Display a simple fullwidth slideshow element
he: הצגת רכיב מצגת פשוט ברוחב מלא

en: Display a simple slideshow element
he: הצגת רכיב מצגת פשוט

en: Display a small arrow that points down to the next section
he: הצגת חץ קטן המצביע כלפי מטה אל המקטע הבא

en: Display a small styling shadow at the top of the section
he: הצגת צל סטיילינג קטן בחלק העליון של המקטע

en: Display a sub menu
he: הצגת תפריט משנה

en: Display a team members image with additional information
he: הצגת תמונת חברי צוות עם מידע נוסף

en: Display a video
he: הצגת וידאו

en: Display all entries
he: הצג את כל הערכים

en: Display an Instagram feed (Smash Balloon Plugin)
he: הצגת פיד אינסטגרם (תוסף בלון סמאש)

en: Display an accordion slider with images or post entries
he: הצגת מחוון אקורדיון עם תמונות או ערכי פוסט

en: Display an animated Number with subtitle
he: הצגת מספר מונפש עם כותרת משנה

en: Display an icon with optional hover effect
he: הצגת סמל עם אפקט ריחוף אופציונלי

en: Display an overview of the attributes defined for this product.
he: הצג מבט כולל על התכונות שהוגדרו עבור מוצר זה.

en: Display and allow reviews for this product. Needs to enable reviews in WC -&gt; Settings -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Enable reviews
he: הצג ואפשר ביקורות עבור מוצר זה. צריך לאפשר ביקורות ב- WC -&gt; הגדרות -מוצר &gt; -מוצר &gt; -&gt; הפוך ביקורות לזמינות

en: Display and allow reviews for this product. Needs to enable reviews in advanced tab.
he: הצג ואפשר ביקורות עבור מוצר זה. צריך להפוך ביקורות לזמינות בכרטיסיה מתקדמת.

en: Display as centered overlay (overlays the image)
he: הצג כשכבת-על ממורכזת (מכסה את התמונה)

en: Display as icon
he: הצג כסמל

en: Display as text
he: הצג כטקסט

en: Display blog posts
he: הצג רשומות בלוג

en: Display border
he: הצג גבול

en: Display codeblock as code snippet
he: הצג חסימת קוד כקטע קוד

en: Display content from a User ID
he: הצגת תוכן ממזהה משתמש

en: Display content from one or more hashtags
he: הצגת תוכן מהאשטאג אחד או יותר

en: Display entries from a custom taxonomy
he: הצגת ערכים מ טקסונומיה מותאמת אישית

en: Display entries in a magazine like fashion
he: הצגת ערכים במגזין כמו אופנה

en: Display full menu (works best if you only got a few menu items)
he: הצג תפריט מלא (פועל בצורה הטובה ביותר אם יש לך רק כמה פריטי תפריט)

en: Display icon
he: סמל תצוגה

en: Display icon above the title
he: סמל תצוגה מעל הכותרת

en: Display icon at the left side of the whole content block
he: סמל תצוגה בצד שמאל של בלוק התוכן כולו

en: Display icon at the right side of the whole content block
he: סמל תצוגה בצד השמאלי של בלוק התוכן כולו

en: Display icon to the left
he: סמל תצוגה מימין

en: Display icon to the right
he: הצג סמל מימין

en: Display image
he: תמונת תצוגה

en: Display in main header area
he: הצג באזור הכותרת העליונה הראשי

en: Display in top bar at the left
he: הצג בסרגל העליון מימין

en: Display in top bar at the right
he: הצג בסרגל העליון מימין

en: Display info tabs for this product:
he: הצג כרטיסיות מידע עבור מוצר זה:

en: Display initially
he: הצג בתחילה

en: Display initially mobile:
he: הצג בתחילה נייד:

en: Display initially on mobile
he: הצג בתחילה בנייד

en: Display initially:
he: הצג בתחילה:

en: Display message bar and use cookie logic
he: הצגת סרגל ההודעות ושימוש בלוגיקת קבצי Cookie

en: Display message box only on errors
he: הצג תיבת הודעה רק בשגיאות

en: Display on Single Blog Posts only
he: הצג בהצבות בלוג בודדות בלבד

en: Display on hover
he: הצג בעת ריחוף

en: Display on mouse hover
he: הצג בעת ריחוף עכבר

en: Display one of the themes widget areas
he: הצגת אחד מאזורי רכיב widget מסוג ערכות נושא

en: Display only breadcrumbs
he: הצג רק פירורי לחם

en: Display only on active slides
he: הצג רק בשקופיות פעילות

en: Display only the footer widgets (no socket)
he: הצג רק את רכיבי widget מסוג כותרת תחתונה (ללא שקע)

en: Display only the socket (no footer widgets)
he: הצג רק את השקע (ללא ווידג'טים של כותרת תחתונה)

en: Display only title
he: הצג כותרת בלבד

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Display order
he: הצג סדר

en: Display product image and description as fullwidth page banner
he: הצג תמונת מוצר ותיאור כבאנר דף ברוחב מלא

en: Display related products only
he: הצג מוצרים קשורים בלבד

en: Display search results in a custom container
he: הצגת תוצאות חיפוש בגורם מכיל מותאם אישית

en: Display search results on the same page (AJAX)
he: הצגת תוצאות חיפוש באותו עמוד (AJAX)

en: Display selected page without redirect
he: הצג את הדף הנבחר ללא ניתוב מחדש

en: Display settings for this element when viewed on smaller screens
he: הצג הגדרות עבור רכיב זה בעת הצגה במסכים קטנים יותר

en: Display shadow
he: הצג צל

en: Display sidebar navigation
he: הצג ניווט בסרגל הצידי

en: Display small icon at the left side of the title
he: הצג סמל קטן בצד שמאל של הכותרת

en: Display social icons below main menu? (You can set your social icons at
he: האם להציג סמלים חברתיים מתחת לתפריט הראשי? (באפשרותך להגדיר את הסמלים החברתיים שלך ב-

en: Display subheading above
he: הצג כותרת משנה לעיל

en: Display subheading below
he: הצג כותרת משנה להלן

en: Display submenu items on click
he: הצג פריטי תפריט משנה בלחיצה

en: Display submenu items on hover
he: הצג פריטי תפריט משנה בעת ריחוף

en: Display tabs at the top
he: הצג כרטיסיות בחלק העליון

en: Display the "Add to cart" button for the current product
he: הוסף לסל

en: Display the &quot;Add to cart&quot; button including prices and variations but no product description.
he: הצג את לחצן &quot;הוסף לעגלה&quot; כולל מחירים ווריאציות אך ללא תיאור מוצר.

en: Display the Title Bar with Page Title and Breadcrumb Navigation?
he: האם להציג את פס הכותרת עם כותרת דף וניווט סימני דרך?

en: Display the big image in a lightbox
he: הצגת התמונה הגדולה בתיבת אור

en: Display the content of another entry
he: הצגת התוכן של ערך אחר

en: Display the content of another page (fullwidth)
he: הצגת התוכן של דף אחר (רוחב מלא)

en: Display the entry title by default?
he: האם להציג את כותרת הערך כברירת מחדל?

en: Display the first entry at the top of the others
he: הצגת הערך הראשון בחלק העליון של האחרים

en: Display the first entry beside the others
he: הצגת הערך הראשון לצד האחרים

en: Display the footer page?
he: האם להציג את עמוד הכותרת התחתונה?

en: Display the footer widgets & socket
he: הצג את רכיבי widget מסוג כותרת תחתונה & שקע

en: Display the footer widgets or page?
he: האם להציג את יישומוני הכותרת התחתונה או את העמוד?

en: Display the footer widgets?
he: האם להציג את יישומוני הכותרת התחתונה?

en: Display the info and review tab for the current product
he: הצגת הכרטיסיה 'מידע וסקירה' עבור המוצר הנוכחי

en: Display the price for the current product
he: הצגת המחיר עבור המוצר הנוכחי

en: Display the price for the current product.
he: הצג את המחיר עבור המוצר הנוכחי.

en: Display the product information for the current product
he: הצגת פרטי המוצר עבור המוצר הנוכחי

en: Display the product meta for the current product
he: הצגת מטה המוצר עבור המוצר הנוכחי

en: Display the product meta info such as categories, tags and sku.
he: הצג את המטה-מידע של המוצר, כגון קטגוריות, תגים ו- sku.

en: Display the results either in ascending or descending order
he: הצגת התוצאות בסדר עולה או יורד

en: Display the reviews and review form for the current product
he: הצגת הסקירות וטופס הסקירה עבור המוצר הנוכחי

en: Display the toggle sorting menu? (You also need to add a number of tags to each toggle to make sorting possible)
he: האם להציג את תפריט המיון הדו-מצבי? (עליך גם להוסיף מספר תגים לכל דו-מצבי כדי לאפשר מיון)

en: Display title and breadcrumbs
he: הצג כותרת ופירורי לחם

en: Display title only or title &amp; excerpt
he: הצג כותרת בלבד או קטע כותרת

en: Display up-sells and related products
he: הצגת מוצרים מוכרים ומוצרים קשורים

en: Display up-sells only
he: הצג מכירה בלבד

en: Displays Posts from your Blog
he: הצגת הצבות מהבלוג שלך

en: Displays a map based on OpenStreetMaps and Leaflet Map plugin
he: הצגת מפה המבוססת על תוסף OpenStreetMaps ומפת עלונים

en: Displays a search form
he: הצגת טופס חיפוש

en: Displays multiple buttons beside each other
he: הצגת לחצנים מרובים זה לצד זה

en: Displays your latest Instagram feeds (Smash Balloon Plugin)
he: מציג את הפיד האחרון שלך באינסטגרם (תוסף בלון סמאש)

en: Displays your latest Instagram photos
he: מציג את תמונות אינסטגרם האחרונות שלך.

en: Distance
he: מרחק

en: Distance &amp; Rotation
he: מרחק וסיבוב

en: Distance Bottom
he: מרחק למטה

en: Distance Left
he: מרחק שמאלה

en: Distance Right
he: מרחק ימינה

en: Distance Top
he: מרחק עליון

en: Distance bottom
he: מרחק למטה

en: Distance left
he: מרחק שמאלה

en: Distance right
he: מרחק ימינה

en: Distance specified in pixels from the bottom of the browser window.
he: המרחק שצוין בפיקסלים מתחתית חלון הדפדפן.

en: Distance specified in pixels from the left side of the browser window.
he: המרחק שצוין בפיקסלים מהצד השמאלי של חלון הדפדפן.

en: Distance specified in pixels from the right side of the browser window.
he: המרחק שצוין בפיקסלים מהצד השמאלי של חלון הדפדפן.

en: Distance specified in pixels from the top of the browser window.
he: המרחק שצוין בפיקסלים מהחלק העליון של חלון הדפדפן.

en: Distance top
he: מרחק עליון

en: Do not accept and hide notification
he: אל תקבל ותסתיר הודעה

en: Do not allow Google Analytics
he: אל תאפשר ניתוח של Google

en: Do not allow Google Maps
he: אל תאפשר מפות של Google

en: Do not allow Google Webfonts
he: אל תאפשרו לגוגל וובפונטס

en: Do not allow Google reCaptcha
he: אל תאפשרו לגוגל כיבוש מחדש

en: Do not allow access to the screens
he: אל תאפשר גישה למסכים

en: Do not allow dragging
he: אל תאפשר גרירה

en: Do not allow duplicate posts on the entire page (set offset automatically)
he: אל תאפשר פרסומים כפולים בדף כולו (הגדר היסט באופן אוטומטי)

en: Do not allow hierarchical custom elements
he: אל תאפשר רכיבים הירארכיים מותאמים אישית

en: Do not allow to change this setting when using this template
he: אל תאפשר לשנות הגדרה זו בעת שימוש בתבנית זו

en: Do not allow to preprocess shortcodes
he: אל תאפשר עיבוד מקדים של קודים קצרים

en: Do not allow to use cookies
he: אל תאפשר שימוש בקובצי Cookie

en: Do not allow to use cookies - some functionality on our site might not work as expected.
he: אל תאפשר להשתמש בקובצי Cookie - ייתכן שפונקציונליות מסוימת באתר שלנו לא תפעל כצפוי.

en: Do not allow to use cookies or services - some functionality on our site might not work as expected.
he: אל תאפשר להשתמש בקובצי Cookie או בשירותים - ייתכן שפונקציונליות מסוימת באתר שלנו לא תפעל כצפוי.

en: Do not allow to use subitem custom element templates
he: אל תאפשר שימוש בתבניות רכיבים מותאמות אישית של אתר משנה

en: Do not allow video embeds
he: אל תאפשר הטבעות וידאו

en: Do not close with click on map
he: אל תסגור בלחיצה על המפה

en: Do not create a clone
he: אל תיצור שכפול

en: Do not display border
he: אל תציג גבול

en: Do not display shadow
he: אל תציג צל

en: Do not display the message box
he: אל תציג את תיבת ההודעה

en: Do not enable this option unless you’re  experiencing issues with jQuery on your site. This option can easily cause unexpected issues when used incorrectly. Do you want to proceed?
he: אל תהפוך אפשרות זו לזמינה אלא אם אתה נתקל בבעיות עם jQuery באתר שלך. אפשרות זו עלולה לגרום בקלות לבעיות בלתי צפויות בעת שימוש שגוי. האם ברצונך להמשיך?

en: Do not forget to disable this option later on if it does not help, or if you experience unexpected issues. This includes your entire site, not just LayerSlider.
he: אל תשכח להפוך אפשרות זו ללא זמינה מאוחר יותר אם היא אינה עוזרת, או אם אתה נתקל בבעיות בלתי צפויות. זה כולל את האתר כולו שלך, לא רק את LayerSlider.

en: Do not hide
he: אל תסתתר

en: Do not import images
he: אל תייבא תמונות

en: Do not scan widgets
he: אל תסרוק ווידג'טים

en: Do not select any tabs to import all or select which tabs of the theme options you want to import from the uploaded settings file. All options in these selected tabs will be imported - options in other tabs will not be modified.
he: אל תבחר כרטיסיות לייבוא כולן ואל תבחר אילו כרטיסיות של אפשרויות ערכת הנושא ברצונך לייבא מקובץ ההגדרות שהועלה. כל האפשרויות בכרטיסיות נבחרות אלה ייובאו - אפשרויות בכרטיסיות אחרות לא ישתנו.

en: Do not select any tabs to reset all options or select which tabs of the theme options you want to reset. All options in these selected tabs will be set to theme factory values - options in other tabs will not be modified.
he: אל תבחר כרטיסיות כלשהן כדי לאפס את כל האפשרויות ואל תבחר אילו כרטיסיות של אפשרויות ערכת הנושא ברצונך לאפס. כל האפשרויות בכרטיסיות נבחרות אלה יוגדרו לערכי מפעל ערכת נושא - אפשרויות בכרטיסיות אחרות לא ישתנו.

en: Do not show at all
he: אל תציג כלל

en: Do not stretch image. If more space is available image will be centered.
he: אל תמתח את התמונה. אם יש יותר מקום פנוי התמונה תהיה ממורכזת.

en: Do not use an alternate menu for mobile
he: אל תשתמש בתפריט חלופי למכשירים ניידים

en: Do not use lazy loading
he: אל תשתמש בטעינה עצלה

en: Do nothing
he: לא לעשות כלום

en: Do you really want to delete this custom element permanently? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק רכיב מותאם אישית זה לצמיתות? אין אפשרות לבטל פעולה זו.

en: Do you want to activate the lightbox
he: האם ברצונך להפעיל את תיבת האור

en: Do you want to add an image overlay effect that gets applied or removed on mouseover?
he: האם ברצונך להוסיף אפקט שכבת-על של תמונה המוחל או מוסר בעת מעבר העכבר?

en: Do you want to apply a link to the element?
he: האם ברצונך להחיל קישור על הרכיב?

en: Do you want to apply a link to the header text?
he: האם ברצונך להחיל קישור על טקסט הכותרת העליונה?

en: Do you want to apply a link to the milestone?
he: האם ברצונך להחיל קישור על אבן הדרך?

en: Do you want to apply a link to the text?
he: האם ברצונך להחיל קישור על הטקסט?

en: Do you want to apply a link to the title?
he: האם ברצונך להחיל קישור על הכותרת?

en: Do you want to apply the link to the icon?
he: האם ברצונך להחיל את הקישור על הסמל?

en: Do you want to display a Call to Action Button on the right side of the box?
he: האם ברצונך להציג לחצן קריאה לפעולה בצד השמאלי של התיבה?

en: Do you want to display a Captcha field at the end of the form so users must prove they are human?
he: האם ברצונך להציג שדה Captcha בסוף הטופס כך שמשתמשים חייבים להוכיח שהם אנושיים?

en: Do you want to display a border around your tabs or without border
he: האם ברצונך להציג גבול מסביב לכרטיסיות או ללא גבול

en: Do you want to display a circle around the animated number?
he: האם ברצונך להציג עיגול מסביב למספר המונפש?

en: Do you want to display a heading above the images?
he: האם ברצונך להציג כותרת מעל התמונות?

en: Do you want to display a heading above the slides?
he: האם ברצונך להציג כותרת מעל השקופיות?

en: Do you want to display a light border around the images?
he: האם ברצונך להציג גבול בהיר מסביב לתמונות?

en: Do you want to display a read more link?
he: האם ברצונך להציג קישור לקריאה נוספת?

en: Do you want to display blog posts or entries from a custom taxonomy?
he: האם ברצונך להציג רשומות בלוג או ערכים מ טקסונומיה מותאמת אישית?

en: Do you want to display blog posts?
he: האם ברצונך להציג רשומות בלוג?

en: Do you want to display entries within date boundaries only? Can be used e.g. to create archives.
he: האם ברצונך להציג ערכים בתוך גבולות תאריך בלבד? ניתן להשתמש בו למשל כדי ליצור ארכיונים.

en: Do you want to display slider control buttons?
he: האם ברצונך להציג לחצני פקד מחוון?

en: Do you want to display the footer widgets & footer socket?
he: האם ברצונך להציג את יישומוני הכותרת התחתונה ושקע הכותרת התחתונה?

en: Do you want to display the footer widgets &amp; footer socket or a page content as footer? This default setting can be changed individually for each page.
he: האם ברצונך להציג את רכיב widget מסוג כותרת תחתונה או תוכן עמוד ככותרת תחתונה? ניתן לשנות הגדרת ברירת מחדל זו בנפרד עבור כל דף.

en: Do you want to display the image overlay effect that gets removed on  mouseover?
he: האם ברצונך להציג את אפקט שכבת-העל של התמונה המוסר בעת מעבר העכבר?

en: Do you want to display the image overlay effect that gets removed on mouseover?
he: האם ברצונך להציג את אפקט שכבת-העל של התמונה המוסר בעת מעבר העכבר?

en: Do you want to filter entries by date?
he: האם ברצונך לסנן ערכים לפי תאריך?

en: Do you want to open the link in a new window
he: האם ברצונך לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: Do you want to open the link url in a new tab/window?
he: האם ברצונך לפתוח את כתובת ה- URL של הקישור בכרטיסיה/חלון חדשים?

en: Do you want to separate the sidebar from your main content with a border?
he: האם ברצונך להפריד את הסרגל הצידי מהתוכן הראשי שלך באמצעות גבול?

en: Do you want to use a custom or predefined minimum height?
he: האם ברצונך להשתמש בגובה מינימלי מותאם אישית או מוגדר מראש?

en: Do you want to use a grid or a slider to display the logos?
he: האם ברצונך להשתמש ברשת או במחוון כדי להציג את הסמלים?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Don't display Captcha
he: אל תציג את קפטצ'ה

en: Don't display Sidebar navigation
he: אל תציג ניווט בסרגל הצידי

en: Don't display the socket & footer widgets
he: אל תציג את רכיבי widget מסוג שקע ותחתונות

en: Don't display the socket & page
he: אל תציג את & עמוד ה- Socket

en: Don't filter tags
he: אל תסנן תגים

en: Don't filter taxonomies
he: אל תסנן טקסונומיה

en: Don't show the images at all and display the preview text only
he: הסתרת התמונות והצגת הטקסט בלבד

en: Dont display border
he: אל תציג גבול

en: Don’t filter categories
he: אל תסנן קטגוריות

en: Don’t filter tags
he: אל תסנן תגים

en: Don’t filter taxonomies
he: אל תסנן טקסונומיה

en: Double click to<br> add icon
he: לחץ פעמיים על אל<br> סמל 'הוסף'

en: Double click to<br> add media
he: לחץ פעמיים על אל<br> הוספת מדיה

en: Double click to<br> set image
he: לחץ פעמיים על אל<br> הגדרת תמונה

en: Double opt-in?
he: הצטרפות כפולה?

en: Download And Import Demo Files
he: הורדה וייבוא של קבצי הדגמה

en: Download Error
he: שגיאת הורדה

en: Download Package URL:
he: הורד כתובת URL של חבילה:

en: Download Package URL: A problem occured accessing your download link. Unable to perform update.
he: הורד כתובת URL של חבילה: אירעה בעיה בגישה לקישור ההורדה שלך. אין אפשרות לבצע עדכון.

en: Download Package URL: A problem occurred accessing your download link. Unable to perform update.
he: הורד כתובת URL של חבילה: אירעה בעיה בגישה לקישור ההורדה שלך. אין אפשרות לבצע עדכון.

en: Download Package URL: Envato returned a wrong datastructure. Unable to get url for updates:
he: הורד כתובת URL של חבילה: Envato החזיר מבנה נתונים שגוי. אין אפשרות לקבל כתובת URL עבור עדכונים:

en: Download Update From Themeforest.net
he: הורד עדכון Themeforest.net

en: Download and import file attachments
he: להוריד ולייבא קבצים מצורפים

en: Download latest library files here
he: הורד את קבצי הספריה האחרונים כאן

en: Download of files for demo %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.
he: הורדת קבצים להדגמה %s לא עבדה! <br/> ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף ולאחר מכן לנסות שוב.

en: Download started
he: ההורדה החלה

en: Download started.
he: ההורדה החלה.

en: Downloaded files for demo %s could not be deleted.
he: לא היתה אפשרות למחוק קבצים שהורדו עבור %s הדגמה.

en: Downloading Image Editor ...
he: מוריד עורך תמונות ...

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: מוריד את חבילת ההתקנה מ- <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Drag me :)
he: גרור אותי :)

en: Drag sliders here to 
     remove from this folder
he: גרור מחוונים לכאן אל 
     הסר מתיקיה זו

en: Draggable
he: בר גרירה

en: Draggable Marker
he: סמן הניתן לדראג

en: Dragging Of Map
he: גרירת מפה

en: Drop file to import
he: שחרר קובץ לייבוא

en: Drop image(s) here
he: שחרר תמונות כאן

en: Drop to remove from folder
he: שחרר כדי להסיר מהתיקיה

en: Dropcap Styling
he: סטיילינג Dropcap

en: Dropdown
he: רשימה נפתחת

en: Due to scheduling, this slider is no longer visible to your visitors. If you wish to reinstate this slider, just remove the schedule in %sSlider Settings -> Publish%s.
he: עקב תזמון, מחוון זה אינו גלוי עוד למבקרים שלך. אם ברצונך להחזיר מחוון זה, פשוט הסר את לוח הזמנים ב- %sהגדרות > פרסם%s.

en: Due to scheduling, this slider is no longer visible to your visitors. If you wish to reinstate this slider, just remove the schedule in %sSlider Settings → Publish%s.
he: עקב תזמון, מחוון זה אינו גלוי עוד למבקרים שלך. אם ברצונך להחזיר מחוון זה, פשוט הסר את לוח הזמנים בהגדרות %sסלידר → פרסם%s.

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate Layer
he: שכבה כפולה

en: Duplicate slide
he: שכפל שקופית

en: Duplicate this layer
he: שכפל שכבה זו

en: Duplicate this slide
he: שכפל שקופית זו

en: Duplicate this slider
he: שכפל מחוון זה

en: Duration
he: משך

en: Dynamic
he: דינמי

en: Dynamic Layer
he: שכבה דינמית

en: Dynamic content from posts
he: תוכן דינמי מפוסטים

en: E-Mail
he: דואר אלקטרוני

en: E-Mail Subject
he: נושא דואר אלקטרוני

en: E-Mail could not be accessed (needed for your information only)
he: לא היתה אפשרות לגשת לדואר אלקטרוני (דרוש למידע שלך בלבד)

en: E-Mail to:
he: שלח דואר אלקטרוני אל:

en: ENABLED
he: פעיל

en: ERROR
he: שגיאה

en: Each rotating textblock will be shown the selected amount of seconds.
he: כל חסימת טקסט מסתובבת תוצג כמות השניות שנבחרה.

en: Each text fragment will animate from the joint whole word to the options you specify here.
he: כל קטע טקסט יונפץ מהמילה המשותפת כולה לאפשרויות שתציין כאן.

en: Easing
he: הקלות

en: Easy
he: קל

en: Easy Slider
he: מחוון קל

en: Easy Slider Item
he: פריט מחוון קל

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s
he: עריכת ה%s

en: Edit %s (Advanced Layout Builder)
he: עריכת %s (בונה פריסות מתקדם)

en: Edit %s (Block Editor)
he: עריכת %s (עורך בלוקים)

en: Edit %s (Classic Editor)
he: עריכת %s (עורך קלאסי)

en: Edit %s (Gutenberg)
he: עריכת %s (גוטנברג)

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Block Editor
he: עריכת "%s" בעורך הבלוקים

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Classic Editor
he: עריכת "%s" בעורך הקלאסי

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Gutenberg Editor
he: עריכת "%s" בעורך גוטנברג

en: Edit ALB Custom Element Template
he: עריכת תבנית רכיב מותאם אישית של ALB

en: Edit Address
he: ערוך כתובת

en: Edit Button
he: לחצן עריכה

en: Edit Cell
he: ערוך תא

en: Edit Column
he: ערוך עמודה

en: Edit Contact Form Elements
he: עריכת רכיבי טופס של איש קשר

en: Edit Coupon
he: עריכת פרטי החשבון

en: Edit Custom Element
he: עריכת רכיב מותאם אישית

en: Edit Custom Elements
he: עריכת רכיבים מותאמים אישית

en: Edit Dynamic Template of this entry
he: ערוך תבנית דינאמית של ערך זה

en: Edit Element
he: ערוך אלמנטים

en: Edit Element Template:
he: ערוך תבנית רכיב:

en: Edit Elements in Popup Window:
he: ערוך רכיבים בחלון מוקפץ:

en: Edit Form Element
he: ערוך רכיב טופס

en: Edit Frontpage
he: ערוך עמוד קדמי

en: Edit Frontpage (Advanced Layout Builder)
he: עריכת עמוד קדמי (בונה פריסות מתקדם)

en: Edit Frontpage (Block Editor)
he: עריכת עמוד קדמי (עורך בלוקים)

en: Edit Frontpage (Classic Editor)
he: עריכת עמוד קדמי (עורך קלאסי)

en: Edit Frontpage (Gutenberg)
he: ערוך עמוד קדמי (גוטנברג)

en: Edit Gallery
he: ערוך גלריה

en: Edit Grid Item
he: ערוך פריט רשת

en: Edit Hotspot Tooltip
he: עריכת תיאור כלי של נקודה חמה

en: Edit Icon Link
he: ערוך קישור סמל

en: Edit Layer Slider here
he: ערוך מחוון שכבה כאן

en: Edit List Item
he: ערוך פריט רשימה

en: Edit Location
he: עריכת המיקום

en: Edit Menu Item
he: ערוך פריט תפריט

en: Edit Metadata Element
he: עריכת רכיב מטה-נתונים

en: Edit Milestone
he: ערוך אבן דרך

en: Edit Name And Tooltip
he: עריכת שם ותאור כלי

en: Edit Order
he: לעריכת ההזמנה

en: Edit Order status
he: מצב עריכת הזמנה

en: Edit Portfolio Entry
he: עריכת ערך תיק

en: Edit Product
he: ערוך מוצר

en: Edit Product Category
he: ערוך קטגוריית מוצר

en: Edit Product Tag
he: עריכת תג מוצר

en: Edit Progress Bars
he: עריכת סרגלי התקדמות

en: Edit Revolution Slider here
he: ערוך מחוון מהפכה כאן

en: Edit Row
he: לערוך שורה

en: Edit Section
he: ערוך מקטע דף

en: Edit Slider
he: ערוך סליידר

en: Edit Social Service or Icon
he: עריכת שירות חברתי או סמל

en: Edit Tab
he: ערוך כרטיסיה

en: Edit Tab Section
he: ערוך מקטע כרטיסיה

en: Edit Table
he: ערוך טבלה

en: Edit Testimonial
he: עריכת המלצה

en: Edit Text Element
he: עריכת רכיב טקסט

en: Edit Variation
he: ערוך וריאציה

en: Edit profile for User:
he: ערוך פרופיל עבור משתמש:

en: Edit the CSS file of skins to apply modifications.
he: ערוך את קובץ ה- CSS של פריטי המעטפת כדי להחיל שינויים.

en: Edit the profile description here.
he: ערוך את תיאור הפרופיל כאן.

en: Edit this entry
he: ערוך רשומה זו

en: Editing a custom element template is not allowed from this screen.
he: עריכת תבנית רכיב מותאמת אישית אינה מותרת ממסך זה.

en: Editing slider:
he: מחוון עריכה:

en: Editing:
he: עריכה:

en: Editor, Admin
he: עורך, מנהל מערכת

en: Editors
he: עורכים:

en: Editors and Admins
he: עורכים ומנהלים

en: Effects
he: אפקטים

en: Either by solving a simple mathematical question or by Google reCaptcha, that needs to be
he: או על ידי פתרון שאלה מתמטית פשוטה או על ידי גוגל reCaptcha, זה צריך להיות

en: Either by solving a simply mathematical question or by Google reCaptcha, that needs to be
he: או על ידי פתרון שאלה מתמטית פשוטה או על ידי Google reCaptcha, זה צריך להיות

en: Either enter your Google tracking id (UA-XXXXX-X) or your full Google Analytics tracking Code here.
he: הזן את מזהה המעקב שלך ב- Google (UA-XXXXX-X) או את קוד המעקב המלא שלך ב- Google Analytics כאן.

en: Either enter your Google tracking id (UA-XXXXX-X), (G-XXXXX) or your full Google Analytics tracking Code here.
he: הזן את מזהה המעקב שלך בגוגל (UA-XXXXX-X), (G-XXXXX) או את קוד המעקב המלא שלך בגוגל אנליטיקס כאן.

en: Either upload a new or choose an existing image from your media library
he: העלאת תמונה חדשה או בחירת תמונה קיימת מספריית המדיה שלך

en: Either upload a new video or choose an existing video from your media library
he: העלאת סרטון חדש או בחירת סרטון קיים מספריית המדיה שלך

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL
he: העלאת סרטון חדש, בחירת סרטון קיים מספריית המדיה או קישור לסרטון לפי כתובת URL

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL. If you want to make sure that all browser can display your video upload a mp4, an ogv and a webm version of your video.
he: העלה סרטון חדש, בחר סרטון קיים מספריית המדיה שלך או קשר לסרטון לפי כתובת URL. אם אתה רוצה לוודא שכל הדפדפן יכול להציג את הסרטון שלך להעלות mp4, ogv וגרסת webm של הווידאו שלך.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם אין ברצונך להשתמש בתמונת רקע

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם אין ברצונך להשתמש בתמונת רקע

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image.
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם אין ברצונך להשתמש בתמונת רקע.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you want to use the background image of the color scheme defined above
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם ברצונך להשתמש בתמונת הרקע של ערכת הצבעים שהוגדרה לעיל

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Once an Image has been selected you can add your Hotspots
he: העלה תמונה חדשה או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. לאחר בחירת תמונה, באפשרותך להוסיף את נקודות הגישה שלך

en: Either use an existing menu, built in Appearance -> Menus or create a simple custom menu here
he: השתמש בתפריט קיים, המוכלל בתפריטים מראה -> או צור תפריט מותאם אישית פשוט כאן

en: Either use the themes default colors or apply some custom ones
he: השתמש בצבעי ברירת המחדל של ערכות הנושא או החל צבעים מותאמים אישית מסוימים

en: Either use the themes default or define a custom background color
he: השתמש בערכות הנושא כברירת מחדל או הגדר צבע רקע מותאם אישית

en: Elastic
he: אלסטי

en: Elegant
he: אלגנטי

en: Element
he: רכיב

en: Element Columns
he: עמודות רכיב

en: Element Manager Update State:
he: מצב העדכון של מנהל הרכיבים:

en: Element Manager Version:
he: גירסת מנהל הרכיבים:

en: Element Preview
he: תצוגה מקדימה של רכיב

en: Element Title and Caption
he: כותרת רכיב וכיתוב

en: Element Title and Excerpt
he: כותרת וקטע של רכיב

en: Element Title and Excerpt Styling
he: סגנון כותרת וקטע של רכיב

en: Element Title and Excerpt display settings
he: הגדרות תצוגה של כותרת רכיב וקטע

en: Element Visibility
he: רכיב ראות

en: Element captions
he: כיתובי רכיבים

en: Element disabled
he: רכיב לא זמין

en: Eliminates render-blocking JavaScript files, but might also delay a bit displaying sliders above the fold.
he: מבטל קבצי JavaScript חוסמי רינדור, אך עלול גם לעכב מעט את הצגת המחוונים מעל הקיפול.

en: Email link
he: קישור לדואר אלקטרוני

en: Embed Options:
he: אפשרויות הטבעה:

en: Embed Slider
he: הטבע מחוון

en: Empty Cells
he: תאים ריקים

en: Empty Cells are by default hidden. If you want to force equal height across all columns set them to display
he: תאים ריקים מוסתרים כברירת מחדל. אם ברצונך לכפות גובה שווה על-פני כל העמודות, הגדר אותן להצגה

en: Empty caches
he: מטמונים ריקים

en: Enable
he: אפשר

en: Enable - merge and compress all theme CSS files
he: הפוך לזמין - מזג ודחס את כל קבצי CSS של ערכת הנושא

en: Enable - merge and compress all theme javascript files
he: הפוך לזמין - מזג ודחס את כל קבצי Javascript של ערכת הנושא

en: Enable Autoplay
he: הפוך הפעלה אוטומטית לזמינה

en: Enable Banner for product category pages
he: הפוך כרזה לזמינה עבור דפי קטגוריות מוצרים

en: Enable Carousel Autoplay
he: הפוך הפעלה אוטומטית של קרוסלה לזמינה

en: Enable Carousel Autoplay:
he: הפוך הפעלה אוטומטית של קרוסלה לזמינה:

en: Enable Conditional Logic
he: הפוך לוגיקה מותנית לזמינה

en: Enable Elementor widget
he: הפוך רכיב widget מסוג רכיבים לזמין

en: Enable Google Fonts
he: הפוך גופנים של Google לזמינים

en: Enable Google Maps on your site
he: הפוך את מפות Google לזמינות באתר שלך

en: Enable Gutenberg block
he: הפוך בלוק גוטנברג לזמין

en: Enable Overlay?
he: להפעיל שכבת רקע?

en: Enable Revisions
he: הפוך מהדורות לזמינות

en: Enable Smooth Scrolling
he: אפשר גלילה חלקה

en: Enable TinyMCE helper
he: הפוך את מסייע TinyMCE לזמין

en: Enable cookie consent messages
he: הפיכת הודעות הסכמה של קבצי Cookie לזמינות

en: Enable cookie consent messages to use message bar and modal popup.
he: אפשר להודעות הסכמה של קבצי Cookie להשתמש בסרגל ההודעות ובמוקפץ המודאלי.

en: Enable it here
he: הפוך אותו לזמין כאן

en: Enable lazy loading
he: אפשר טעינה עצלה

en: Enable optimizations on mobile devices to avoid performance issues (e.g. fewer tiles in slide transitions, reducing performance-heavy effects with very similar results, etc).
he: אפשר מיטובים במכשירים ניידים כדי למנוע בעיות ביצועים (למשל פחות אריחים במעברי שקופיות, הפחתת אפקטים כבדים בביצועים עם תוצאות דומות מאוד וכו ').

en: Enable or disable external services to protect your privacy.
he: הפוך שירותים חיצוניים לזמינים או ללא זמינים כדי להגן על פרטיותך.

en: Enable post navigation
he: לאפשר ניווט פוסט

en: Enable scan only when you use Theme Shortcodes in widgets and do not use these in pages/posts. If you run into troubles please use one of the other options. Please reload the widget page when finished editing to force a scan of the widgets.
he: אפשר סריקה רק בעת שימוש בקודים קצרים של ערכת נושא בווידג'טים ואינך משתמש בהם בדפים/פוסטים. אם אתה נתקל בבעיות אנא השתמש באחת מהאפשרויות האחרות. נא טען מחדש את עמוד הווידג'ט לאחר סיום העריכה כדי לכפות סריקה של הווידג'טים.

en: Enable this option to allow reverse transition, so you can loop back and forth seamlessly.
he: הפוך אפשרות זו לזמינה כדי לאפשר מעבר הפוך, כך שתוכל לבצע לולאה הלוך ושוב בצורה חלקה.

en: Enable this option to avoid blend mode issues with slide transitions. Due to technical limitations, this will also clip your slide transitions regardless of your settings.
he: הפוך אפשרות זו לזמינה כדי למנוע בעיות במצב מיזוג עם מעברי שקופיות. עקב מגבלות טכניות, פעולה זו גם תקצץ את מעברי השקופיות שלך ללא קשר להגדרות שלך.

en: Enable this option to eliminate the stop between slide changes. Visitors would no longer need to scroll at the end of slides, instead the slider will only stop at the keyframes you specify.
he: הפוך אפשרות זו לזמינה כדי למנוע את העצירה בין שינויים בשקופיות. המבקרים לא יצטרכו עוד לגלול בסוף השקופיות, במקום זאת המחוון יעצור רק במסגרות הראשיות שתציין.

en: Enable this option to ignore LayerSlider files by CloudFlare’s Rocket Loader, which can help overcoming potential issues.
he: אפשר לאפשרות זו להתעלם מקבצי LayerSlider על-ידי מטעין הרקטות של CloudFlare, דבר שיכול לסייע בהתגברות על בעיות פוטנציאליות.

en: Enable this option to start your slider immediately, without waiting for the Popup to complete its opening transition.
he: אפשר לאפשרות זו להפעיל את המחוון באופן מיידי, מבלי להמתין להשלמת מעבר הפתיחה שלו.

en: Enabled
he: מאופשר

en: Enabled - Redirect to selected page
he: זמין - נתב מחדש לדף שנבחר

en: Enabled - Use selected page content without redirect
he: זמין - השתמש בתוכן הדף שנבחר ללא ניתוב מחדש

en: Enabled caching can drastically increase the plugin performance and spare your server from unnecessary load. LayerSlider will serve fresh, non-cached versions for admins and anyone who can manage sliders.
he: מטמון זמין יכול לשפר באופן דרסטי את ביצועי התוסף ולחסוך מהשרת שלך עומס מיותר. LayerSlider ישרת גרסאות טריות שאינן מאוחסנות במטמון עבור מנהלי מערכת וכל מי שיכול לנהל מחוונים.

en: Enables or disables repeating this Popup to your target audience with the below specified frequency.
he: הפיכת חזרה על פריט מוקפץ זה לזמינה או ללא זמינה לקהל היעד שלך בתדירות המפורטת להלן.

en: Enables the use of the HTML native lazy loading feature. LayerSlider has its own lazy loading mechanism more suitable for general use and we recommend leaving this option off.
he: הפיכת השימוש בתכונת הטעינה העצלנית המקורית של HTML לזמין. ל- LayerSlider יש מנגנון טעינה עצלן משלו המתאים יותר לשימוש כללי ואנו ממליצים להשאיר אפשרות זו כבויה.

en: Enabling GreenSock sandboxing can solve issues when other plugins are using multiple/outdated versions of this library.
he: הפעלת ארגז חול של GreenSock יכולה לפתור בעיות כאשר תוספים אחרים משתמשים בגירסאות מרובות/מיושנות של ספריה זו.

en: Enabling this option will likely help if you’re experiencing issues with CDN services or JavaScript minify/combine features in a 3rd party plugin. However, it can also negatively impact performance since resources will not be loaded conditionally.
he: הפיכת אפשרות זו לזמינה תסייע ככל הנראה אם אתה נתקל בבעיות בשירותי CDN או בתכונות Minify/שילוב של JavaScript בתוסף של צד שלישי. עם זאת, היא יכולה גם להשפיע לרעה על הביצועים מכיוון שהמשאבים לא ייטענו באופן מותנה.

en: End Date
he: תאריך סיום

en: End Edit Custom Elements
he: סיום עריכת רכיבים מותאמים אישית

en: End-User Documentation
he: תיעוד משתמש קצה

en: End-User documentation
he: תיעוד משתמש קצה

en: Ending Text Transition completes
he: סיום מעבר טקסט משלים

en: Ending Text Transition properties
he: מאפייני מעבר טקסט סיום

en: Ending Text Transition starts
he: סיום מעבר טקסט מתחיל

en: Ending Text and Loop Transitions complete
he: סיום מעברי טקסט ולולאה הושלם

en: Ending Text<br>Transition
he: טקסט סיום<br>מעבר

en: Ending Transition properties
he: מאפייני סיום מעבר

en: Ending<br>Transition
he: הסוף<br>מעבר

en: Enfold Actions
he: פעולות פיתוי

en: Enfold Actions Window
he: חלון פעולות קיפול

en: Enfold Advanced Layout Editor enabled
he: עורך הפריסה המתקדמת של Enfold זמין

en: Enfold Feature Requests
he: בקשות לתכונות של Enfold

en: Enfold Google Settings
he: הגדרות גוגל אנפולד

en: Enfold Privacy And Cookies
he: קיפול פרטיות ועוגיות

en: Enfold Shortcode Parser
he: מנתח קוד קצר קיפול

en: Enfold Shortcode Parser Info Panel
he: החלונית 'פרטי מנתח קוד קצר' של קיפול

en: Enfold Shortcode Parser Info Window
he: חלון פרטי מנתח קוד קצר קיפול

en: Enfold WPML Language Flags
he: דגלי שפה של WPML כפולים

en: Enfold checks if it can detect a website caching plugin and if it can't find a familiar one recommends a few that are known to work great with the theme
he: Enfold בודק אם הוא יכול לזהות תוסף למטמון באתר ואם הוא לא יכול למצוא אחד מוכר ממליץ כמה ידועים לעבוד נהדר עם הנושא

en: Enfold checks if it can detect an image optimization plugin and if it can't find a familiar one recommends a few that are known to work great with the theme
he: Enfold בודק אם הוא יכול לזהות תוסף אופטימיזציה תמונה ואם זה לא יכול למצוא אחד מוכר ממליץ כמה ידועים לעבוד נהדר עם הנושא

en: Enfold update was successful!
he: עדכון Enfold הצליח!

en: Enforce duplicates (if a blog element on the page should show the same entries as this slider use this setting)
he: אכוף כפילויות (אם רכיב בלוג בדף אמור להציג ערכים זהים לערכים בהם משתמש מחוון זה)

en: Enlarge Image
he: הגדל תמונה

en: Ensures that the theme cannot clip parts of the slider when used in a boxed layout.
he: מבטיח שלערכות הנושא אין אפשרות לגזור חלקים מהמחוון בעת שימוש בפריסה ארוזה.

en: Enter Address, then fetch coordinates
he: הזן כתובת ולאחר מכן הבא קואורדינטות

en: Enter Name of the new Widget Area here
he: הזן כאן את שם אזור הווידג'ט החדש

en: Enter Preview
he: הזן תצוגה מקדימה

en: Enter URL
he: הזן כתובת URL

en: Enter Video URL
he: הזן כתובת URL של וידאו

en: Enter a URL to link the YourLogo image.
he: הזן כתובת URL כדי לקשר את התמונה YourLogo.

en: Enter a caption title for the slide here
he: הזן כותרת כיתוב עבור השקופית כאן

en: Enter a custom URL to the marker icon
he: הזן כתובת URL מותאמת אישית לסמל הסמן

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
he: הזיני בסיס מותאם אישית לשימוש. בסיס חייב להיות מוגדר, או ש WordPress ישתמש בברירת מחדל במקום זה.

en: Enter a custom name for this element. At least 4 characters and limited to 30 characters. Allowed characters are Whitespace, a-zA-Z0-9-_/
he: הזן שם מותאם אישית עבור רכיב זה. לפחות 4 תווים ומוגבל ל- 30 תווים. התווים המותרים הם רווח לבן, a-zA-Z0-9-_/

en: Enter a custom subject text to the autoresponder email. Leave blank to use a default message.
he: הזן טקסט נושא מותאם אישית בהודעת הדואר האלקטרוני של הדואר האוטומטי. השאר ריק כדי להשתמש בהודעת ברירת מחדל.

en: Enter a custom width. Both, px and &percnt; values are allowed
he: הזן רוחב מותאם אישית. ערכי שניהם, px ו- % מותרים

en: Enter a custom width. Both, px and &percnt; values are allowed. When using an icon width for rulers are limited to 45%.
he: הזן רוחב מותאם אישית. ערכי שניהם, px ו- % מותרים. בעת שימוש ברוחב סמל עבור סרגלים מוגבלים ל- 45%.

en: Enter a description text - will be displayed when you hover above the custom element icons in ALB or in selectboxes for custom elements
he: הזנת טקסט תיאור - יוצג בעת ריחוף מעל סמלי הרכיבים המותאמים אישית ב- ALB או בתיבות בחירה עבור רכיבים מותאמים אישית

en: Enter a few words that describe the person
he: יש להזין מספר מילים המתארות את האדם

en: Enter a font name to add to your collection
he: הזן שם גופן להוספה לאוסף שלך

en: Enter a form title that is displayed above the form
he: הזן כותרת טופס המוצגת מעל הטופס

en: Enter a jQuery selector to open the Popup by clicking on the target element(s). Acting as a toggle, a secondary click will close the Popup. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: הזן בורר jQuery כדי לפתוח את המוקפץ על-ידי לחיצה על רכיבי היעד. לחיצה משנית, הפועלת כלחצן דו-מצבי, תסגור את המוקפץ. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Enter a label text for the button
he: הזנת טקסט תווית עבור הלחצן

en: Enter a link title
he: הזנת כותרת קישור

en: Enter a list of CSS properties, which will be applied to the built-in close button (if enabled) to customize it’s appearance.
he: הזינו רשימה של מאפייני CSS, שיוחלו על לחצן הסגירה המוכלל (אם הוא זמין) כדי להתאים אישית את מראהו.

en: Enter a message that will be sent to the users email address once he has submitted the form.
he: הזן הודעה שתשלח לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמשים לאחר שליחת הטופס.

en: Enter a placeholder text for the input field
he: הזנת טקסט מציין מיקום עבור שדה הקלט

en: Enter a scroll position in pixels or percents, which will close the Popup when visitors scroll to that location. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: הזן מיקום גלילה בפיקסלים או באחוזים, שיסגור את המוקפץ כאשר המבקרים יגללו למיקום זה. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Enter a scroll position in pixels or percents, which will open the Popup when visitors scroll to that location. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: הזינו מיקום גלילה בפיקסלים או באחוזים, שיפתח את המוקפץ כשמבקרים יגללו למיקום זה. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Enter a short description or welcome note for your default Shop Page
he: הזן תיאור קצר או הערת ברכה עבור דף החנות המוגדר כברירת מחדל

en: Enter a short descriptive text that appears if the user places his mouse above the hotspot
he: הזן טקסט תיאורי קצר המופיע אם המשתמש ממקם את העכבר מעל הנקודה החמה

en: Enter a text that should be displayed after the metadata info
he: הזן טקסט שיש להציג לאחר מידע המטה-נתונים

en: Enter a text that should be displayed after the selected metadata infos
he: הזן טקסט שיש להציג לאחר פרטי המטה-נתונים שנבחרו

en: Enter a text that should be displayed before the metadata info
he: הזן טקסט שיש להציג לפני פרטי המטה-נתונים

en: Enter a text that should be displayed before the selected metadata infos
he: הזן טקסט שיש להציג לפני פרטי המטה-נתונים שנבחרו

en: Enter a valid Envato private token
he: הזן אסימון פרטי חוקי של Envato

en: Enter a valid Google Maps API Key to use all map related theme functions
he: הזן מפתח API חוקי של Google Maps כדי להשתמש בכל פונקציות ערכת הנושא הקשורות למפה

en: Enter a valid Mailchimp API Key to use all newsletter related theme functions
he: הזן מפתח API חוקי של Mailchimp כדי להשתמש בכל פונקציות ערכת הנושא הקשורות לידיעון

en: Enter a value for the height
he: יש להזין ערך עבור הגובה

en: Enter a value for the width
he: יש להזין ערך עבור הרוחב

en: Enter additional shortcode attributes here that are not available with predefined options.
he: הזינו כאן תכונות קוד קצר נוספות שאינן זמינות עם אפשרויות מוגדרות מראש.

en: Enter an additional description
he: הזן תיאור נוסף

en: Enter an additional tooltip to give a closer information about use of the button
he: הזן תיאור כלי נוסף כדי לספק מידע קרוב יותר אודות השימוש בלחצן

en: Enter an image URL
he: הזנת כתובת URL של תמונה

en: Enter an optional tooltip that is displayed when you hover over the marker (different from Marker Popup)
he: הזן תיאור כלי אופציונלי המוצג בעת ריחוף מעל הסמן (שונה מהמוקפץ של סמן)

en: Enter any number of comma separated tags here. If sorting is active the user can filter the visible toggles with the help of these tags
he: הזן כאן מספר כלשהו של תגים מופרדים באמצעות פסיקים. אם המיון פעיל המשתמש יכול לסנן את ההחלקות הגלויות בעזרת תגים אלה

en: Enter any number of options that the visitor can choose from. Separate these Options with a comma.
he: הזן כל מספר של אפשרויות שהמבקר יכול לבחור מהן. הפרד אפשרויות אלה באמצעות פסיק.

en: Enter content here
he: הזן תוכן כאן

en: Enter custom HTML code   or   paste a WordPress shortcode, which will appear on your front-end pages ...
he: הזן קוד HTML מותאם אישית או הדבק קוד קצר של וורדפרס, שיופיע בעמודים הקדמיים שלך ...

en: Enter custom capability
he: הזן יכולת מותאמת אישית

en: Enter layer content here
he: הזן תוכן שכבה כאן

en: Enter one or more Email addresses (separated by comma) where mails should be delivered to.
he: הזן כתובת דואר אלקטרוני אחת או יותר (מופרדת באמצעות פסיק) שאליה יש לשלוח הודעות דואר אלקטרוני.

en: Enter one or more attribute values which should be applied to the wrapper element. Leave the field empty if no attributes are required.
he: הזן ערך תכונה אחד או יותר שיש להחיל על רכיב העטיפה. השאר את השדה ריק אם אין צורך בתכונות.

en: Enter one or more reply to Email addresses (separated by comma) for the autoresponder mail. Leave blank if not needed.
he: הזן תשובה אחת או יותר לכתובות דואר אלקטרוני (מופרדות באמצעות פסיק) עבור דואר התגובה האוטומטית. השאר ריק אם אין צורך בכך.

en: Enter one or more reply to Email addresses (seperated by comma) for the autoresponder mail. Leave blank if not needed.
he: הזן תשובה אחת או יותר לכתובות דואר אלקטרוני (מופרדות באמצעות פסיק) עבור דואר התגובה האוטומטית. השאר ריק אם אין צורך בכך.

en: Enter some additional caption text
he: הזן טקסט כיתוב נוסף

en: Enter some content for Promo Box
he: הזן תוכן מסוים עבור תיבת פרומו

en: Enter some content for this textblock
he: הזן תוכן מסוים עבור חסימת טקסט זו

en: Enter some content here
he: הזן תוכן מסוים כאן

en: Enter some content here. Will be used as backside of flipbox or tooltip popup.
he: הזן תוכן מסוים כאן. ישמש כצד האחורי של חלון מוקפץ של תיבת כף יד או תיאור כלי.

en: Enter some info to the page
he: הזן מידע מסוים לדף

en: Enter some text here that will be displayed above the marker. You may also include a link.
he: הזן כאן טקסט שיוצג מעל הסמן. באפשרותך גם לכלול קישור.

en: Enter some text here. If the user clicks on the marker the text will be displayed
he: הזן כאן טקסט. אם המשתמש לוחץ על הסמן, הטקסט יוצג

en: Enter some text/code/shortcode. You can also add plugin shortcodes here. Adding theme shortcodes is supported now for many elements. Be carefull not to nest same named shortcodes because this is not supported by WordPress ([foo] [foo]  [/foo] [/foo] will break layout !!! )
he: הזן טקסט/קוד/קוד קצר. ניתן גם להוסיף קודים קצרים תוסף כאן. הוספת קודים קצרים לערכת נושא נתמכת כעת עבור רכיבים רבים. היזהר לא לקנן את אותם קודים קצרים בשם כי זה לא נתמך על ידי וורדפרס ([foo] [/foo] [/foo] ישבור פריסה !!! )

en: Enter static text that should be displayed after the rotating text
he: הזן טקסט סטטי שיש להציג לאחר הטקסט המסתובב

en: Enter static text that should be displayed before the rotating text
he: הזן טקסט סטטי שיש להציג לפני הטקסט המסתובב

en: Enter text only content here ...
he: הזן תוכן טקסט בלבד כאן ...

en: Enter text used for the button.
he: הזן טקסט המשמש עבור הלחצן.

en: Enter the Address, then hit the 'Fetch Coordinates' Button. If the address was found the coordinates will be displayed
he: הזן את הכתובת ולאחר מכן לחץ על לחצן 'הבא קואורדינטות'. אם הכתובת נמצאה הקואורדינטות יוצגו

en: Enter the Country, e.g. Canada
he: הזן את המדינה, למשל קנדה

en: Enter the ID of a container that will hold the search results.<br/>It has to be on the same page as this search form.
he: הזן את המזהה של גורם מכיל שיכלה את תוצאות החיפוש.<br/>הוא חייב להיות באותו דף כמו טופס חיפוש זה.

en: Enter the Milestone Title here. Use filter avf_customize_heading_settings to change the html tag.
he: הזן את כותרת אבן הדרך כאן. השתמש במסנן avf_customize_heading_settings כדי לשנות את תג ה- HTML.

en: Enter the Name of the Person to quote
he: יש להזין את שם האדם שמצוטט

en: Enter the Number of the Accordion Item that should be open initially. Set to Zero if all should be close on page load
he: הזן את מספר פריט האקורדיון שאמור להיות פתוח בתחילה. הגדר כאפס אם הכל צריך להיות סגור בטעינת עמוד

en: Enter the Number of the Tab that should be open initially.
he: הזן את מספר הכרטיסיה שאמורה להיות פתוחה בתחילה.

en: Enter the Number of the image that should be open initially.
he: הזן את מספר התמונה שאמורה להיות פתוחה בתחילה.

en: Enter the Progress Bars title here
he: הזן את הכותרת סרגלי התקדמות כאן

en: Enter the URL of the Page you want to link to
he: הזן את כתובת ה- URL של הדף שאליו ברצונך ליצור קישור

en: Enter the city name, e.g. Denver
he: הזן את שם העיר, למשל דנבר

en: Enter the distance before the end of feed or page that triggers the loading of more content. Any number.
he: הזן את המרחק לפני סוף ההזנה או הדף המפעיל את טעינת התוכן. כל מספר.

en: Enter the font size in px, em or &percnt;
he: הזן את גודל הגופן ב- px, em או %

en: Enter the from email address for the autoresponder.
he: הזן את כתובת הדואר האלקטרוני של 'מ' עבור השוער האוטומטי.

en: Enter the grid item sub-title here
he: הזן את כותרת המשנה של פריט הרשת כאן

en: Enter the grid item title here (Better keep it short)
he: הזן את כותרת פריט הרשת כאן (עדיף לשמור את זה קצר)

en: Enter the height in px or &percnt;
he: הזן את הגובה ב- px או ב- %

en: Enter the item description here
he: הזן את תיאור הפריט כאן

en: Enter the label of your button
he: הזן את התווית של הלחצן

en: Enter the latitude and longitude of the location you want to display. Need help finding the latitude and longitude?
he: הזן את קו הרוחב וקו האורך של המיקום שברצונך להציג. זקוק לעזרה במציאת קו הרוחב וקו האורך?

en: Enter the latitude of your adress, use "." for comma, e.g. 16.37366388888
he: הזן את קו הרוחב של כתובתך, השתמש ב- "." עבור פסיק, לדוגמה 16.37366388888

en: Enter the link to Yelp for this button.
he: הזן את הקישור ל- Yelp עבור לחצן זה.

en: Enter the list item title here
he: הזן את כותרת פריט הרשימה כאן

en: Enter the list item title here (Better keep it short)
he: הזן את כותרת פריט הרשימה כאן (עדיף לשמור את זה קצר)

en: Enter the longitude of your adress, use "." for comma, e.g. 48.21475
he: הזן את קו האורך של כתובתך, השתמש ב- "." עבור פסיק, לדוגמה 48.21475

en: Enter the maximum content width for your site. Pixel and % are allowed eg:  1130px, 1310px, 100%
he: הזן את רוחב התוכן המרבי עבור האתר שלך. פיקסל ו- % aהותר למשל: 1130px, 1310px, 100%

en: Enter the maximum content width for your site. Pixel and % are allowed eg: 1130px, 1310px, 100%
he: הזן את רוחב התוכן המרבי עבור האתר שלך. פיקסל ו- % aהותר למשל: 1130px, 1310px, 100%

en: Enter the menu text here
he: הזן את טקסט התפריט כאן

en: Enter the milestone date here. This can be any format. Use filter avf_customize_heading_settings to change the html tag.
he: הזן את תאריך אבן הדרך כאן. זה יכול להיות כל פורמט. השתמש במסנן avf_customize_heading_settings כדי לשנות את תג ה- HTML.

en: Enter the number of comments to show in the lightbox. Any number.
he: הזן את מספר ההערות להצגה בתיבת האור. כל מספר.

en: Enter the postalcode (Zip code) for the city, e.g. 12454
he: הזן את המיקוד (מיקוד) עבור העיר, למשל 12454

en: Enter the price for the item here. Eg:
he: הזן את המחיר עבור הפריט כאן. למשל:

en: Enter the price for the item here. Eg: 34$, 55.5€, £12
he: הזן את המחיר עבור הפריט כאן. למשל: 34$, 55.5 €, £12

en: Enter the reCAPTCHA v2 API secret key here.
he: הזן כאן את המפתח הסודי של ה- API v2 של reCAPTCHA.

en: Enter the reCAPTCHA v2 API site key here.
he: הזן כאן את מפתח אתר ה- API של reCAPTCHA v2.

en: Enter the reCAPTCHA v3 API secret key here.
he: הזן כאן את המפתח הסודי של ה- API v3 של reCAPTCHA.

en: Enter the reCAPTCHA v3 API site key here.
he: הזן כאן את מפתח אתר ה- API של reCAPTCHA v3.

en: Enter the rotating text here (Better keep it short)
he: הזן את הטקסט המסתובב כאן (עדיף לשמור אותו קצר)

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
he: הזן את כותרת השקופית כאן (עדיף לשמור אותה קצרה)

en: Enter the stage from bottom
he: הזן את השלב מלמטה

en: Enter the stage from left
he: הזן את השלב משמאל

en: Enter the stage from right
he: הזן את השלב מימין

en: Enter the stage from top
he: הזן את השלב מלמעלה

en: Enter the street and streetnumber seperated by space, e.g. Teststreet 15.
he: הזן את הרחוב ואת הרחוב מופרדים על ידי החלל, למשל Teststreet 15.

en: Enter the submit buttons label text here
he: הזן את טקסט התווית של לחצני השליחה כאן

en: Enter the tab title here (Better keep it short)
he: הזן את כותרת הכרטיסיה כאן (עדיף לשמור אותה קצרה)

en: Enter the testimonial here
he: יש להזין את ההמלצה כאן

en: Enter the text to display that user has to accept to load the map.
he: הזן את הטקסט שיוצג שהמשתמש צריך לקבל כדי לטעון את המפה.

en: Enter the text to display that we link to Google Maps page.
he: הזן את הטקסט כדי להציג שאנו מקשרים לדף מפות Google.

en: Enter the toggle title here (Better keep it short)
he: הזן את הכותרת הדו-מצבית כאן (עדיף לשמור אותה קצרה)

en: Enter the url to the Page. Please note that it needs to be a link to a <strong>facebook fanpage</strong>. Personal profiles are not allowed!
he: הזן את כתובת ה- URL לדף. שים לב כי זה צריך להיות קישור <strong>לדף אוהד פייסבוק</strong>. פרופילים אישיים אינם מותרים!

en: Enter the width in px or &percnt; (100&percnt; width will be used if you leave this field empty)
he: הזן את הרוחב ב- px או ב- % (ייעשה שימוש ברוחב של 100% אם תשאיר שדה זה ריק)

en: Enter your Google analytics tracking Code here. It will automatically be  added so google can track your visitors behavior.
he: הזן את קוד המעקב שלך ב-Google Analytics כאן. הוא יתווסף באופן אוטומטי כדי שגוגל תוכל לעקוב אחר התנהגות המבקרים שלכם.

en: Enter your Google analytics tracking Code here. It will automatically be added so google can track your visitors behavior.
he: הזן את קוד המעקב שלך ב-Google Analytics כאן. הוא יתווסף באופן אוטומטי כדי שגוגל תוכל לעקוב אחר התנהגות המבקרים שלכם.

en: Enter your description here
he: הזן את התיאור שלך כאן

en: Enter your email address
he: נא להזין את כתובת האימייל שלך

en: Enter your feed url:
he: הזן את כתובת ה- URL של הפיד שלך:

en: Enter your from address for the form - if left blank it will default to user email or %s
he: הזן את כתובת 'מ' שלך עבור הטופס - אם יישאר ריק, הוא ישמש כברירת מחדל לדואר אלקטרוני של משתמש או %s

en: Enter your license key:
he: הזן את מפתח הרשיון שלך:

en: Enter your password to view comments
he: הזן את הסיסמה שלך כדי להציג הערות

en: Entries by
he: ערכים לפי

en: Entry Number
he: מספר הזנה

en: Entry based Slider
he: מחוון מבוסס ערך

en: Entry with Sidebar
he: כניסה עם סרגל צידי

en: Entry without Sidebar
he: כניסה ללא סרגל צידי

en: Envato API request for download URL finished
he: בקשת ה- API של Envato עבור כתובת URL להורדה הסתיימה

en: Envato API request for download URL started
he: בקשת ה- API של Envato עבור כתובת URL להורדה הופעלה

en: Envato Rate Limit exceeded - Requests are blocked for %d seconds.
he: חריגה ממגבלת התעריפים של Envato - בקשות נחסמות למשך %d שניות.

en: Envato Rate Limit for requests exceeded.
he: אירעה חריגה ממגבלת התעריפים של Envato עבור בקשות.

en: Envato Reply - hidden - used for internal use only
he: תשובת Envato - מוסתרת - משמשת לשימוש פנימי בלבד

en: Envato returned a wrong datastructure:
he: Envato החזיר מבנה נתונים שגוי:

en: Equal Height Columns
he: עמודות בגובה שווה

en: Equal height
he: גובה זהה

en: Erase All Plugin Data
he: מחק את כל נתוני התוסף

en: Erase Plugin Data
he: מחיקת נתוני תוסף

en: Error
he: שגיאה

en: Error 404 - page not found
he: שגיאה 404 - הדף לא נמצא

en: Error 404 Page
he: שגיאת 404

en: Error accessing file for download:<br /><br />
he: שגיאה בגישה לקובץ להורדה:<br /><br />

en: Error fetching content - please reload the page and try again
he: שגיאה בהבאת תוכן - נא טען מחדש את הדף ונסה שוב

en: Error found for tag %s at index %d: add_sc = "%s".
he: נמצאה שגיאה עבור %s תגים %d אינדקס: add_sc = "%s".

en: Error occured when trying to connect to server.
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון להתחבר לשרת.

en: Error on connecting to Google reCAPTCHA - please retry.
he: שגיאה בהתחברות ל- Google reCAPTCHA - נא נסה שנית.

en: Error(s) returned:
he: הוחזרו שגיאות:

en: Error: Post Type %s has been removed
he: שגיאה: %s סוג פוסט הוסרה

en: Error: Taxonomy %s has been removed
he: שגיאה: טקסונומיה %s הוסרה

en: Error: Template does not exist.
he: שגיאה: התבנית אינה קיימת.

en: Error: You must agree to our privacy policy to comment on this site...
he: שגיאה: עליך להסכים למדיניות הפרטיות שלנו כדי להגיב באתר זה...

en: Errorcode %s returned by Envato: %s
he: קוד שגיאה %s שהוחזר על-ידי Envato: %s

en: Errors could be repaired.
he: ניתן לתקן שגיאות.

en: Errors could not be repaired.
he: לא היתה אפשרות לתקן שגיאות.

en: Errors found:
he: נמצאו שגיאות:

en: Errors occured checking on %s:
he: אירעו שגיאות בבדיקה %s:

en: Errors occured importing demo. Maybe you did not activate all necessary plugins or you have existing content that is in conflict with the demo content.
he: אירעו שגיאות בייבוא הדגמה. אולי לא הפעלת את כל התוספים הדרושים או שיש לך תוכן קיים המתנגש עם תוכן ההדגמה.

en: Errors occurred checking on %s:
he: אירעו שגיאות בבדיקה %s:

en: Escape HTML Code
he: קוד HTML של Escape

en: Essential Website Cookies
he: עוגיות אתר חיוניות

en: Essential cookies are accepted on first page load, user must opt in
he: קבצי Cookie חיוניים מתקבלים בטעינת הדף הראשון, המשתמש חייב להצטרף

en: Event
he: אירוע

en: Event Callbacks
he: התקשרות חזרה לאירוע

en: Event Navigation
he: ניווט אירועים

en: Events
he: אירועים

en: Events Countdown
he: ספירה לאחור של אירועים

en: Example Slider Block
he: בלוק מחוון לדוגמה

en: Example: Option 1, Option 2, Option 3
he: דוגמה: אפשרות 1, אפשרות 2, אפשרות 3

en: Excerpt
he: תקציר

en: Excerpt (= Tooltip)
he: קטע (= תיאור כלי)

en: Excerpt Font Sizes
he: גודלי גופנים של קטע

en: Excerpt With Read More Link
he: קטע עם קישור לקריאה נוספת

en: Exclude Content
he: אל תכלול תוכן

en: Exclude headlines by class:
he: אל תכלול כותרות לפי מחלקה:

en: Exclude pages
he: אל תכלול עמודים

en: Exclusive Features
he: תכונות בלעדיות

en: Existing download package found for %s - %s
he: חבילת הורדה קיימת שנמצאה עבור %s - %s

en: Exit-intent
he: יעד יציאה

en: Expand
he: להרחיב

en: Expand Icon
he: הרחב סמל

en: Expand Sidebar On Hover
he: הרחב את הסרגל הצידי בעת ריחוף

en: Experimental
he: ניסיוני

en: Export
he: ייצא

en: Export Layout Builder Templates
he: ייצוא תבניות בונה פריסות

en: Export Layout Builder Templates File
he: יצא קובץ תבניות של בונה פריסות

en: Export Theme Settings File
he: יצא קובץ הגדרות ערכת נושא

en: Export as HTML
he: יצא כ- HTML

en: Export for WordPress sites
he: ייצוא לאתרי וורדפרס

en: Export selected
he: יצא נבחר

en: Extra Elements
he: רכיבים נוספים

en: Extra Google fonts
he: גופנים נוספים של Google

en: Extra Large
he: אקסטרה לארג'

en: Facebook Page Title:
he: כותרת דף פייסבוק:

en: Fade
he: דהייה

en: Fade Animations
he: הנפשות עמעום

en: Fade from bottom left
he: עמעום משמאל למטה

en: Fade from bottom right
he: עמעום מימין למטה

en: Fade from top left
he: עמעום משמאל למעלה

en: Fade from top right
he: עמעום מימין למעלה

en: Fade in
he: הגדל עמעום

en: Fade only
he: עמעום עמעום בלבד

en: Fade out effect
he: אפקט עמעום

en: Fade the layer during the transition.
he: עמעום השכבה במהלך המעבר.

en: Fade the text fragments during their transition.
he: עמעום קטעי הטקסט במהלך המעבר שלהם.

en: Fade to bottom left
he: עמעום לשמאל למטה

en: Fade to bottom right
he: עמעום לימין למטה

en: Fade to top left
he: עמעום לשמאל למעלה

en: Fade to top right
he: עמעום לימין העליון

en: Fades the layer. You can use values between 1 and 0 to set the layer fully opaque or transparent respectively. For example, the value 0.5 will make the layer semi-transparent.
he: עמעום השכבה. ניתן להשתמש בערכים בין 1 ל- 0 כדי להגדיר את השכבה אטומה או שקופה לחלוטין בהתאמה. לדוגמה, הערך 0.5 יהפוך את השכבה לשקופה למחצה.

en: Failed to connect to our update server. This could cause issues with product activation, serving updates or downloading templates from the Template Store. It’s most likely a web server configuration issue. Please contact your server host and ask them to allow external connections to <mark>repository.kreaturamedia.com</mark> domain and have cURL and the necessary components installed.
he: ההתחברות לשרת העדכונים שלנו נכשלה. הדבר עלול לגרום לבעיות בהפעלת המוצר, בהגשת עדכונים או בהורדת תבניות מחנות התבניות. סביר להניח שזוהי בעיית תצורה של שרת אינטרנט. נא פנה אל מארח השרת שלך ובקש ממנו לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום <mark>repository.kreaturamedia.com</mark> ולהתקין בו את ה- cURL ואת הרכיבים הדרושים.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the  current user.
he: יצירת משתמש חדש עבור %s נכשלה. הפוסטים שלהם ייוחסו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
he: יצירת משתמש חדש עבור %s נכשלה. הפרסומים יוצמדו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to import %s %s
he: %s% s היבוא נכשל

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
he: נכשל ביבוא %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
he: כישלון ביבוא &#8220;%s&#8221;: סוג פרסום לא תקף %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current  user.
he: ייבוא מחבר %s נכשל. הפוסטים שלהם ייוחסו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
he: נכשל ביבוא מחבר %s. פרסומיו יוצמדו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to import category %s
he: יבוא קטגוריית %s נכשל

en: Failed to import post tag %s
he: כשלון ביבוא תג %s

en: Failing to do this will result in a broken layout.
he: אם לא תעשה זאת, הדבר יגרום לפריסה מנותקת.

en: Fallback Image to replace Google Maps
he: תמונת נסיגה להחלפת מפות Google

en: Fallback image to replace Google Maps
he: תמונת נסיגה להחלפת מפות Google

en: Fallback images
he: תמונות נסיגה

en: Family
he: משפחה

en: Favicon
he: פאביקון

en: Featured Image
he: תמונה ראשית

en: Featured Image Slider
he: מחוון תמונה מוצג

en: Featured Large
he: גדול מוצג

en: Featured Thin
he: דק מוצג

en: Feel free to contribute!
he: אל תהסס לתרום!

en: Feel like browsing some posts instead?
he: מעדיף לגלוש בפוסטים במקום?

en: Fetch coordinates
he: הבא קואורדינטות

en: Fetch coordinates for address above
he: הבא קואורדינטות עבור הכתובת לעיל

en: Fetch coordinates!
he: הביאו קואורדינטות!

en: Fetching address .......
he: מביא כתובת .......

en: Fetching attachments is not enabled
he: משיכת קבצים מצורפים אינה מופעלת

en: Fetching the coordinates. Please wait...
he: מביא את נקודות הציון. חכה בבקשה...

en: File Compression
he: דחיסת קבצים

en: File Type Icons
he: אייקונים של סוג קבצים

en: File did not contain any templates. No templates were added.
he: הקובץ לא הכיל תבניות. לא נוספו תבניות.

en: Fill mode
he: מצב מילוי

en: Filter
he: סינון

en: Filter Content
he: סינון תוכן

en: Filter by Elements
he: סנן לפי רכיבים

en: Filter by name
he: סנן לפי שם

en: Filter entries by date
he: סינון ערכים לפי תאריך

en: Filter extended to filter images or videos
he: סינון מורחב לסינון תמונות או סרטוני וידאו

en: Filter name has changed
he: שם המסנן השתנה

en: Filter the custom element shortcode buttons for editing
he: סינון לחצני הקוד הקצר המותאמים אישית לעריכה

en: Filter was replaced by theme option
he: המסנן הוחלף באפשרות ערכת נושא

en: Filter:
he: פילטר:

en: Filters
he: מסננים

en: Filters provide effects like blurring or color shifting your layers. Click into the text field to see a selection of filters you can use. Although clicking on the pre-defined options will reset the text field, you can apply multiple filters simply by providing a space separated list of all the filters you would like to use. Click on the “Filter” link for more information.
he: מסננים מספקים אפקטים כגון טשטוש או הסטת צבעים בשכבות. לחץ לתוך שדה הטקסט כדי לראות מבחר מסננים בהם באפשרותך להשתמש. למרות שלחיצה על האפשרויות המוגדרות מראש תאפס את שדה הטקסט, באפשרותך להחיל מסננים מרובים פשוט על-ידי מתן רשימה מופרדת ברווחים של כל המסננים בהם ברצונך להשתמש. לחץ על הקישור "סנן" לקבלת מידע נוסף.

en: Find
he: מצא

en: Find answers for common questions.
he: מצא תשובות לשאלות נפוצות.

en: Fires after a slide change has completed and the slide indexes have been updated.
he: מופעל לאחר ששינוי שקופית הושלם ואינדקסי השקופיות עודכנו.

en: Fires after the slider has rendered resize events.
he: מופעל לאחר שהמחוון ריתק אירועי שינוי גודל.

en: Fires before completing a slide change.
he: מופעל לפני השלמת שינוי שקופית.

en: Fires before parsing user data and rendering the UI.
he: מופעל לפני ניתוח נתוני משתמש ועיבוד ממשק המשתמש.

en: Fires before the slider renders resize events.
he: מופעל לפני שהמחוון מעבד אירועי שינוי גודל.

en: Fires rapidly (at each frame) throughout the entire slide while playing, including reverse playback.
he: מופעל במהירות (בכל מסגרת) לאורך כל השקופית תוך כדי הפעלה, כולל הפעלה הפוכה.

en: Fires upon every slideshow state change, which may not influence the playing status.
he: מופעל על כל שינוי במצב מצגת, אשר עשוי שלא להשפיע על מצב המשחק.

en: Fires when all reversed animations have reached the beginning of the current slide.
he: מופעל כאשר כל ההנפשות ההפוכות הגיעו לתחילת השקופית הנוכחית.

en: Fires when the Popup completed its closing transition and became hidden.
he: שריפות כאשר המוקפץ השלים את מעבר הסגירה שלו והוסתר.

en: Fires when the Popup completed its opening transition.
he: מופעל כאשר המוקפץ השלים את מעבר הפתיחה שלו.

en: Fires when the Popup stars its closing transition.
he: מופעל כאשר הפופ-אפ מככב במעבר הסגירה שלו.

en: Fires when the Popup starts its opening transition and becomes visible.
he: מופעל כאשר המוקפץ מתחיל את מעבר הפתיחה שלו והופך לגלוי.

en: Fires when the current slide’s animation timeline (e.g. layer transitions) has completed.
he: מופעל כאשר ציר הזמן להנפשה של השקופית הנוכחית (למשל מעברי שכבה) הושלם.

en: Fires when the current slide’s animation timeline (e.g. your layers) becomes accessible for interfacing.
he: מופעל כאשר ציר הזמן להנפשה של השקופית הנוכחית (למשל השכבות שלך) הופך לנגיש להתערבות.

en: Fires when the current slide’s animation timeline (e.g. your layers) has started playing.
he: מופעל כאשר ציר הזמן להנפשה של השקופית הנוכחית (למשל השכבות שלך) מתחיל לפעול.

en: Fires when the slider destructor has finished and it is safe to remove the slider from the DOM.
he: מופעל כאשר הורס המחוון סיים ובטוח להסיר את המחוון מה- DOM.

en: Fires when the slider has been removed from the DOM when using the <i>destroy</i> API method.
he: מופעל כאשר המחוון הוסר מ- DOM בעת שימוש בשיטת ה- API <i>להשמדה.</i>

en: Fires when the slider has started a slide change.
he: מופעל כאשר המחוון מתחיל שינוי בשקופית.

en: Fires when the slider is fully initialized and its DOM nodes become accessible.
he: מופעל כאשר המחוון אותחל במלואו וצמתי ה- DOM שלו הופכים לנגישים.

en: Fires when the slideshow pauses from playing status.
he: מופעל כאשר מצגת השקופיות משתהה ממצב הפעלה.

en: Fires when the slideshow resumes from paused status.
he: מופעל כאשר מצגת השקופיות מתחדשת ממצב מושהה.

en: First entry position
he: מיקום כניסה ראשון

en: First steps
he: צעדים ראשונים

en: Fit Height
he: התאם גובה

en: Fit Screen Height
he: התאם גובה מסך

en: Fit Screen Width
he: התאם רוחב מסך

en: Fit Width
he: התאם רוחב

en: Fit into container
he: התאם לגורם מכיל

en: Fit to parent height
he: התאם לגובה האב

en: Fit to screen width
he: התאם לרוחב המסך

en: Fix WP bug, add unique timestamps
he: תיקון באג WP, הוספת חותמות זמן ייחודיות

en: Fix WP bug, disable unique timestamps
he: תיקון באג WP, השבת חותמות זמן ייחודיות

en: Fixed
he: קבוע

en: Fixed Frame
he: מסגרת קבועה

en: Fixed font size
he: גודל גופן קבוע

en: Fixed size
he: גודל קבוע

en: Flexible Masonry: All entries get the same width but Images of each entry are displayed with their original height and width ratio
he: בנייה גמישה: כל הערכים מקבלים את אותו רוחב אבל תמונות של כל ערך מוצגים עם יחס הגובה והרוחב המקורי שלהם

en: Flexible Masonry: All images get the same width but are displayed with their  original height and width ratio
he: בנייה גמישה: כל התמונות מקבלות רוחב זהה אך מוצגות עם יחס הגובה והרוחב המקורי שלהן

en: Flexible Masonry: All images get the same width but are displayed with their original height and width ratio
he: בנייה גמישה: כל התמונות מקבלות רוחב זהה אך מוצגות עם יחס הגובה והרוחב המקורי שלהן

en: Flexible font size (adjusts to screen width)
he: גודל גופן גמיש (מתאים לרוחב המסך)

en: Flyout width
he: רוחב תפריט נשעל

en: Follow
he: עקוב

en: Follow Me
he: בעקבותי

en: Follow Me!
he: בעקבותי!

en: Follow a manual added link
he: עקוב אחר קישור שנוסף ידנית

en: Follow us on Facebook
he: עקוב אחרינו ב-Facebook

en: Follow us on Social Media and get notified about the latest product updates, sales, deals, and participate in giveaways and other programs.
he: עקבו אחרינו במדיה החברתית וקבלו הודעה על עדכוני המוצרים, המכירות, המבצעים האחרונים ולהשתתף במתנות ובתוכניות אחרות.

en: Follow us on Twitter
he: עקוב אחרינו ב-Twitter

en: Followers
he: עוקבים

en: Following Envato package errors occured:
he: בעקבות אירעו שגיאות בחבילת Envato:

en: Following Envato package errors occurred:
he: בעקבות אירעו שגיאות בחבילת Envato:

en: Following errors occured:
he: השגיאות הבאות אירעו:

en: Following errors occurred:
he: השגיאות הבאות אירעו:

en: Following fonts could not be uploaded:
he: לא היתה אפשרות להעלות גופנים עוקבים:

en: Font
he: פונט

en: Font Color
he: צבע גופן הכותרת

en: Font Colors
he: צבעי הפונט

en: Font Family
he: משפחת פונטים

en: Font Icon
he: סמל בפונט

en: Font Size
he: גודל פונט

en: Font Size (Default)
he: גודל גופן (ברירת מחדל)

en: Font Size for medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
he: גודל גופן למסכים בגודל בינוני (בין 768px ו- 989px - למשל: לרוחב הלוח)

en: Font Size for small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
he: גודל גופן עבור מסכים קטנים (בין 480px ו- 767px - למשל: לאורך לוח)

en: Font Size for very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
he: גודל גופן עבור מסכים קטנים מאוד (קטן מ 479px - למשל: דיוקן הטלפון החכם)

en: Font Sizes
he: גדלי פונטים

en: Font Weight
he: משקל פונט

en: Font color for links, dropcaps and other elements
he: צבע גופן עבור קישורים, טיפות ורכיבים אחרים

en: Font color?
he: צבע הפונט?

en: Font for your body text
he: גופן עבור גוף הטקסט

en: Font size
he: גודל פונט

en: Font style
he: סגנון גופן

en: Font weight
he: עובי הפונט

en: Font:
he: גופן:

en: Fonts
he: פונטים

en: Footer
he: פוטר

en: Footer Columns
he: עמודות כותרת תחתונה

en: Footer Menu (no dropdowns)
he: תפריט כותרת תחתונה (ללא הורדות)

en: Footer Menu <br/><small>(no dropdowns)</small>
he: תפריט כותרת תחתונה <br/><small>(ללא הורדות)</small>

en: Footer Settings
he: הגדרות התחתית

en: For Developers: Custom Tab ID
he: למפתחים: מזהה כרטיסיה מותאם אישית

en: For Developers: Custom Toggle ID
he: למפתחים: מזהה דו-מצבי מותאם אישית

en: For Developers: Section ID
he: למפתחים: מזהה מקטע

en: For a faster and more reliable solution, LayerSlider WP needs to convert your data associated with the plugin. Your sliders and settings will remain still, and it only takes a click on this button.
he: לקבלת פתרון מהיר ואמין יותר, LayerSlider WP צריך להמיר את הנתונים המשויכים לתוסף. המחוונים וההגדרות שלך יישארו דומם, וזה לוקח רק לחיצה על כפתור זה.

en: For admins only: Missing intagram user name !!
he: למנהלי מערכת בלבד: שם משתמש חסר של אינטגרם !!

en: For advanced users:
he: עבור משתמשים מתקדמים:

en: For best search results, mind the following suggestions:
he: לקבלת תוצאות החיפוש הטובות ביותר, שים לב להצעות הבאות:

en: For large numbers higher values allow to slow down the animation from 0 to the given value. For smaller numbers minimum speed depends on the refresh cicle of the client screen.
he: עבור מספרים גדולים ערכים גבוהים יותר מאפשרים להאט את ההנפשה מ- 0 לערך הנתון. עבור מספרים קטנים יותר המהירות המינימלית תלויה בסיליק הרענון של מסך הלקוח.

en: For large numbers higher values allow to slow down the animation from 0 to the given value. For smaller numbers minimum speed depends on the refresh cycle of the client screen.
he: עבור מספרים גדולים ערכים גבוהים יותר מאפשרים להאט את ההנפשה מ- 0 לערך הנתון. עבור מספרים קטנים יותר המהירות המינימלית תלויה במחזור הרענון של מסך הלקוח.

en: For other domain cookies please check your browser settings or use a debug tool. Due to browser security we cannot access all information needed to remove a cookie so we might not be able to remove all cookies.
he: עבור קבצי Cookie אחרים של תחומים, נא בדוק את הגדרות הדפדפן שלך או השתמש בכלי איתור באגים. בשל אבטחת הדפדפן איננו יכולים לגשת לכל המידע הדרוש להסרת קובץ Cookie כך שייתכן שלא נוכל להסיר את כל קבצי ה- Cookie.

en: Force Fullwidth
he: כפה רוחב מלא

en: Force Library Update
he: כפה עדכון ספריה

en: Force number of cycles
he: מספר כוח של מחזורים

en: Force same size for all big preview images?
he: האם לכפות גודל זהה עבור כל תמונות התצוגה המקדימה הגדולות?

en: Force the number of loops
he: כפה את מספר הלולאות

en: Forced animation duration
he: משך הנפשה כפוי

en: Forces this layer to act like the slide background by covering the whole slider and ignoring some transitions. Please make sure to provide your own poster image, so the slider can display it immediately on page load.
he: מאלץ שכבה זו לפעול כמו רקע השקופית על-ידי כיסוי המחוון כולו והתעלמות ממעברים מסוימים. נא הקפד לספק תמונת פוסטר משלך, כדי שהמחוון יוכל להציג אותה מיד בעת טעינת העמוד.

en: Forever (the layer will never animate out)
he: לנצח (השכבה לעולם לא תנפיש החוצה)

en: Form
he: טופס

en: Form Color Scheme
he: ערכת צבעי טופס

en: Form Colors
he: צבעי טופס

en: Form Control Icons
he: סמלי פקד טופס

en: Form Element Label
he: תווית רכיב טופס

en: Form Element Options
he: אפשרויות רכיב טופס

en: Form Element Type
he: סוג אלמנט הטופס

en: Form Element Validation
he: אימות רכיב טופס

en: Form Element Width
he: רוחב רכיב טופס

en: Form Element hidden
he: רכיב טופס מוסתר

en: Form Element: Checkbox
he: רכיב טופס: תיבת סימון

en: Form Element: Datepicker
he: רכיב טופס: בורר תאריכים

en: Form Element: Select Element
he: רכיב טופס: בחירת רכיב

en: Form Element: Text Area
he: רכיב טופס: אזור טקסט

en: Form Element: Text Input
he: רכיב טופס: קלט טקסט

en: Form Title
he: כותרת הטופס

en: Form could not be submitted - an error occured. Please reload page and try again.
he: לא היתה אפשרות לשלוח טופס - אירעה שגיאה. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Form could not be submitted - an error occurred. Please reload page and try again.
he: לא היתה אפשרות לשלוח טופס - אירעה שגיאה. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Form could not be submitted. Please reload page and try again.
he: לא היתה אפשרות לשלוח את הטופס. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Format Number
he: עיצוב מספר

en: Forums
he: פורומים

en: Forward
he: קדימה

en: Frame Width
he: רוחב מסגרת

en: Free
he: חינם

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות נפוצות

en: Frequently asked questions and online resources
he: שאלות נפוצות ומשאבים מקוונים

en: From bottom
he: מלמטה

en: From left
he: משמאל

en: From right
he: מימין

en: From top
he: מלמעלה

en: Front Gradient Color 1
he: צבע הדרגתי קדמי 1

en: Front Gradient Color 2
he: צבע הדרגתי קדמי 2

en: Front Gradient Direction
he: כיוון הדרגתי קדמי

en: Front Page
he: עמוד ראשי

en: Front-end sliders and the slider builder interface require the PHP DOMDocument extension and will not work properly without it.
he: מחוונים חזיתיים וממשק בונה המחוונים דורשים את הרחבת PHP DOMDocument ולא יפעלו כראוי בלעדיה.

en: Front-end sliders and the slider builder interface require the PHP DOMDocument extension.
he: מחוונים חזיתיים וממשק בונה המחוונים דורשים את הרחבת ה- PHP DOMDocument.

en: Frontend
he: פרונטלי

en: Frontpage Settings
he: הגדרות דף הבית

en: Full
he: מלא

en: Full Adress
he: כתובת מלאה

en: Full Content
he: תוכן מלא

en: Full Page Overlay Menu
he: תפריט שכבת-על של עמוד מלא

en: Full Size
he: גודל מלא

en: Full Width
he: רוחב מלא

en: Full color fill
he: מילוי בצבע מלא

en: Full rotation
he: סיבוב מלא

en: Full size
he: גודל מלא

en: Full width
he: רוחב מלא

en: Full-transparent
he: שקוף לחלוטין

en: Full-width
he: רוחב-מלא

en: Full-width slider settings
he: הגדרות מחוון ברוחב מלא

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullscreen Sections/Sliders
he: מקטעים/מחוונים במסך מלא

en: Fullscreen Slider
he: מחוון במסך מלא

en: Fullscreen Slider Item
he: פריט מחוון במסך מלא

en: Fullwidth
he: רוחב מלא

en: Fullwidth Break Point
he: נקודת מעבר ברוחב מלא

en: Fullwidth Button
he: לחצן רוחב מלא

en: Fullwidth Easy Slider
he: מחוון קל ברוחב מלא

en: Fullwidth Easy Slider Item
he: פריט מחוון קל ברוחב מלא

en: Fullwidth Revolution Slider
he: מחוון מהפכת רוחב מלא

en: Fullwidth Separator
he: מפריד רוחב מלא

en: Fullwidth Sub Menu
he: תפריט משנה ברוחב מלא

en: Gallery
he: גלריה

en: Gallery Big Preview Image Size
he: גודל תמונה של תצוגה מקדימה גדולה של גלריה

en: Gallery Columns
he: עמודות גלריה

en: Gallery Height
he: גובה גלריה

en: Gallery Preview Image Size
he: גודל תמונה של תצוגה מקדימה של גלריה

en: Gallery Settings
he: הגדרות גלריה

en: Gallery Style
he: בסגנון הגלריה

en: Gallery Thumbnail Columns
he: עמודות תמונה ממוזערת של גלריה

en: Gallery control styling?
he: סגנון בקרת גלריה?

en: Gap between elements
he: רווח בין רכיבים

en: Gap between images
he: רווח בין תמונות

en: Gender Icons
he: אייקוני מין

en: General
he: כללי

en: General Builder Options
he: אפשרויות בונה כללי

en: General Element Manager Info
he: מידע אודות מנהל הרכיבים הכללי

en: General Info
he: מידע כללי

en: General Layout
he: פריסה כללית

en: General Styling
he: סגנון כללי

en: General features
he: תכונות כלליות

en: Gesture-based navigation when swiping on touch-enabled devices.
he: ניווט מבוסס מחוות בעת החלקה על-ידי החלקה על התקנים המותאמים למגע.

en: Get Product Version:
he: קבל גירסת מוצר:

en: Get Product Version: Envato returned a wrong datastructure. Unable to get latest version to check for updates:
he: קבל גירסת מוצר: Envato החזירה מבנה נתונים שגוי. אין אפשרות לקבל את הגירסה העדכנית ביותר כדי לבדוק אם קיימים עדכונים:

en: Get Shortlink
he: קבל קישור קצר

en: Get from your instagram account (instagram server connection needed)
he: קבל מחשבון האינסטגרם שלך (דרוש חיבור לשרת אינסטגרם)

en: Get in touch with our Support Team.
he: צור קשר עם צוות התמיכה שלנו.

en: Get more info about cookies and select which one you want to allow or not.
he: קבל מידע נוסף אודות קבצי Cookie ובחר איזה מהם ברצונך לאפשר או לא.

en: Get started with using LayerSlider.
he: התחל להשתמש ב- LayerSlider.

en: Get the
he: קבל את

en: Getting Help
he: קבלת עזרה

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Global Hover
he: ריחוף כללי

en: Global background color of the slider. Slides with non-transparent background will cover this one. You can use all CSS methods such as HEX or RGB(A) values.
he: צבע רקע כללי של המחוון. שקופיות עם רקע לא שקוף יכסו את זו. ניתן להשתמש בכל שיטות CSS כגון ערכי HEX או RGB(A).

en: Global background image of the slider. Slides with non-transparent backgrounds will cover it. This image will not scale in responsive mode.
he: תמונת רקע כללית של המחוון. שקופיות עם רקע לא שקוף יכסו אותו. גודל תמונה זו לא ישתנה במצב תגובה.

en: Global background image position of the slider. The first value is the horizontal position and the second value is the vertical.
he: מיקום תמונת רקע כללי של המחוון. הערך הראשון הוא המיקום האופקי והערך השני הוא האנכי.

en: Global background image repeat.
he: תמונת רקע כללית חוזרת.

en: Global background size of the slider. You can set the size in pixels, percentages, or constants: auto | cover | contain
he: גודל רקע כללי של המחוון. ניתן להגדיר את הגודל בפיקסלים, באחוזים או בקבועים: | אוטומטית לכסות | להכיל

en: Go Back to %s Theme Panel
he: חזור ללוח ערכת הנושא %s

en: Go to Mailchimp
he: עבור אל מיילצ'ימפ

en: Go to the first page
he: מעבר לדף הראשון

en: Go to the last page
he: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he: עבור אל הדף הבא

en: Go to the previous page
he: מעבר לדף הקודם

en: Google Analytics
he: גוגל אנליטיקס

en: Google Analytics Cookie
he: עוגיית גוגל אנליטיקס

en: Google Analytics Cookies
he: עוגיות גוגל אנליטיקס

en: Google Analytics Tracking Code
he: קוד מעקב אחר ניתוח של גוגל

en: Google Fonts
he: פונטי גוגל

en: Google Fonts offers hundreds of custom fonts and is one of the most popular web services to customize website appearance with beautiful typography. Many of our importable content in the Template Store use and rely on Google Fonts. If you disable this feature, you may not be able to add custom fonts and it might compromise the appearance of textual content in sliders. Google might be able to track your activity when using their services. Please review Google’s %sPrivacy Policy%s and %sGDPR Compliance%s. As an external service, you can choose to disable Google Fonts if you disagree with Google’s data processing methods.
he: Google Fonts מציע מאות גופנים מותאמים אישית והוא אחד משירותי האינטרנט הפופולריים ביותר כדי להתאים אישית את המראה באתר עם טיפוגרפיה יפה. רבים מהתוכן הניתן לייבוא שלנו בחנות התבניות משתמשים בגופנים של Google ומסתמכים עליהם. אם תהפוך תכונה זו ללא זמינה, ייתכן שלא תוכל להוסיף גופנים מותאמים אישית והדבר עלול לסכן את המראה של תוכן טקסטואלי במחוונים. ייתכן ש-Google תוכל לעקוב אחר הפעילות שלך בעת השימוש בשירותים שלהם. אנא עיינו במדיניות %sPrivacy של גוגל%s ובתאימות %sGDPR%s. כשירות חיצוני, אתה יכול לבחור להשבית את Google Fonts אם אתה לא מסכים עם שיטות עיבוד הנתונים של Google.

en: Google Fonts: Hundreds of beautiful fonts for the web
he: גופני גוגל: מאות גופנים יפים לאינטרנט

en: Google Legal Information
he: מידע משפטי של גוגל

en: Google Legal Information - for developers
he: מידע משפטי של גוגל - למפתחים

en: Google Legal Information - hidden - uses default value
he: מידע משפטי של Google - מוסתר - משתמש בערך ברירת המחדל

en: Google Map
he: מפת גוגל

en: Google Map Settings:
he: הגדרות מפת גוגל:

en: Google Maps
he: מפות גוגל

en: Google Maps Locations
he: מיקומי מפות גוגל

en: Google Plus link
he: הקישור 'גוגל פלוס'

en: Google ReCAPTCHA
he: גוגל רקפטצ'ה

en: Google Services
he: שירותי גוגל

en: Google Webfont Settings:
he: הגדרות גוגל וובפונט:

en: Google Webkit Fonts
he: גופני Webkit של גוגל

en: Google changed the way google maps work. You now need to enter a valid Google Maps API Key
he: גוגל שינתה את אופן העבודה של מפות גוגל. כעת עליך להזין מפתח API חוקי של Google Maps

en: Google fonts
he: פונטים של גוגל

en: Google reCAPTCHA API could not be loaded.
he: לא היתה אפשרות לטעון את ה- API של Google reCAPTCHA.

en: Google reCAPTCHA API could not be loaded. We are not able to verify keys. Check your internet connection and try again.
he: לא היתה אפשרות לטעון את ה- API של Google reCAPTCHA. אין לנו אפשרות לאמת מפתחות. בדוק את חיבור האינטרנט שלך ונסה שוב.

en: Google reCaptcha Settings:
he: הגדרות ה-ReCaptcha של גוגל:

en: Google recently changed the way their map service works. New pages which want to use Google Maps need to register an API key for their website. Older pages should  work fine without this API key. If the google map elements of this theme do not work properly you need to register a new API key.
he: גוגל שינתה לאחרונה את אופן הפעולה של שירות המפות שלהם. דפים חדשים שרוצים להשתמש במפות Google צריכים לרשום מפתח API עבור אתר האינטרנט שלהם. דפים ישנים יותר אמורים לפעול מצוין ללא מפתח API זה. אם רכיבי המפה של Google של נושא זה אינם פועלים כראוי עליך לרשום מפתח API חדש.

en: Google recently changed the way their map service works. New pages which want to use Google Maps need to register an API key for their website. Older pages should work fine without this API key. If the google map elements of this theme do not work properly you need to register a new API key.
he: גוגל שינתה לאחרונה את אופן הפעולה של שירות המפות שלהם. דפים חדשים שרוצים להשתמש במפות Google צריכים לרשום מפתח API עבור אתר האינטרנט שלהם. דפים ישנים יותר אמורים לפעול מצוין ללא מפתח API זה. אם רכיבי המפה של Google של נושא זה אינם פועלים כראוי עליך לרשום מפתח API חדש.

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Greek
he: יוונית

en: Greek Extended
he: יוונית מורחבת

en: Green
he: ירוק

en: Grey
he: אפור

en: Greyscale
he: גווני אפור

en: Greyscale effect
he: אפקט גווני אפור

en: Grid
he: רשת

en: Grid Borders
he: גבולות רשת

en: Grid Content goes here
he: תוכן רשת הולך כאן

en: Grid Element Backside/Tooltip Content
he: תוכן קצה אחורי/תיאור כלי של רכיב רשת

en: Grid Element Front Content
he: תוכן קדמי של רכיב רשת

en: Grid Item Content
he: תוכן פריט רשת

en: Grid Item Icon
he: סמל פריט רשת

en: Grid Item Sub-Title
he: כותרת משנה של פריט רשת

en: Grid Item Title
he: כותרת פריט רשת

en: Grid Layout
he: תצוגת גריד

en: Grid Row
he: שורת רשת

en: Grid Row content hidden. Click here to show it
he: תוכן שורת רשת מוסתר. לחץ כאן כדי להציג אותו

en: Grid Settings
he: הגדרות רשת

en: Grid Styling
he: סגנון רשת

en: Grid Title 1
he: כותרת רשת 1

en: Grid Title 2
he: כותרת רשת 2

en: Grid Title 3
he: כותרת רשת 3

en: Grid View
he: תצוגת רשת

en: Group buttons similar to ALB
he: לחצני קבוצה הדומים ל- ALB

en: Groups have been removed. All sliders are now moved to the main grid where they remain available to you.
he: קבוצות הוסרו. כל המחוונים מועברים כעת לרשת הראשית, שם הם נשארים זמינים עבורך.

en: Guides
he: מדריכים

en: Gujarati
he: גוג'ראטית

en: Gurmukhi
he: גורמוקי

en: Gutenberg
he: גוטנברג

en: Gutenberg Editor
he: עורך גוטנברג

en: H. Center
he: ה. סנטר

en: HTML / Video / Audio
he: HTML / וידאו / אודיו

en: HTML Layer
he: שכבת HTML

en: HTML Markup
he: סימון HTML

en: HTML Tags
he: תגי HTML

en: Hand Icons
he: אייקוני יד

en: Hashtag
he: האשתג

en: Hashtag(s)
he: האשטאגים (ים)

en: Hashtag(s):
he: האשטאגים:

en: Have a peace of mind knowing that your slider edits are always safe and you can revert back unwanted changes or faulty saves at any time. Revisions serves not just as a backup solution, but a complete version control system where you can visually compare the changes you have made along the way.
he: יש שקט נפשי בידיעה כי עריכות המחוון שלך הם תמיד בטוחים ואתה יכול להחזיר שינויים לא רצויים או חיסכון פגום בכל עת. תיקונים משמשים לא רק כפתרון גיבוי, אלא כמערכת בקרת גירסאות מלאה שבה באפשרותך להשוות באופן חזותי את השינויים שביצעת לאורך הדרך.

en: Have a peace of mind knowing that your slider edits are always safe and you can revert back unwanted changes or faulty saves at any time. This feature serves not just as a backup solution, but a complete version control system where you can visually compare the changes you have made along the way.
he: יש שקט נפשי בידיעה כי עריכות המחוון שלך הם תמיד בטוחים ואתה יכול להחזיר שינויים לא רצויים או חיסכון פגום בכל עת. תכונה זו משמשת לא רק כפתרון גיבוי, אלא כמערכת בקרת גירסאות מלאה שבה באפשרותך להשוות באופן חזותי את השינויים שביצעת לאורך הדרך.

en: Have fun!
he: תהנה!

en: Header
he: כותרת

en: Header Behavior
he: אופן פעולה של כותרת עליונה

en: Header Custom Height
he: גובה מותאם אישית של כותרת עליונה

en: Header Mobile Menu activation
he: הפעלת תפריט נייד של כותרת עליונה

en: Header Phone Number/Extra Info
he: מספר טלפון של כותרת עליונה/מידע נוסף

en: Header Secondary Menu
he: תפריט משני של כותרת עליונה

en: Header Settings
he: הגדרות הדר

en: Header Shopping Cart Icon
he: סמל עגלת קניות כותרת

en: Header Size
he: גודל כותרת עליונה

en: Header Social Icons
he: סמלים חברתיים של כותרת עליונה

en: Header Style
he: עיצוב כותרת

en: Header Text Link?
he: קישור טקסט כותרת עליונה?

en: Header Title and Breadcrumbs
he: כותרת כותרת עליונה ופירורי לחם

en: Header behavior
he: אופן פעולה של כותרת עליונה

en: Header is invisible and appears once the users scrolls down
he: הכותרת העליונה אינה נראית ומופיעה לאחר שהמשתמשים גוללים מטה

en: Header layout
he: פריסת הכותרת

en: Header visibility and transparency
he: ניראות ושקיפות של כותרת עליונה

en: Headercolor
he: צבע כותרת עליונה

en: Headercolour:
he: כותרת עליונה:

en: Heading
he: כותרת

en: Heading Area Color
he: צבע אזור כותרת

en: Heading Color
he: צבע הכותרת

en: Heading Font
he: כותרת גופן

en: Heading Font Size
he: גודל הגופן כותרת H6

en: Heading Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת

en: Heading Link?
he: הקישור של הכותרות?

en: Heading Row
he: שורת כותרת

en: Heading Size
he: גודל הכותרת

en: Heading Style
he: עיצוב כותרת

en: Heading Style Classic (centered, italic)
he: סגנון כותרת קלאסי (ממורכז, הטיה)

en: Heading Style Classic (left, italic)
he: סגנון כותרת קלאסי (שמאל, הטיה)

en: Heading Style Classic (right, italic)
he: סגנון כותרת קלאסי (ימין, אטי)

en: Heading Style Elegant (centered, optional icon)
he: סגנון כותרת אלגנטי (סמל ממורכז ואופציונלי)

en: Heading Style Modern (centered)
he: סגנון כותרת מודרני (ממורכז)

en: Heading Style Modern (left)
he: סגנון כותרת מודרני (משמאל)

en: Heading Style Modern (right)
he: סגנון כותרת מודרני (מימין)

en: Heading Tag
he: תג כותרת

en: Heading Tag (Theme Default is &lt;%s&gt;)
he: תג כותרת (ברירת המחדל של ערכת הנושא היא &lt;%s&gt;)

en: Heading Text
he: טקסט הכותרת

en: Heading Type
he: סוג כותרת

en: Heading color
he: צבע הכותרת

en: Headings
he: כותרות

en: Headline Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת

en: Headline Rotator
he: מסובב כותרות

en: Headline Rotator Item
he: פריט מסובב כותרת

en: Hebrew
he: עברית

en: Height
he: גובה

en: Height:
he: גובה:

en: Hello
he: שלום

en: Help
he: עזרה

en: Here are some interesting links for you! Enjoy your stay :)
he: הנה מספר קישורים מעניינים בשבילך!  :)

en: Here you can add new Images to the partner/logo element.
he: כאן תוכל להוסיף תמונות חדשות לרכיב השותף/סמל.

en: Here you can add new Images to the slideshow.
he: כאן באפשרותך להוסיף תמונות חדשות למצגת.

en: Here you can add new audio files to the playlist, remove files or reorder them.
he: כאן באפשרותך להוסיף קבצי שמע חדשים לרשימת ההשמעה, להסיר קבצים או לסדר אותם מחדש.

en: Here you can add, remove and edit buttons.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך לחצנים.

en: Here you can add, remove and edit the Tabs you want to display.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הכרטיסיות שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the form Elements of your contact form.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הטופס רכיבים של טופס איש הקשר שלך.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item grid.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הפריטים של רשת הפריטים שלך.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item list.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הפריטים ברשימת הפריטים שלך.

en: Here you can add, remove and edit the locations, tooltips and appearance for your hotspots.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את המיקומים, תיאורי הכלים והמראה עבור הנקודות החמות שלך.

en: Here you can add, remove and edit the map locations for your Google Map.
he: כאן תוכלו להוסיף, להסיר ולערוך את מיקומי המפה למפת Google שלכם.

en: Here you can add, remove and edit the marker locations for your map.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את מיקומי הסמן עבור המפה שלך.

en: Here you can add, remove and edit the metadata you want to display.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את המטה-נתונים שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the milestones of your timeline.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את אבני הדרך של ציר הזמן שלך.

en: Here you can add, remove and edit the rotating text
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הטקסט המסתובב

en: Here you can add, remove and edit the slides you want to display.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את השקופיות שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the submenu item text
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את טקסט פריט תפריט המשנה

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את ההחלפה שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the various progress bars.
he: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את סרגלי ההתקדמות השונים.

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
he: כאן ניתן להוסיף, להסיר ולערוך את ההמלצות שלך.

en: Here you can choose how to sort the products. Default setting can be set at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Catalog -&gt; Default Product Sorting
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד למיין את המוצרים. ניתן להגדיר הגדרת ברירת מחדל בלוח מחוונים -מראה &gt; -&gt; התאמה אישית -&gt; WooCommerce -&gt; קטלוג מוצרים -&gt; מיון מוצרים המוגדר כברירת מחדל

en: Here you can choose the order of the result products. Default setting can be set at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Catalog -&gt; Default Product Sorting
he: כאן באפשרותך לבחור את הסדר של מוצרי התוצאות. ניתן להגדיר הגדרת ברירת מחדל בלוח מחוונים -מראה &gt; -&gt; התאמה אישית -&gt; WooCommerce -&gt; קטלוג מוצרים -&gt; מיון מוצרים המוגדר כברירת מחדל

en: Here you can choose the width of your content and sidebar. First Number  indicates the content width, second number indicates sidebar width.
he: כאן באפשרותך לבחור את רוחב התוכן והסרגל הצידי שלך. המספר הראשון מציין את רוחב התוכן, המספר השני מציין רוחב סרגל צידי.

en: Here you can choose the width of your content and sidebar. First Number indicates the content width, second number indicates sidebar width.
he: כאן באפשרותך לבחור את רוחב התוכן והסרגל הצידי שלך. המספר הראשון מציין את רוחב התוכן, המספר השני מציין רוחב סרגל צידי.

en: Here you can disable WordPress default scripts and styles that are not necessary for most websites
he: כאן תוכלו להשבית סקריפטים וסגנונות ברירת מחדל של וורדפרס שאינם נחוצים לרוב האתרים

en: Here you can disable theme features that are not used by every website
he: כאן באפשרותך להפוך תכונות ערכת נושא שאינן בשימוש על-ידי כל אתר אינטרנט ללא זמינות

en: Here you can enter the combined width of content and sidebar
he: כאן באפשרותך להזין את הרוחב המשולב של תוכן וסרגל צידי

en: Here you can select a number of different elements and change their default  styling
he: כאן באפשרותך לבחור מספר רכיבים שונים ולשנות את סגנון ברירת המחדל שלהם

en: Here you can select a number of different elements and change their default styling
he: כאן באפשרותך לבחור מספר רכיבים שונים ולשנות את סגנון ברירת המחדל שלהם

en: Here you can select how the masonry should behave and handle all entries and  the feature images of those entries
he: כאן אתה יכול לבחור איך הבנייה צריכה להתנהג ולטפל בכל הערכים ואת התמונות תכונה של ערכים אלה

en: Here you can select how the masonry should behave and handle all entries and the feature images of those entries
he: כאן אתה יכול לבחור איך הבנייה צריכה להתנהג ולטפל בכל הערכים ואת התמונות תכונה של ערכים אלה

en: Here you can select how the masonry should behave and handle the images
he: כאן אתה יכול לבחור איך הבנייה צריכה להתנהג ולטפל בתמונות

en: Here you can select how to display the testimonials. You can either create a testimonial slider or a testimonial grid with multiple columns
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד להציג את העדויות. באפשרותך ליצור מחוון המלצה או רשת המלצות עם עמודות מרובות

en: Here you can select how to sort the playlist when rendering to the player on each pageload.
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד למיין את רשימת ההשמעה בעת עיבוד לנגן בכל עומס עמודים.

en: Here you can select if and how to display the slideshow controls
he: כאן באפשרותך לבחור אם וכיצד להציג את פקדי מצגת השקופיות

en: Here you can select the general appearance of the player
he: כאן אתה יכול לבחור את המראה הכללי של השחקן

en: Here you can select to show or hide the artists name in the playlist
he: כאן באפשרותך לבחור להציג או להסתיר את שם האמנים ברשימת ההשמעה

en: Here you can select to show or hide the media icon in the playlist. This icon can be set in the media gallery for each element as the featured image. WP will use a default icon on upload, if none is set.
he: כאן באפשרותך לבחור להציג או להסתיר את סמל המדיה ברשימת ההשמעה. ניתן להגדיר סמל זה בגלריית המדיה עבור כל רכיב כתמונה המוצגת. WP ישתמש בסמל ברירת מחדל בעת ההעלאה, אם לא הוגדר סמל.

en: Here you can select to show or hide the tracklist
he: כאן באפשרותך לבחור להציג או להסתיר את רשימת השירים

en: Here you can select to show or hide the tracknumbers next to entries in the playlist
he: כאן באפשרותך לבחור להציג או להסתיר את מספור הרצועות לצד ערכים ברשימת ההשמעה

en: Here you can set options that affect your single blog post layout
he: כאן באפשרותך להגדיר אפשרויות המשפיעות על פריסת רשומת הבלוג היחידה שלך

en: Here you can set the  color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
he: כאן באפשרותך להגדיר את צבע הסמל. אל תכניס ערך אם ברצונך להשתמש בצבע הגופן הרגיל.

en: Here you can set the background color of the tab title bar. Enter no value if you want to use the standard color.
he: כאן באפשרותך להגדיר את צבע הרקע של פס הכותרת של הכרטיסיות. אל תכניס ערך אם ברצונך להשתמש בצבע הרגיל.

en: Here you can set the background color of your Dropcap
he: כאן באפשרותך להגדיר את צבע הרקע של Dropcap

en: Here you can set the color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
he: כאן באפשרותך להגדיר את צבע הסמל. אל תכניס ערך אם ברצונך להשתמש בצבע הגופן הרגיל.

en: Here you can set the style of the icon. Either display it inline as part of some text or let it stand alone with border and optional caption
he: כאן באפשרותך להגדיר את סגנון הסמל. הצג אותו בתוך השורה כחלק מטקסט מסוים או תן לו לעמוד לבדו עם גבול וכיתוב אופציונלי

en: Here you can set the styling and size of the HR element
he: כאן ניתן להגדיר את הסגנון והגודל של הרכיב HR

en: Here you can set the text color of the tab. Enter no value if you want to use the standard font color.
he: כאן באפשרותך להגדיר את צבע הטקסט של הכרטיסיה. אל תכניס ערך אם ברצונך להשתמש בצבע הגופן הרגיל.

en: Here you can set the time interval between slide changes, this slide will stay visible for the time specified here. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second. Please don’t use 0 or very low values.
he: כאן באפשרותך להגדיר את מרווח הזמן בין שינויי שקופיות, שקופית זו תישאר גלויה למשך הזמן שצוין כאן. ערך זה הוא במיליsecs, כך הערך 1000 פירושו 1 שניה. נא לא להשתמש ב- 0 או בערכים נמוכים מאוד.

en: Here you can upload your previously exported sliders. To import them to your site, you just need to choose and select the appropriate export file (files with .zip or .json extensions), then press the Import Sliders button.
he: כאן תוכל להעלות את המחוונים שיוצאו בעבר. כדי לייבא אותם לאתר שלך, עליך רק לבחור ולבחור את קובץ הייצוא המתאים (קבצים עם סיומות .zip או .json) ולאחר מכן ללחוץ על לחצן ייבוא מחוונים.

en: Here you find information about <a href="https://wiki.osmfoundation.org/wiki/Privacy_Policy" target="_blank" rel="noopener noreferrer">OpenStreetMap Privacy Policy</a>.
he: כאן תמצא מידע אודות <a href="https://wiki.osmfoundation.org/wiki/Privacy_Policy" target="_blank" rel="noopener noreferrer">מדיניות הפרטיות של OpenStreetMap</a>.

en: Hero Scene
he: סצנת גיבור

en: Hero scene
he: סצנת גיבור

en: Hidden
he: נסתר

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Details
he: הסתר פרטים

en: Hide Form Labels
he: הסתר תוויות טופס

en: Hide Header on this page
he: הסתר כותרת עליונה בדף זה

en: Hide Mobile Menu Submenu Items
he: הסתר פריטי תפריט משנה של תפריט נייד

en: Hide Video Controls
he: להסתיר את פקדי וידאו

en: Hide artists name
he: הסתר שם אמנים

en: Hide badge and string completely on every page
he: הסתרת תג ומחרוזת לחלוטין בכל עמוד

en: Hide badge and string completly on every page
he: הסתרת תג ומחרוזת לחלוטין בכל עמוד

en: Hide both
he: הסתר את שניהם

en: Hide cookie message bar on following page loads and refuse cookies if not allowed - aviaPrivacyEssentialCookiesEnabled must be set
he: הסתר סרגל הודעות של קבצי Cookie בטעינת הדפים הבאים וסרב לעוגיות אם אפשרות זו אינה מותרת - יש להגדיר aviaPrivacyEssentialCookiesEnabled

en: Hide empty Cells
he: הסתר תאים ריקים

en: Hide featured products
he: הסתר מוצרים מוצגים

en: Hide hidden products
he: הסתרת מוצרים מוסתרים

en: Hide layer
he: הסתר שכבה

en: Hide layer in the editor.
he: הסתר שכבה בעורך.

en: Hide locked options
he: הסתר אפשרויות נעולות

en: Hide locked options for all users
he: הסתר אפשרויות נעולות עבור כל המשתמשים

en: Hide locked options for non admins
he: הסתר אפשרויות נעולות עבור אנשים שאינם מנהלי מערכת

en: Hide meta data
he: הסתר מטה-נתונים

en: Hide notification only
he: הסתר הודעה בלבד

en: Hide on both axis
he: הסתר בשני הצירים

en: Hide on large screens (wider than 990px - eg: Desktop)
he: הסתר על מסכים גדולים (רחב יותר מ 990px - למשל: שולחן העבודה)

en: Hide on medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
he: הסתר על מסכים בגודל בינוני (בין 768px ו 989px - למשל: לרוחב לוח)

en: Hide on mobile
he: הסתר בתצוגה בנייד

en: Hide on mobile devices
he: להסתיר במכשירי מובייל

en: Hide on mouse hover
he: הסתר בעת ריחוף העכבר

en: Hide on single entry
he: הסתר בערך יחיד

en: Hide on small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
he: הסתר על מסכים קטנים (בין 480px ו 767px - למשל: דיוקן לוח)

en: Hide on very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
he: הסתר על מסכים קטנים מאוד (קטן מ 479px - למשל: דיוקן הטלפון החכם)

en: Hide over
he: הסתדר מעל

en: Hide post type titles
he: הסתר כותרות של סוגי פוסטים

en: Hide preview image or icon
he: הסתר תמונת תצוגה מקדימה או סמל

en: Hide products out of stock
he: הסתרת מוצרים מחוץ למלאי

en: Hide sidebar on smartphones
he: הסתר סרגל צידי בטלפונים חכמים

en: Hide template builder developer options
he: הסתר אפשרויות מפתחים של בונה תבניות

en: Hide the default language flags
he: הסתרת דגלי השפה המוגדרים כברירת מחדל

en: Hide this banner
he: הסתר כרזה זו

en: Hide this message
he: הסתר הודעה זו

en: Hide tracklist
he: הסתר רשימת מעקב

en: Hide tracknumbers
he: הסתר מספורי מעקב

en: Hide under
he: הסתר מתחת

en: Hide video on Mobile Devices?
he: האם להסתיר וידאו במכשירים ניידים?

en: Hides the slider on mobile devices, including tablets.
he: הסתרת המחוון במכשירים ניידים, כולל טאבלטים.

en: Hides the slider on mobile devices.
he: מסתיר את הסליידר במכשירים ניידים.

en: Hides the slider over the given value of browser width in pixel.
he: הסתרת המחוון מעל הערך הנתון של רוחב הדפדפן בפיקסל.

en: Hides the slider under the given value of browser width in pixels.
he: הסתרת המחוון תחת הערך הנתון של רוחב הדפדפן בפיקסלים.

en: Hides the slider when the viewport becomes wider than the specified value.
he: הסתרת המחוון כאשר תא התצוגה מתרחב מהערך שצוין.

en: Hides the slider when the viewport width goes under the specified value.
he: הסתרת המחוון כאשר רוחב viewport עובר מתחת לערך שצוין.

en: Hides useful information such as the version number in the browser’s debug console and in the site HTML markup. We recommend leaving this option disabled as it can be a significant help for debugging and supporting LayerSlider.
he: הסתרת מידע שימושי כגון מספר הגירסה במסוף איתור הבאגים של הדפדפן ובסימון HTML של האתר. מומלץ להשאיר אפשרות זו לא זמינה מכיוון שהיא יכולה להיות עזרה משמעותית לאיתור באגים ולתמיכה ב- LayerSlider.

en: Hierarchical Custom Elements
he: רכיבים מותאמים אישית הירארכיים

en: Hierarchy Indentation
he: כניסת הירארכיה

en: High Portrait
he: לאורך גבוה

en: High quality
he: איכות גבוהה

en: Highlight
he: הדגשה

en: Highlight - Column Scaling
he: סימון - שינוי קנה מידה של עמודות

en: Highlight Column
he: סימון עמודה

en: Highlight Grid
he: סמן רשת

en: Highlight Grid Settings
he: סימון הגדרות רשת

en: Highlight Hashtag
he: הדגש האשטאג

en: Highlight Hashtag:
he: הדגש האשטאג:

en: Highlight Offset
he: האר היסט

en: Highlight Offset:
he: היסט סימון:

en: Highlight Pattern
he: דוגמת אור

en: Highlight Pattern:
he: תבנית סימון:

en: Highlight color
he: צבע סימון

en: Highlight layer in the editor.
he: סמן שכבה בעורך.

en: Highlight posts with these hashtags, seperate multiple hashtags with commas.
he: הדגש פוסטים באמצעות האשטאגים אלה, הפרד האשטאגים מרובים באמצעות פסיקים.

en: Highlight this column by making it slightly bigger
he: סמן עמודה זו על-ידי הפיכתה לגדולה מעט יותר

en: Highlight title bar of open toggles
he: סימון פס כותרת של החלפת מצב פתוחה

en: Hightlight this column by making it slightly bigger
he: Hightlight עמודה זו על ידי הפיכתו קצת יותר גדול

en: Home
he: דף הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Horizontal
he: אופקי

en: Horizontal Center
he: מרכז אופקי

en: Horizontal Gallery
he: גלריה אופקית

en: Horizontal Ruler Styling
he: סגנון סרגל אופקי

en: Horizontal buttons
he: לחצנים אופקיים

en: Horizontal only
he: אופקי בלבד

en: Hotspot
he: נקודה חמה

en: Hotspot Color
he: צבע נקודה חמה

en: Hotspot Colors
he: צבעי נקודה חמה

en: Hotspot Layout
he: פריסת נקודה חמה

en: Hotspot Link?
he: קישור נקודה חמה?

en: Hotspot Styling
he: סטיילינג נקודה חמה

en: Hotspot on mobile devices
he: נקודה חמה במכשירים ניידים

en: Hour
he: שעה

en: Hours
he: שעות

en: Hover
he: ריחוף

en: Hover Effect
he: אפקט מעבר עכבר

en: Hover Text
he: טקסט ריחוף

en: Hover Toggle Appearance
he: מראה דו-מצבי של ריחוף

en: Hover Toggle Appearence
he: הופעה דו-מצבית של ריחוף

en: Hover Transition properties
he: מאפייני מעבר ריחוף

en: Hover<br>Transition
he: ריחוף<br>מעבר

en: How big should the marker image be displayed in height and width.
he: עד כמה גדולה תמונת הסמן צריכה להיות מוצגת בגובה וברוחב.

en: How do you want to display the active image
he: כיצד ברצונך להציג את התמונה הפעילה

en: How do you want to display the menu on mobile devices
he: כיצד ברצונך להציג את התפריט במכשירים ניידים

en: How many Slide columns should be displayed?
he: כמה עמודות שקופית יש להציג?

en: How many Thumbnails should be displayed beside each other
he: כמה תמונות ממוזערות יש להציג זו לצד זו

en: How many columns do you want to display
he: כמה עמודות ברצונך להציג

en: How many columns do you want to display?
he: כמה עמודות ברצונך להציג?

en: How many columns do you want to use
he: בכמה עמודות ברצונך להשתמש

en: How many columns should be displayed in your footer
he: כמה עמודות יש להציג ב הכותרת התחתונה

en: How many columns should be displayed?
he: כמה עמודות יש להציג?

en: How many days until the Cookie expires and the message is displayed again? The Cookie expires automatically if either the title, text or message color is changed.
he: כמה ימים יפוג תוקפו של קובץ ה- Cookie וההודעה תוצג שוב? תוקפו של קובץ ה- Cookie פג באופן אוטומטי אם צבע הכותרת, הטקסט או ההודעה משתנה.

en: How many entries do you want to display:
he: כמה ערכים ברצונך להציג:

en: How many entries should be displayed?
he: כמה ערכים יש להציג?

en: How many images should be displayed per page?
he: כמה תמונות יש להציג בכל עמוד?

en: How many items should be displayed per page?
he: כמה פריטים יש להציג בכל דף?

en: How many items should be displayed?
he: כמה פריטים יש להציג?

en: How many results should be loaded via AJAX
he: כמה תוצאות יש לטעון דרך AJAX

en: How much should the highlighted column be increased in size?
he: כמה יש להגדיל את העמודה המסומנת?

en: How much whitespace do you need? Enter a pixel value. Positive value will increase the whitespace, negative value will reduce it. eg: '50', '-25', '200'
he: כמה רווח לבן אתה צריך? יש להזין ערך בפיקסלים. ערך חיובי יגביר את הרווח הלבן, ערך שלילי יקטין אותו. למשל: '50', '-25', '200'

en: How often a post is highlighted - eg. every 6th post.
he: באיזו תדירות פוסט מודגש - למשל. כל פוסט 6.

en: How often a post is highlighted - eg. every 6th post. Any number.
he: באיזו תדירות פוסט מודגש - למשל. כל פוסט 6. כל מספר.

en: How to display the search results?
he: כיצד להציג את תוצאות החיפוש?

en: How to display the social sharing bar?
he: כיצד להציג את סרגל השיתוף החברתי?

en: How we use cookies
he: כיצד אנו משתמשים בקובצי Cookie

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import  the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this  site.
he: שָׁלוֹם! העלה את קובץ ה- RSS (WXR) שלך בוורדפרס ואנו נייבא את הפוסטים, הדפים, התגובות, השדות המותאמים אישית, הקטגוריות והתגיות לאתר זה.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
he: היוש! העלו את קובץ WordPress eXtended RSS (WXR) שלך ואנחנו נייבא את הפרסומים, העמודים, התגובות, השדות המותאמים אישית, הקטגוריות והתגים לאתר זה.

en: Howdy, [author]
he: האודי, [מחבר]

en: However, this approach require programming skills, thus we cannot recommend it to users lacking the necessary experience in web development.
he: עם זאת, גישה זו דורשת כישורי תכנות, ולכן איננו יכולים להמליץ עליה למשתמשים חסרי הניסיון הדרוש בפיתוח אתרים.

en: Http security level for checking readability of merged files
he: רמת אבטחה Http לבדיקת קריאות של קבצים ממוזגים

en: Hue-rotate
he: סיבוב גוון

en: Huge Padding
he: ריפוד ענק

en: Hybrid
he: היברידי

en: I agree to the terms and conditions laid out in the [av_privacy_link]Privacy Policy[/av_privacy_link]
he: אני מסכים לתנאים ולהתניות שנקבעו במדיניות הפרטיות [av_privacy_link][/av_privacy_link]

en: ID
he: מזהה

en: Icon
he: אייקון

en: Icon Anchor Left
he: עוגן סמלים שמאלה

en: Icon Anchor Top
he: סמל עוגן עליון

en: Icon Box
he: תיבת אייקון

en: Icon Caption
he: כיתוב סמל

en: Icon Color
he: צבע איקון

en: Icon Colors
he: צבע אייקון

en: Icon Display
he: תצוגת סמלים

en: Icon Font Colors
he: צבעי גופן סמל

en: Icon Font Size
he: גודל גופן סמל

en: Icon Font Sizes
he: סמלי גדלי גופנים

en: Icon Grid
he: רשת סמלים

en: Icon Grid Item
he: פריט רשת סמלים

en: Icon Grid Styling
he: סגנון רשת סמלים

en: Icon Link
he: קישור סמל

en: Icon List
he: רשימת סמלים

en: Icon List Item
he: פריט רשימת סמלים

en: Icon Padding Bottom
he: מרווח סמלים תחתון

en: Icon Position
he: מיקום האייקון

en: Icon Size
he: גודל אייקון

en: Icon Style
he: סגנון אייקון הכרטיס

en: Icon Visibility
he: נראות הצלמית [icon]

en: Icon Width
he: רוחב הסמל

en: Icon background
he: רקע האייקון

en: Icon bottom padding in pixel
he: ריווח תחתון סמל בפיקסל

en: Icon display
he: תצוגת סמלים

en: Icon only
he: סמליל בלבד

en: Icon/Image
he: סמל/תמונה

en: IconBox Icon
he: סמל תיבת סמל

en: IconBox Styling
he: סגנון תיבת סמלים

en: IconBox Title
he: כותרת תיבת סמלים

en: Iconfont Manager
he: מנהל האייקונים

en: Identify possible issues &amp; display relevant debug information.
he: זהה בעיות אפשריות והצג מידע איתור באגים רלוונטי.

en: If LayerSlider came bundled in a theme
he: אם LayerSlider הגיע ארוז בערכת נושא

en: If a column is larger than its content, were do you want to align the content vertically?
he: אם עמודה גדולה מהתוכן שלה, האם ברצונך ליישר את התוכן אנכית?

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly  generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing  the new user&#8217;s details will be necessary.
he: אם משתמש חדש נוצר על ידי וורדפרס, סיסמה חדשה תיווצר באופן אקראי ותפקיד המשתמש החדש יוגדר %s. יהיה צורך לשנות באופן ידני את פרטי המשתמש החדש.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
he: אם משתמש חדש נוצר על ידי: וורדפרס, סיסמה חדשה תיווצר באופן אקראי, המשתמש החדש &#8217; s תפקידו יוגדר כ- %s. האם לשנות באופן ידני את המשתמש החדש &#8217; s יהיה צורך בפרטים נוספים.

en: If a value is left empty or set to default then it will not be changed from  the value defined in your CSS files
he: אם ערך נשאר ריק או מוגדר כברירת מחדל, הוא לא ישתנה מהערך המוגדר בקבצי CSS

en: If a value is left empty or set to default then it will not be changed from the value defined in your CSS files
he: אם ערך נשאר ריק או מוגדר כברירת מחדל, הוא לא ישתנה מהערך המוגדר בקבצי CSS

en: If checked all entries that got a feature image will show it
he: אם מסומן כל הערכים שקיבלו תמונת תכונה תציג אותו

en: If checked allows you to set a custom top and bottom margin. Otherwise the margin is calculated by the theme based on surrounding elements
he: אם מסומן מאפשר לך להגדיר שוליים עליונים ותחתונים מותאמים אישית. אחרת השוליים מחושבים על-ידי ערכת הנושא בהתבסס על הרכיבים המקיפים

en: If checked and you have selected more than one taxonomy above, a tab will be displayed for each of them. Will be ignored when using Pagination.
he: אם אפשרות זו מסומנת ובחרת יותר מ טקסונומיה אחת לעיל, תוצג כרטיסיה עבור כל אחת מהן. המערכת תתעלם בעת שימוש בחלוקה לעמודים.

en: If checked author of this entry will be shown
he: אם המחבר המסומן של ערך זה יוצג

en: If checked categories of this entry will be shown
he: אם יוצגו קטגוריות מסומנות של ערך זה

en: If checked tags of this entry will be shown
he: אם יוצגו תגיות מסומנות של ערך זה

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please be aware that all slideshow link settings and other captions will be ignored then
he: אם מסומן הכיתוב ימוקם מעל המחוון. שים לב כי המערכת תתעלם מכל הגדרות הקישור של הצגת השקופיות וכיתובים אחרים לאחר מכן

en: If checked the elements in your header will always be placed at the browser  window edge, instead of matching the content width
he: אם מסומן הרכיבים בכותרת שלך תמיד ימוקמו בקצה חלון הדפדפן, במקום להתאים את רוחב התוכן

en: If checked the elements in your header will always be placed at the browser window edge, instead of matching the content width
he: אם מסומן הרכיבים בכותרת שלך תמיד ימוקמו בקצה חלון הדפדפן, במקום להתאים את רוחב התוכן

en: If checked the first entry will stand out with big image
he: אם מסומן הערך הראשון יבלוט עם תמונה גדולה

en: If checked the header will stick to the top of your site if user scrolls  down (ignored on smartphones)
he: אם מסומן הכותרת תידבק לחלק העליון של האתר שלך אם המשתמש גולל למטה (התעלם בטלפונים חכמים)

en: If checked the header will stick to the top of your site if user scrolls down (ignored on smartphones)
he: אם מסומן הכותרת תידבק לחלק העליון של האתר שלך אם המשתמש גולל למטה (התעלם בטלפונים חכמים)

en: If checked the menu will stick at the top of the page once it touches it. This option is ignored when burger menu icon is shown.
he: אם מסומן התפריט יידבק בחלק העליון של הדף ברגע שהוא נוגע בו. המערכת מתעלמת מאפשרות זו כאשר סמל תפריט המבורגר מוצג.

en: If checked the small top bar above the header with social icons, secondary  menu and extra information will no longer stick to the top
he: אם מסומן הסרגל העליון הקטן מעל הכותרת עם סמלים חברתיים, תפריט משני ומידע נוסף כבר לא ידבק לחלק העליון

en: If checked the small top bar above the header with social icons, secondary menu and extra information will no longer stick to the top
he: אם מסומן הסרגל העליון הקטן מעל הכותרת עם סמלים חברתיים, תפריט משני ומידע נוסף כבר לא ידבק לחלק העליון

en: If checked the sticky header will shrink once the user scrolls down (ignored  on smartphones + tablets)
he: אם מסומן הכותרת הדביקה תתכווץ ברגע שהמשתמש יגלול למטה (התעלם בטלפונים חכמים + טבליות)

en: If checked the sticky header will shrink once the user scrolls down (ignored on smartphones + tablets)
he: אם מסומן הכותרת הדביקה תתכווץ ברגע שהמשתמש יגלול למטה (התעלם בטלפונים חכמים + טבליות)

en: If checked this will display developer options like custom CSS classes or IDs
he: אם אפשרות זו מסומנת, היא תציג אפשרויות מפתחים כגון מחלקות CSS מותאמות אישית או מזהים

en: If checked you can enter a title with link for this element
he: אם מסומן, באפשרותך להזין כותרת עם קישור עבור רכיב זה

en: If enabled a search Icon will be appended to the main menu that allows the  users to perform an 'AJAX' Search
he: אם אפשרות זו זמינה, סמל החיפוש יצורף לתפריט הראשי המאפשר למשתמשים לבצע חיפוש 'AJAX'

en: If enabled a search Icon will be appended to the main menu that allows the users to perform an &quot;AJAX&quot; Search
he: אם אפשרות זו זמינה, סמל החיפוש יצורף לתפריט הראשי המאפשר למשתמשים לבצע חיפוש &quot;AJAX&quot;

en: If enabled a search Icon will be appended to the main menu that allows the users to perform an 'AJAX' Search
he: אם אפשרות זו זמינה, סמל החיפוש יצורף לתפריט הראשי המאפשר למשתמשים לבצע חיפוש 'AJAX'

en: If enabled the size of your website will adapt and change the layout to fit  smaller screens, like tablets or mobile phones
he: אם אפשרות זו זמינה, גודל אתר האינטרנט שלך יתאים וישנה את הפריסה כך שתתאים למסכים קטנים יותר, כגון טאבלטים או טלפונים ניידים

en: If enabled the size of your website will adapt and change the layout to fit smaller screens, like tablets or mobile phones
he: אם אפשרות זו זמינה, גודל אתר האינטרנט שלך יתאים וישנה את הפריסה כך שתתאים למסכים קטנים יותר, כגון טאבלטים או טלפונים ניידים

en: If enabled, the slider will always have the same width as the viewport, even if a theme uses a boxed layout, unless you choose the “Fit to parent height” full size mode.
he: אם אפשרות זו זמינה, המחוון יהיה תמיד באותו רוחב של viewport, גם אם ערכת נושא משתמשת בפריסה ארוזה, אלא אם תבחר במצב "התאם לגובה האב" בגודל מלא.

en: If left empty 16:9 will be used
he: אם יישאר ריק 16:9 ישמש

en: If left empty no auto-response will be sent.
he: אם יישאר ריק לא תישלח תגובה אוטומטית.

en: If none of this helps: deactivate all plugins and then check if the API works by using the button above. If thats the case then one of your plugins is interfering.
he: אם כל זה לא עוזר: בטל את ההפעלה של כל התוספים ולאחר מכן בדוק אם ה- API פועל באמצעות הלחצן לעיל. אם זה המקרה אז אחד התוספים שלך מפריע.

en: If none of this helps: deactivate all plugins and then check if the API works by using the button above. If thats the case then one of your plugins is interfering.
he: אם כל זה לא עוזר: בטל את ההפעלה של כל התוספים ולאחר מכן בדוק אם ה- API פועל באמצעות הלחצן לעיל. אם זה המקרה אז אחד התוספים שלך מפריע.

en: If so, please consider recommending it to your friends on your favorite  social network!
he: אם כן, אנא שקול להמליץ על כך לחברים שלך ברשת החברתית האהובה עליך!

en: If so, please consider recommending it to your friends on your favorite social network!
he: אם כן, אנא שקול להמליץ על כך לחברים שלך ברשת החברתית האהובה עליך!

en: If the window width exceeds the maximum content width, where do you want to  place your content
he: אם רוחב החלון חורג מרוחב התוכן המרבי, היכן ברצונך למקם את התוכן שלך

en: If the window width exceeds the maximum content width, where do you want to place your content
he: אם רוחב החלון חורג מרוחב התוכן המרבי, היכן ברצונך למקם את התוכן שלך

en: If this entry is displayed in a portfolio grid, it will use the grids link settings (open either in lightbox, or open link url). You may overwrite this setting here
he: אם ערך זה מוצג ברשת תיקים, הוא ישתמש בהגדרות הקישור של הרשתות (פתח את תיבת האור או פתח כתובת URL של קישור). באפשרותך להחליף הגדרה זו כאן

en: If you add a link to a video that video will open in a lightbox
he: הוספת קישור אל סרטון וידאו תפתח את הסרטון באפקט lightbox

en: If you are NOT in maintenance mode, this page cannot be accessed by the general public in your frontend. Logged in users, who are able to edit this page, can see it for developping purpose.
he: אם אינך במצב תחזוקה, הציבור הרחב אינו יכול לגשת לדף זה בחזית שלך. משתמשים מחוברים, המסוגלים לערוך דף זה, יכולים לראות אותו לצורך פיתוח.

en: If you are displaying transparent images like pngs you can set a static background image or pattern that will appear behind those pngs.
he: אם אתה מציג תמונות שקופות כגון pngs, באפשרותך להגדיר תמונת רקע סטטית או תבנית שיופיעו מאחורי pngs אלה.

en: If you are new to wordpress or have problems creating posts or pages that look like the Theme Demo you can download the demos you like from our server and import dummy posts and pages that will definitely help to understand how those tasks are done.
he: אם אתה חדש וורדפרס או יש בעיות ביצירת פוסטים או דפים שנראים כמו הדגמה נושא אתה יכול להוריד את הדגמות שאתה אוהב מהשרת שלנו ולייבא פוסטים דמה ודפים שבהחלט יעזור להבין איך משימות אלה נעשות.

en: If you are new to wordpress or have problems creating posts or pages that look like the Theme Demo you can import dummy posts and pages here that will definitely help to understand how those tasks are done.
he: אם אתה חדש וורדפרס או יש בעיות ביצירת פוסטים או דפים שנראים כמו הדגמה ערכת נושא אתה יכול לייבא פוסטים דמה ודפים כאן זה בהחלט יעזור להבין איך משימות אלה נעשות.

en: If you are not happy with the results below please do another search
he: אם אתה לא מרוצה מהתוצאות שלהלן אנא בצע חיפוש נוסף

en: If you are using a caching plugin, make sure to exclude this page from caching.
he: אם אתה משתמש בתוסף למטמון, הקפד לא לכלול דף זה במטמון.

en: If you disable lazy loading here this will override any specific element settings of ALB elements. It might not work for 3rd party plugins not using the WP API correctly.
he: אם תבטל טעינה עצלה כאן זה יהיה לעקוף את כל הגדרות אלמנט מסוים של רכיבי ALB. ייתכן שהוא לא יפעל עבור תוספים של ספקים חיצוניים שאינם משתמשים ב- API של WP כראוי.

en: If you do not want that we track your visit to our site you can disable tracking in your browser here:
he: אם אתה לא רוצה שנעקוב אחר הביקור שלך באתר שלנו אתה יכול להשבית את המעקב בדפדפן שלך כאן:

en: If you do not want to use this plugin, you can deactivate it or remove it permanently from the theme directory - in that case you can delete all plugin data permanently or keep it for later reuse. The plugin files will be automatically removed on every update.
he: אם אתה לא רוצה להשתמש תוסף זה, אתה יכול לבטל את הפעלתו או להסיר אותו לצמיתות מספריית הנושא - במקרה זה אתה יכול למחוק את כל נתוני התוסף לצמיתות או לשמור אותו לשימוש חוזר מאוחר יותר. קבצי התוסף יוסרו באופן אוטומטי בכל עדכון.

en: If you don’t want to use this layer, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
he: אם אין ברצונך להשתמש בשכבה זו, אך ברצונך לשמור אותה, באפשרותך להסתיר אותה באמצעות בורר זה.

en: If you don’t want to use this slide in your front-page, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
he: אם אין ברצונך להשתמש בשקופית זו בעמוד הראשון שלך, אך ברצונך לשמור אותה, באפשרותך להסתיר אותה באמצעות בורר זה.

en: If you edit a locked value of a custom element, it will automatically change for all elements on your site.
he: אם תערוך ערך נעול של רכיב מותאם אישית, הוא ישתנה באופן אוטומטי עבור כל הרכיבים באתר שלך.

en: If you enable this option, layer transitions will not start playing as long the slideshow is in a paused state.
he: אם תפעיל אפשרות זו, מעברי שכבה לא יתחילו לפעול כל עוד הצגת השקופיות נמצאת במצב מושהה.

en: If you ever change the fields in your list please re-validate your API key to update the list data presented here.
he: אם אי פעם תשנה את השדות ברשימה שלך, נא אמת מחדש את מפתח ה- API שלך כדי לעדכן את נתוני הרשימה המוצגים כאן.

en: If you ever change your API key or the URL restrictions of the key please verify the key here again, to test if it works properly
he: אם אי פעם תשנה את מפתח ה- API שלך או את הגבלות כתובת ה- URL של המפתח נא אמת את המפתח כאן שוב, כדי לבדוק אם הוא פועל כראוי

en: If you ever edit the restrictions of your personal token please re-vailidate it again to test if it works properly
he: אם אי פעם תערוך את המגבלות של האסימון האישי שלך בבקשה לשווא אותו שוב כדי לבדוק אם זה עובד כמו שצריך

en: If you ever edit the restrictions of your personal token please re-validate it again to test if it works properly
he: אם אי פעם תערוך את ההגבלות של האסימון האישי שלך נא אמת אותו שוב כדי לבדוק אם הוא פועל כראוי

en: If you experience any issue or need further information, please read our %sactivation guide%s.
he: אם אתה נתקל בבעיה כלשהי או זקוק למידע נוסף, אנא קרא את מדריך %sהפעלה שלנו%s.

en: If you experience any issue, we recommend enabling the WP Debug mode while debugging.
he: אם אתה נתקל בבעיה כלשהי, מומלץ להפוך את מצב איתור באגים של WP לזמין בעת איתור באגים.

en: If you have selected to display your portfolio grid as an 'Ajax Portfolio' please choose preview images here and write some preview text. Once the user clicks on the portfolio item a preview element with those images and info will open.
he: אם בחרת להציג את רשת התיקים שלך כ'תיק אייאקס', בחר תמונות תצוגה מקדימה כאן וכתוב קצת טקסט תצוגה מקדימה. לאחר שהמשתמש לוחץ על פריט התיק, ייפתח רכיב תצוגה מקדימה עם תמונות ומידע אלה.

en: If you move another column into first position you will need to re-apply these settings.
he: אם תעביר עמודה אחרת למיקום הראשון, יהיה עליך להחיל מחדש הגדרות אלה.

en: If you place your mouse above the insert button a short info tooltip will appear
he: אם תמקם את העכבר מעל לחצן ההוספה, יופיע תיאור כלי של מידע קצר

en: If you put it inside a color section or column it will only take up the  available space
he: אם תציב אותו בתוך מקטע צבע או עמודה, הוא יתפוס רק את השטח הזמין

en: If you put it inside a color section or column it will only take up the available space
he: אם תציב אותו בתוך מקטע צבע או עמודה, הוא יתפוס רק את השטח הזמין

en: If you use the restriction setting on Google try to remove that, wait a few minutes for google to apply your changes and then check again if the key works here. If it does, you probably have a syntax error in your referrer url
he: אם אתה משתמש בהגדרת ההגבלה ב- Google לנסות להסיר את זה, לחכות כמה דקות עבור Google ליישם את השינויים שלך ולאחר מכן לבדוק שוב אם המפתח עובד כאן. אם כן, סביר להניח שיש לך שגיאת תחביר בכתובת ה- URL של המפנה

en: If you use the restriction setting on Google try to remove that, wait a few minutes for google to apply your changes and then check again if the keys work here. If it does, you probably have a syntax error in your referrer url
he: אם אתה משתמש בהגדרת ההגבלה ב- Google לנסות להסיר את זה, לחכות כמה דקות כדי Google ליישם את השינויים שלך ולאחר מכן לבדוק שוב אם המפתחות עובדים כאן. אם כן, סביר להניח שיש לך שגיאת תחביר בכתובת ה- URL של המפנה

en: If you want rounded corners, you can set here its radius in pixels. Example: 5px
he: אם אתם רוצים פינות מעוגלות, תוכלו להגדיר כאן את הרדיוס שלו בפיקסלים. דוגמה: 5px

en: If you want rounded corners, you can set its radius here in pixels. Example: 5px
he: אם תרצו פינות מעוגלות, תוכלו להגדיר את הרדיוס שלו כאן בפיקסלים. דוגמה: 5px

en: If you want rounded corners, you can set its radius here. You can use both pixel and percentage values. Example: 5px
he: אם אתה רוצה פינות מעוגלות, אתה יכול להגדיר את הרדיוס שלה כאן. ניתן להשתמש הן בערכי פיקסלים והן בערכי אחוזים. דוגמה: 5px

en: If you want to allow your visitors to opt out of essential cookies and hide the message bar when returning to your site you need to add the following 2 shortcodes to your content:
he: אם ברצונך לאפשר למבקרים שלך לבטל את הצטרפותם לקובצי Cookie חיוניים ולהסתיר את סרגל ההודעות בעת החזרה לאתר שלך, עליך להוסיף את שני הקודים הקצרים הבאים לתוכן שלך:

en: If you want to change the default behaviour you can display a select box by adding to functions.php:
he: אם ברצונך לשנות את התנהגות ברירת המחדל, באפשרותך להציג תיבת בחירה על-ידי הוספה לפונקציות.php:

en: If you want to change the default behaviour you can display a selectbox by adding to functions.php:
he: אם ברצונך לשנות את התנהגות ברירת המחדל, באפשרותך להציג תיבת בחירה על-ידי הוספה לפונקציות.php:

en: If you want to disable sidebars you can do so in the
he: אם ברצונך להפוך סרגלים צידיים ללא זמינים, באפשרותך לעשות זאת ב

en: If you want to get update notifications for your theme and if you want to be able to update your theme from your WordPress backend you need to enter your Envato Private Token below.
he: אם אתה רוצה לקבל התראות עדכון עבור ערכת הנושא שלך ואם אתה רוצה להיות מסוגל לעדכן את ערכת הנושא שלך מהקצה האחורי של וורדפרס אתה צריך להזין אסימון פרטי Envato שלך להלן.

en: If you want to link the whole slide, enter the URL of your link here.
he: אם ברצונך לקשר את השקופית כולה, הזן את כתובת ה- URL של הקישור שלך כאן.

en: If you want to link the whole slide, type the URL here. You can choose a WordPress page/post/attachment or use one of the pre-defined options from the dropdown list when you click into this field. You can also type a hash mark followed by a number to link this layer to another slide. Example: #3 - this will switch to the third slide.
he: אם ברצונך לקשר את השקופית כולה, הקלד את כתובת ה- URL כאן. ניתן לבחור דף/פוסט/קובץ מצורף של WordPress או להשתמש באחת מהאפשרויות המוגדרות מראש מהרשימה הנפתחת בעת לחיצה על שדה זה. ניתן גם להקליד סימון Hash ואחריו מספר כדי לקשר שכבה זו לשקופית אחרת. דוגמה: #3 - זה יעבור לשקופית השלישית.

en: If you want to link your layer, type the URL here. You can choose a WordPress page/post/attachment or use one of the pre-defined options from the dropdown list when you click into this field. You can also type a hash mark followed by a number to link this layer to another slide. Example: #3 - this will switch to the third slide.
he: אם ברצונך לקשר את השכבה, הקלד כאן את כתובת ה- URL. ניתן לבחור דף/פוסט/קובץ מצורף של WordPress או להשתמש באחת מהאפשרויות המוגדרות מראש מהרשימה הנפתחת בעת לחיצה על שדה זה. ניתן גם להקליד סימון Hash ואחריו מספר כדי לקשר שכבה זו לשקופית אחרת. דוגמה: #3 - זה יעבור לשקופית השלישית.

en: If you want to offer your visitors the option to stop being tracked you can place the shortcode [av_privacy_google_tracking] somewhere on your site.
he: אם אתה רוצה להציע למבקרים שלך את האפשרות להפסיק להיות במעקב אתה יכול למקם את קוד קצר [av_privacy_google_tracking] איפשהו באתר שלך.

en: If you want to set style settings other than above, you can use here any CSS codes. Please make sure to write valid markup.
he: אם ברצונך לקבוע הגדרות סגנון שאינן לעיל, באפשרותך להשתמש כאן בכל קודי CSS. נא הקפד לכתוב סימון חוקי.

en: If you want to set style settings other then above, you can use here any CSS codes. Please make sure to write valid markup.
he: אם ברצונך לקבוע הגדרות סגנון אחרות לעיל, באפשרותך להשתמש כאן בכל קודי CSS. נא הקפד לכתוב סימון חוקי.

en: If you want to use this plugin again later, select &quot;Activate&quot;, save the options and reinstall the theme
he: אם ברצונך להשתמש שוב בתוסף זה מאוחר יותר, בחר &quot;הפעל&quot;, שמור את האפשרויות והתקן מחדש את ערכת הנושא

en: Ignore This Update Notice
he: התעלם מהודעת עדכון זו

en: Ignore filters
he: התעלם מסננים

en: Ignore selected slide transitions and use sliding effects only when users are changing slides with a swipe gesture on mobile devices.
he: התעלם ממעברי שקופיות נבחרים והשתמש באפקטי החלקה רק כאשר משתמשים משנים שקופיות באמצעות מחוות החלקה מהירה במכשירים ניידים.

en: Ignore the update notice this time
he: התעלם מהודעת העדכון הפעם

en: Illegal call to import Layout Builder Template file.
he: קריאה לא חוקית לייבוא קובץ תבנית של בונה הפריסה.

en: Illegal call to import settings file.
he: קריאה לא חוקית לייבוא קובץ הגדרות.

en: Illegal file was imported. No templates were added.
he: קובץ לא חוקי יובא. לא נוספו תבניות.

en: Illegal request.
he: בקשה לא חוקית.

en: Illegal shortcode.
he: קוד קצר לא חוקי.

en: Image
he: תמונה

en: Image Alignment
he: יישור תמונה

en: Image Caption
he: כיתוב לתמונה

en: Image Fade in Animation
he: עמעום תמונה בהנפשה

en: Image Hover effect
he: אפקט ריחוף תמונה

en: Image Link
he: קישור תמונה

en: Image Link Settings
he: הגדרות קישור תמונה

en: Image Link?
he: קישור תמונה?

en: Image List
he: רשימת תמונות

en: Image Number
he: מספר תמונה

en: Image Optimization
he: מיטוב תמונה

en: Image Position
he: מיקום תמונה

en: Image Resolution
he: רזולוציית תמונה

en: Image Resolution:
he: רזולוציית תמונה:

en: Image Settings
he: הגדרות תמונה

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Image Slide
he: שקופית תמונה

en: Image Styling
he: סגנון תמונה

en: Image Thumbnails Info
he: מידע על תמונות ממוזערות של תמונות

en: Image Title and Caption
he: כותרת תמונה וכיתוב

en: Image URL 2: (125px * 125px):
he: כתובת URL של תמונה 2: (125px * 125px):

en: Image URL:
he: כתובת האינטרנט של התמונה:

en: Image based Slider
he: מחוון מבוסס תמונה

en: Image caption (or image title if empty)
he: כיתוב תמונה (או כותרת תמונה אם היא ריקה)

en: Image description (or image title if empty)
he: תיאור תמונה (או כותרת תמונה אם היא ריקה)

en: Image effect
he: אפקט תמונה

en: Image overlay
he: שכבת-על של תמונה

en: Image overlay effect
he: אפקט שכבת-על של תמונה

en: Image preload
he: טעינה מראש של תמונה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Image size behaviour
he: התנהגות גודל תמונה

en: Image stretches to fill the available space
he: מתיחות תמונה למילוי השטח הזמין

en: Image title
he: תמונת כותרת

en: Image with Hotspots
he: תמונה עם נקודות חמות

en: Image with Hotspots - Click to insert image and hotspots
he: תמונה עם נקודות חמות - לחץ כדי להוסיף תמונה ונקודות חמות

en: Images
he: תמונות

en: Images aspect ratio: %d : %d
he: יחס גובה-רוחב של תמונות: %d : %d

en: Images keeping original aspect ratio
he: תמונות השומרות על יחס גובה-רוחב מקורי

en: Images will be shown the selected amount of seconds.
he: התמונות יוצגו בכמות השניות שנבחרה.

en: Import
he: ייבוא

en: Import / Export
he: ייבוא / ייצוא

en: Import Attachments
he: יבוא קבצים מצורפים

en: Import Error
he: שגיאת ייבוא

en: Import Layer
he: ייבוא שכבה

en: Import Layout Builder Templates File
he: ייבוא קובץ תבניות של בונה פריסות

en: Import Settings From Your Parent Theme
he: ייבוא הגדרות מת ערכת הנושא המוגדרת כאב

en: Import Settings from your Parent Theme
he: ייבוא הגדרות מתוך ערכת הנושא המוגדרת כאב

en: Import Slide
he: ייבוא שקופית

en: Import Sliders
he: ייבוא מחוונים

en: Import Theme Settings File
he: ייבוא קובץ הגדרות ערכת נושא

en: Import WordPress
he: ייבוא וורדפרס

en: Import author:
he: ייבא מחבר:

en: Import demo content
he: ייבוא תוכן הדגמה

en: Import demo files
he: ייבוא קבצי הדגמה

en: Import dummy data
he: ייבוא נתוני דמה

en: Import for demo %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.
he: ייבוא להדגמה %s לא עבד! <br/> ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף ולאחר מכן לנסות שוב.

en: Import sample sliders
he: ייבוא מחוונים לדוגמה

en: Import started
he: הייבוא החל

en: Import started.
he: הייבוא החל.

en: Import/Export
he: ייבוא/ייצוא

en: Import/Export/...
he: ייבוא/ייצוא/...

en: Import: 'Coming Soon' Demo
he: ייבוא: הדגמה 'בקרוב'

en: Import: 'Landing Page' Demo
he: ייבוא: הדגמת 'דף נחיתה'

en: Import: App Demo
he: ייבוא: הדגמת אפליקציה

en: Import: Band Demo
he: ייבוא: הדגמת רצועה

en: Import: Church Demo
he: ייבוא: הדגמה כנסייתית

en: Import: Construction Demo
he: ייבוא: הדגמת בנייה

en: Import: Consulting Demo
he: ייבוא: הדגמת ייעוץ

en: Import: Creative Studio Demo
he: יבוא: הדגמה סטודיו יצירתי

en: Import: DJ Demo
he: ייבוא: DJ הדגמה

en: Import: Dark Photography Demo
he: יבוא: הדגמת צילום כהה

en: Import: Default Demo
he: ייבוא: הדגמת ברירת מחדל

en: Import: Elegant Portfolio Demo
he: ייבוא: הדגמת תיק אלגנטית

en: Import: Enfold 2017
he: ייבוא: פיתול 2017

en: Import: Freelancer Demo
he: ייבוא: הדגמה פרילנסר

en: Import: GYM Demo
he: ייבוא: הדגמת כושר

en: Import: Gaming Demo
he: ייבוא: הדגמת משחקים

en: Import: Health Demo
he: ייבוא: הדגמת בריאות

en: Import: Hotel Demo
he: יבוא: הדגמה במלון

en: Import: Knowledgebase Demo
he: ייבוא: הדגמה של מאגר הידע

en: Import: Law Demo
he: ייבוא: הדגמה משפטית

en: Import: Lifestyle Blog Demo
he: ייבוא: סגנון חיים בלוג הדגמה

en: Import: Medical Demo
he: ייבוא: הדגמה רפואית

en: Import: Minimal Photography Demo
he: יבוא: הדגמת צילום מינימלית

en: Import: Minimal Portfolio Demo
he: ייבוא: הדגמת תיקים מינימלית

en: Import: One Page Agency Demo
he: ייבוא: הדגמה של סוכנות דף אחד

en: Import: One Page Portfolio Demo
he: ייבוא: הדגמת תיק של עמוד אחד

en: Import: One Page Restaurant Demo
he: ייבוא: הדגמה של מסעדה בעמוד אחד

en: Import: One Page Wedding Demo
he: ייבוא: הדגמת חתונה של עמוד אחד

en: Import: Photography Portfolio Demo
he: יבוא: הדגמת תיק הצילום

en: Import: Restaurant Demo
he: יבוא: הדגמת מסעדה

en: Import: Restaurant One Page Demo
he: ייבוא: הדגמת עמוד אחד במסעדה

en: Import: Résumé Demo
he: יבוא: רזומה דמו

en: Import: Shop Demo
he: ייבוא: הדגמת חנות

en: Import: Simple Blog Demo
he: ייבוא: הדגמת בלוג פשוטה

en: Import: Small Business - Flat Demo
he: ייבוא: עסקים קטנים - הדגמה שטוחה

en: Import: Spa Demo
he: ייבוא: הדגמת ספא

en: Import: Startup Business Demo
he: ייבוא: הדגמה עסקית של אתחול

en: Import: Travel Demo
he: ייבוא: הדגמת נסיעות

en: Import: Visual Artist Demo
he: ייבוא: הדגמת אמן חזותי

en: Important Info for WPML:
he: מידע חשוב עבור WPML:

en: Important:
he: חשוב:

en: Imported Group
he: קבוצה מיובאת

en: Importing demo content %s will overwrite your current Theme Option Settings. It is highly recommended to use a clean install to import a demo to avoid conflict with existing content and break import. Proceed anyways?
he: ייבוא תוכן הדגמה %s יחליף את הגדרות האפשרות הנוכחיות של ערכת הנושא. מומלץ מאוד להשתמש בהתקנה נקייה כדי לייבא הדגמה כדי למנוע התנגשות עם תוכן קיים לשבור את הייבוא. להמשיך בכל זאת?

en: Importing is taking longer than usual. This might be completely normal, but can also indicate a server configuration issue. Please visit %sSystem Status%s to check for potential causes if this screen is stuck.
he: הייבוא משך זמן רב מהרגיל. מצב זה עשוי להיות רגיל לחלוטין, אך יכול גם להצביע על בעיית תצורת שרת. נא בקר במצב %sמערכת%s כדי לבדוק אם יש סיבות אפשריות לכך אם מסך זה תקוע.

en: Importing larger sliders could be problematic in some cases. This option is needed to upload large files. We recommend to set it to at least 16MB or higher. Please contact your host and ask them to change this PHP setting on your web server accordingly.
he: ייבוא מחוונים גדולים יותר עלול להיות בעייתי במקרים מסוימים. אפשרות זו נדרשת כדי להעלות קבצים גדולים. אנו ממליצים להגדיר אותו לפחות 16MB ומעלה. אנא צרו קשר עם המארח שלכם ובקשו ממנו לשנות הגדרת PHP זו בשרת האינטרנט שלכם בהתאם.

en: Importing, please wait...
he: מייבא, נא המתן...

en: In Multiple Selection Mode you can override specific options on all selected layers. Each option field has been reset, only the options you change will be updated on the selected layers. This feature is currently in beta phase, use it cautiously.
he: במצב בחירה מרובה ניתן לעקוף אפשרויות מסוימות בכל השכבות שנבחרו. כל שדה אפשרות אופס, רק האפשרויות שתשנה יעודכנו בשכבות שנבחרו. תכונה זו נמצאת כעת בשלב ביתא, השתמש בה בזהירות.

en: In case Google reCAPTCHA is deactivated (maybe later) in theme options, Enfold captcha will be used, if you select here to use V2 then V2 will be used for this contact form (even if you selected V3 in theme options). If you selected V3 here and the score fails or you did not selected V3 in theme options then V2 will be used to check if user is a human.
he: במקרה Google reCAPTCHA מושבת (אולי מאוחר יותר) באפשרויות נושא, Enfold captcha ישמש, אם תבחר כאן כדי להשתמש V2 אז V2 ישמש עבור טופס איש קשר זה (גם אם בחרת V3 באפשרויות נושא). אם בחרת V3 כאן ואת הציון נכשל או שלא בחרת V3 באפשרויות נושא אז V2 ישמש כדי לבדוק אם המשתמש הוא אדם.

en: In case you deal with any EU customers/visitors these options allow you to make your site GDPR compliant.
he: במקרה שאתה מתמודד עם לקוחות / מבקרים של האיחוד האירופי אפשרויות אלה מאפשרות לך להפוך את האתר שלך לתואם GDPR.

en: In case you experience problems this options allows you to skip theme settings and set all Layerslider options individually
he: במקרה שאתה נתקל בבעיות אפשרויות אלה מאפשרות לך לדלג על הגדרות ערכת הנושא ולהגדיר את כל אפשרויות Layerslider בנפרד

en: In case you need additional image sizes you can use a plugin like
he: במקרה שאתה צריך גדלי תמונה נוספים אתה יכול להשתמש תוסף כמו

en: In case you’ve received LayerSlider with a theme, you will need a license key, which is payable. Product activation is optional, it’s for additional features only. For more information, read %sour documentation%s.
he: במקרה שקיבלת LayerSlider עם ערכת נושא, תצטרך מפתח רישיון, אשר ישולם. הפעלת המוצר היא אופציונלית, היא מיועדת לתכונות נוספות בלבד. לקבלת מידע נוסף, קרא %sתיעוד שלך%s.

en: In order to calculate the correct height and width for the video slide you need to enter a aspect ratio (width:height). usually: 16:9 or 4:3.
he: כדי לחשב את הגובה והרוחב הנכונים עבור שקופית הווידאו עליך להזין יחס גובה-רוחב (רוחב:גובה). בדרך כלל: 16:9 או 4:3.

en: In order to increase the speed of your website you can activate file merging and compression for your CSS and Javascript files. This will reduce and optimize the amount of code loaded.
he: על מנת להגביר את המהירות של אתר האינטרנט שלך אתה יכול להפעיל מיזוג קבצים ודחיסה עבור קבצי CSS ו Javascript שלך. פעולה זו תפחית ותמטב את כמות הקוד שנטען.

en: In order to offer your users a better experience you can use the shortcodes listed here in your privacy policy. These shortcodes allow your users to change certain behavior of your website.
he: על מנת להציע למשתמשים שלך חוויה טובה יותר אתה יכול להשתמש בקודים הקצרים המפורטים כאן במדיניות הפרטיות שלך. קודים קצרים אלה מאפשרים למשתמשים שלך לשנות התנהגות מסוימת של אתר האינטרנט שלך.

en: In order to prevent breaking the layout it is only possible to change the visibility settings for columns once they take up the full screen width, which means only on mobile devices
he: כדי למנוע שבירת הפריסה ניתן לשנות את הגדרות הניראות עבור עמודות רק לאחר שהן תופסות את רוחב המסך המלא, כלומר רק במכשירים ניידים

en: In some cases your layers may be wrapped by another element. For example, an ＜A＞ tag when you use layer linking. By default, new attributes will be applied on the wrapper (if any), which is desirable in most cases (e.g. lightbox plugins). If there is no wrapper element, attributes will be automatically applied on the layer itself. Uncheck this option when you need to apply this attribute on the layer element in all cases.
he: במקרים מסוימים ייתכן שהשכבות שלך יתעטפו ברכיב אחר. לדוגמה, <A>tag כשמשתמשים בקישור שכבה. כברירת מחדל, תכונות חדשות יחולו על העטיפה (אם בכלל), רצוי ברוב המקרים (למשל תוספי lightbox). אם אין רכיב עוטף, תכונות יוחלו אוטומטית על השכבה עצמה. בטלו את הסימון באפשרות זו כשצטרכו להחיל תכונה זו על רכיב השכבה בכל המקרים.

en: In some cases your layers may be wrapped by another element. For example, an ＜A＞ tag when you use layer linking. Some attributes will be applied on the wrapper (if any), which is desirable in many cases (e.g. lightbox plugins). If there is no wrapper element, attributes will be automatically applied on the layer itself. If the pre-defined option doesn’t fit your needs, use custom attributes below to override it.
he: במקרים מסוימים ייתכן שהשכבות שלך יתעטפו ברכיב אחר. לדוגמה, <A>tag כשמשתמשים בקישור שכבה. תכונות מסוימות יחולו על העטיפה (אם בכלל), רצוי במקרים רבים (למשל תוספי lightbox). אם אין רכיב עוטף, תכונות יוחלו אוטומטית על השכבה עצמה. אם האפשרות המוגדרת מראש אינה מתאימה לצרכיך, השתמש בתכונות מותאמות אישית להלן כדי לעקוף אותה.

en: In-Stock Usage
he: שימוש במלאי

en: Inactive Custom 404 Page
he: דף 404 מותאם אישית לא פעיל

en: Inactive Custom Footer Page
he: עמוד כותרת תחתונה מותאמת אישית לא פעיל

en: Inactive Maintenance Mode Page
he: דף מצב תחזוקה לא פעיל

en: Inactive Tab Font Color
he: צבע גופן של כרטיסיה לא פעילה

en: Inactive thumbnail opacity
he: אטימות תמונה ממוזערת לא פעילה

en: Include custom pages
he: כלול דפים מותאמים אישית

en: Include pages
he: כלול עמודים

en: Include scripts in the footer
he: כלול קבצי Script בכותרת התחתונה

en: Including resources in the footer can improve load times and solve other type of issues. Outdated themes might not support this method.
he: הכללת משאבים ב הכותרת התחתונה יכולה לשפר את זמני הטעינה ולפתור בעיות מסוג אחר. ייתכן שערכות נושא מיושנות לא יתמכו בשיטה זו.

en: Inconsistent usage of filter name.
he: שימוש לא עקבי בשם מסנן.

en: Increase Column Size
he: הגדלת גודל עמודה

en: Increase or decrease the amount of layer movement when moving your mouse cursor or tilting on a mobile device.
he: הגדלה או הקטנה של תנועת השכבה בעת הזזת סמן העכבר או הטיה במכשיר נייד.

en: Increase or decrease the amount of layer movement when moving your mouse cursor or tilting on a mobile device. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: הגדלה או הקטנה של תנועת השכבה בעת הזזת סמן העכבר או הטיה במכשיר נייד. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Increase or decrease the amount of layer rotation in the 3D space when moving your mouse cursor or tilting on a mobile device.
he: הגדלה או הקטנה של סיבוב השכבה במרחב בתלת-ממד בעת הזזת סמן העכבר או הטיה במכשיר נייד.

en: Increase or decrease the amount of layer rotation in the 3D space when moving your mouse cursor or tilting on a mobile device. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: הגדלה או הקטנה של סיבוב השכבה במרחב בתלת-ממד בעת הזזת סמן העכבר או הטיה במכשיר נייד. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: Increase or decrease the sensitivity of parallax content when moving your mouse cursor or tilting your mobile device.
he: הגדל או הקטן את הרגישות של תוכן פרלקסה בעת הזזת סמן העכבר או הטיית המכשיר הנייד.

en: Increase or decrease the size of the slide background image in the Ken Burns effect. The default value is 1, the value 2 will double the image, while 0.5 results half the size. Negative values will flip the image.
he: הגדלה או הקטנה של תמונת הרקע של השקופית באפקט Ken Burns. ערך ברירת המחדל הוא 1, הערך 2 יכפיל את התמונה, בעוד ש- 0.5 יגיע למחצית מהגודל. ערכים שליליים יהפכו את התמונה.

en: Increase your site’s performance by loading resources only when necessary. Outdated themes might not support this method.
he: שפר את ביצועי האתר שלך על-ידי טעינת משאבים רק בעת הצורך. ייתכן שערכות נושא מיושנות לא יתמכו בשיטה זו.

en: Individual height
he: גובה אישי

en: Individually select subitem custom element templates
he: בחר בנפרד תבניות רכיבים מותאמות אישית של אתר משנה

en: Individually set all options in Layerslider options
he: קבע בנפרד את כל האפשרויות באפשרויות 'סידר שכבות'

en: Infinite
he: אינסופי

en: Infinitely loop
he: לולאה אינסופית

en: Info - %s:
he: מידע - %s:

en: Info Bubble Content:
he: תוכן בועת מידע:

en: Info about <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google reCAPTCHA</a>. You need to create <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">API keys</a> for your site. Also check our <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation.</a>
he: מידע על <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">גוגל reCAPTCHA</a>. עליך ליצור <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">מפתחות API</a> עבור האתר שלך. בדוק גם את <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">התיעוד שלנו.</a>

en: Info displayed above the fake user profiles
he: מידע המוצג מעל פרופילי המשתמשים המזויפים

en: Information
he: מידע

en: Information to display when hovering over a photo
he: מידע להצגה בעת ריחוף מעל תמונה

en: Inherit
he: לרשת

en: Inherit from Slide Options
he: קבל בירושה מאפשרויות שקופית

en: Inherit from theme
he: קבל בירושה מערכת נושא

en: Init Events
he: איניט אירועים

en: Initial (Language default)
he: ראשוני (ברירת מחדל לשפה)

en: Initial Active Image
he: תמונה פעילה ראשונית

en: Initial Map Position
he: מיקום מפה התחלתי

en: Initial Open
he: פתיחה ראשונית

en: Initial Zoom Level
he: רמת גודל תצוגה התחלתית

en: Initial fade duration
he: משך עמעום ראשוני

en: Initial setting failed. Sitekey 2 and/or sitekey 3 missing in frontend.
he: ההגדרה ההתחלתית נכשלה. מפתח אתר 2 ו/או מפתח אתר 3 חסרים בחזית.

en: Inline
he: בשורה

en: Inline Block
he: בלוק מוטבע

en: Inner Padding
he: מרווח פנימי

en: Input Background Color
he: צבע רקע קלט

en: Input Field
he: שדה קלט

en: Input Font Color
he: צבע גופן קלט

en: Input Font Size
he: גודל גופן קלט

en: Insert
he: הוסף

en: Insert Audio Files
he: הוספת קבצי שמע

en: Insert Fallback Image
he: הוסף תמונת נסיגה

en: Insert Icon
he: סמל הוספה

en: Insert Icon Image
he: הוסף תמונת סמל

en: Insert Image
he: הוסף תמונה

en: Insert Images
he: הוספת תמונות

en: Insert LayerSlider
he: הוסף מדרג שכבות

en: Insert Layout Builder Templates File
he: הוסף קובץ תבניות של בונה פריסות

en: Insert Marker Image
he: הוסף תמונת סמן

en: Insert Media
he: הוספת מסמכים

en: Insert Pattern
he: הוסף תבנית

en: Insert Settings File
he: הוסף קובץ הגדרות

en: Insert Theme Shortcode
he: הוסף קוד קצר לערכת נושא

en: Insert Video
he: הוסף וידאו

en: Insert Zip File
he: הוסף קובץ Zip

en: Insert a LayerSlider slider or popup to your pages and posts.
he: הוסף מחוון או רכיב מוקפץ של LayerSlider לדפים ולפוסטים שלך.

en: Insert a custom ID for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
he: הוסף מזהה מותאם אישית עבור הרכיב כאן. הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים, לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים)

en: Insert a video poster image from your WordPress Media Library or
he: הוספת תמונת פוסטר וידאו מספריית המדיה של וורדפרס או

en: Insert from URL (YouTube, Vimeo)
he: הוסף מכתובת URL (YouTube, Vimeo)

en: Insert into post
he: הוסף להצבה

en: Insert sliders with the LayerSlider Widget
he: הוספת מחוונים באמצעות רכיב Widget מסוג 'רכיב Widget מסוג שכבה

en: Inserts an image of your choice
he: הוספת תמונה לפי בחירתך

en: Inserts an image with one or many hotspots that show tooltips
he: הוספת תמונה עם נקודה חמה אחת או יותר המציגות תיאורי כלים

en: Instagram
he: אינסטגרם

en: Instagram (Smash Balloon)
he: אינסטגרם (לרסק בלון)

en: Instagram Feed
he: פיד אינסטגרם

en: Instagram Feeds
he: הזנות באינסטגרם

en: Instagram Icon/Link
he: Instagram אייקון/קישור

en: Instagram Image
he: תמונת Instagram

en: Instagram did not return any images.
he: אינסטגרם לא החזירה תמונות.

en: Instagram has returned invalid data.
he: אינסטגרם החזירה מידע לא חוקי.

en: Instagram returned error %d (= %s).
he: אינסטגרם החזירה %d שגיאות (= %s).

en: Install
he: התקן

en: Install Location
he: מיקום התקנה

en: Install Plugin
he: התקנת תוסף

en: Install Plugins
he: התקן תוספים

en: Install Required Plugins
he: התקן תוספים נדרשים

en: Install now
he: התקן כעת

en: Install package not available.
he: חבילת ההתקנה אינה זמינה

en: Installed But Not Activated
he: הותקן אך לא הופעל

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
he: מתקין תוספים: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין ומפעיל תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing the plugin&#8230;
he: מתקין את התוסף &#8230;

en: Instead of displaying the default content set custom content yourself.
he: במקום להציג את תוכן ברירת המחדל של ערכת התוכן המותאמת אישית בעצמך.

en: Instead of embedding sliders at a fixed location on your page, you can display them  on-the-fly at certain actions as a popup. Greet new visitors on your site with a beautifully designed animated banner with newsletter subscription or other offers. Display a message when they become idle. Show them recommended content before leaving the page or when they finished reading an article. There are a lot of possibilities and all of LayerSlider’s content creation and animation capabilities are now available in a popup form as well. This includes dynamic content from your WP posts and any other feature you would use in a slider. %sClick here for more information and live examples%s
he: במקום להטביע מחוונים במיקום קבוע בדף שלך, באפשרותך להציג אותם תוך כדי תנועה בפעולות מסוימות כחלונות קופצים. ברך מבקרים חדשים באתר שלך עם כרזה מונפשת מעוצבת להפליא עם מנוי לניוזלטר או הצעות אחרות. הצג הודעה כאשר הם הופכים ללא פעילים. הצג להם תוכן מומלץ לפני היציאה מהדף או כשסיימו לקרוא מאמר. ישנן אפשרויות רבות וכל יכולות יצירת ההנפשה ויצירת התוכן של LayerSlider זמינות כעת גם בצורה מוקפצת. זה כולל תוכן דינמי מהפוסטים שלך ב-WP וכל תכונה אחרת שתשתמש בה במחוון. %s לחץ כאן לקבלת מידע נוסף ודוגמאות חיות%s

en: Instead of freezing the slider until visitors start scrolling, the slider will automatically start playback and will only pause at the first keyframe.
he: במקום להקפיא את המחוון עד שהמבקרים יתחילו לגלול, המחוון יתחיל בהפעלה באופן אוטומטי וישהה רק במסגרת הראשי הראשונה.

en: Integrated (Bundled) LayerSlider Plugin
he: תוסף שכבה משולב (ארוז)

en: Interactive guides coming soon!
he: מדריכים אינטראקטיביים בקרוב!

en: Interactive step-by-step tutorial guides will shortly arrive to help you get started using LayerSlider.
he: מדריכי הדרכה אינטראקטיביים שלב אחר שלב יגיעו בקרוב כדי לעזור לך להתחיל להשתמש ב- LayerSlider.

en: Interesting links
he: קישורים מעניינים

en: Internal database error occured deleting the custom element.
he: אירעה שגיאת מסד נתונים פנימית בעת מחיקת הרכיב המותאם אישית.

en: Internal error occured - Shortcode state is reported to be invalid. Please report to our support staff.
he: אירעה שגיאה פנימית - מצב קוד קצר מדווח כלא חוקי. אנא דווח לצוות התמיכה שלנו.

en: Internal error: Importer class could not be loaded - no settings could be imported.
he: שגיאה פנימית: לא היתה אפשרות לטעון מחלקת יבואן - לא היתה אפשרות לייבא הגדרות.

en: Interpreted as:
he: מתפרש כ:

en: Intro to Layout Builder
he: מבוא לבונה הפריסה

en: Introduction
he: הקדמה

en: Invalid V3 response. Actions:
he: תגובת V3 לא חוקית. פעולות:

en: Invalid element template to duplicate has been supplied or template has been deleted.
he: תבנית רכיב לא חוקית לשכפול סופקה או שהתבנית נמחקה.

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא תקף

en: Invalid form for reCAPTCHA sent.
he: טופס לא חוקי עבור RECAPTCHA שנשלח.

en: Invalid format
he: תבנית לא חוקית

en: Invalid reCAPTCHA version found.
he: נמצאה גירסת reCAPTCHA לא חוקית.

en: Invalid shortcode was detected. Fixed by adding %s at index %d.
he: זוהה קוד קצר לא חוקי. תוקן על-ידי הוספת %s %d אינדקס.

en: Invalid shortcode was detected. To fix add %s at index %d.
he: זוהה קוד קצר לא חוקי. כדי לתקן הוספת %s %d אינדקס.

en: Invert
he: היפוך

en: Is not empty
he: לא ריק

en: It is even possible to <a href="https://openmaptiles.org/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">host your own OpenStreetMap Tiles</a>.
he: אפשר אפילו <a href="https://openmaptiles.org/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">לארח אריחי OpenStreetMap משלך</a>.

en: It is not recommended to create/edit a CET from the CPT screen because of limited support for some option settings, e.g. the option &quot;All subitems use the same custom element template&quot; is not supported.
he: לא מומלץ ליצור/לערוך CET ממסך CPT עקב תמיכה מוגבלת בהגדרות אפשרויות מסוימות, לדוגמה, האפשרות &quot;כל האתרים המשניים משתמשים באותה תבנית רכיב מותאם אישית&quot; אינה נתמכת.

en: It is recommended to not delete the 'E-Mail' field if you want to use an auto responder.
he: מומלץ לא למחוק את השדה 'דואר אלקטרוני' אם ברצונך להשתמש במשיב אוטומטי.

en: It looks like you haven’t selected any skin to edit.
he: נראה שלא בחרת עור לעריכה.

en: It looks like your files isn’t writable, so PHP couldn’t make any changes (CHMOD).
he: נראה שהקבצים שלך אינם ניתנים לכתיבה, כך של-PHP לא היתה אפשרות לבצע שינויים (CHMOD).

en: It seems that your Google API key is not configured correctly
he: נראה כי מפתח ה- API של Google שלך אינו מוגדר כראוי

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from importing your selected slider. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Retrying the import might also help.
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לייבא את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות מערכת של LayerSlider -> -> מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להפוך ערכות נושא/תוספים ללא זמינות באופן זמני כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. ניסיון חוזר לייבוא עשוי גם לסייע.

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from importing your selected slider. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Retrying the import might also help. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לייבא את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות מערכת של LayerSlider -> -> מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להפוך ערכות נושא/תוספים ללא זמינות באופן זמני כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. ניסיון חוזר לייבוא עשוי גם לסייע. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from importing your selected slider. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Retrying the import might also help.
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לייבא את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות → של LayerSlider → מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להשבית באופן זמני ערכות נושא/תוספים כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. ניסיון חוזר לייבוא עשוי גם לסייע.

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from importing your selected slider. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Retrying the import might also help. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לייבא את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות → של LayerSlider → מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להשבית באופן זמני ערכות נושא/תוספים כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. ניסיון חוזר לייבוא עשוי גם לסייע. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from performing product activation. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לבצע הפעלת מוצר. נא בדוק את אפשרויות מערכת של LayerSlider -> -> מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להפוך ערכות נושא/תוספים ללא זמינות באופן זמני כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from performing product activation. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שקיימת בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לבצע הפעלת מוצר. נא בדוק את אפשרויות → של LayerSlider → מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להשבית באופן זמני ערכות נושא/תוספים כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from saving your work. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שיש בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לשמור את עבודתך. נא בדוק את אפשרויות מערכת של LayerSlider -> -> מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להפוך ערכות נושא/תוספים ללא זמינות באופן זמני כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems there is a server issue that prevented LayerSlider from saving your work. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential errors, try to temporarily disable themes/plugins to rule out incompatibility issues or contact your hosting provider to resolve server configuration problems. Your HTTP server thrown the following error: 
    
     %s
he: נראה שיש בעיית שרת שמנעה מ- LayerSlider לשמור את עבודתך. נא בדוק את אפשרויות → של LayerSlider → מצב המערכת לקבלת שגיאות פוטנציאליות, נסה להשבית באופן זמני ערכות נושא/תוספים כדי לשלול בעיות תאימות או פנה לספק המארח שלך כדי לפתור בעיות בתצורת השרת. שרת HTTP שהתריע על השגיאה הבאה: 
    
    %s

en: It seems you are currently adding some HTML markup or other special characters. Once all HTML tags are closed the preview will be available again. If this message persists please check your input for special characters and try to remove them.
he: נראה שאתה מוסיף כעת סימון HTML או תווים מיוחדים אחרים. לאחר סגירת כל תגי HTML, התצוגה המקדימה תהיה זמינה שוב. אם הודעה זו נמשכת, נא בדוק אם קיימים תווים מיוחדים בקלט ונסה להסיר אותם.

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
he: נראה שאתה כבר לא מחובר. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב

en: Italic
he: נטוי

en: Item
he: פריט

en: Item Link?
he: הקישור לפריט?

en: Item Links
he: קישורי פריטים

en: Item element template
he: תבנית רכיב פריט

en: Item elements only
he: רכיבי פריט בלבד

en: Item for %s:
he: פריט עבור %s:

en: Item for %s:
he: פריט עבור %s:

en: Item for:
he: פריט עבור:

en: Item for: %s
he: פריט עבור: %s

en: Item:
he: פריט:

en: Item: %s
he: פריט: %s

en: Items Padding
he: מרווח פריטים

en: Javascript file merging and compression
he: מיזוג ודחיסה של קבצי Javascript

en: Job title of the person.
he: תפקיד האדם.

en: Join our Facebook community
he: הצטרפו לקהילת פייסבוק שלנו

en: Just now
he: רק עכשיו

en: Just want to do some quick CSS changes? Enter them here, they will be  applied to the theme. If you need to change major portions of the theme  please use the custom.css file
he: רק רוצה לעשות כמה שינויים מהירים CSS? הזן אותם כאן, הם יחולו על ערכת הנושא. אם עליך לשנות חלקים עיקריים של ערכת הנושא, השתמש בקובץ .css המותאם אישית

en: Just want to do some quick CSS changes? Enter them here, they will be applied to the theme. If you need to change major portions of the theme please use the custom.css file
he: רק רוצה לעשות כמה שינויים מהירים CSS? הזן אותם כאן, הם יחולו על ערכת הנושא. אם עליך לשנות חלקים עיקריים של ערכת הנושא, השתמש בקובץ .css המותאם אישית

en: Justify
he: מיושר לשני הצדדים

en: Kannada
he: קנאדה

en: Keep Quick CSS Content
he: שמור תוכן CSS מהיר

en: Keep this layer visible:
he: השאר שכבה זו גלויה:

en: Ken Burns Effect
he: אפקט קן ברנס

en: Key
he: מפתח

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Keyboard Support
he: תמיכה בלוח המקשים

en: Keyboard navigation
he: ניווט בלוח המקשים

en: Kreatura
he: קריאטורה (1999)

en: Label Text
he: טקסט התווית

en: Label/Send Button alignment
he: יישור תווית/לחצן שליחה

en: Landing Page
he: דף נחיתה

en: Landscape
he: אופקי ‪(Landscape)‬

en: Language
he: שפה

en: Large
he: גדול

en: Large Gap
he: פער גדול

en: Large Padding
he: מרווח גדול

en: Large depth
he: עומק גדול

en: Large separator
he: מפריד גדול

en: Largest time unit
he: יחידת הזמן הגדולה ביותר

en: Last Modified
he: עודכנו לאחרונה

en: Last Modified Date
he: תאריך שינוי אחרון

en: Last Modified Date and Time
he: תאריך ושעה ששונו לאחרונה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Last successful check was on %s.
he: הבדיקה המוצלחת האחרונה הייתה על %s.

en: Last time we checked the token we were not able to connected to Envato:
he: בפעם האחרונה שבדקנו את האסימון לא הצלחנו להתחבר לאנבטו:

en: Last time we checked we were able to connected to Google reCAPTCHA with your API keys
he: בפעם האחרונה שבדקנו הצלחנו להתחבר ל- Google reCAPTCHA עם מפתחות ה- API שלך

en: Last time we checked we were able to connected to google maps with your API key
he: בפעם האחרונה שבדקנו הצלחנו להתחבר למפות Google עם מפתח ה- API שלך

en: Last time we checked we were able to connected to your Mailchimp account
he: בפעם האחרונה שבדקנו הצלחנו להתחבר לחשבון Mailchimp שלך

en: Last updated:
he: עודכן לאחרונה:

en: Last verified key - hidden - used for internal use only
he: מפתח מאומת אחרון - מוסתר - משמש לשימוש פנימי בלבד

en: Last verified keys - hidden - used for internal use only
he: מפתחות מאומתים אחרונים - מוסתרים - משמשים לשימוש פנימי בלבד

en: Last verify state - hidden - used for internal use only
he: מצב אימות אחרון - מוסתר - משמש לשימוש פנימי בלבד

en: Latin
he: לטינית

en: Latin Extended
he: לטינית מורחבת

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Latitude and longitude for
he: קווי הרוחב והאורך עבור

en: Latitude:
he: קו אורך

en: Launch Popup
he: הפעלה מוקפצת

en: Layer
he: שכבה

en: Layer #%d
he: שכבה #%d

en: Layer #%d copy
he: עותק שכבה #%d

en: Layer Preview is not available in Multiple Selection Mode. Select only one layer to use this feature.
he: תצוגה מקדימה של שכבה אינה זמינה במצב בחירה מרובה. בחר שכבה אחת בלבד לשימוש בתכונה זו.

en: Layer background
he: רקע שכבה

en: Layer editor
he: עורך שכבות

en: Layer image
he: תמונת שכבה

en: Layer media
he: מדיית שכבה

en: Layer options
he: אפשרויות שכבה

en: Layer position
he: מיקום שכבה

en: Layer resize
he: שינוי גודל שכבה

en: Layer settings
he: הגדרות שכבה

en: Layer styles
he: סגנונות שכבה

en: Layer type
he: סוג שכבה

en: LayerSlider
he: ‫LayerSlider

en: LayerSlider Action: %s
he: פעולת מדרגת שכבות: %s

en: LayerSlider Add-Ons
he: הרחבות מדרגת שכבות

en: LayerSlider CSS Editor
he: עורך CSS של שכבה

en: LayerSlider News
he: חדשות השכבות

en: LayerSlider Newsletter from Kreatura
he: שכבההנידר - ידיעון מקריאטורה

en: LayerSlider Settings
he: הגדרות מדרגת שכבות

en: LayerSlider Skin Editor
he: עורך העור של LayerSlider

en: LayerSlider Transition Builder
he: בונה מעברים של 'מדרג שכבות'

en: LayerSlider and its external dependencies require PHP 5.3.0 or newer. Please contact with your web server hosting provider to resolve this issue, as it will likely prevent LayerSlider from functioning properly. %sThis issue could result a blank page in slider builder.%s Check %sSystem Status%s for more information and comprehensive test about your server environment.
he: LayerSlider ויחסי התלות החיצוניים שלו דורשים PHP 5.3.0 או חדש יותר. נא פנה אל ספק אירוח שרתי האינטרנט שלך כדי לפתור בעיה זו, מכיוון שסביר להניח שהיא תמנע מ- LayerSlider לפעול כראוי. %s בעיה זו עלולה לגרום לדף ריק בבונה המחוונים. %s בדוק %sמצב המערכת%s לקבלת מידע נוסף ובדיקה מקיפה אודות סביבת השרת שלך.

en: LayerSlider and its external dependencies require PHP’s DOM extension. Please contact with your server hosting provider to resolve this issue as it will likely prevent LayerSlider from functioning properly. %sThis issue could result a blank page in slider builder.%s Check %sSystem Status%s for more information and comprehensive test about your server environment.
he: LayerSlider ויחסי התלות החיצוניים שלו דורשים את הרחבת ה-DOM של PHP. נא פנה אל ספק אירוח השרתים שלך כדי לפתור בעיה זו, מכיוון שסביר להניח שהיא תמנע מ- LayerSlider לפעול כראוי. %s בעיה זו עלולה לגרום לדף ריק בבונה המחוונים. %s בדוק %sמצב המערכת%s לקבלת מידע נוסף ובדיקה מקיפה אודות סביבת השרת שלך.

en: LayerSlider couldn't download your selected slider. Please check LayerSlider -> System Status for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות להוריד את המחוון שבחרת. נא בדוק את מצב המערכת של LayerSlider -> עבור בעיות אפשריות. ייתכן שהפונקציות המרוחקות של WP אינן זמינות או שספק אירוח האתרים שלך צריך לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום שלנו.

en: LayerSlider couldn't save the downloaded slider on your server. Please check LayerSlider -> System Status for potential issues. The most common reason for this issue is the lack of write permission on the /wp-content/uploads/ directory.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות לשמור את המחוון שהורד בשרת שלך. נא בדוק את מצב המערכת של LayerSlider -> עבור בעיות אפשריות. הסיבה הנפוצה ביותר לבעיה זו היא היעדר הרשאת כתיבה בספריה /wp-content/uploads/.

en: LayerSlider couldn’t download your selected slider. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות להוריד את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות > -> מצב המערכת עבור בעיות אפשריות. ייתכן שהפונקציות המרוחקות של WP אינן זמינות או שספק אירוח האתרים שלך צריך לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום שלנו.

en: LayerSlider couldn’t download your selected slider. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות להוריד את המחוון שבחרת. נא בדוק את אפשרויות → של ה- LayerSlider → מצב המערכת עבור בעיות אפשריות. ייתכן שהפונקציות המרוחקות של WP אינן זמינות או שספק אירוח האתרים שלך צריך לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום שלנו.

en: LayerSlider couldn’t save the downloaded slider on your server. Please check LayerSlider -> Options -> System Status for potential issues. The most common reason for this issue is the lack of write permission on the /wp-content/uploads/ directory.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות לשמור את המחוון שהורד בשרת שלך. נא בדוק את אפשרויות > -> מצב המערכת עבור בעיות אפשריות. הסיבה הנפוצה ביותר לבעיה זו היא היעדר הרשאת כתיבה בספריה /wp-content/uploads/.

en: LayerSlider couldn’t save the downloaded slider on your server. Please check LayerSlider → Options → System Status for potential issues. The most common reason for this issue is the lack of write permission on the /wp-content/uploads/ directory.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות לשמור את המחוון שהורד בשרת שלך. נא בדוק את אפשרויות → של ה- LayerSlider → מצב המערכת עבור בעיות אפשריות. הסיבה הנפוצה ביותר לבעיה זו היא היעדר הרשאת כתיבה בספריה /wp-content/uploads/.

en: LayerSlider database:
he: מסד נתונים של מדרגת שכבות:

en: LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.
he: LayerSlider נתקל בבעיה בזמן שהוא ניסה להציג את המחוון שלך.

en: LayerSlider has attempted to update your database. Server restrictions may apply, please verify whether it was successful.
he: LayerSlider ניסה לעדכן את מסד הנתונים שלך. ייתכן שיחולו הגבלות שרת, נא ודא אם היא הצליחה.

en: LayerSlider language:
he: שפת השכבות:

en: LayerSlider product activation was canceled on this site
he: הפעלת מוצר LayerSlider בוטלה באתר זה

en: LayerSlider requires PHP 5.3.0 or newer. Please contact your host and ask them to upgrade PHP on your web server. Alternatively, they often offer a customer dashboard for their services, which might also provide an option to choose your preferred PHP version.
he: השכבהSlider דורש PHP 5.3.0 או חדש יותר. נא פנה למארח שלך ובקש ממנו לשדרג PHP בשרת האינטרנט שלך. לחלופין, לעתים קרובות הם מציעים לוח מחוונים של לקוח עבור השירותים שלהם, אשר עשוי גם לספק אפשרות לבחור את גרסת PHP המועדפת עליך.

en: LayerSlider sliders
he: מחווני 'מחליק שכבות'

en: LayerSlider uses the uploads directory for image uploads, exporting/importing sliders, etc. Make sure that your /wp-content/uploads/ directory exists and has write permission.
he: LayerSlider משתמש בספריית ההעלאות להעלאות תמונות, ייצוא/ייבוא מחוונים וכו'. ודא שהספריה /wp-content/uploads/directory שלך קיימת ושיש לה הרשאת כתיבה.

en: LayerSlider version:
he: גרסת מדרגת שכבות:

en: LayerSlider was previously activated on this site to receive live plugin updates, exclusive features, and premium templates in the Template Store. However, it seems that your LayerSlider product activation is no longer valid and these benefits are unavailable until you re-activate your license.
he: LayerSlider הופעל בעבר באתר זה כדי לקבל עדכוני תוסף חיים, תכונות בלעדיות ותבניות פרימיום בחנות התבניות. עם זאת, נראה שהפעלת המוצר של LayerSlider אינה חוקית עוד והטבות אלה אינן זמינות עד שתפעיל מחדש את הרישיון.

en: LayerSlider was unable to create the directory for the Image Editor module. Please verify that your uploads folder is writable. See the %sCodex%s for more information.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות ליצור את הספריה עבור מודול עורך התמונות. נא ודא שתיקיית ההעלאות שלך ניתנת לכתיבה. עיין %sקודקס%s לקבלת מידע נוסף.

en: LayerSlider was unable to display the product activation screen due to an unexpected issue. Your active WordPress theme likely interferes and proactively tries to hide the  product activation box.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות להציג את מסך הפעלת המוצר עקב בעיה בלתי צפויה. סביר להניח שנושא וורדפרס הפעיל מפריע ומנסה באופן יזום להסתיר את תיבת הפעלת המוצר.

en: LayerSlider was unable to download the Image Editor module. Please check %sLayerSlider → Options → System Status%s for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות להוריד את מודול עורך התמונות. נא בדוק %sאפשרויות → שלlayerSlider → מצב המערכת%s אם בעיה אפשרית. ייתכן שהפונקציות המרוחקות של WP אינן זמינות או שספק אירוח האתרים שלך צריך לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום שלנו.

en: LayerSlider was unable to uncompress the Image Editor module. Please check %sLayerSlider → Options → System Status%s for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
he: ל- LayerSlider לא היתה אפשרות לבטל את דחיסת מודול עורך התמונות. נא בדוק %sאפשרויות → שלlayerSlider → מצב המערכת%s אם בעיה אפשרית. ייתכן שהפונקציות המרוחקות של WP אינן זמינות או שספק אירוח האתרים שלך צריך לאפשר חיבורים חיצוניים לתחום שלנו.

en: Layers
he: שכבות

en: Layers container
he: גורם מכיל של שכבות

en: Layers on this slide
he: שכבות בשקופית זו

en: Layers require an opening transition in order to become visible during the slideshow. Enable either <mark>Opening Transition</mark> or <mark>Opening Text Transition</mark> to make this layer visible again.
he: שכבות דורשות מעבר פתיחה כדי להפוך לגלוי במהלך הצגת השקופיות. אפשר <mark>מעבר פתיחה</mark> או <mark>מעבר טקסט פותח</mark> כדי להפוך שכבה זו לגלויה שוב.

en: Layerslider Options
he: אפשרויות סלידר שכבות

en: Layout
he: פריסה

en: Layout & Positions
he: פריסה ומיקומים

en: Layout Builder
he: בונה הפריסות

en: Layout Builder supported
he: בונה הפריסה נתמך

en: Layout Elements
he: רכיבי פריסה

en: Layout Mode
he: מצב פריסה

en: Layout Settings
he: הגדרות פריסה

en: Layout structure for first element had to be modified at index %d: %s
he: היה צורך לשנות את מבנה הפריסה עבור הרכיב הראשון %d אינדקס: %s

en: Layout structure for first element must be modified at index %d: %s
he: יש לשנות מבנה פריסה עבור הרכיב הראשון %d אינדקס: %s

en: Layout:
he: פריסה:

en: Lazy Load videos
he: עצלן טען סרטוני וידאו

en: Lazy Loading
he: טעינה עצלה

en: Lazy Loading Of Images
he: טעינה עצלה של תמונות

en: Lazy load images
he: תמונות טעינה עצלות

en: Lazy loading of images using pure HTML is a feature introduced with WP 5.5 as a standard feature to speed up page loading. But it may not be compatible with animations and might break functionality of your page.
he: טעינה עצלה של תמונות באמצעות HTML טהור היא תכונה שהוצגה עם WP 5.5 כתכונה סטנדרטית כדי להאיץ את טעינת הדף. עם זאת, ייתכן שהוא אינו תואם להנפשות ועלול לנתק את הפונקציונליות של הדף שלך.

en: Leaflet Javascript Library css File
he: קובץ css של ספריית ג'אווה כתב עלון

en: Leaflet Javascript Library js File
he: קובץ js של ספריית Javascript עלון

en: Leaflet Map Plugin
he: תוסף מפת עלונים

en: Leaflet is not active at the moment. We cannot find the coordinates for your address.
he: העלון אינו פעיל כרגע. אנחנו לא יכולים למצוא את נקודות הציון לכתובת שלך.

en: Learn more
he: הצג עוד

en: Learn more about custom elements in the
he: למד עוד אודות רכיבים מותאמים אישית ב

en: Learn more about our privacy policy
he: קבל מידע נוסף על מדיניות הפרטיות שלנו

en: Leave Duration
he: השאר משך זמן

en: Leave a Reply
he: הוסף תגובה

en: Leave duration
he: השאר משך זמן

en: Leave empty for default theme color
he: השאר ריק עבור צבע ערכת הנושא המוגדר כברירת מחדל

en: Leave empty if you want to use the default marker
he: השאר ריק אם ברצונך להשתמש בסמן ברירת המחדל

en: Leave empty to use default plugin settings.
he: השאר ריק כדי להשתמש בהגדרות תוסף המוגדרות כברירת מחדל.

en: Leave query strings
he: השאר מחרוזות שאילתה

en: Leave the stage on bottom
he: השאר את הבמה בתחתית

en: Leave the stage on left
he: השאר את הבמה משמאל

en: Leave the stage on right
he: השאירו את הבמה מימין

en: Leave the stage on top
he: השאר את הבמה למעלה

en: Leaving options empty will use the settings defined in %s Instagram Feed Plugin Options %s. Not all options are supported. Pro options are only available if you use the pro version of the plugin.
he: השארת אפשרויות ריקות תשתמש בהגדרות המוגדרות %s אפשרויות התוסף של Instagram Feed %s. לא כל האפשרויות נתמכות. אפשרויות Pro זמינות רק אם אתה משתמש בגרסה pro של התוסף.

en: Left
he: שמאל

en: Left Bar
he: סרגל שמאלי

en: Left Bottom
he: שמאל תחתון

en: Left Centered
he: שמאל ממורכז

en: Left Edge
he: קצה שמאלי

en: Left Framed
he: ממוסגר שמאלי

en: Left Sidebar
he: סרגל צדדי שמאלי

en: Left Sidebar Text Alignment
he: יישור טקסט של סרגל צידי שמאלי

en: Left Top
he: שמאל עליון

en: Left to Right
he: משמאל לימין

en: Left without Frame
he: שמאלה ללא מסגרת

en: Legal
he: משפטי

en: Let SEO plugin set this tag
he: אפשר לתוסף SEO להגדיר תג זה

en: Let logo and menu position adapt to browser window
he: אפשר ללוגו ולמיקום התפריט להתאים לחלון הדפדפן

en: Let user pick by displaying a dropdown with sort options (default value is defined at Default product sorting)
he: אפשר למשתמש לבחור על-ידי הצגת רשימה נפתחת עם אפשרויות מיון (ערך ברירת המחדל מוגדר במיון מוצרים המוגדר כברירת מחדל)

en: Letter Spacing
he: ריווח אותיות

en: Letter spacing
he: מרווח בין אותיות

en: Let’s Get Started
he: בואו נתחיל

en: License activation is required in order to receive updates and premium support for LayerSlider. %sPurchase a license%s or %sread the documentation%s to learn more. %sGot LayerSlider in a theme?%s
he: הפעלת הרישיון נדרשת על מנת לקבל עדכונים ותמיכה פרימיום עבור LayerSlider. %s רכוש רשיון%s או קרא %s את התיעוד%s לקבלת מידע נוסף. %s יש לך שכבהסלידר בערכת נושא? %s

en: License activation is required in order to receive updates for LayerSlider. %sPurchase a license%s or %sread the documentation%s to learn more. %sGot LayerSlider in a theme?%s
he: הפעלת רשיון נדרשת כדי לקבל עדכונים עבור LayerSlider. %s רכוש רשיון%s או קרא %s את התיעוד%s לקבלת מידע נוסף. %s יש לך שכבהסלידר בערכת נושא? %s

en: License activation is required to receive updates. Please read our %sonline documentation%s to learn more.
he: הפעלת רשיון נדרשת כדי לקבל עדכונים. אנא קראו את התיעוד %sonline שלנו%s לקבלת מידע נוסף.

en: Licensing
he: רישוי

en: Light
he: בהיר

en: Light Transparent
he: שקוף בהיר

en: Light transparent
he: שקוף בהיר

en: Lightbox
he: חלון נפתח (Lightbox)

en: Lightbox Modal Window
he: חלון מודאלי של תיבת אור

en: Lightbox image description text
he: טקסט תיאור תמונה של תיבת אור

en: Lightbox linking active
he: קישור תיבת אור פעיל

en: Lightbox linking deactivated
he: הפעלת קישור תיבת האור בוטלה

en: Lightbox linking deactivated. (Custom links will still be used)
he: קישור תיבת האור בוטל. (עדיין ייעשה שימוש בקישורים מותאמים אישית)

en: Lightbox:
he: תיבת אור:

en: Like/Comment Icons
he: כגון/הערות סמלים

en: Likes & Comments
he: סימוני 'אהבתי' והערות

en: Limit text length (if any)
he: הגבלת אורך הטקסט (אם קיים)

en: Limit the total number of revisions per slider to %s.
he: הגבל את המספר הכולל של תיקוני מהדורה לכל מחוון %s.

en: Line Break
he: מפריד שורה

en: Line Height
he: גובה שורה

en: Line Trough
he: שוקת קו

en: Line height
he: גובה השורה

en: Line through
he: קו דרך

en: Line-height
he: גובה-שורה

en: Link
he: קישור

en: Link & Attributes
he: קישור & תכונות

en: Link Behaviour
he: התנהגות קישור

en: Link Handling
he: טיפול בקישורים

en: Link Setting
he: הגדרת קישור

en: Link Settings
he: הגדרות קישור

en: Link Target
he: יעד הקישור

en: Link Title
he: כותרת קישור

en: Link portfolio item to external URL
he: קשר רשומת פורטפוליו לאתר חיצוני

en: Link target
he: יעד קישור

en: Link text
he: עם טקסט

en: Link to %s
he: קישור %s

en: Link to %s in %s
he: קישור %s %s

en: Link to Google Maps
he: קישור למפות גוגל

en: Link to another page
he: קישור לדף אחר

en: Link to facebook
he: קישור לפייסבוק

en: Link to the Persons website
he: קישור לאתר של האדם

en: Link to:
he: קישור אל:

en: Link to:
he: קישור אל:

en: Linked Image Overlay
he: שכבת-על של תמונה מקושרת

en: Linked to WP Attachment: %s
he: מקושר לקובץ מצורף של WP: %s

en: Linked to WP Page: %s
he: מקושר לדף WP: %s

en: Linked to WP Post: %s
he: מקושר לפוסט WP: %s

en: Linked to: Post URL from Dynamic content
he: מקושר אל: כתובת URL של פרסום מתוכן דינמי

en: LinkedIn link
he: קישור ללינקדאין

en: LinkedIn link
he: קישור ללינקדאין

en: Linkedin link
he: קישור ללינקדאין

en: Linkedin link
he: קישור ללינקדאין

en: Linking
he: קישור

en: Linking, Ken Burns, Parallax
he: קישור, קן ברנס, פרלקס

en: Linktext for the above Link
he: קישור טקסט עבור הקישור הנ"ל

en: List Content goes here
he: תוכן רשימה מופיע כאן

en: List Item 1
he: פרט פריט 1

en: List Item 2
he: פרט פריט 2

en: List Item 3
he: פרט פריט 3

en: List Item Content
he: תוכן פריט רשימה

en: List Item Description
he: תיאור פריט רשימה

en: List Item Icon
he: סמל פריט רשימה

en: List Item Title
he: כותרת פריט רשימה

en: List Layout - Compact (Title and icon only)
he: פריסת רשימה - דחיסה (כותרת וסמל בלבד)

en: List Layout - Excerpt (Title, meta information and excerpt only)
he: פריסת רשימה - מובאה (כותרת, מטה-מידע וקטעים בלבד)

en: List Layout - Simple (Title and meta information only)
he: פריסת רשימה - פשוט (כותרת ומטה מידע בלבד)

en: List List Styling
he: סגנון רשימת רשימה

en: List Styling
he: סגנון רשימה

en: List Title 1
he: כותרת רשימה 1

en: List Title 2
he: כותרת רשימה 2

en: List Title 3
he: כותרת רשימה 3

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: List of your chosen fonts separated with a comma. Please use apostrophes if your font names contains white spaces. Example: Helvetica, Arial, sans-serif
he: רשימת הגופנים שבחרת מופרדים באמצעות פסיק. נא השתמש בגרשיים אם שמות הגופנים שלך מכילים רווחים לבנים. דוגמה: הלווטיקה, אריאל, סאנס-סריף

en: Lists
he: רשימות

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Load Google fonts in footer
he: טען גופנים של Google בכותרת תחתונה

en: Load More Photos
he: טען תמונות נוספות

en: Load Template
he: טעינת תבנית

en: Load google fonts in footer
he: טען גופנים של Google בכותרת תחתונה

en: Load jQuery in your footer
he: טען jQuery ב הכותרת התחתונה שלך

en: Load more
he: טען עוד

en: Load only on admin interface
he: טען רק בממשק ניהול

en: Load only used elements (recommended)
he: טען רכיבים משומשים בלבד (מומלץ)

en: Loading
he: טוען

en: Loading ...
he: טוען...

en: Loading jQuery in your footer will speed up site rendering but may cause problems with plugins. Only use if you know what you are doing ;)
he: טעינת jQuery ב הכותרת התחתונה תאיץ את עיבוד האתר אך עלולה לגרום לבעיות בתוספים. השתמש רק אם אתה יודע מה אתה עושה ;)

en: Loading jQuery in your footer will speed up site rendering but may cause problems with plugins. Only use if you know what you are doing ;-)
he: טעינת jQuery ב הכותרת התחתונה תאיץ את עיבוד האתר אך עלולה לגרום לבעיות בתוספים. השתמש רק אם אתה יודע מה אתה עושה;-)

en: Loading sliders ...
he: טוען מחוונים ...

en: Loading the fonts in your footer will speed up the site rendering, but also cause a small flicker of text on page load
he: טעינת הגופנים בכותרת התחתונה תאיץ את עיבוד האתר, אך גם תגרום להבהוב קטן של טקסט בטעינת דף

en: Location
he: מיקום

en: Location of your photos or videos
he: מיקום התמונות או סרטוני הווידאו שלך

en: Lock %s
he: נעל %s

en: Lock advanced layout builder
he: נעל בונה פריסה מתקדם

en: Lock advanced layout builder for admins as well?
he: האם לנעול בונה פריסה מתקדם גם עבור מנהלי מערכת?

en: Lock layer
he: נעל שכבה

en: Lockable Custom CSS Class
he: מחלקת CSS מותאמת אישית הניתנת לנעילה

en: Log In
he: התחבר

en: Log Out
he: התנתק

en: Logo
he: לוגו

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to  change the Header size in your
he: ממד לוגו: 340px * 156px (אם הלוגו שלך גדול יותר ייתכן שיהיה עליך לשנות את גודל הכותרת העליונה ב

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to change the Header size in your
he: ממד לוגו: 340px * 156px (אם הלוגו שלך גדול יותר ייתכן שיהיה עליך לשנות את גודל הכותרת העליונה ב

en: Logo Image Size
he: גודל תמונת סמל

en: Logo Slider or Logo Grid Layout
he: מחוון סמל או פריסת רשת סמל

en: Logo and Main Menu
he: סמל ותפריט ראשי

en: Logo center, Menu above
he: מרכז הסמלים, תפריט למעלה

en: Logo center, Menu below
he: מרכז הסמלים, תפריט למטה

en: Logo image
he: תמונת הלוגו

en: Logo left, Menu below
he: סמל משמאל, תפריט למטה

en: Logo left, Menu right
he: סמל משמאל, תפריט מימין

en: Logo right, Menu Left
he: סמל מימין, תפריט שמאלה

en: Logo right, Menu below
he: סמל מימין, תפריט להלן

en: Longitude
he: קו אורך

en: Longitude:
he: קו רוחב

en: Look up problems concerning the shortcode structure of this page/post that might break your frontend layout.
he: חפש בעיות הנוגעות למבנה הקוד הקצר של דף/פוסט זה שעלולות לשבור את פריסת החזית שלך.

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
he: בא לך ליהנות מפונקציונליות נוספת כולל אירועים חוזרים, מכירות כרטיסים, אירועים שהועלו בפומבי, תצוגות חדשות ועוד?

en: Looking for the importable demo content? Check out the %sTemplate Store%s.
he: מחפש את תוכן ההדגמה הניתן לייבוא? בדוק את %sהחנות %sTemplate.

en: Loop
he: לופ

en: Loop / Middle Transition properties
he: מאפייני לולאה / מעבר אמצעי

en: Loop Video Player
he: נגן וידאו בלולאה

en: Loop completes
he: הלולאה הושלמה

en: Loop or Middle Transition properties
he: מאפייני לולאה או מעבר אמצעי

en: Loop or Middle<br>Transition
he: לולאה או אמצע<br>מעבר

en: Loop playlist
he: רשימת השמעה בלולאה

en: Loop post navigation
he: ניווט בהצבת לולאה

en: Loop starts
he: הפעלת לולאה

en: Looping
he: לולאה בלולאה

en: Loops
he: לולאות

en: Lowercase
he: אותיות קטנות

en: MDN font-display
he: תצוגת גופני MDN

en: Magazine
he: המגזין

en: Mailchimp API key not valid
he: מפתח ה- API של Mailchimp אינו חוקי

en: Mailchimp Signup
he: הרשמה לדואר

en: Mailchimp active
he: מיילצ'ימפ פעיל

en: Mailchimp allows you to easily use newsletter functionality with this theme. In order to use the Newsletter features you need to create a Mailchimp account and enter your API key into the field below.
he: Mailchimp מאפשר לך להשתמש בקלות בפונקציונליות ידיעון עם ערכת נושא זו. כדי להשתמש בתכונות הידיעון עליך ליצור חשבון Mailchimp ולהזנת מפתח ה- API שלך בשדה שלהלן.

en: Mailchimp list to subscribe to
he: רשימת מיילצ'ימפ שאליה יש להירשם כמנוי

en: Main Heading
he: כותרת ראשית

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Main Menu (Icon)
he: תפריט ראשי (סמל)

en: Main Menu Indicator
he: מחוון תפריט ראשי

en: Main Menu Links
he: קישורי תפריט ראשי

en: Main Menu Sidebar
he: סרגל צידי של תפריט ראשי

en: Main Menu sublevel Links
he: קישורי רמת משנה של תפריט ראשי

en: Main Shop Page Banner
he: כרזה של דף חנות ראשי

en: Maintenance Mode
he: מצב תחזוקה

en: Make a duplicate from this element template
he: יצירת כפילויות מתבנית רכיב זו

en: Make entire table scrollable
he: הפוך את הטבלה כולה לניתן לגלילה

en: Make new slide transitions easily with this drag &amp; drop editor.
he: בצע מעברי שקופיות חדשים בקלות באמצעות עורך גרירה ושחרור זה.

en: Make sure to delete any fonts that you are not using, to keep the loading  time for your visitors low
he: הקפד למחוק גופנים שאינם בשימוש, כדי לשמור על זמן הטעינה עבור המבקרים שלך נמוך

en: Make sure to delete any fonts that you are not using, to keep the loading time for your visitors low
he: הקפד למחוק גופנים שאינם בשימוש, כדי לשמור על זמן הטעינה עבור המבקרים שלך נמוך

en: Make sure you comply with the <a target='_blank' href='http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm' rel='noopener noreferrer'>EU cookie law</a> by informing users that your site uses cookies. This can be done with a small notification bar or modal popup window
he: הקפד לציית לחוק <a target='_blank' href='http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm' rel='noopener noreferrer'>העוגיות</a> של האיחוד האירופי על-ידי הודעה למשתמשים שהאתר שלך משתמש בקובצי Cookie. ניתן לעשות זאת באמצעות סרגל הודעות קטן או חלון מוקפץ מודאלי

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Manually manage loaded elements
he: ניהול ידני של רכיבים טעונים

en: Many of our importable content in the Template Store use and rely on Google Fonts. If you disable this feature, you may not be able to add custom fonts and it might compromise the appearance of textual content in sliders. 
    
     Are you sure you want to disable Google Fonts?
he: רבים מהתוכן הניתן לייבוא שלנו בחנות התבניות משתמשים בגופנים של Google ומסתמכים עליהם. אם תהפוך תכונה זו ללא זמינה, ייתכן שלא תוכל להוסיף גופנים מותאמים אישית והדבר עלול לסכן את המראה של תוכן טקסטואלי במחוונים. 
    
    האם אתה בטוח שברצונך להשבית את Google Fonts?

en: Map Controls
he: פקדי מפה

en: Map Interaction
he: מיפוי אינטראקציה

en: Map Settings
he: הגדרות מפה

en: Map Size
he: גודל מפה

en: Map Type:
he: סוג מפה:

en: Map dragging on mobile
he: גרירת מפה בנייד

en: Map height
he: גובה מפה

en: Maps were disabled by the visitor on this site.
he: מפות הושבתו על ידי המבקר באתר זה.

en: Maps were disabled by the visitor on this site. Click to open the map in a new window.
he: מפות הושבתו על ידי המבקר באתר זה. לחץ כדי לפתוח את המפה בחלון חדש.

en: Margin
he: שוליים

en: Margin and Padding
he: שוליים ומרווחים

en: Margin-Bottom
he: רווח-תחתון

en: Margin-Left
he: שוליים שמאליים

en: Margin-Right
he: שוליים ימניים

en: Margin-Top
he: שוליים עליונים

en: Margins
he: שוליים

en: Marker
he: סמן

en: Marker And Tooltip
he: סמן ותאור כלי

en: Marker Location
he: מיקום סמן

en: Marker Popup
he: מוקפץ של סמן

en: Marker Popup Handling
he: טיפול מוקפץ בסמן

en: Marker Popup Visibility
he: ניראות מוקפצת של סמן

en: Marker Style
he: סגנון סמן

en: Marker Tooltip
he: תיאור כלי של סמן

en: Markers
he: סמנים

en: Mask
he: מסכה

en: Masonry
he: בנייה

en: Masonry Content
he: תוכן בנייה

en: Masonry Gallery
he: גלריית בנייה

en: Masonry Grid
he: רשת בנייה

en: Masonry Settings
he: הגדרות בנייה

en: Max-width
he: רוחב מרבי

en: Maximum Container width
he: רוחב מרבי של גורם מכיל

en: Maximum Zoom Level
he: רמת גודל תצוגה מרבית

en: Maximum quality
he: איכות מרבית

en: Maximum responsive ratio
he: יחס תגובה מרבי

en: Meanwhile lets just say that we are proud %s contributed a whooping %s  entries.
he: בינתיים בואו נגיד שאנחנו גאים %s תרמו ערכים %s.

en: Meanwhile lets just say that we are proud %s contributed a whooping %s entries.
he: בינתיים נאמר רק שאנחנו גאים ב%s ש%s מאמרים הועלו בזכותם.

en: Media
he: מדיה

en: Media Elements
he: אלמנט מדיה

en: Media Events
he: אירועי מדיה

en: Media Icon/Album Cover
he: סמל מדיה/עטיפת אלבום

[ctx: Media modal divider]
en: or
he: או

en: Medical Icons
he: אייקונים רפואיים

en: Medium
he: בינוני

en: Medium quality
he: איכות בינונית

en: Mega Menu Column Title <span class="avia_supersmall">(if you dont want to display a title just enter a single dash: "-" )</span>
he: מגה תפריט כותרת עמודה <span class="avia_supersmall">(אם אין ברצונך להציג כותרת פשוט הזן מקף אחד: "-" )</span>

en: Menu
he: תפריט

en: Menu Background
he: רקע תפריט

en: Menu Colors
he: צבעי התפריט

en: Menu Hover BG
he: תפריט ריחוף BG

en: Menu Icon Color
he: צבע סמל תפריט

en: Menu Icon Style
he: סגנון סמל תפריט

en: Menu Icon Submenu items
he: תפריט פריטי תפריט משנה

en: Menu Item 1
he: תפריט פריט 1

en: Menu Item 2
he: תפריט פריט 2

en: Menu Item Button
he: לחצן פריט תפריט

en: Menu Item Button with Border
he: לחצן פריט תפריט עם גבול

en: Menu Items for Desktop
he: פריטי תפריט עבור שולחן העבודה

en: Menu Items for mobile
he: תפריט פריטים לנייד

en: Menu Link?
he: קישור לתפריט?

en: Menu Links in overlay/slide out
he: תפריט קישורים בשכבת-על/החלקה החוצה

en: Menu Overlay Style
he: סגנון שכבת-על של תפריט

en: Menu Position
he: מיקום התפריט

en: Menu Style
he: סגנון תפריט

en: Menu Text
he: טקסט תפריט

en: Menu and Logo Position
he: מיקום תפריט וסמל

en: Menu color for transparent header (Leave empty to use the default color)
he: צבע תפריט עבור כותרת שקופה (השאר ריק כדי להשתמש בצבע ברירת המחדל)

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
he: פריט התפריט דילג בגלל מזהה תפריט לא תקף: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
he: פריט התפריט דילג עקב חוסר בכותרת תפריט

en: Merge selected as new
he: מזג נבחר כחדש

en: Message
he: הודעה

en: Message Bar Position
he: מיקום סרגל ההודעות

en: Message Colors
he: צבעי הודעה

en: Message Sent label
he: תווית הודעה נשלחה

en: Message below comment form
he: הודעה מתחת לטופס הערה

en: Message below login forms
he: הודעה מתחת לטפסי כניסה

en: Message below mailchimp subscription forms
he: הודעה מתחת לטפסי מנוי של mailchimp

en: Message below registration forms
he: הודעה מתחת לטפסי רישום

en: Message below template builder contact forms
he: הודעה מתחת לטפסי אנשי קשר של בונה תבניות

en: Message if user subscribes successfully
he: הודעה אם המשתמש נרשם כמנוי בהצלחה

en: Meta Color
he: צבע מטה

en: Meta tag &quot;robots&quot;
he: מטה-תג &quot;רובוטים&quot;

en: Metadata
he: מטא-דאטה

en: Method 1: Shortcode
he: שיטה 1: קוד קצר

en: Method 2: Gutenberg
he: שיטה 2: גוטנברג

en: Method 3: Widget
he: שיטה 3: ווידג'ט

en: Method 4: Page Builders
he: שיטה 4: בוני עמודים

en: Method 5: PHP Function
he: שיטה 5: פונקציית PHP

en: Middle
he: אמצע

en: Milestone 1
he: אבן דרך 1

en: Milestone 2
he: אבן דרך 2

en: Milestone 3
he: אבן דרך 3

en: Milestone Bullet
he: תבליט אבן דרך

en: Milestone Colors
he: צבעי אבן דרך

en: Milestone Content
he: תוכן אבן דרך

en: Milestone Content goes here
he: תוכן אבן דרך הולך כאן

en: Milestone Date
he: תאריך סיום משוער

en: Milestone Description
he: תיאור אבן דרך

en: Milestone Icon
he: סמל אבן דרך

en: Milestone Link
he: קישור אבן דרך

en: Milestone Link?
he: קישור אבן דרך?

en: Milestone Placement
he: מיקום אבן דרך

en: Milestone Title
he: כותרת אבן דרך

en: Milstone Link?
he: מילסטון לינק?

en: Min. font size
he: גודל גופן מינימלי

en: Min. mobile font size
he: גודל גופן נייד מינימלי

en: Minimal
he: מינימלי

en: Minimal (borderless, no background)
he: מינימלי (ללא שוליים, ללא רקע)

en: Minimal (no borders or buttons)
he: מינימלי (ללא גבולות או לחצנים)

en: Minimal (no borders, indicators or transparency)
he: מינימלי (ללא גבולות, מחוונים או שקיפות)

en: Minimal Bars
he: פסים מינימליים

en: Minimal Black
he: שחור מינימלי

en: Minimal Grid
he: רשת מינימלית

en: Minimal Overlay (No Icon)
he: שכבת-על מינימלית (ללא סמל)

en: Minimal Overlay with centered text
he: שכבת-על מינימלית עם טקסט ממורכז

en: Minimal White
he: לבן מינימלי

en: Minimal small list
he: רשימה קטנה מינימלית

en: Minimal with drop shadow (no borders, indicators or transparency)
he: מינימלי עם הצללה (ללא גבולות, מחוונים או שקיפות)

en: Minimum Zoom Level
he: רמת גודל תצוגה מינימלית

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minute
he: דקה

en: Minute %1$s
he: דקות %1$s

en: Minutes
he: דקות

en: Misc
he: שונות

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Missing closing tag [/%s] found for an opening tag at index %d.
he: תג סוגר חסר [/%s] שנמצא עבור תג פותח באינדקס %d.

en: Missing in WP result - Document position %d:
he: חסר בתוצאת WP - מיקום המסמך %d:

en: Missing in document result - Document position %d:
he: חסר בתוצאת המסמך - מיקום המסמך %d:

en: Missing internal token on valid submit - unable to proceed.
he: אסימון פנימי חסר בשליחה חוקית - אין אפשרות להמשיך.

en: Missing opening tag [%s] found for a closing tag at index %d.
he: תג פותח חסר [%s] שנמצא עבור תג סוגר %d אינדקס.

en: Mixed
he: מעורב

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile (smaller than 480 pixels):
he: נייד (קטן מ- 480 פיקסלים):

en: Mobile Behaviour
he: התנהגות ניידת

en: Mobile Breaking Point
he: נקודת שבירה ניידת

en: Mobile Fallback Image Link
he: קישור תמונת נסיגה לנייד

en: Mobile Flip Box Close Behaviour
he: התנהגות סגירה של תיבת היפוך ניידת

en: Mobile Menu
he: תפריט נייד

en: Mobile Menu Display
he: תצוגת תפריט נייד

en: Mobile Settings (smaller than 480 pixels)
he: הגדרות ניידות (קטנות מ- 480 פיקסלים)

en: Mobile display
he: תצוגה ניידת

en: Modal Options
he: אפשרויות מודאליות

en: Modal Popup Window
he: חלון מוקפץ מודאלי

en: Modal Popup Window Content
he: תוכן חלון מוקפץ מודאלי

en: Modal Window Custom Content
he: תוכן מותאם אישית של חלון מודאלי

en: Mode
he: מצב

en: Modern Business
he: עסקים מודרניים

en: Modified
he: תאריך עריכה

en: Modify the frame color by changing the Body Background in
he: שינוי צבע המסגרת על-ידי שינוי רקע הגוף ב-

en: Modifying a skin with invalid code can break your sliders’ appearance. Changes cannot be reverted after saving.
he: שינוי מעטפת עם קוד לא חוקי עלול לשבור את מראה המחוונים. אין אפשרות לבטל שינויים לאחר השמירה.

en: Month
he: חודש

en: Monthly
he: חודשי

en: Months
he: חודשים

en: More Details
he: פרטים נוספים

en: More Information
he: מידע נוסף

en: More detailed information about the cookie law, message bar usage, the styling of the bar and more can be found in our documentation:
he: מידע מפורט יותר על חוק העוגיות, השימוש בסרגל ההודעות, סגנון הבר ועוד ניתן למצוא בתיעוד שלנו:

en: More effects are coming soon
he: השפעות נוספות יגיעו בקרוב

en: More information and more privacy settings you find here:
he: מידע נוסף והגדרות פרטיות נוספות שתמצא כאן:

en: Most elements open a popup window if you click them
he: רוב הרכיבים פותחים חלון מוקפץ אם לוחצים עליהם

en: Most mobile devices can't autoplay videos to prevent bandwidth problems for the user
he: רוב המכשירים הניידים אינם יכולים להפעיל סרטוני וידאו באופן אוטומטי כדי למנוע בעיות רוחב פס עבור המשתמש

en: Most page builders support LayerSlider out of the box. Popular plugins like Visual Composer or Elementor has dedicated options to embed sliders. Even if there’s no LayerSlider specific option, shortcodes and widgets are widely supported and can be relied upon in almost all cases. In general, wherever you can insert text or widgets, it can also be used to embed sliders.
he: רוב בוני העמודים תומכים ב- LayerSlider מחוץ לקופסה. תוספים פופולריים כמו Visual Composer או Elementor כוללים אפשרויות ייעודיות להטמעת מחוונים. גם אם אין אפשרות ספציפית ל-LayerSlider, קודים קצרים ווידג'טים נתמכים באופן נרחב וניתן לסמוך עליהם כמעט בכל המקרים. באופן כללי, בכל מקום שבו ניתן להוסיף טקסט או ווידג'טים, ניתן להשתמש בהם גם להטמעת מחוונים.

en: Move
he: העבר

en: Move Duration
he: הזז משך זמן

en: Move Element
he: הזז רכיב

en: Move Section
he: העבר מקטע

en: Move down
he: העבר למטה

en: Move duration
he: משך העברה

en: Move out of stage on bottom
he: צא מהבמה בתחתית

en: Move out of stage on left
he: צא מהבמה משמאל

en: Move out of stage on right
he: צא מהבמה מימין

en: Move out of stage on top
he: צא מהבמה למעלה

en: Move the slider by
he: הזזת המחוון על-ידי

en: Move up
he: העבר למעלה

en: Move your slider to a different part of the page by providing a jQuery DOM manipulation method & selector for the target destination.
he: הזז את המחוון לחלק אחר של הדף על-ידי מתן שיטת טיפול jQuery DOM & בורר עבור יעד היעד.

en: Moves all sliders out of this group, then deletes it. All of your sliders will remain available on the main grid.
he: העברת כל המחוונים מקבוצה זו ולאחר מכן מחיקתם. כל המחוונים שלך יישארו זמינים ברשת הראשית.

en: Moves the layer horizontally by the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer.
he: הזזת השכבה אופקית במספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו.

en: Moves the layer vertically by the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer.
he: הזזת השכבה אנכית במספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו.

en: Multi Author Blog (displays Gravatar of the article author beside the entry  and feature images above)
he: בלוג מרובה מחברים (מציג Gravatar של מחבר המאמר לצד הערך ותכונות תמונות לעיל)

en: Multi Author Blog (displays Gravatar of the article author beside the entry and feature images above)
he: בלוג מרובה מחברים (מציג Gravatar של מחבר המאמר לצד הערך ותכונות תמונות לעיל)

en: Multiple Selection Mode
he: מצב בחירה מרובה

en: Multiple answers
he: תשובות מרובות

en: Multiple toggles open allowed (Toggle Mode)
he: החלפת מצבים מרובים פתוחה מותרת (מצב דו-מצבי)

en: Mute Video Player
he: השתקת נגן הווידאו

en: Muted colors
he: צבעים מושתקים

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: N/A
he: לא זמין

en: NEW
he: הסיסמאות החדשות אינן תואמות.

en: Name
he: שם

en: Name (Post Slug)
he: שם (סלאג פוסט)

en: Name Font Color
he: שם צבע גופן

en: Name for token field was missing.
he: השם עבור שדה אסימון היה חסר.

en: Name of Element
he: שם הרכיב

en: Name of the person
he: שם האדם

en: Name or describe your image layer, so search engines and VoiceOver softwares can properly identify it.
he: תן שם לשכבת התמונה או תאר אותה, כך שמנועי חיפוש ותוכנות VoiceOver יוכלו לזהות אותה כראוי.

en: Name your new slider
he: מתן שם למחוון החדש

en: Navigation Area
he: אזור ניווט

en: Navigation Label
he: תוויות ניווט

en: Navigation buttons on hover
he: לחצני ניווט בעת ריחוף

en: Necessary changes were applied to fix all found problems.
he: השינויים הדרושים הוחלו כדי לתקן את כל הבעיות שנמצאו.

en: Need help? Try these:
he: זקוק לעזרה? נסה את האנשים הבאות:

en: Needed to manage different languages
he: דרוש לניהול שפות שונות

en: Neutral (Dark Grey)
he: ניטרלי (אפור כהה)

en: Neutral (Light Grey)
he: ניטרלי (אפור בהיר)

en: Never Sticky
he: אף פעם לא דביק

en: New
he: חדש

en: New ALB Custom Element
he: רכיב מותאם אישית חדש של ALB

en: New Coupon
he: קוד רישום מוקדם חדש

en: New Message
he: הודעה חדשה

en: New Order
he: סדר חדש

en: New Order status Name
he: שם מצב הזמנה חדשה

en: New Portfolio Entry
he: ערך תיק חדש

en: New Product
he: מוצר חדש

en: New Product Category Name
he: שם קטגוריית מוצר חדשה

en: New Product Tag Name
he: שם תג מוצר חדש

en: New Search
he: חיפוש חדש

en: New Variation
he: וריאציה חדשה

en: New layer
he: שכבה חדשה

en: New layers
he: שכבות חדשות

en: New releases contain new features, bug fixes and various improvements across the entire plugin.
he: מהדורות חדשות מכילות תכונות חדשות, תיקוני באגים ושיפורים שונים על פני התוסף כולו.

en: New window (_blank)
he: חלון חדש (_blank)

en: New window or tab
he: חלון או חלונית חדשים

en: Newer Comments &raquo;
he: תגובות חדשות יותר &raquo;

en: Newest comments
he: ההערות החדשות ביותר

en: Newest to Oldest
he: החדש ביותר עד הישן ביותר

en: News about the latest features and other product info.
he: חדשות אודות התכונות העדכניות ביותר ומידע נוסף אודות המוצר.

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Newsletter via Mailchimp
he: ידיעון באמצעות מיילצ'ימפ

en: Next
he: הבא

en: Next update: %s
he: העדכון הבא: %s

en: No
he: לא

en: No 2D transitions yet.
he: עדיין אין מעברים דו-מימדיים.

en: No 3D transitions yet.
he: עדיין אין מעברים תלת-ממדיים.

en: No ALB Custom Element Template found
he: לא נמצאה תבנית רכיב מותאם אישית של ALB

en: No ALB Custom Element Templates found in Trash
he: לא נמצאו תבניות רכיבים מותאמות אישית של ALB באשפה

en: No Background Image
he: ללא תמונת רקע

en: No Blog Posts found
he: לא נמצאו רשומות בלוג

en: No Border
he: ללא גבול

en: No Borders
he: ללא גבולות

en: No Close Button
he: לחצן 'ללא סגירה'

en: No Coupons found
he: לא נמצאו קופונים

en: No Coupons found in trash
he: לא נמצאו קופונים באשפה

en: No Custom Element used - all options available
he: לא נעשה שימוש ברכיב מותאם אישית - כל האפשרויות הזמינות

en: No Events Found
he: לא נמצאו אירועים

en: No Gap
he: ללא רווח

en: No Icon
he: ללא אייקון

en: No Layer Slider Found. Click here to create one
he: לא נמצא מחוון שכבה.

en: No Link
he: ללא קישור

en: No Link for this header
he: אין קישור עבור כותרת זו

en: No Link for this slide
he: אין קישור עבור שקופית זו

en: No Mailchimp API key found
he: לא נמצא מפתח API של Mailchimp

en: No Mailchimp Lists found
he: לא נמצאו רשימות דואר

en: No Orders found
he: לא נמצאו הזמנות

en: No Orders found in trash
he: פקודות נמצאו בזבל

en: No Padding
he: אין ריפוד

en: No Pagination
he: ללא חלוקה לעמודים

en: No Parent Theme Options Found. There is nothing to import
he: לא נמצאו אפשרויות ערכת נושא של אב. אין מה לייבא

en: No Parent Theme found
he: לא נמצאה ערכת נושא של אב

en: No Phone Number/Extra Info
he: אין מספר טלפון/מידע נוסף

en: No Portfolio Entries found
he: לא נמצאו ערכי תיקים

en: No Portfolio Entries found in Trash
he: לא נמצאו ערכי תיקים באשפה

en: No Preview
he: ללא תצוגה מקדימה

en: No Products found
he: לא נמצאו מוצרים

en: No Products found in trash
he: לא נמצאו מוצרים באשפה

en: No Repeat
he: ללא חזרה

en: No Revolution Slider Found. Click here to create one
he: לא נמצא מחוון מהפכה.

en: No Secondary Menu
he: ללא תפריט משני

en: No Sidebar
he: ללא סיידבר

en: No Sorting
he: ללא מיון

en: No Styling (no border, no border radius etc)
he: ללא סטיילינג (ללא גבול, ללא רדיוס גבול וכו')

en: No Subheading
he: ללא כותרת משנה

en: No Templates saved yet
he: עדיין לא נשמרו תבניות

en: No Title and no excerpt
he: ללא כותרת וללא קטע

en: No Title, timer only
he: ללא כותרת, שעון העצר בלבד

en: No Updates available. You are running the latest version! (%s)
he: אין עדכונים זמינים. אתה מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר! (%s)

en: No Validation
he: ללא אימות

en: No Variations found
he: לא נמצאו וריאציות

en: No Variations found in trash
he: לא נמצאו וריאציות באשפה

en: No Zoom Control
he: ללא בקרת מרחק מתצוגה

en: No accessable cookies found in domain
he: לא נמצאו קבצי Cookie נגישים בתחום

en: No action
he: ללא פעולה

en: No attachment image available
he: אין תמונת קובץ מצורף זמינה

en: No attachment image available for:
he: אין תמונת קובץ מצורף זמינה עבור:

en: No auto reload required
he: אין צורך בטעינה מחדש אוטומטית

en: No border styling
he: ללא סגנון גבול

en: No box around content
he: אין תיבה מסביב לתוכן

en: No box arround content
he: אין תוכן מוקרן של תיבה

en: No cache, Envato API request started
he: לא הופעל מטמון, בקשת ה- API של Envato הופעלה

en: No comments
he: אין תגובות

en: No content
he: אין תוכן

en: No custom 404 page selected
he: לא נבחר דף 404 מותאם אישית

en: No description
he: בלי תיאור

en: No effect
he: אין השפעה

en: No element template to duplicate has been supplied!
he: לא סופקה תבנית רכיב לשכפול!

en: No errors detected
he: לא זוהו שגיאות

en: No errors found.
he: לא נמצאו שגיאות.

en: No errors were detected parsing the shortcodes.
he: לא זוהו שגיאות ב ניתוח הקודים הקצרים.

en: No icon or image
he: ללא סמל או תמונה

en: No images available at the moment
he: אין תמונות זמינות כרגע

en: No import file chosen. Click to choose or drag file here.
he: לא נבחר קובץ ייבוא. לחץ כדי לבחור או לגרור קובץ כאן.

en: No info available
he: אין מידע זמין

en: No internal information available for the shortcode state. Please update the post to get the information.
he: אין מידע פנימי זמין עבור מצב הקוד הקצר. נא עדכן את הפוסט כדי לקבל את המידע.

en: No layers found.
he: לא נמצאו שכבות.

en: No link selected
he: לא נבחר הקישור

en: No markup needed
he: אין צורך בסימון

en: No minimum height, use content within section to define Section height
he: אין גובה מינימלי, השתמש בתוכן בתוך מקטע כדי להגדיר גובה מקטע

en: No option to view additional entries
he: אין אפשרות להציג ערכים נוספים

en: No option to view additional images
he: אין אפשרות להציג תמונות נוספות

en: No override
he: ללא עקיפה

en: No plugins to install or activate. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>
he: אין תוספים להתקנה או הפעלה. <a href=%1$s כותרת=חזרה אל לוח הבקרה>בחזרה אל לוח הבקרה</a>

en: No posts were found with the current filters.
he: לא נמצאו פרסומים עם המסננים הנוכחיים.

en: No problems
he: אין בעיות

en: No products found which match your selection.
he: לא נמצאו קורסים שתואמים את בחירתך

en: No results found. Please check your input, e.g. spelling of street, city, ....
he: לא נמצאו תוצאות. אנא בדוק את הקלט שלך, למשל איות של רחוב, עיר, ....

en: No revisions
he: ללא תיקונים

en: No schedule
he: אין לוח זמנים

en: No separator
he: ללא מפריד

en: No shortcode parser info available
he: אין מידע אודות מנתח קוד קצר זמין

en: No skin selected.
he: לא נבחר מעטפת.

en: No sliders found with the current filters set. %sClick here%s to reset filters.
he: לא נמצאו מחוונים עם ערכת המסננים הנוכחית. %s לחץ כאן%s לאפס מסננים.

en: No sliders found.
he: לא נמצאו מחוונים.

en: No sliders were found to export.
he: לא נמצאו מחוונים לייצוא.

en: No sliders were selected to export.
he: לא נבחרו מחוונים לייצוא.

en: No sliders were selected to remove.
he: לא נבחרו מחוונים להסרה.

en: No sliders were selected.
he: לא נבחרו מחוונים.

en: No slides found.
he: לא נמצאו שקופיות.

en: No social Icons
he: אין אייקונים חברתיים

en: No space between columns
he: כמות המרווח בין העמודות

en: No special alignment
he: אין יישור מיוחד

en: No special style
he: ללא סגנון מיוחד

en: No text
he: אין טקסט

en: No theme shortcodes used in widgets
he: אין קודים קצרים לערכת נושא המשמשים בווידג'טים

en: No thousands seperator
he: אין אספרטור אלפים

en: No time available
he: לא נשארו מקומות פנויים עבור יום זה

en: No transparency
he: ללא שקיפות

en: No, apply link to the title
he: לא, החל קישור על הכותרת

en: No, display no banner
he: לא, אל תציג כרזה

en: No, do not display any control buttons
he: לא, אל תציג לחצני בקרה

en: No, do not display sort options
he: לא, אל תציג אפשרויות מיון

en: No, do not force the same size
he: לא, אל תכפו את אותו גודל

en: No, don't add a link to the images at all
he: לא, אל תוסיף קישור לתמונות בכלל

en: No, dont stretch the image. If the browser window is bigger than the image simply align it centered
he: לא, אל תמתח את התמונה. אם חלון הדפדפן גדול יותר מהתמונה פשוט ישר אותו ממורכז

en: No, never display title
he: לא, לעולם אל תציג כותרת

en: No, open the images in a new browser window/tab
he: לא, פתח את התמונות בחלון/כרטיסיה חדשים של הדפדפן

en: No, open the images in the browser window
he: לא, פתח את התמונות בחלון הדפדפן

en: No-repeat
he: ללא חזרה

en: Non-standard
he: לא סטנדרטי

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: Normal Saturation
he: רוויה רגילה

en: Not Activated
he: לא הופעלו

en: Not Installed
he: לא הותקן

en: Not activated
he: לא מופעל

en: Not all features provided are supported here and this might break layout. Please edit your elements using the &quot;Edit Element&quot; button from an advanced layout builder page.
he: לא כל התכונות המסופקות נתמכות כאן והדבר עלול לשבור את הפריסה. נא ערוך את הרכיבים שלך באמצעות לחצן &quot;ערוך רכיב&quot; מדף בונה פריסה מתקדם.

en: Not draggable
he: לא ניתן לגר גרירה

en: Not enough information provided.
he: לא סופק די מידע.

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not set
he: לא נקבע

en: Not suitable for WP sites. Used for the jQuery version of LayerSlider.
he: לא מתאים לאתרי WP. משמש עבור גירסת jQuery של 'סלידר שכבות'.

en: Note
he: הערה

en: Note:
he: הערה:

en: Note: If you want to use a comma in the option text you have to write 2 comma.
he: הערה: אם ברצונך להשתמש בפסיק בטקסט האפשרות, עליך לכתוב 2 פסיקים.

en: Nothing Found
he: לא נמצא כלום

en: Nothing to see here. <br> We popped out. ;)
he: אין מה לראות כאן. <br> קפצנו החוצה. ;)

en: Notice: If you want to completely remove a demo installation after importing it, you can use a plugin like
he: שים לב: אם ברצונך להסיר לחלוטין התקנת הדגמה לאחר ייבואה, באפשרותך להשתמש בתוסף כגון

en: Notice: In order to import from outdated versions (pre-v3.0.0), you need to create a new file and paste the export code into it. The file needs to have a .json extension, then you will be able to upload it.
he: שים לב: כדי לייבא מגירסאות מיושנות (לפני v3.0.0), עליך ליצור קובץ חדש ולהדביק בו את קוד הייצוא. הקובץ צריך להיות בעל סיומת .json, ואז תוכל להעלות אותו.

en: Notice: Your blog is currently disabled. You can enable it
he: שים לב: הבלוג שלך אינו זמין כעת. באפשרותך להפוך אותו לזמין

en: Notification
he: התראה

en: Notification (Blue)
he: הודעה (כחול)

en: Notification Box Border
he: גבול תיבת הודעה

en: Now
he: עכשיו

en: Number
he: מספר

en: Number Font Size
he: גודל גופן מספר

en: Number Font Sizes
he: גדלי גופנים של מספרים

en: Number of Comments
he: מספר הערות

en: Number of Milestones per Slide
he: מספר אבני דרך לכל שקופית

en: Number of characters
he: מספר תווים מינימלי

en: Number of columns
he: מספר העמודות

en: Number of columns in your feed
he: מספר העמודות בהזנה שלך

en: Number of columns in your feed:
he: מספר העמודות בהזנה שלך:

en: Number of columns on mobile
he: מספר העמודות בנייד

en: Number of columns on mobile:
he: מספר העמודות בנייד:

en: Number of comments to show
he: מספר הערות לתצוגה

en: Number of comments to show:
he: מספר הערות לתצוגה:

en: Number of cycles if slideshow is enabled.
he: מספר המחזורים אם הצגת שקופיות זמינה.

en: Number of entries
he: מספר ערכים

en: Number of entries per page
he: מספר ערכים בעמוד

en: Number of items
he: מספר של פריטים

en: Number of newest comments
he: מספר ההערות החדשות ביותר

en: Number of photos
he: מספר תמונות

en: Number of popular posts
he: מספר הפוסטים הפופולריים

en: Number of recent posts
he: מספר הפוסטים האחרונים

en: Number of results
he: מספר תוצאות

en: Number of rows in the carousel
he: מספר השורות בקרוסלה

en: Number of rows of posts in the carousel:
he: מספר שורות הפוסטים בקרוסלה:

en: Number of tags for tag cloud
he: מספר התגים עבור ענן תגים

en: Numbered Hotspot
he: נקודה חמה ממוספרת

en: OK
he: אישור

en: OK, I understand
he: בסדר, אני מבין.

en: OSM - Leaflet Map
he: OSM - מפת עלונים

en: OSM Marker Item
he: פריט סמן OSM

en: Oblique (Forced slant)
he: אלכסוני (שן מאולץ)

en: Oblique is an auto-generated italic version of your chosen font and can force slating even if there is no italic font variant available. However, you should use the regular italic option whenever is possible. Please double check to load italic font variants when using Google Fonts.
he: אלכסוני הוא גירסה טואלית שנוצרה באופן אוטומטי של הגופן שבחרת והוא יכול לכפות slating גם אם אין משתנה גופן הטיה זמין. עם זאת, עליך להשתמש באפשרות ההטיה הרגילה בכל הזדמנות אפשרית. נא בדוק שוב כדי לטעון וריאנטים של גופנים נטענים בעת שימוש בגופנים של Google.

en: Offer to unmute
he: הצעה לבטל השתקה

en: Offset Number
he: מספר היסט

en: OffsetX
he: היסטX

en: OffsetY
he: היסט Y

en: Older Browsers on Windows dont render custom fonts as smooth as modern ones. If you want to force websafe fonts instead of custom fonts for those browsers activate the setting here (affects older versions of IE, Firefox and Opera)
he: דפדפנים ישנים יותר ב- Windows אינם מעבדים גופנים מותאמים אישית חלקים כמו גופנים מודרניים. אם ברצונך לכפות גופני websafe במקום גופנים מותאמים אישית עבור דפדפנים אלה להפעיל את ההגדרה כאן (משפיע על גירסאות ישנות יותר של IE, Firefox ואופרה)

en: On Mouse Hover
he: בעת ריחוף עכבר

en: On Screen Notifications
he: הודעות על המסך

en: On layer
he: בשכבה

en: On mobile devices (at a screen width of 767px or lower)
he: במכשירים ניידים (ברוחב מסך של 767px ומטה)

en: On parent
he: על אב

en: On some server configurations you might be receiving error messages like &quot;Remove query strings from static resources&quot;.
he: בתצורות שרת מסוימות ייתכן שאתה מקבל הודעות שגיאה כגון &quot;הסר מחרוזות שאילתה ממשאבים סטטיים&quot;.

en: On tablets (at a screen width of 989px or lower)
he: בטאבלטים (ברוחב מסך של 989px ומטה)

en: On this slide
he: בשקופית זו

en: On top of layers
he: מעל שכבות

en: Once you have entered and verified your Envato Personal Token Key WordPress will check for updates every 12 Hours and notify you here, if one is available <br/><br/> Your current %s Version Number is <strong>%s</strong>
he: לאחר שתזינו ותאשרו את וורדפרס המפתח האישי של Envato, בדקו אם קיימים עדכונים כל 12 שעות ויודיעו לכם כאן, אם אחד מהם זמין <br/><br/> מספר הגירסה הנוכחי שלך %s הוא <strong>%s</strong>

en: Once you have selected a list above the available form fields will be displayed here
he: לאחר שתבחר רשימה מעל שדות הטופס הזמינים תוצג כאן

en: One or more space-separated class names to be added to the slider container element.
he: שם מחלקה אחד או יותר המופרדים ברווחים שיש להוסיף לרכיב הגורם המכיל של המחוון.

en: Online Demo
he: הדגמה מקוונת

en: Online Documentation
he: תיעוד מקוון

en: Only Title
he: רק הכותרת

en: Only Title + Read More Link
he: כותרת בלבד + קריאת קישור נוסף

en: Only available if the logo is not
he: זמין רק אם הסמל אינו זמין

en: Only display content that match one of the post ids in this "whitelist". Separate multiple entries by commas (e.g. 2,125)
he: הצג רק תוכן התואם לאחד ממזהי הפוסט ב"רשימה לבנה" זו. הפרד ערכים מרובים באמצעות פסיקים (למשל 2,125)

en: Only display content which contain certain words or hashtags in the caption. Separate multiple entries by commas (e.g. #awesome,#mytag)
he: הצג רק תוכן המכיל מילים או האשטאגים מסוימים בכיתוב. הפרד ערכים מרובים באמצעות פסיקים (למשל #awesome,#mytag)

en: Only display on hover
he: הצג רק בעת ריחוף

en: Only excerpt
he: תקציר

en: Only excerpt + Read More Link
he: רק קטע + קריאת קישור נוסף

en: Only one toggle open at a time (Accordion Mode)
he: רק דו-מצבי אחד פתוח בכל פעם (מצב אקורדיון)

en: Only open Google Maps in new window
he: פתח את מפות Google רק בחלון חדש

en: Only open the facebook page - no data are sent
he: פתח רק את דף הפייסבוק - לא נשלחים נתונים

en: Only requests to the OpenStreetMaps databases are passed to external servers.
he: רק בקשות למסדי הנתונים OpenStreetMaps מועברות לשרתים חיצוניים.

en: Only the classic WP editor will be used for the selected post types. The links to WP block editor (Gutenberg) will not be available.  You can change this behaviour for certain pages/posts with Enfold&rsquo;s filter &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot;
he: רק עורך WP הקלאסי ישמש עבור סוגי הפוסטים שנבחרו. הקישורים לעורך בלוק WP (גוטנברג) לא יהיו זמינים.  באפשרותך לשנות התנהגות זו עבור דפים/פוסטים מסוימים באמצעות המסנן &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot; של Enfold

en: Only the classic WP editor will be used for the selected post types. The links to WP block editor (Gutenberg) will not be available. You can change this behaviour for certain pages/posts with Enfold&rsquo;s filter &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot;
he: רק עורך WP הקלאסי ישמש עבור סוגי הפוסטים שנבחרו. הקישורים לעורך בלוק WP (גוטנברג) לא יהיו זמינים. באפשרותך לשנות התנהגות זו עבור דפים/פוסטים מסוימים באמצעות המסנן &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot; של Enfold

en: Only visible for admins:
he: גלוי רק למנהלי מערכת:

en: Only you and other administrators can see this to take appropriate actions if necessary.
he: רק אתה ומנהלים אחרים יכולים לראות זאת כדי לבצע פעולות מתאימות במידת הצורך.

en: Opacity
he: שקיפות (Opacity)

en: Opacity in percentage of inactive slide thumbnails.
he: אטימות באחוז התמונות הממוזערות של שקופיות לא פעילות.

en: Opacity in percentage of the active slide's thumbnail.
he: אטימות באחוזים מהתמונה הממוזערת של השקופית הפעילה.

en: Opacity in percentage of the active slide’s thumbnail.
he: אטימות באחוזים מהתמונה הממוזערת של השקופית הפעילה.

en: Open Google Maps in a new window
he: פתיחת מפות Google בחלון חדש

en: Open Image in Lightbox
he: פתח תמונה בתיבת אור

en: Open Instagram in new window
he: פתח את אינסטגרם בחלון חדש

en: Open Link in new Window?
he: לפתוח קישור בעמוד חדש?

en: Open Message Bar
he: פתיחת סרגל ההודעות

en: Open Slider Builder
he: פתח את בונה המחוונים

en: Open Slider Library
he: פתיחת ספריית מחוונים

en: Open a preview of the entry (known as AJAX Portfolio)
he: פתיחת תצוגה מקדימה של הערך (המכונה AJAX Portfolio)

en: Open at scroll position
he: פתח במיקום גלילה

en: Open automatically after
he: פתח אוטומטית לאחר

en: Open bigger version of Thumbnail Image in lightbox (image needs to be set)
he: פתח גירסה גדולה יותר של תמונת תמונה ממוזערת בתיבת אור (יש להגדיר תמונה)

en: Open by click
he: פתח בלחיצה

en: Open facebook page now
he: פתח דף פייסבוק עכשיו

en: Open immediately on pageload
he: פתח מיד בעומס העמודים

en: Open in Lightbox
he: פתח בתיבת אור

en: Open in a new window
he: בחלון חדש

en: Open in main frame
he: פתח במסגרת ראשית

en: Open in new window
he: לפתוח בחלון חדש

en: Open in new window and use rel=nofollow
he: פתח בחלון חדש והשתמש ב- rel = nofollow

en: Open in parent frame
he: פתח במסגרת אב

en: Open in same window
he: פתח באותו חלון

en: Open in same window and use rel=nofollow
he: פתח באותו חלון והשתמש ב- rel = nofollow

en: Open info modal on privacy and cookies
he: מידע פתוח מודאלי על פרטיות ועוגיות

en: Open links in
he: לפתוח קישורים בתוך

en: Open new tab/window
he: פתח כרטיסיה/חלון חדשים

en: Open on new page
he: פתח בעמוד חדש

en: Open on the same page
he: פתיחה באותו עמוד

en: Open the Slider Library with the button below and select the slider you want to insert.
he: פתח את ספריית המחוונים עם הלחצן שלהלן ובחר את המחוון שברצונך להוסיף.

en: Open the entry on a new page
he: פתיחת הערך בדף חדש

en: Open the images in a new browser window/tab
he: פתיחת התמונות בחלון/כרטיסיה חדשים של הדפדפן

en: Open the images in the browser window
he: פתיחת התמונות בחלון הדפדפן

en: Open this help menu to quickly access to our online documentation.
he: פתח תפריט עזרה זה כדי לגשת במהירות לתיעוד המקוון שלנו.

en: Open when idle for
he: פתח כאשר לא פעיל עבור

en: Open with a button only
he: פתיחה באמצעות לחצן בלבד

en: OpenStreetMaps
he: מפות רחוב פתוחות

en: OpenStreetMaps (OSM) And Leaflet
he: Openסטריטמפות (OSM) ועלון

en: OpenStreetMaps and Leaflet
he: מפות ועלונים של OpenStreet

en: OpenStreetMaps and Leaflet are open source projects that allow to display mobile friendly maps without using a key or account.
he: OpenStreetMaps ועלון הם פרוייקטים בקוד פתוח המאפשרים להציג מפות ידידותיות למכשירים ניידים מבלי להשתמש במפתח או בחשבון.

en: Opening Text Transition completes
he: פתיחת מעבר טקסט הושלמה

en: Opening Text Transition properties
he: מאפייני מעבר טקסט פותחים

en: Opening Text Transition starts
he: פתיחת מעבר טקסט מתחילה

en: Opening Text and Loop Transitions complete
he: פתיחת מעברי טקסט ולולאה הושלמה

en: Opening Text<br>Transition
he: טקסט פותח<br>מעבר

en: Opening Transition completes
he: פתיחת מעבר הושלמה

en: Opening Transition properties
he: פתיחת מאפייני מעבר

en: Opening Transition starts
he: מעבר פתיחה מתחיל

en: Opening and Loop Transitions complete
he: מעברי פתיחה ולולאה הושלמו

en: Opening and Opening Text Transition complete
he: מעבר טקסט פתיחה ופתיחה הושלם

en: Opening delay
he: השהיית פתיחה

en: Opening duration
he: משך פתיחה

en: Opening transition
he: פתיחת מעבר

en: Opening, Opening Text and Loop Transitions complete
he: פתיחה, פתיחת מעברי טקסט ולולאה הושלמה

en: Opening<br>Transition
he: פתיחת<br>מעבר

en: Opens the Popup after the specified number of seconds when the user is inactive without moving the mouse cursor or pressing any button. Leave this field empty if you don’t want to use this trigger.
he: פתיחת המוקפץ לאחר מספר השניות שצוין כאשר המשתמש אינו פעיל מבלי להזיז את סמן העכבר או ללחוץ על לחצן כלשהו. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך להשתמש בגורם מפעיל זה.

en: Opens the Popup before leaving the page. A leave intent is considered when visitors leave the browser window with their mouse cursor in the direction where the window controls and the tab bar is located.
he: פתיחת המוקפץ לפני היציאה מהעמוד. כוונת חופשה נחשבת כאשר מבקרים עוזבים את חלון הדפדפן עם סמן העכבר שלהם בכיוון שבו פקדי החלון וסרגל הכרטיסיות ממוקמים.

en: Operating site internal cookie
he: קובץ Cookie פנימי של אתר הפעלה

en: Operating site internal cookie - Keeps track of your session
he: קובץ Cookie פנימי של אתר ההפעלה - עוקב אחר ההפעלה שלך

en: Operating site internal cookie - PHP Debugger session cookie
he: קובץ Cookie פנימי של אתר הפעלה - קובץ Cookie להפעלת מאתר באגים PHP

en: Optimize for mobile
he: מטב לנייד

en: Option to only load the preview image of a video slide. The actual videos will only be fetched once the user clicks on the image (Waiting for user interaction speeds up the inital pageload)
he: אפשרות לטעון רק את תמונת התצוגה המקדימה של שקופית וידאו. הסרטונים עצמם יובאו רק לאחר שהמשתמש לוחץ על התמונה (המתנה לאינטראקציה עם המשתמש מאיצה את עומס הדף הראשוני)

en: Option to only load the preview image. The actual video will only be fetched once the user clicks on the image (Waiting for user interaction speeds up the inital pageload).
he: אפשרות לטעון רק את תמונת התצוגה המקדימה. הווידאו בפועל יובא רק לאחר שהמשתמש לוחץ על התמונה (המתנה לאינטראקציה עם המשתמש מאיצה את עומס הדף הראשוני).

en: Optional County
he: מחוז אופציונלי

en: Optional State
he: מצב אופציונלי

en: Optional Tooltip
he: תיאור כלי אופציונלי

en: Optional filters:
he: מסננים אופציונליים:

en: Optionally enter County to identify the location
he: באופן אופציונלי, הזן מחוז כדי לזהות את המיקום

en: Optionally enter State to identify the location
he: לחלופין, הזן מצב כדי לזהות את המיקום

en: Options
he: אפשרויות

en: Options Toggles In Modal Popup
he: אפשרויות החלף מצב בחלון מוקפץ מודאלי

en: Orange
he: כתום

en: Order
he: הזמנה

en: Order by
he: לסדר לפי

en: Order results by
he: תוצאות הזמנה לפי

en: Order status
he: סטטוס ההזמנה

en: Order statuses
he: מצבי הזמנות

en: Orders
he: הזמנות

en: Orientation
he: אוריינטציה

en: Origami
he: אוריגמי

en: Origami Slide Transition
he: מעבר שקופית אוריגמי

en: Origami is a form of 3D transition and it works in the same way as regular slide transitions do. Besides Internet Explorer, Origami works in all the modern browsers (including Edge).
he: אוריגמי הוא סוג של מעבר 3D וזה עובד באותו אופן כמו מעברי שקופיות רגילים לעשות. מלבד אינטרנט אקספלורר, Origami עובד בכל הדפדפנים המודרניים (כולל Edge).

en: Origami is the perfect solution to share your gorgeous photos with the world or your loved ones in a truly inspirational way and create sliders with stunning effects.
he: Origami הוא הפתרון המושלם לשתף תמונות מדהימות שלך עם העולם או יקיריכם בצורה מעוררת השראה באמת וליצור מחוונים עם אפקטים מדהימים.

en: Origami transition
he: מעבר אוריגמי

en: Original
he: מקורי

en: Original Height
he: גובה מקורי

en: Original LayerSlider Plugin is used
he: נעשה שימוש בתוסף השכבות המקורי

en: Original Width
he: רוחב מקורי

en: Original content had been kept - necessary changes were not applied.
he: התוכן המקורי נשמר - שינויים נחוצים לא הוחלו.

en: Original: %s
he: מקורי %s

en: Other cookies
he: עוגיות אחרות

en: Other external services
he: שירותים חיצוניים אחרים

en: Other options
he: אפשרויות נוספות

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Output the code without any additional wrapper elements. (not recommended)
he: פלט את הקוד ללא רכיבי מעטפת נוספים. (לא מומלץ)

en: Overflow layers
he: שכבות גלישה

en: Overlapping Layers
he: שכבות חופפות

en: Overlay
he: שכבה

en: Overlay Color
he: צבע כיסוי

en: Overlay Opacity
he: אטימות כיסוי

en: Overlay Options
he: אפשרויות שכבת-על

en: Overlay Style
he: סגנון שכבת-על

en: Overlay activated
he: שכבת-על הופעלה

en: Overlay closing duration
he: משך סגירה של שכבת-על

en: Overlay color
he: צבע כיסוי

en: Overlay deactivated
he: שכבת-על בוטלה

en: Overlay image
he: תמונת שכבת-על

en: Overlay opening duration
he: משך פתיחה של שכבת-על

en: Overline
he: קו עליון

en: Override Slider Settings
he: עקוף הגדרות מחוון

en: Override starting slide:
he: עקוף שקופית פותחת:

en: Overriding slider settings is optional. It can be useful if you want to make small changes to the same slider in certain situations without having duplicates. For example, you might want to change the slider skin on some pages to fit better to a different page style.
he: עקיפת הגדרות המחוון היא אופציונלית. זה יכול להיות שימושי אם אתה רוצה לבצע שינויים קטנים באותו מחוון במצבים מסוימים ללא כפילויות. לדוגמה, ייתכן שתרצה לשנות את מעטפת המחוון בעמודים מסוימים כך שתתאים טוב יותר לסגנון עמוד אחר.

en: Oversaturated
he: רווי יתר על המידה

en: Overwrite Portfolio Link setting
he: החלף הגדרת קישור תיק

en: PHP DOMDocument Extension:
he: הרחבת DOMDocument PHP:

en: PHP Max Upload Size:
he: גודל העלאה מרבי של PHP:

en: PHP Memory Limit:
he: הגבלת זיכרון PHP:

en: PHP Multibyte Regex Functions:
he: PHP פונקציות ריבוי בתים של Regex:

en: PHP Multibyte String Extension:
he: הרחבת מחרוזת מרובת בתים של PHP:

en: PHP Post Max Size:
he: גודל מירבי של פוסט PHP:

en: PHP Time Limit:
he: הגבלת זמן PHP:

en: PHP Version:
he: גרסת PHP:

en: PHP ZipArchive Extension:
he: הרחבת ZIPArchive PHP:

en: PHP max. execution time should be set to at least 60 seconds or higher when importing large sliders. Please contact your host and ask them to change this PHP setting on your web server accordingly.
he: יש להגדיר את זמן הביצוע המרבי של PHP ל- 60 שניות ומעלה לפחות בעת ייבוא מחוונים גדולים. אנא צרו קשר עם המארח שלכם ובקשו ממנו לשנות הגדרת PHP זו בשרת האינטרנט שלכם בהתאם.

en: PHP memory limit should be set to at least 64MB or higher when dealing with large sliders. Please contact your host and ask them to change this PHP setting on your web server accordingly.
he: יש להגדיר את מגבלת הזיכרון PHP ל- 64 מגה-בתים ומעלה לפחות בעת התמודדות עם מחוונים גדולים. אנא צרו קשר עם המארח שלכם ובקשו ממנו לשנות הגדרת PHP זו בשרת האינטרנט שלכם בהתאם.

en: POPUPS
he: חלונות קופצים

en: Padding
he: ריפוד

en: Padding Bottom
he: ריפוד מטה

en: Padding on the bottom of the layer. Example: 10px
he: ריווח בתחתית השכבה. דוגמה: 10px

en: Padding on the left side of the layer. Example: 10px
he: ריווח בצד שמאל של השכבה. דוגמה: 10px

en: Padding on the right side of the layer. Example: 10px
he: ריווח בצד ימין של השכבה. דוגמה: 10px

en: Padding on the top of the layer. Example: 10px
he: ריווח בחלק העליון של השכבה. דוגמה: 10px

en: Padding-Bottom
he: מרווח תחתון

en: Padding-Left
he: מרווח-שמאל

en: Padding-Right
he: מרווח-ימין

en: Padding-Top
he: מרווח עליון

en: Padding: left and right
he: ריפוד: על ימין ועל שמאל

en: Padding: left/right
he: מרווח: שמאלה/ימינה

en: Padding: top and bottom
he: מרווח: עליון ותחתון

en: Padding: top/bottom
he: מרווח: עליון/תחתון

en: Page
he: עמוד

en: Page %d of %d
he: דף %d של %d

en: Page Content
he: תוכן העמוד

en: Page Layout
he: פריסת עמוד

en: Page Order
he: סדר עמודים

en: Page Preloading
he: טעינה מראש של עמוד

en: Page Sidebar navigation
he: ניווט בסרגל הצידי של העמוד

en: Page Split
he: פיצול עמודים

en: Page Transitions
he: מעברי עמוד

en: Page based Footer options
he: אפשרויות כותרת תחתונה מבוססת עמוד

en: Page based Footer options - set in
he: אפשרויות כותרת תחתונה מבוססת עמוד - הגדרה ב-

en: Page/Post ID
he: מזהה עמוד/פוסט

en: Pages
he: עמודים

en: Pages:
he: עמודים:

en: Pagination
he: עימוד

en: Paragraph
he: פסקה

en: Parallax
he: פראלקס

en: Parallax Defaults
he: ברירות מחדל של פאראלקס

en: Parallax Level
he: רמת פרלקסה

en: Parallax Transition properties
he: מאפייני מעבר פאראלקס

en: Parallax center degree
he: תואר מרכז פאראלקס

en: Parallax center layers
he: שכבות מרכז פאראלקס

en: Parallax defaults
he: ברירות מחדל של פאראלקס

en: Parallax sensitivity
he: רגישות לפראלקסה

en: Parallax<br>Transition
he: היסט<br>מעבר

en: Parent
he: הורה

en: Parent Coupon
he: קוד רישום מוקדם אב

en: Parent Order status
he: מצב סדר אב

en: Parent Order status:
he: מצב הזמנת אב:

en: Parent Orders
he: הזמנות אב

en: Parent Product
he: מוצר האב

en: Parent Product Category
he: קטגוריית מוצר אב

en: Parent Product Category:
he: קטגוריית מוצר אב:

en: Parent Product Tag
he: תג מוצר אב

en: Parent Product Tag:
he: תג מוצר אב:

en: Parent Variation
he: וריאציית אב

en: Participate in various programs and help us improving LayerSlider.
he: להשתתף בתוכניות שונות ולעזור לנו לשפר את LayerSlider.

en: Partner/Logo Element
he: רכיב שותף/לוגו

en: Partner/Logo Item
he: פריט שותף/סמל

en: Partner/Logo Link?
he: קישור שותף/לוגו?

en: Password protected - %s comment(s)
he: מוגן באמצעות סיסמה - %s הערות

en: Paste Layer
he: הדבק שכבה

en: Paste Layer Styles
he: הדבק סגנונות שכבה

en: Paste embed code here   or   add self-hosted media ...
he: הדבק קוד הטבעה כאן או הוסף מדיה המתארחת באופן עצמאי ...

en: Paste embed or HTML code
he: הדבק קוד הטבעה או קוד HTML

en: Paste layer settings
he: הדבק הגדרות שכבה

en: Paste layer styles
he: הדבקת סגנונות שכבה

en: Paste transition properties
he: הדבק מאפייני מעבר

en: Paste...
he: הדבק...

en: Pattern
he: תבנית

en: Pause layers
he: השהיית שכבות

en: Pause media playback on slide
he: השהיית הפעלת מדיה בשקופית

en: Pause on hover
he: השהה בעת ריחוף

en: Pause slideshow
he: השהה מצגת

en: Pause slideshow and layer transitions
he: השהיית מעברי מצגת ושכבה

en: Pause slideshow and layer transitions, including loops
he: השהיית מעברי מצגת ושכבה, כולל לולאות

en: Payment Icons
he: אייקוני תשלום

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most elements get the same  size, only elements with very wide images get twice the width and elements  with very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or  "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב האלמנטים מקבלים את אותו גודל, רק אלמנטים עם תמונות רחבות מאוד לקבל פעמיים את הרוחב ואלמנטים עם תמונות גבוהות מאוד לקבל פעמיים את הגובה. כדי להיות זכאי "רחב מאוד" או "גבוה מאוד" התמונה חייבת להיות בעלת יחס גובה-רוחב של 16:9 ומעלה

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most elements get the same size, only elements with very wide images get twice the width and elements with very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב האלמנטים מקבלים את אותו גודל, רק אלמנטים עם תמונות רחבות מאוד לקבל פעמיים את הרוחב ואלמנטים עם תמונות גבוהות מאוד לקבל פעמיים את הגובה. כדי להיות זכאי "רחב מאוד" או "גבוה מאוד" התמונה חייבת להיות בעלת יחס גובה-רוחב של 16:9 ומעלה

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most images get the same  size, only very wide images get twice the width and very high images get  twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image  must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב התמונות לקבל את אותו גודל, רק תמונות רחבות מאוד לקבל פעמיים את הרוחב ותמונות גבוהות מאוד לקבל פעמיים את הגובה. כדי להיות זכאי "רחב מאוד" או "גבוה מאוד" התמונה חייבת להיות בעלת יחס גובה-רוחב של 16:9 ומעלה

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most images get the same size, only very wide images get twice the width and very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב התמונות לקבל את אותו גודל, רק תמונות רחבות מאוד לקבל פעמיים את הרוחב ותמונות גבוהות מאוד לקבל פעמיים את הגובה. כדי להיות זכאי "רחב מאוד" או "גבוה מאוד" התמונה חייבת להיות בעלת יחס גובה-רוחב של 16:9 ומעלה

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most images get the same size, only very wide images get twice the width and very high images get twice the height. To qualify for &quot;very wide&quot; or &quot;very high&quot; the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב התמונות לקבל את אותו גודל, רק תמונות רחבות מאוד לקבל פעמיים את הרוחב ותמונות גבוהות מאוד לקבל פעמיים את הגובה. כדי להיות זכאי &quot;רחב מאוד&quot; או &quot;גבוה מאוד&quot; התמונה חייבת להיות בעלת יחס גובה-רוחב של 16:9 ומעלה

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each element has exactly the same  size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he: רשת מושלמת: הצג רשת מושלמת שבה לכל רכיב יש בדיוק את אותו גודל. תמונות נחתכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each element has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he: רשת מושלמת: הצג רשת מושלמת שבה לכל רכיב יש בדיוק את אותו גודל. תמונות נחתכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each image has exactly the same  size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he: רשת מושלמת: הצג רשת מושלמת שבה לכל תמונה יש בדיוק את אותו גודל. תמונות נחתכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each image has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he: רשת מושלמת: הצג רשת מושלמת שבה לכל תמונה יש בדיוק את אותו גודל. תמונות נחתכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Manual Masonry: Manually control the height and width of entries by adding either a "landscape" or "portrait" tag when creating the entry. Elements with no such tag use a fixed default size, elements with both tags will display extra large
he: בנייה ידנית מושלמת: באופן ידני לשלוט על הגובה והרוחב של ערכים על ידי הוספת תג "לרוחב" או "לאורך" בעת יצירת הערך. רכיבים ללא תג כזה משתמשים בגודל ברירת מחדל קבוע, רכיבים עם שני התגים יוצגו בגודל גדול במיוחד

en: Perform license activation, so we can provide you hands on support, automatic updates, premium features, slider templates and other exclusive content & services.
he: בצע הפעלת רשיון, כדי שנוכל לספק לך תמיכה, עדכונים אוטומטיים, תכונות פרימיום, תבניות מחוונים ושירותים בלעדיים אחרים.

en: Performance
he: ביצועים

en: Performance Related Options
he: אפשרויות הקשורות לביצועים

en: Performance Settings
he: הגדרות ביצועים

en: Permanent Line Break
he: מעבר שורה קבוע

en: Permanent Link:
he: קישור קבוע:

en: Permanently
he: פעם אחת ולתמיד

en: Permission settings has been updated.
he: הגדרות ההרשאה עודכנו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Perspective
he: פרספקטיבה

en: Phone
he: טלפון

en: Phone Number or small info text
he: מספר טלפון או טקסט מידע קטן

en: Photos Hover Style
he: סגנון ריחוף תמונות

en: Photos only
he: תמונות בלבד

en: Pick a date in the future.
he: בחר תאריך בעתיד.

en: Pick a start date.
he: בחר תאריך התחלה.

en: Pick an image to use it in LayerSlider WP
he: בחר תמונה שתשתמש בה ב- LayerSlider WP

en: Pick the end date. Leave empty to display all entries after the start date.
he: בחר את תאריך הסיום. השאר ריק כדי להציג את כל הערכים לאחר תאריך ההתחלה.

en: Pick the hour of the day
he: בחר את השעה ביום

en: Pick the minute of the hour
he: בחר את הדקה של השעה

en: Pink
he: ורוד

en: Pinterest link
he: קישור לפינטרסט

en: Placeholder
he: ממלא מקום

en: Placeholder image
he: תמונת מחזיק מקום

en: Plain (default)
he: רגיל (ברירת מחדל)

en: Play By Scroll
he: הפעל לפי גלילה

en: Play By Scroll Keyframe
he: הפעל לפי מסגרת ראשית של גלילה

en: Play By Scroll Speed
he: הפעל לפי מהירות גלילה

en: Play By Scroll speed multiplier.
he: הפעל לפי מכפיל מהירות גלילה.

en: Play muted
he: הפעל מושתק

en: Play the slider by scrolling the web page. %sClick here%s to see a live example.
he: הפעל את המחוון על-ידי גלילת דף האינטרנט. %s לחץ כאן%s כדי לראות דוגמה חיה.

en: Player
he: נגן

en: Player Settings
he: הגדרות הנגן

en: Player styling
he: סגנון שחקן

en: Playlist
he: רשימת ניגון

en: Playlist Order
he: סדר רשימות השמעה

en: Plays a transition based on the options below when the user moves the mouse cursor over this layer.
he: הפעלת מעבר בהתבסס על האפשרויות שלהלן כאשר המשתמש מזיז את סמן העכבר מעל שכבה זו.

en: Please check the changelog to see which ALB elements are supporting this feature.
he: נא בדוק את יומן השינויים כדי לראות אילו רכיבי ALB תומכים בתכונה זו.

en: Please check your API key
he: נא בדוק את מפתח ה- API שלך

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as deleting the downloaded file has finished! (Usually within a few minutes) :)
he: נא לא לטעון מחדש את הדף. תקבל הודעה ברגע שמחיקת הקובץ שהורד תסתיים! (בדרך כלל תוך מספר דקות) :)

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as the download has finished! (Usually within a few minutes) :)
he: נא לא לטעון מחדש את הדף. תקבל הודעה ברגע שההורדה תסתיים! (בדרך כלל תוך מספר דקות) :)

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as the import has finished! (Usually within a few minutes) :)
he: נא לא לטעון מחדש את הדף. תקבל הודעה ברגע שהייבוא יסתיים! (בדרך כלל תוך מספר דקות) :)

en: Please edit your elements using the &quot;Edit Element&quot; button from an advanced layout builder page.
he: נא ערוך את הרכיבים שלך באמצעות לחצן &quot;ערוך רכיב&quot; מדף בונה פריסה מתקדם.

en: Please enable cookie consent messages in backend to use this feature.
he: נא הפוך הודעות הסכמה של קבצי Cookie לזמינות ב- backend כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Please enable this feature in your browser settings and reload the page.
he: נא הפוך תכונה זו לזמינה בהגדרות הדפדפן שלך וטען מחדש את הדף.

en: Please enter a valid Mailchimp API key, otherwise we will not be able to retrieve the lists that your visitors may subscribe to.
he: נא הזן מפתח API חוקי של Mailchimp, אחרת לא נוכל לאחזר את הרשימות שהמבקרים שלך עשויים להירשם אליהן כמנויים.

en: Please enter a valid license key. For more information, please click on the “Where’s my license key?” button.
he: נא הזן מפתח רשיון חוקי. לקבלת מידע נוסף, לחץ על כפתור "איפה מפתח הרישיון שלי?".

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
he: אנא הזן את מפתח API Envato Marketplace שלך.

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
he: נא להזין את שם המשתמש שלך ב-Envato Marketplace.

en: Please fill in all required fields.
he: נא מלא את כל השדות הדרושים.

en: Please insert a valid address in the fields above
he: נא הוסף כתובת חוקית בשדות לעיל

en: Please install and activate the plugin %1$sLeaflet Map%2$s to display your maps.
he: נא התקן והפעל את התוסף %1$sמפת הפלט%2$s כדי להציג את המפות שלך.

en: Please install the plugin %1$sInstagram Feed%3$s or %2$sInstagram Feed Pro%3$s to display your Instagram feed.
he: נא התקן את התוסף %1$sפיד אינטגרם%3$s או %2$sהזנה מאינסטגרם Pro%3$s כדי להציג את הפיד שלך באינסטגרם.

en: Please keep in mind that Version 3 needs to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">monitor user behaviour and collects user data</a>. In case the score does not recognize a human Version 2 checkbox will be used additionally for verification. Therefore you must also register V2 keys.
he: זכור שגירסה 3 צריכה <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">לפקח על התנהגות המשתמש ולאסוף נתוני משתמש</a>. במקרה שהציון אינו מזהה תיבת סימון אנושית מגירסה 2, ייעשה שימוש נוסף לצורך אימות. לכן עליך גם לרשום מפתחות V2.

en: Please keep in mind that in most cases only your web hosting company can change server settings, thus you should contact them with the messages provided (if any).
he: זכור כי ברוב המקרים רק חברת אירוח האתרים שלך יכולה לשנות את הגדרות השרת, ולכן עליך ליצור איתם קשר עם ההודעות שסופקו (אם בכלל).

en: Please link to an external video by URL
he: נא קשר לסרטון חיצוני לפי כתובת URL

en: Please make sure that your fields are filled in correctly
he: נא ודא שהשדות שלך מולאו כראוי

en: Please make sure that you’ve used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn’t deleted previously.
he: נא ודא שהשתמשת בקוד הקצר או בשיטה הנכונים כדי להוסיף את המחוון, ובדוק אם המחוון המתאים קיים ושהוא לא נמחק קודם לכן.

en: Please note that Mega Menus are not supported for this element
he: שים לב כי מגה תפריטים אינם נתמכים עבור רכיב זה

en: Please note that changing the default will overwrite any individual &quot;landscape&quot; width settings. Each item will have the same width
he: שים לב ששינוי ברירת המחדל יחליף את כל הגדרות הרוחב ה&quot;לרוחב&quot; הבודדות. לכל פריט יהיה רוחב זהה

en: Please note that logged in Administrators, Editors and Authors will still be able to access the site
he: שים לב שמנהלים, עורכים ומחברים מחוברים עדיין יוכלו לגשת לאתר

en: Please note that the Advanced Layout Builder for products will not work with all WooCommerce Extensions
he: שים לב שבונה הפריסה המתקדם למוצרים לא יפעל עם כל הרחבות WooCommerce

en: Please note, the slide background image (if any) will cover the video.
he: שים לב, תמונת הרקע של השקופית (אם בכלל) תכסה את הסרטון.

en: Please note:
he: יש לשים לב:

en: Please note: Images within the tooltip are currently not supported
he: שים לב: תמונות בתיאור הכלי אינן נתמכות כעת

en: Please note: You CANNOT UNDO this action. Please CONSIDER EVERY POSSIBILITY before choosing to erase all plugin data, as you will not be able to restore data afterwards.
he: שים לב: אין באפשרותך לבטל פעולה זו. אנא שקול כל אפשרות לפני שתבחר למחוק את כל נתוני התוסף, מכיוון שלא תוכל לשחזר נתונים לאחר מכן.

en: Please note: if you do not like the default text that is displayed by those shortcodes you can change it by using [shortcode]Your text here[/shortcode]
he: שים לב: אם טקסט ברירת המחדל המוצג על-ידי אותם קודים קצרים אינו מתאים לך לשנות אותו באמצעות [קוד קצר]הטקסט שלך כאן[/shortcode]

en: Please prove that you are human by solving the equation
he: אנא הוכיחו שאתם אנושיים על ידי פתרון המשוואה

en: Please provide a valid email address.
he: יש להזין כתובת מייל תקנית.

en: Please read our  %sOnline Documentation%s carefully, it will likely answer all of your questions.<br><br>You can also check the %sFAQs%s for additional information, including our support policies and licensing rules.
he: אנא קרא בעיון את  %s התיעוד המקוון %s שלנו, סביר להניח שהוא יענה על כל השאלות שלך.<br><br>באפשרותך גם %s לבדוק את השאלות הנפוצות %s לקבלת מידע נוסף, כולל מדיניות התמיכה וכללי הרישוי שלנו.

en: Please read our %sonline documentation%s for more information about the API.
he: אנא קרא את התיעוד %sonline שלנו%s לקבלת מידע נוסף על ה- API.

en: Please select Version 2 or 3 for reCAPTCHA
he: נא בחר גירסה 2 או 3 עבור reCAPTCHA

en: Please try another search term
he: נא נסה מונח חיפוש אחר

en: Please validate that you are a human first
he: נא אמת תחילה שאתה בן אדם

en: Please verify the key - the last verified key is different.
he: נא אמת את המפתח - המפתח המאומת האחרון שונה.

en: Please verify the key.
he: נא אמת את המפתח.

en: Please verify the keys
he: נא אמת את המפתחות

en: Please verify the keys - the last verified keys are different.
he: נא אמת את המפתחות - המפתחות המאומתים האחרונים שונים.

en: Plugin
he: תוסף

en: Plugin Additions
he: תוספות תוסף

en: Plugin Details
he: פרטי תוסף

en: Plugin activated successfully.
he: התוסף הופעל בהצלחה.

en: Plugin activation failed.
he: הפעלת התוסף נכשלה.

en: Plugin install failed.
he: התקנת התוסף נכשלה.

en: Plugin installed successfully.
he: התוסף הותקן בהצלחה.

en: Plugin update required
he: דרוש עדכון תוסף

en: Plugin updates
he: עדכוני תוסף

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugins and search engines may use this attribute to get more information about the role and behavior of a link.
he: תוספים ומנועי חיפוש עשויים להשתמש בתכונה זו כדי לקבל מידע נוסף אודות התפקיד ואופן הפעולה של קישור.

en: Pop up
he: חלון קופץ

en: Popout editor
he: עורך חלונות קופצים

en: Popular
he: פופולרי

en: Popular posts
he: פוסטים פופולריים

en: Popularity
he: פופולריות

en: Popularity (sales)
he: פופולריות (מכירות)

en: Popup
he: פופאפ

en: Popup Events
he: אירועים מוקפצים

en: Popup Height
he: גובה מוקפץ

en: Popup Width
he: רוחב מוקפץ

en: Popup is a premium feature. You can preview all the options here with the Live Preview button, but you need to activate your copy of LayerSlider in order to use it on your front end pages. %sPurchase a license%s or %sread the documentation%s to learn more. %sGot LayerSlider in a theme?%s
he: רכיב מוקפץ הוא תכונה מובחרת. ניתן להציג בתצוגה מקדימה את כל האפשרויות כאן באמצעות לחצן Live Preview, אך עליך להפעיל את העותק של LayerSlider כדי להשתמש בו בעמודים הקדמיים. %s רכוש רשיון%s או קרא %s את התיעוד%s לקבלת מידע נוסף. %s יש לך שכבהסלידר בערכת נושא? %s

en: Popup requires product activation. Click on the padlock icon to learn more.
he: פריט מוקפץ דורש הפעלת מוצר. לחץ על סמל המנעול כדי ללמוד עוד.

en: Popup uses different kinds of layout settings than normal sliders. Press the button below to configure your Popup.
he: מוקפץ משתמש בסוגים שונים של הגדרות פריסה מאשר מחוונים רגילים. לחץ על הלחצן שלהלן כדי לקבוע את תצורת המוקפץ.

en: Popups
he: פופ-אפים

en: Portfolio
he: תיק עבודות

en: Portfolio Categories
he: קטגוריות פורטפוליו

en: Portfolio Category
he: קטגוריה פורטפוליו

en: Portfolio Grid
he: תיק עבודות בתצוגת רשת

en: Portfolio Grid Image Size
he: גודל תמונת רשת תיק

en: Portfolio small
he: תיק קטן

en: Portrait
he: אופקי

en: Position
he: מיקום

en: Position &amp; Dimensions
he: מיקום ומידות

en: Position at the Left
he: מיקום משמאל

en: Position at the Right
he: מיקום מימין

en: Position of the image
he: מיקום התמונה

en: Possible cause: your download limit might be exceeded - please try again later.
he: סיבה אפשרית: ייתכן שתתגריג ממגבלת ההורדה שלך - נא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Post ID
he: מזהה פוסט

en: Post Metadata
he: רשום מטה-נתונים

en: Post Number
he: רשום מספר

en: Post Slider
he: מחוון פרסום

en: Post Title
he: כותרת פוסט

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Post Usage - which elements are used in this post
he: שימוש בפוסט - באיתו רכיבים נעשה שימוש בפוסט הזה

en: Post status of elements is currently not available
he: מצב הצבה של רכיבים אינו זמין כעת

en: Postalcode (Zip Code)
he: מיקוד (מיקוד)

en: Postcode
he: מיקוד

en: Postcode:
he: מיקוד:

en: Posts
he: פוסטים

en: Pre-Packaged
he: ארוז מראש

en: Preface
he: הקדמה

en: Prefer Blend Mode
he: העדף מצב מיזוג

en: Premium
he: פרמיום

en: Premium Slider Templates
he: תבניות מחוון פרימיום

en: Premium features is available for preview purposes only.
he: תכונות פרימיום זמינות למטרות תצוגה מקדימה בלבד.

en: Prepend a text
he: הכנת טקסט מראש

en: Prepended static text
he: טקסט סטטי מראש

en: Preprocessing Shortcodes In Header
he: עיבוד מקדים של קודים קצרים בכותרת עליונה

en: Preselect checkbox
he: תיבת סימון של בחירה מראש

en: Press ENTER on your keyboard or the Save Button to save current state of a popup window
he: הקש ENTER בלוח המקשים או על לחצן שמור כדי לשמור את המצב הנוכחי של חלון מוקפץ

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
he: הקש ESC בלוח המקשים או על לחצן סגור כדי לסגור חלון מוקפץ.

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
he: הקש TAB כדי לנווט לאורך שדות הטופס השונים של חלון מוקפץ.

en: Press the Add Icon button to insert an icon
he: לחיצה על לחצן 'הוסף סמל' כדי להוסיף סמל

en: Prev
he: הקודם

en: Prevent layer dragging in the editor.
he: מנע גרירת שכבה בעורך.

en: Prevent layer from dragging in the editor.
he: מנע גרירת שכבה בעורך.

en: Prevent mouse events
he: מניעת אירועי עכבר

en: Prevent reopening
he: מנע פתיחה מחדש

en: Prevent slider clipping
he: מניעת גזירת מחוון

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview &amp; Details
he: תצוגה מקדימה של &amp; פרטים

en: Preview Feature
he: הצג תצוגה מקדימה של תכונה

en: Preview Image
he: תצוגה מקדימה של תמונה

en: Preview Image Size
he: תצוגה מקדימה של גודל תמונה

en: Preview Slide
he: תצוגה מקדימה של שקופית

en: Preview for Selected Revision
he: תצוגה מקדימה עבור מהדורה שנבחרה

en: Preview from currenty matched elements
he: תצוגה מקדימה מתוך הרכיבים התואמים הנוכחיים

en: Preview image for: %s
he: תצוגה מקדימה של תמונה עבור: %s

en: Previews are automatically generated from slide images in sliders.
he: תצוגות מקדימות נוצרות באופן אוטומטי מתמונות שקופיות במחוונים.

en: Previous
he: הקודם

en: Previously used menu
he: תפריט שהיה בשימוש בעבר

en: Price
he: מחיר

en: Pricing
he: תמחור

en: Pricing Row
he: שורת תמחור

en: Primary color
he: צבע ראשי

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy Settings
he: הגדרות פרטיות

en: Privacy Shortcodes
he: קודי פרטיות קצרים

en: Privacy and Cookies
he: פרטיות ועוגיות

en: Privacy settings has been updated.
he: הגדרות הפרטיות עודכנו.

en: Private Repository
he: מאגר פרטי

en: Problems with next upcoming event incorrect?
he: בעיות באירוע הבא שגויות?

en: Product
he: מוצר

en: Product Activation
he: הפעלת מוצר

en: Product Category
he: קטגוריית מוצר

en: Product Grid
he: גריד מוצרים

en: Product Hover
he: ריחוף מוצרים

en: Product ID
he: מזהה מוצר

en: Product Images
he: תמונות מוצר

en: Product Info
he: פרטי מוצר

en: Product Info Tab
he: הכרטיסיה 'פרטי מוצר'

en: Product List
he: רשימת מוצרים

en: Product Meta Info
he: מידע מטא-מידע אודות המוצר

en: Product Price
he: מחיר מוצר

en: Product Purchase Button
he: לחצן 'רכישת מוצר'

en: Product Reviews
he: חוות דעת מוצר

en: Product Slider
he: מחוון מוצר

en: Product Support
he: תמיכה במוצר

en: Product Tag
he: תג מוצר

en: Product activation is optional. Add-Ons and other benefits can enhance your content &amp; workflow, but they are not required to build sliders or access essential features. Product activation requires you to have a license key, which is payable if you have received LayerSlider with a theme. For more information, please read our %sactivation guide%s.
he: הפעלת המוצר היא אופציונלית. הרחבות ויתרונות אחרים יכולים לשפר את התוכן וזרימת העבודה שלך, אך הם אינם נדרשים לבנות מחוונים או לגשת לתכונות חיוניות. הפעלת מוצר דורשת שיהיה לך מפתח רשיון, שישולם אם קיבלת את LayerSlider עם ערכת נושא. למידע נוסף, אנא קראו את מדריך %sהפעלה%s שלנו.

en: Product activation is required in order to use Add-Ons. Add-Ons can enhance your content &amp; workflow, but they are optional and not required to build sliders. Product activation requires you to have a license key, which is payable if you have received LayerSlider with a theme. For more information, please read our %sactivation guide%s.
he: הפעלת מוצר נדרשת כדי להשתמש בהרחבות. הרחבות יכולות לשפר את התוכן וזרימת העבודה שלך, אך הן אופציונליות ואינן נדרשות לבניית מחוונים. הפעלת מוצר דורשת שיהיה לך מפתח רשיון, שישולם אם קיבלת את LayerSlider עם ערכת נושא. למידע נוסף, אנא קראו את מדריך %sהפעלה%s שלנו.

en: Product activation is required in order to use this feature.
he: הפעלת מוצר נדרשת כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Product activation is required to access premium templates.
he: הפעלת המוצר נדרשת כדי לגשת לתבניות פרימיום.

en: Product activation is required to access this feature.
he: הפעלת מוצר נדרשת כדי לגשת לתכונה זו.

en: Product activation is required to receive automatic updates.
he: הפעלת המוצר נדרשת כדי לקבל עדכונים אוטומטיים.

en: Product activation is required to use Add-Ons. Add-Ons are optional, but they can enhance your content &amp; workflow. Activate your copy of LayerSlider in order to receive these additional benefits. <br><br> %sPurchase a license%s or %sread our documentation%s to learn more. %sGot LayerSlider in a theme?%s
he: הפעלת מוצר נדרשת כדי להשתמש בהרחבות. הרחבות הן אופציונליות, אך הן יכולות לשפר את התוכן וזרימת העבודה שלך. הפעל את העותק של LayerSlider ש לקבלת הטבות נוספות אלה. <br><br>%sלרכוש רישיון %s או לקרוא את התיעוד שלנו כדי לקבל מידע %s %s נוסף. %s יש לך שכבהסלידר בערכת נושא?%s

en: Product activation unavailable
he: הפעלת מוצר אינה זמינה

en: Product gallery
he: גלריית מוצר

en: Product layout on overview pages
he: פריסת מוצר בדפי מבט כולל

en: Products
he: המוצרים

en: Products per page
he: מוצרים לדף

en: Profile for User:
he: פרופיל עבור משתמש:

en: Progress Bar Animation enabled?
he: אנימציית מד התקדמות זמינה?

en: Progress Bar Coloring
he: צביעת מד התקדמות

en: Progress Bar Height?
he: גובה מד התקדמות?

en: Progress Bar Item
he: סרגל התקדמות

en: Progress Bar Style
he: סגנון מד התקדמות

en: Progress Bars
he: סרגל התקדמות

en: Progress Bars Title
he: כותרת סרגלי התקדמות

en: Progress in &percnt;
he: התקדמות ב- %

en: Promo Box
he: תיבת פרומו

en: Promo Box Button
he: לחצן תיבת פרומו

en: Promotion
he: קוד קופון

en: Provide Feedback
he: ספק משוב

en: Provide a comfortable holding position (in degrees) for mobile devices, which should be the center point for parallax content where all layers should align perfectly.
he: ספק תנוחת החזקה נוחה (במעלות) עבור מכשירים ניידים, שאמורה להיות נקודת המרכז לתוכן פרלקסה שבו כל השכבות צריכות להתיישר בצורה מושלמת.

en: Provide a message which indicates that your site uses cookies.
he: ספק הודעה המציינת שהאתר שלך משתמש בקבצי Cookie.

en: Provide a short message for a browser alert when user clicks the &quot;Do not accept and hide notification&quot; button. Inform him that refusing cookies will show the message bar every time he opens a new window or tab. Leave empty if you do not want to show the browser alert.
he: ספק הודעה קצרה עבור התראת דפדפן כאשר המשתמש לוחץ על לחצן &quot;אל תקבל והסתר הודעה&quot;. הודע לו שסירוב לעוגיות יציג את סרגל ההודעות בכל פעם שהוא פותח חלון או לשונית חדשים. השאר ריק אם אין ברצונך להציג את התראת הדפדפן.

en: Publish
he: פרסם

en: Publishing Date
he: תאריך פרסום

en: Publishing Date and Time
he: תאריך ושעה של פרסום

en: Purchase This Popup Template Pack
he: רכוש ערכת תבנית מוקפצת זו

en: Purchase license
he: רשיון רכישה

en: Purchases could not be accessed
he: לא היתה אפשרות לגשת לרכישות

en: Purchases:
he: רכישות:

en: Purchases: A problem occured accessing your purchases. Unable to check for updates.
he: רכישות: אירעה בעיה בגישה לרכישות שלך. אין אפשרות לבדוק אם קיימים עדכונים.

en: Purchases: A problem occurred accessing your purchases. Unable to check for updates.
he: רכישות: אירעה בעיה בגישה לרכישות שלך. אין אפשרות לבדוק אם קיימים עדכונים.

en: Purchases: Envato returned a wrong datastructure accessing your purchases. Unable to check for updates:
he: רכישות: Envato החזירה מבנה נתונים שגוי שניגש לרכישות שלך. אין אפשרות לבדוק אם קיימים עדכונים:

en: Purple
he: סגול

en: Put back
he: החזר

en: Quick CSS
he: ‫CSS מהיר

en: Quick Edit LayerSlider
he: מדרג שכבות עריכה מהירה

en: Quick Info & Hotkeys
he: מידע מהיר ומקשים ישירים

en: Quote
he: ציטוט

en: Radial
he: רדיאלי

en: Random
he: אקראי

en: Read more
he: קרא עוד

en: Read online resouces to get help
he: קרא תפוצות מקוונות כדי לקבל עזרה

en: Read the documentation
he: קרא את התיעוד

en: Recent
he: אחרונים

en: Recent posts
he: הודעות האחרונות

en: Recently Created
he: נוצר לאחרונה

en: Recently Modified
he: השתנה לאחרונה

en: Recommended
he: מומלץ

en: Recommended Plugins:
he: תוספים מומלצים:

en: Red
he: אדום

en: Reddit link
he: קישור Reddit

en: Redirect
he: הפניה

en: Redirect all users to this page
he: נתב מחדש את כל המשתמשים לדף זה

en: Redirect the user to another page
he: ניתוב מחדש של המשתמש לדף אחר

en: Redirect to selected page
he: נתב מחדש לדף הנבחר

en: Redirect to the Search Results page
he: ניתוב מחדש לדף 'תוצאות חיפוש'

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Referal URL 2:
he: כתובת URL של הפניה 2:

en: Referal URL:
he: כתובת URL של הפניה:

en: Refuse Cookie Warning
he: אזהרת סירוב קובצי Cookie

en: Register
he: הירשם

en: Register an API Key
he: רישום מפתח API

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. Fixed by closing Shortcode without attributes.
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. תוקן על-ידי סגירת Shortcode ללא תכונות.

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix add shortcode: %s
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. כדי לתקן להוסיף קוד קצר: %s

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it close shortcode (check for attributes to include).
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. כדי לתקן את זה לסגור קוד קצר (לבדוק אם יש תכונות לכלול).

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it shortcode was added: %s
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. כדי לתקן את זה קוד קצר נוסף: %s

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it shortcode was be updated with %s
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. כדי לתקן את זה קוד קצר עודכן עם %s

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it update Shortcode with %s
he: %s קוד קצר רשום זוהה ללא סגירה ] %d אינדקס. כדי לתקן את זה לעדכן קוד קצר עם %s

en: Rel
he: רל (Rel)

en: Related Entries
he: ערכים קשורים

en: Related Products
he: מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

en: Release Notes
he: הערות שחרור

en: Release channel:
he: ערוץ הפצה:

en: Release log
he: יומן רישום של הפצה

en: Relevance
he: רלוונטיות

en: Reloading the page
he: טעינה מחדש של הדף

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
he: זכור לעדכן את הסיסמאות ואת תפקידי המשתמשים המיובאים.

en: Remember unmute state
he: זכור מצב ביטול השתקה

en: Remind Me Later
he: הזכר לי מאוחר יותר

en: Remote file is incorrect size
he: הקובץ המבוקש אינו בגודל מתאים

en: Remote file is too large, limit is %s
he: הקובץ המרוחק גדול מדי, המגבלה %s

en: Remote server did not respond
he: אופס, משהו השתבש. השרת אינו מגיב כעת. נא נסה שנית מאוחר יותר

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
he: אופס, משהו השתבש, השרת  החזיר הודעת שגיאה %1$d %2$s

en: Remove
he: הסר

en: Remove Image
he: להסיר תמונה

en: Remove Images
he: הסר תמונה

en: Remove Layer
he: הסר שכבה

en: Remove Theme Support &quot;deactivate_layerslider&quot; to activate
he: הסר את התמיכה בערכת נושא &quot;deactivate_layerslider&quot; להפעלה

en: Remove character set
he: הסרת ערכת תווים

en: Remove content which contain certain words or hashtags in the caption. Separate multiple entries by commas (e.g. #awesome,#mytag)
he: הסר תוכן המכיל מילים או האשטאגים מסוימים בכיתוב. הפרד ערכים מרובים באמצעות פסיקים (למשל #awesome,#mytag)

en: Remove element if the user navigated away from page 1 to page 2,3,4 etc
he: הסר רכיב אם המשתמש ניווט מעמוד 1 לעמוד 2,3,4 וכו'

en: Remove files and folders created by LayerSlider from the <i>/wp-content/uploads</i> directory. This will not affect your own uploads in the Media Library.
he: הסר קבצים ותיקיות שנוצרו על-ידי LayerSlider מהספריה <i>/wp-content/uploads.</i> פעולה זו לא תשפיע על ההעלאות שלך בספריית המדיה.

en: Remove layer background
he: הסרת רקע שכבה

en: Remove layer image
he: הסרת תמונת שכבה

en: Remove layer(s)
he: הסרת שכבות

en: Remove query string from static resources
he: הסרת מחרוזת שאילתה ממשאבים סטטיים

en: Remove query strings
he: הסרת מחרוזות שאילתה

en: Remove selected
he: הסר בחירה

en: Remove slide image
he: הסר תמונת שקופית

en: Remove the <i>wp_layerslider</i> database table, which stores your sliders.
he: הסר את טבלת מסד הנתונים <i>wp_layerslider,</i> המאחסנת את המחוונים שלך.

en: Remove the relevant entries from the <i>wp_options</i> database table, which stores plugin settings.
he: הסר את הערכים הרלוונטיים מטבלת מסד הנתונים <i>wp_options,</i> המאחסנת הגדרות תוסף.

en: Remove the relevant entries from the <i>wp_usermeta</i> database table, which stores user associated plugin settings.
he: הסר את הערכים הרלוונטיים מטבלת מסד הנתונים <i>wp_usermeta,</i> המאחסנת הגדרות תוסף המשויכות למשתמש.

en: Remove theme plugin files and slides
he: הסרת קבצי תוסף ושקופיות של ערכת נושא

en: Remove theme plugin files only and keep slides
he: הסרת קבצי תוסף לערכת נושא בלבד ולשמור שקופיות

en: Remove this font
he: הסר גופן זה

en: Remove this layer
he: הסר שכבה זו

en: Remove this slider
he: הסר מחוון זה

en: Remove transition
he: הסר מעבר

en: Remove video poster
he: הסרת כרזת וידאו

en: Removed slider
he: מחוון שהוסר

en: Removed sliders
he: מחוונים שהוסרו

en: Repeat
he: חזרה

en: Repeat Control
he: בקרת חזרה

en: Repeat Popup
he: חזור על פריט מוקפץ

en: Repeat after
he: חזור לאחר

en: Repeat-x
he: חיזרי-x

en: Repeat-y
he: חיזרי-y

en: Repeats a transition based on the options below. If you set the Loop Count to 1, it can also act as a middle transition in the chain of animation lifecycles.
he: חזרה על מעבר בהתבסס על האפשרויות שלהלן. אם תגדיר את ספירת הלולאות ל- 1, היא תוכל לשמש גם כמעבר אמצעי בשרשרת מחזורי החיים של ההנפשה.

en: Replace With Icon
he: החלף בסמל

en: Replay the slide from the start
he: הפעלה חוזרת של השקופית מההתחלה

en: Request for Download URL failed.
he: הבקשה להורדת כתובת URL נכשלה.

en: Required
he: נדרש

en: Required Plugins:
he: התוספים הנדרשים:

en: Reset Selected Options
he: איפוס האפשרויות שנבחרו

en: Reset all options
he: אפס את כל האפשרויות

en: Reset on close
he: איפוס בסגירה

en: Reset slide
he: איפוס שקופית

en: Reset slider
he: מחוון איפוס

en: Resize Events
he: שינוי גודל אירועים

en: Resources
he: משאבים

en: Responsive
he: רספונסיבי

en: Responsive (choosen by Google API)
he: מגיב (נבחר על ידי Google API)

en: Responsive Images
he: תמונות מגיב

en: Responsive Images And Lazy Loading
he: תמונות רספונסיביות וטעינה עצלה

en: Responsive Images For Lightbox (currently in beta only)
he: תמונות רספונסיביות עבור Lightbox (כרגע בביתא בלבד)

en: Responsive Images Thumbnails Overview:
he: מבט כולל על תמונות ממוזערות של תמונות רספונסיביות:

en: Responsive Site
he: אתר רספונסיבי

en: Responsive Styling
he: סגנון רספונסיבי

en: Responsive mode
he: מצב תגובה

en: Responsive under
he: רספונסיבי מתחת

en: Restore editor
he: עורך השחזור

en: Restore removed
he: השחזור הוסר

en: Restore removed slider
he: שחזר מחוון שהוסר

en: Restore selected
he: שחזר את הפריטים שנבחרו

en: Result
he: תוצאה

en: Result Colors
he: צבעי תוצאה

en: Resume the slideshow
he: חדש את הצגת השקופיות

en: Return to Required Plugins Installer
he: בחזרה אל התקנת התוספים הנדרשים

en: Return to the Dashboard
he: חזור אל לוח הבקרה

en: Return to the dashboard
he: בחזרה אל לוח הבקרה

en: Return values handling has changed
he: טיפול בערכי החזרה השתנה

en: Revalidate or remove the token
he: תערום מחדש או תסיר את האסימון

en: Reverse
he: הפוך

en: Reverse the slide, then pause it
he: הפוך את השקופית ולאחר מכן השהה אותה

en: Reverse the slide, then replay it
he: הפוך את השקופית ולאחר מכן הפעל אותה שוב

en: Reverse<br>duration
he: הפוך<br>משך

en: Reverse<br>easing
he: הפוך<br>הקלות

en: Revert to This Revision
he: חזור לתיקון זה

en: Reverting a slider to an earlier version adds another snapshot to Revisions, which can also be reverted if you change your mind and would rather return to the original copy.
he: החזרת מחוון לגירסה קודמת מוסיפה תמונה נוספת לתיקונים, שניתן גם לבטלה אם תשנה את דעתך ותעדיף לחזור אל העותק המקורי.

en: Revisions
he: גירסאות

en: Revisions Available:
he: תיקונים זמינים:

en: Revisions Count
he: ספירת תיקונים

en: Revisions Preferences
he: העדפות תיקונים

en: Revisions for Slider:
he: תיקונים עבור המחוון:

en: Rewind
he: הרץ אחורה

en: Right
he: ימין

en: Right Bar
he: סרגל ימני

en: Right Bottom
he: ימין תחתון

en: Right Centered
he: ימין ממורכז

en: Right Edge
he: קצה ימני

en: Right Framed
he: ממוסגר ימני

en: Right Sidebar
he: סרגל צדדי ימני

en: Right Top
he: ימין למעלה

en: Right to Left
he: מימין לשמאל

en: Right without Frame
he: ימין ללא מסגרת

en: Roadmap
he: מפת הדרכים

en: RocketScript compatibility
he: תאימות ל-RocketScript

en: Rotate
he: סובבי

en: Rotate X-axis
he: סיבוב ציר X

en: Rotate Y-axis
he: סיבוב ציר Y

en: Rotate from bottom
he: סובב מלמטה

en: Rotate from left
he: סובב משמאל

en: Rotate from right
he: סובב מימין

en: Rotate from top
he: סובב מלמעלה

en: Rotate to bottom
he: סובב לתחתית

en: Rotate to left
he: סובב שמאלה

en: Rotate to right
he: סובב ימינה

en: Rotate to top
he: סובב למעלה

en: RotateX
he: סיבובX

en: RotateY
he: סיבוב Y

en: RotateZ
he: סובב וז

en: Rotates text fragments along the X (horizontal) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: סיבוב מקטעי טקסט לאורך ציר X (אופקי) במספר מעלות נתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Rotates text fragments along the Y (vertical) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: סיבוב מקטעי טקסט לאורך ציר Y (אנכי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Rotates text fragments clockwise by the given number of degrees. Negative values are allowed for counterclockwise rotation. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: סיבוב מקטעי טקסט בכיוון השעון במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור סיבוב נגד כיוון השעון. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Rotates the layer along the X (horizontal) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: סיבוב השכבה לאורך ציר X (אופקי) במספר מעלות נתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Rotates the layer along the Y (vertical) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: סיבוב השכבה לאורך ציר Y (אנכי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Rotates the layer by the given number of degrees. Negative values are allowed for counterclockwise rotation.
he: סיבוב השכבה במספר מעלות נתון. ערכים שליליים מותרים עבור סיבוב נגד כיוון השעון.

en: Rotates the layer clockwise by the given number of degrees. Negative values are allowed for counterclockwise rotation.
he: סיבוב השכבה בכיוון השעון במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור סיבוב נגד כיוון השעון.

en: Rotating Text
he: טקסט מסתובב

en: Rotation
he: סיבוב

en: Rotation &amp; Skew
he: סיבוב והטיה

en: Rotation Animation
he: הנפשת סיבוב

en: Rotation Of Flip Box
he: סיבוב תיבת היפוך

en: Rotation, Skew &amp; Mask
he: סיבוב, הטיה ומסיכה

en: Round
he: מעוגל

en: Rounded Big Bars
he: ברים גדולים מעוגל

en: Rounded Borders
he: גבולות מעוגלת

en: Rounded Corners
he: פינות מעוגכות

en: Rounded corners
he: פינות מעוגכות

en: Row Box-Shadow
he: תיבת שורה - צל

en: Row Box-Shadow Color
he: צבע צל של תיבת שורה

en: Row Box-Shadow Width
he: רוחב תיבת שורה-צל

en: Row Layout
he: עימוד שורה

en: Row Screen Options
he: אפשרויות מסך שורה

en: Row Settings
he: הגדרות שורה

en: Row Settings apply to all columns in this row but can only be set in the first column
he: הגדרות שורה חלות על כל העמודות בשורה זו אך ניתן להגדירן רק בעמודה הראשונה

en: Rows
he: שורות

en: SEO Support
he: תמיכה בקידום אתרים

en: SEO improvements
he: שיפורים בקידום אתרים

en: SKU:
he: מק”ט:

en: SLIDER PACKS
he: חבילות מחוונים

en: SLIDERS
he: המחוונים

en: Sale!
he: מבצע!

en: Sales
he: מכירות

en: Same height for all tabs
he: גובה זהה עבור כל הכרטיסיות

en: Same window or tab
he: באותו חלון או חלונית

en: Satellite
he: לוויין

en: Saturate
he: רוויה

en: Save
he: שמור

en: Save As New Custom Element
he: שמור כרכיב מותאם אישית חדש

en: Save Element as Template
he: שמירת רכיב כתבנית

en: Save Element as Template: Choose a Name
he: שמירת רכיב כתבנית: בחירת שם

en: Save Entry as Template
he: שמור ערך כתבנית

en: Save all changes
he: שמור את כל השינויים

en: Save as a new custom element template
he: שמירה כתבנית רכיב מותאמת אישית חדשה

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Saved
he: נשמר

en: Saving ...
he: שומר...

en: Saving image. This might take a moment ...
he: שומר תמונה. זה עלול לקחת רגע...

en: Scale
he: קנה מידה

en: Scale Information
he: שינוי קנה מידה של מידע

en: Scale from bottom
he: קנה מידה מלמטה

en: Scale from left
he: שנה קנה מידה משמאל

en: Scale from right
he: קנה מידה מימין

en: Scale from top
he: קנה מידה מלמעלה

en: Scale to bottom
he: שנה קנה מידה לתחתית

en: Scale to fit (scales image so the whole image is always visible)
he: התאם קנה מידה (שינוי קנה מידה של התמונה כך שהתמונה כולה תמיד גלויה)

en: Scale to left
he: שנה קנה מידה לשמאל

en: Scale to right
he: שנה קנה מידה לימין

en: Scale to top
he: שנה קנה מידה לראש הרשימה

en: Scale3D
he: קנה מידה3D

en: ScaleX
he: קנה מידהX

en: ScaleY
he: קנה מידה Y

en: Scaled to:
he: קנה המידה שלו הצטמצם ל:

en: Scales text fragments along the X (horizontal) axis by the specified vector. Use the value 1 for the original size. The value 2 will double, while 0.5 shrinks text fragments compared to their original size. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: שינוי קנה המידה של מקטעי טקסט לאורך ציר X (אופקי) לפי הווקטור שצוין. השתמש בערך 1 עבור הגודל המקורי. הערך 2 יוכפל, בעוד ש- 0.5 מכווץ קטעי טקסט בהשוואה לגודלם המקורי. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Scales text fragments along the Y (vertical) axis by the specified vector. Use the value 1 for the original size. The value 2 will double, while 0.5 shrinks text fragments compared to their original size. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: שינוי קנה המידה של מקטעי טקסט לאורך ציר Y (אנכי) לפי הווקטור שצוין. השתמש בערך 1 עבור הגודל המקורי. הערך 2 יוכפל, בעוד ש- 0.5 מכווץ קטעי טקסט בהשוואה לגודלם המקורי. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Scales the layer along the X (horizontal) axis by the specified vector. Use the value 1 for the original size. The value 2 will double, while 0.5 shrinks the layer compared to its original size.
he: שינוי גודל השכבה לאורך ציר X (אופקי) על-ידי הווקטור שצוין. השתמש בערך 1 עבור הגודל המקורי. הערך 2 יוכפל, בעוד ש- 0.5 יכווץ את השכבה בהשוואה לגודלה המקורי.

en: Scales the layer along the Y (vertical) axis by the specified vector. Use the value 1 for the original size. The value 2 will double, while 0.5 shrinks the layer compared to its original size.
he: שינוי גודל השכבה לאורך ציר Y (אנכי) על-ידי הווקטור שצוין. השתמש בערך 1 עבור הגודל המקורי. הערך 2 יוכפל, בעוד ש- 0.5 יכווץ את השכבה בהשוואה לגודלה המקורי.

en: Scan Widgets for Theme Shortcodes
he: סרוק ווידג'טים לקבלת קודים קצרים של ערכת נושא

en: Scan widgets
he: סריקת ווידג'טים

en: Schedule From
he: תזמן מ

en: Schedule Until
he: תזמן עד

en: Score requested %s - returned %s
he: הציון המבוקש %s - הוחזר %s

en: Screen Options
he: אפשרויות מסך

en: Screenwidth for burger menu button
he: רוחב מסך עבור לחצן תפריט המבורגר

en: Scripts priority
he: עדיפות קבצי Script

en: Scroll
he: גלילה

en: Scroll Down Arrow
he: גלול למטה חץ

en: Scroll Wheel Zoom
he: זום גלגל גלילה

en: Scroll to element (Enter selector)
he: גלול לרכיב (הזן בורר)

en: Scroll to top
he: גלול למעלה

en: Search
he: חיפוש

en: Search ALB Custom Element Templates
he: חיפוש תבניות רכיבים מותאמות אישית של ALB

en: Search Coupons
he: חיפוש שוברים

en: Search Engine Optimization Support
he: תמיכה במיטוב מנועי חיפוש

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Search Icon
he: סמל חיפוש

en: Search Order statuses
he: מצבי הזמנת חיפוש

en: Search Orders
he: לחפש בהזמנות

en: Search Portfolio Entries
he: חיפוש ערכי תיקים

en: Search Product Categories
he: חיפוש קטגוריות מוצרים

en: Search Product Tags
he: חיפוש תגי מוצר

en: Search Products
he: חפש מוצרים

en: Search Results Background Color
he: צבע רקע של תוצאות חיפוש

en: Search Results Container Margin
he: שולי גורם מכיל של תוצאות חיפוש

en: Search Results Container Padding
he: מרווח גורם מכיל של תוצאות חיפוש

en: Search Results Font Color
he: צבע גופן של תוצאות חיפוש

en: Search Results for address:
he: תוצאות חיפוש עבור כתובת:

en: Search Settings
he: הגדרות חיפוש

en: Search Variations
he: וריאציות חיפוש

en: Search icons ...
he: חיפוש סמלים ...

en: Search results container
he: גורם מכיל של תוצאות חיפוש

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
he: תוצאות חיפוש עבור &quot;%1$s&quot;:

en: Search results for:
he: תוצאות חיפוש:

en: Search the site ...
he: חיפוש באתר ...

en: Seasonal
he: עונתי

en: Second
he: שניה

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu - will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
he: תפריט משני - יוצג אם בחרת פריסת כותרת התומכת בתפריט משנה

en: Secondary Menu in top bar at the left
he: תפריט משני בסרגל העליון משמאל

en: Secondary Menu in top bar at the right
he: תפריט משני בסרגל העליון מימין

en: Secondary color for link and button hover, etc
he: צבע משני עבור ריחוף קישור ולחצן, וכו '

en: Seconds
he: שניות

en: Secret Key Version 2
he: מפתח סודי גירסה 2

en: Secret Key Version 3
he: מפתח סודי גירסה 3

en: Section Background
he: רקע מקטע

en: Section Background Overlay
he: שכבת-על של רקע מקטע

en: Section Bottom Border Styling
he: סגנון גבול תחתון של מקטע

en: Section Colors
he: צבעי מקטע

en: Section Height
he: גובה המקטע

en: Section Layout
he: פריסת מקטע

en: Section Minimum Height
he: גובה מינימלי של מקטע

en: Section Padding
he: מרווח מקטע

en: Section Top Border Styling
he: סגנון גבול עליון של מקטע

en: Section Top Shadow
he: צל עליון של מקטע

en: Section content hidden. Click here to show it
he: תוכן מקטע מוסתר. לחץ כאן כדי להציג אותו

en: Section custom height
he: גובה מותאם אישית של מקטע

en: Section minimum custom height in &percnt;
he: גובה מותאם אישית מינימלי של מקטע ב- %

en: Security
he: אבטחה

en: See Google documentation
he: עיין בתיעוד של Google

en: Select
he: בחר

en: Select %s font variants
he: בחירת משתני גופנים %s

en: Select Content
he: בחירת תוכן

en: Select Custom Elements
he: בחירת רכיבים מותאמים אישית

en: Select Entries
he: בחירת ערכים

en: Select Icon
he: לבחור אייקון

en: Select Images
he: בחר תמונות

en: Select Media
he: בחירת מדיה

en: Select Media:
he: בחר מדיה:

en: Select Post
he: בחר פוסט

en: Select Post Type
he: בחרי סוג פוסט

en: Select Score For Human
he: בחר ציון לאדם

en: Select Slide Content
he: בחירת תוכן שקופית

en: Select Theme Options Tabs For Import
he: בחירת הכרטיסיות 'אפשרויות ערכת נושא' לייבוא

en: Select Theme Options Tabs To Reset
he: בחר כרטיסיות 'אפשרויות ערכת נושא' לאיפוס

en: Select Theme Options To Import
he: בחירת אפשרויות ערכת נושא לייבוא

en: Select Theme Options To Reset
he: בחר אפשרויות ערכת נושא לאיפוס

en: Select Video
he: יש לבחור וידאו

en: Select Your Custom Error 404 Page
he: בחר את דף השגיאה 404 המותאם אישית שלך

en: Select Your Editor
he: בחר את העורך שלך

en: Select Your Maintenance Mode Page
he: בחר את דף מצב התחזוקה שלך

en: Select a Custom Element to lock values
he: בחירת רכיב מותאם אישית לנעילת ערכים

en: Select a background color
he: בחירת צבע רקע

en: Select a background color for the button
he: בחירת צבע רקע עבור הלחצן

en: Select a background color for the input
he: בחירת צבע רקע עבור הקלט

en: Select a background color for the search results container
he: בחירת צבע רקע עבור הגורם המכיל של תוצאות החיפוש

en: Select a background color for your overlay here.
he: בחר צבע רקע עבור שכבת-העל שלך כאן.

en: Select a border color
he: בחירת צבע גבול

en: Select a border color for the input and button
he: בחירת צבע גבול עבור הקלט והלחצן

en: Select a category
he: בחר קטגוריה

en: Select a cell layout
he: בחירת פריסת תא

en: Select a custom  color for your overlay here. Leave empty if you want no color overlay
he: בחר צבע מותאם אישית עבור שכבת-העל שלך כאן. השאר ריק אם אינך מעוניין בשכבת-על של צבע

en: Select a custom arrow color. Leave empty if you want to use the default arrow color and style
he: בחר צבע חץ מותאם אישית. השאר ריק אם ברצונך להשתמש בצבע ובסגנון ברירת המחדל של החץ

en: Select a custom background color for the icon. Leave empty to use the default
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הסמל. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom background color for this cell here. Leave empty for default color
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור תא זה כאן. השאר ריק עבור צבע ברירת המחדל

en: Select a custom background color for this section here. Leave empty for default color
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור מקטע זה כאן. השאר ריק עבור צבע ברירת המחדל

en: Select a custom background color for your Button here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הלחצן שלך כאן

en: Select a custom background color for your Notification here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור ההודעה שלך כאן

en: Select a custom background color for your Player here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הנגן שלך כאן

en: Select a custom background color for your Section border here.
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור גבול המקטע שלך כאן.

en: Select a custom background color for your button here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הלחצן שלך כאן

en: Select a custom background color for your dropcap here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור ה- dropcap שלך כאן

en: Select a custom background color here
he: בחר צבע רקע מותאם אישית כאן

en: Select a custom background color. Leave empty for default color
he: בחר צבע רקע מותאם אישית. השאר ריק עבור צבע ברירת המחדל

en: Select a custom background color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע רקע מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom border color here
he: בחר צבע גבול מותאם אישית כאן

en: Select a custom border color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע גבול מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom border width for the circle
he: בחירת רוחב גבול מותאם אישית עבור העיגול

en: Select a custom border width for the search input and button
he: בחירת רוחב גבול מותאם אישית עבור קלט החיפוש והלחצן

en: Select a custom color for your Map here. The map will be tinted with that color. Leave empty if you want to use the default map color
he: בחר צבע מותאם אישית עבור המפה שלך כאן. המפה תהיה כהה בצבע הזה. השאר ריק אם ברצונך להשתמש בצבע מפת ברירת המחדל

en: Select a custom color for your overlay here. Leave empty if you want no color overlay
he: בחר צבע מותאם אישית עבור שכבת-העל שלך כאן. השאר ריק אם אינך מעוניין בשכבת-על של צבע

en: Select a custom color for your text here
he: בחר צבע מותאם אישית עבור הטקסט שלך כאן

en: Select a custom font color for the active tab here. Leave empty for default color
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הכרטיסיה הפעילה כאן. השאר ריק עבור צבע ברירת המחדל

en: Select a custom font color for the current active toggle. Leave empty to use the default
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור המיקום הדו-מצבי הפעיל הנוכחי. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom font color for your Button here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הלחצן שלך כאן

en: Select a custom font color for your Heading area here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור אזור הכותרת שלך כאן

en: Select a custom font color for your Heading here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הכותרת שלך כאן

en: Select a custom font color for your Notification here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור ההודעה שלך כאן

en: Select a custom font color for your Player here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הנגן שלך כאן

en: Select a custom font color for your button here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הלחצן שלך כאן

en: Select a custom font color here
he: בחר צבע גופן מותאם אישית כאן

en: Select a custom font color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע גופן מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom font size for the Heading.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הכותרת.

en: Select a custom font size for the Subheading.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור כותרת המשנה.

en: Select a custom font size for the button. Leave empty to use the default
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הלחצן. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom font size for the caption titles.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור כותרות הכיתובים.

en: Select a custom font size for the content on the backside of the flipbox or the tooltip.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור התוכן בחלק האחורי של תיבת ה- Flipbox או תיאור הכלי.

en: Select a custom font size for the content.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור התוכן.

en: Select a custom font size for the dates.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור התאריכים.

en: Select a custom font size for the excerpt.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הקטע.

en: Select a custom font size for the heading.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הכותרת.

en: Select a custom font size for the headline in pixel or viewport width.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הכותרת ברוחב פיקסל או Viewport.

en: Select a custom font size for the icon
he: בחירת גודל גופן מותאם אישית עבור הסמל

en: Select a custom font size for the icon.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הסמל.

en: Select a custom font size for the input. Leave empty to use the default
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הקלט. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom font size for the metadata in pixel.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור המטה-נתונים בפיקסל.

en: Select a custom font size for the numbers.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור המספרים.

en: Select a custom font size for the sub titles.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור כותרות המשנה.

en: Select a custom font size for the subheading.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור כותרת המשנה.

en: Select a custom font size for the text.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הטקסט.

en: Select a custom font size for the title. Using non default values might need CSS styling.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הכותרת. שימוש בערכים שאינם ערכי ברירת מחדל עשוי להזדקק לסגנון CSS.

en: Select a custom font size for the titles.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית עבור הכותרות.

en: Select a custom font size.
he: בחר גודל גופן מותאם אישית.

en: Select a custom grid color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע רשת מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom height for the search input and button
he: בחירת גובה מותאם אישית עבור קלט החיפוש והלחצן

en: Select a custom hover background color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע רקע ריחוף מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom hover font color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע מותאם אישית של גופן ריחוף. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom icon color for your Heading here
he: בחר צבע סמל מותאם אישית עבור הכותרת שלך כאן

en: Select a custom icon font color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע גופן סמל מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom icon font color. Leave empty to use the default or the accent color defined in individual Milestones.
he: בחר צבע גופן סמל מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בצבע ברירת המחדל או בצבע ההדגשה המוגדר באבני דרך בודדות.

en: Select a custom pulse color here
he: בחר צבע פולס מותאם אישית כאן

en: Select a custom results color. Leave empty to use the default
he: בחר צבע תוצאות מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a font color
he: בחירת צבע גופן

en: Select a font color for the input
he: בחירת צבע גופן עבור הקלט

en: Select a font color for your overlay here.
he: בחר צבע גופן עבור שכבת-העל שלך כאן.

en: Select a font or icon color for the button
he: בחירת גופן או צבע סמל עבור הלחצן

en: Select a form color scheme here
he: בחר ערכת צבעים של טופס כאן

en: Select a heading color
he: בחירת צבע כותרת

en: Select a heading style
he: בחירת סגנון כותרת

en: Select a heading tag for this element. Enfold only provides CSS for theme default tags, so it might be necessary to add a custom CSS class below and adjust the CSS rules for this element.
he: בחר תג כותרת עבור רכיב זה. Enfold מספק CSS רק עבור תגי ברירת מחדל של ערכת נושא, כך שייתכן שיהיה צורך להוסיף מחלקת CSS מותאמת אישית להלן ולהתאים את כללי CSS עבור רכיב זה.

en: Select a mailchimp list...
he: בחירת רשימת סחלב דואר...

en: Select a number between 0 and 100
he: בחר מספר בין 0 ל- 100

en: Select a page
he: בחר עמוד

en: Select a page to display as footer (no socket)
he: בחר עמוד שיוצג כ כותרת תחתונה (ללא Socket)

en: Select a page to display as footer and socket
he: בחירת עמוד שיוצג כ כותרת תחתונה ושקע

en: Select a page to display the content of this page in the footer area. You may also use pages created with the advanced layout builder.
he: בחר דף כדי להציג את התוכן של דף זה באזור הכותרת התחתונה. באפשרותך גם להשתמש בדפים שנוצרו באמצעות בונה הפריסה המתקדם.

en: Select a parallax type and event, then set the Parallax Level option to enable parallax layers.
he: בחרו סוג ואירוע פאראלקס, ולאחר מכן קבעו את האפשרות 'רמת פאראלקס' כדי לאפשר שכבות פרלקסה.

en: Select a parent page for this entry. If no page is selected the theme will use session data to build the breadcrumb.
he: בחר דף אב עבור ערך זה. אם לא נבחר דף, ערכת הנושא תשתמש בנתוני הפעלה כדי לבנות את סימני הדרך.

en: Select a predefined color scheme
he: בחירת ערכת צבעים מוגדרת מראש

en: Select a size for this contact form widget
he: בחר גודל עבור רכיב widget זה של טופס איש קשר

en: Select a slide first.
he: בחר תחילה שקופית.

en: Select a slider first.
he: בחר מחוון תחילה.

en: Select a style
he: בחירת סגנון

en: Select a theme color for this contact form widget
he: בחר צבע ערכת נושא עבור רכיב widget זה של טופס איש קשר

en: Select all
he: בחר הכל

en: Select all ......
he: בחר את כל ......

en: Select an Icon below
he: בחר סמל להלן

en: Select an IconBox Icon below
he: בחר סמל תיבת סמלים להלן

en: Select an element to customize
he: בחר רכיב להתאמה אישית

en: Select an existing or upload a new background image
he: בחירת תמונת רקע קיימת או העלאת תמונת רקע חדשה

en: Select an icon below
he: בחר סמל להלן

en: Select an icon for the element here
he: בחר סמל עבור הרכיב כאן

en: Select an icon for your Button below
he: בחר סמל עבור הלחצן שלך להלן

en: Select an icon for your grid item below
he: בחר סמל עבור פריט הרשת שלך להלן

en: Select an icon for your list item below
he: בחר סמל עבור פריט הרשימה שלך להלן

en: Select an icon for your milestone below
he: בחר סמל עבור אבן הדרך שלך להלן

en: Select an icon for your social service, job, etc. below
he: בחר סמל עבור השירות הסוציאלי שלך, עבודה, וכו 'להלן.

en: Select an icon for your tab title below
he: בחר סמל עבור כותרת הכרטיסיה שלך להלן

en: Select an icon to display above the headline
he: בחר סמל שיוצג מעל הכותרת

en: Select background color for your button here
he: בחר צבע רקע עבור הלחצן שלך כאן

en: Select background color on hover for your button here
he: בחר צבע רקע בעת ריחוף עבור הלחצן שלך כאן

en: Select category
he: בחר קטגוריה

en: Select custom image size
he: בחירת גודל תמונה מותאם אישית

en: Select custom preview image size
he: בחירת גודל תמונת תצוגה מקדימה מותאם אישית

en: Select default ALB Elements
he: בחירת רכיבי ALB המוגדרים כברירת מחדל

en: Select filter for displaying:
he: בחר מסנן להצגה:

en: Select font color for your button here
he: בחר צבע גופן עבור הלחצן שלך כאן

en: Select font color on hover for your button here
he: בחר צבע גופן בעת ריחוף עבור הלחצן שלך כאן

en: Select font display behaviour for your uploaded custom fonts and icon fonts. Please read carefully backend documentation before changing. You can also use filter avf_font_display.
he: בחר התנהגות תצוגת גופנים עבור הגופנים וגופני הסמלים המותאמים אישית שהועלו. נא קרא בעיון את התיעוד העורפי לפני השינוי. באפשרותך גם להשתמש במסנן avf_font_display.

en: Select headlines to include:
he: בחר כותרות שייכללו:

en: Select here if you want to open the linked page in a new window
he: יש לבחור כאן אם ברצונך שהלינק יפתח בחלון חדש

en: Select here to remove the query string from static resources - but be aware the query strings allow browsers to detect changes to files and invalidate the browser cached files. Not doing this might break the layout or function of your site after an update until these files expire in browser cache.
he: בחר כאן כדי להסיר את מחרוזת השאילתה ממשאבים סטטיים - אך שים לב שמחרוזות השאילתה מאפשרות לדפדפנים לזהות שינויים בקבצים ולבטל את תוקפם של הקבצים המאוחסנים במטמון בדפדפן. פעולה זו עלולה לנתק את הפריסה או הפונקציה של האתר שלך לאחר עדכון עד שתוקף קבצים אלה יפוג במטמון הדפדפן.

en: Select how Enfold will handle this header meta tag (index, follow). If you use a SEO plugin, you should leave this to plugin.
he: בחר כיצד Enfold יטפל במטה-תג כותרת זה (אינדקס, עקוב). אם אתה משתמש תוסף SEO, אתה צריך להשאיר את זה כדי תוסף.

en: Select how cookies and privacy options should be loaded by default for new visitors. Please remember that it is the responsibility of the website owner to fulfill the local rules for data privacy.
he: בחר כיצד יש לטעון קבצי Cookie ואפשרויות פרטיות כברירת מחדל עבור מבקרים חדשים. זכור כי באחריותו של בעל האתר למלא את הכללים המקומיים לפרטיות נתונים.

en: Select how to align the form labels and the send button
he: בחר כיצד ליישר את תוויות הטופס ואת לחצן השליחה

en: Select how to display the icon beside your content
he: בחר כיצד להציג את הסמל לצד התוכן שלך

en: Select how to display the label
he: בחר כיצד להציג את התווית

en: Select how to display your modal popup window. Country law regulation might enforce you to show the popup on first page load. If user does not accept cookies he will be prompted every time when opening a new window or tab.
he: בחר כיצד להציג את החלון המוקפץ המודאלי. תקנה של חוקי המדינה עשויה לאכוף עליך להציג את המוקפץ בטעינת העמוד הראשון. אם המשתמש אינו מקבל קבצי Cookie, הוא יתבקש בכל פעם בעת פתיחת חלון או כרטיסיה חדשים.

en: Select how your text should be split and animated.
he: בחר כיצד יש לפצל ולהונפש את הטקסט.

en: Select if content is used as FAQ and add schema.org markup to support Google Search. You must enable theme option &quot;Automated Schema.org HTML Markup&quot; (SEO tab). For valid structured HTML only one FAQ section allowed per page - you can activate &quot;Sorting&quot; and group questions if needed.
he: בחר אם תוכן משמש כשיווי שאלות נפוצות והוסף סימון schema.org לתמיכה בחיפוש של Google. עליך להפוך את אפשרות ערכת הנושא לזמינה &quot;סימון אוטומטי Schema.org HTML&quot; (הכרטיסיה SEO). עבור HTML מובנה חוקי רק סעיף שאלות נפוצות אחד מותר בכל דף - אתה יכול להפעיל &quot;מיון&quot; ולקבץ שאלות במידת הצורך.

en: Select if the iconbox should receive a border around the content
he: בחר אם תיבת הסמלים אמורה לקבל גבול מסביב לתוכן

en: Select if you want all subitems of an element to use the same subitem element template or allow to select it individually for each subitem. The second allows you to create and edit the subitem elements individually. Changing this option will have no effect on existing elements in a page. You must edit these elements and save the page.
he: בחר אם ברצונך שכל רכיבי המשנה של רכיב ישתמשו באותה תבנית רכיב של אתר משנה או יאפשרו לבחור אותו בנפרד עבור כל אתר משנה. השני מאפשר לך ליצור ולערוך את רכיבי subitem בנפרד. לשינוי אפשרות זו לא תהיה השפעה על רכיבים קיימים בדף. עליך לערוך רכיבים אלה ולשמור את הדף.

en: Select if you want to block reset of theme options and hide the reset button. You must select activate button before you can reset theme options.
he: בחר אם ברצונך לחסום איפוס של אפשרויות ערכת נושא ולהסתיר את לחצן האיפוס. עליך לבחור בלחצן הפעלה לפני שתוכל לאפס אפשרויות ערכת נושא.

en: Select if you want to display toggles in modal windows for advanced layout builder elements or you prefer to see all options at once (old style)
he: בחר אם ברצונך להציג החלפים מצב בחלונות מודאליים עבור רכיבי בונה פריסה מתקדמים או אם אתה מעדיף לראות את כל האפשרויות בו-זמנית (סגנון ישן)

en: Select if you want to execute codeblock or display it to the user only.
he: בחר אם ברצונך לבצע חסימת קוד או להציג אותה למשתמש בלבד.

en: Select if you want to grayscale the map. 0% is unchanged, 100% complete gray. This feature is not supported by older browsers.
he: בחר אם ברצונך לצפור בגווני אפור של המפה. 0% i ללא שינוי, אפור 100% complete. דפדפנים ישנים יותר אינם תומכים בתכונה זו.

en: Select if you want to have access to the custom elements via the default WP CPT Screens. Links are added below theme options page link in dashboard and in admin bar &quor;New&quor;. Visibility depends on capability to manage custom elements.
he: בחר אם ברצונך לקבל גישה לרכיבים המותאמים אישית באמצעות מסכי WP CPT המוגדרים כברירת מחדל. קישורים נוספים מתחת לקישור לדף אפשרויות ערכת נושא בלוח המחוונים ובעמודת הניהול & חדש&quor;. ניראות תלויה ביכולת לנהל רכיבים מותאמים אישית.

en: Select if you want to see theme custom styles when editing a page/post with the block editor.
he: בחר אם ברצונך לראות סגנונות מותאמים אישית של ערכת נושא בעת עריכת דף/הצבה באמצעות עורך הבלוקים.

en: Select if you want to show all your custom element shortcode buttons in a single tab or grouped like the ALB shortcode buttons, if more than one tab contains elements.
he: בחר אם ברצונך להציג את כל לחצני הקוד הקצר של הרכיב המותאם אישית בכרטיסיה אחת או מקובץ כמו לחצני ה- ALB shortcode, אם יותר מכרטיסיה אחת מכילה רכיבים.

en: Select if you want to show the default Google badge or only a message below the submit button. This is mandatory if you want to use V3.
he: בחר אם ברצונך להציג את תג ברירת המחדל של Google או רק הודעה מתחת ללחצן השליחה. זה חובה אם אתה רוצה להשתמש V3.

en: Select if you want to show the locked options by default when opening the modal popup to edit an element.
he: בחר אם ברצונך להציג את האפשרויות הנעולה כברירת מחדל בעת פתיחת המוקפץ המודאלי לעריכת רכיב.

en: Select if you want to use Google Maps on your site. If it is disabled no Javascript to connect to Google Maps will be loaded in frontend.
he: בחר אם ברצונך להשתמש במפות Google באתר שלך. אם הוא מושבת, שום Javascript להתחבר למפות Google לא ייטען בחזית.

en: Select if you want to use Google reCAPTCHA
he: בחר אם ברצונך להשתמש ב- Google reCAPTCHA

en: Select if you want to use any of your pages as your custom Error 404 Page. This page will be excluded from page lists and search results. You must deselect the page to make it accessible for public again.
he: בחר אם ברצונך להשתמש באחד מהדפים שלך כדף שגיאה 404 המותאם אישית שלך. דף זה לא ייכלל ברשימות דפים ובתוצאות חיפוש. עליך לבטל את הבחירה בדף כדי להפוך אותו לנגיש שוב לציבורי.

en: Select if you want to use cookie logic or only display one time messages to your visitor but do not need the cookie logic. The message bar pops up again whenever you change the displayed text or button labels.
he: בחר אם ברצונך להשתמש בלוגיקת קבצי Cookie או להציג רק הודעות חד-פעמיות למבקר שלך, אך אינך זקוק ללוגיקת קבצי ה- Cookie. סרגל ההודעות מופיע שוב בכל פעם שאתה משנה את תוויות הטקסט או הלחצן המוצגות.

en: Select image size
he: בחר גודל תמונה

en: Select menu to display
he: בחר תפריט להצגה

en: Select new
he: בחר חדש

en: Select one or more taxonomies to get the next event for countdown. If none are selected all events are used.
he: בחר טקסונומיה אחת או יותר כדי לקבל את האירוע הבא לספירה לאחור. אם לא נבחרו אירועים, ייעשה שימוש בכל האירועים.

en: Select options
he: בחרי אפשרויות

en: Select page
he: בחירת עמוד

en: Select post
he: בחר הצבה

en: Select post types...
he: בחירת סוגי פוסטים...

en: Select predefined pattern
he: בחר תבנית מוגדרת מראש

en: Select score for human
he: בחר ניקוד עבור בני אדם

en: Select slide transitions
he: בחירת מעברי שקופיות

en: Select slider
he: בחר סליידר

en: Select the Carousel Loop Type
he: בחירת סוג לולאת הקרוסלה

en: Select the Post, Page or Attachment you want to use
he: בחר את הפוסט, הדף או הקובץ המצורף שבהם ברצונך להשתמש

en: Select the available options for button colors. Switching to advanced options for already existing buttons you need to set all options (color settings from basic options are ignored).
he: בחר באפשרויות הזמינות עבור צבעי לחצנים. מעבר לאפשרויות מתקדמות עבור לחצנים קיימים כבר עליך להגדיר את כל האפשרויות (המערכת מתעלמת מהגדרות צבע מאפשרויות בסיסיות).

en: Select the base element for your new custom element.
he: בחר את רכיב הבסיס עבור הרכיב המותאם אישית החדש שלך.

en: Select the behaviour of an open flipbox on mobile devices and touch screens
he: בחר את ההתנהגות של תיבת היפוך פתוחה במכשירים ניידים ומסכי מגע

en: Select the color of your shop description
he: בחירת הצבע של תיאור החנות שלך

en: Select the desired Page layout
he: בחירת פריסת הדף הרצויה

en: Select the entry that should be displayed
he: בחר את הערך שיש להציג

en: Select the first color for the gradient.
he: בחר את הצבע הראשון עבור המיקוד ההדרגתי.

en: Select the gap between the elements
he: בחירת הרווח בין הרכיבים

en: Select the gap between the images
he: בחירת הרווח בין התמונות

en: Select the height of the icon in pixel
he: בחירת גובה הסמל בפיקסל

en: Select the height of the map in pixel.
he: בחר את גובה המפה בפיקסל.

en: Select the hotspot styling
he: בחר את סגנון הנקודה החמה

en: Select the left position of the icon anchor in pixel
he: בחירת המיקום השמאלי של עוגן הסמלים בפיקסל

en: Select the list that the user should be added to. The form will be build automatically based on the list that you have set up in mailchimp.
he: בחר את הרשימה שיש להוסיף למשתמש. הטופס ייבנה באופן אוטומטי בהתבסס על הרשימה שהגדרת ב- mailchimp.

en: Select the location for the loaded css file
he: בחר את המיקום עבור קובץ css שנטען

en: Select the location for the loaded javascript file
he: בחירת המיקום עבור קובץ Javascript שנטען

en: Select the maximum screenwidth to use a burger menu button instead of full menu. Above that the full menu is displayed
he: בחר את רוחב המסך המרבי כדי להשתמש בלחצן תפריט המבורגר במקום בתפריט מלא. מעל זה התפריט המלא מוצג

en: Select the metadata you want to display. If empty (or not available) your selection will be skipped.
he: בחר את המטה-נתונים שברצונך להציג. אם הבחירה ריקה (או לא זמינה) תדלג על הבחירה שלך.

en: Select the number of columns to display.
he: בחר את מספר העמודות להצגה.

en: Select the number of rows of photos/videos in the carousel
he: בחר את מספר השורות של תמונות/סרטונים בקרוסלה

en: Select the opacity of the marker (0 = no opacity)
he: בחרו באטימות הסמן (0 = ללא אטימות)

en: Select the opacity of your colored banner overlay
he: בחירת האטימות של שכבת-העל של הכרזה הצבעונית

en: Select the post to show metadata.
he: בחר את ההצבה כדי להציג מטה-נתונים.

en: Select the resolution of the images.
he: בחר את הרזולוציה של התמונות.

en: Select the rotation animation
he: בחירת הנפשת הסיבוב

en: Select the rotation axis for the flip box
he: בחירת ציר הסיבוב עבור תיבת ההיפוך

en: Select the second color for the gradient.
he: בחר את הצבע השני עבור המין ההדרגתי.

en: Select the size of the team member image
he: בחירת הגודל של תמונת חבר הצוות

en: Select the sizing behavior of your full size sliders (e.g. hero scene).
he: בחר את אופן הפעולה של שינוי גודל של המחוונים בגודל מלא (למשל סצנת גיבורים).

en: Select the sort order of the displayed photos/videos.
he: בחר את סדר המיון של התמונות/סרטוני הווידאו המוצגים.

en: Select the styling of the toggles
he: בחירת הסטיילינג של ההחלף

en: Select the styling of your menu item
he: בחירת העיצוב של פריט התפריט

en: Select the thousands separator
he: בחר את מפריד האלפים

en: Select the timezone of your date.
he: בחר את אזור הזמן של התאריך שלך.

en: Select the top position of the icon anchor in pixel
he: בחירת המיקום העליון של עוגן הסמלים בפיקסל

en: Select the type of Highlight for your feed.
he: בחר את סוג הסימון עבור ההזנה שלך.

en: Select the type of background for the column.
he: בחר את סוג הרקע עבור העמודה.

en: Select the type of background for the current active toggle title bar.
he: בחר את סוג הרקע עבור פס הכותרת הפעיל הנוכחי.

en: Select the type of background.
he: בחר את סוג הרקע.

en: Select the type of content for your milestone bullet
he: בחירת סוג התוכן עבור תבליט אבן הדרך שלך

en: Select the visibility of WooCommerce products depending on catalog visibility. Can be set independently for each product: Edit Product -&gt Publish panel -&gt Catalog visibility
he: בחר את הניראות של מוצרי WooCommerce בהתאם לנראות הקטלוג. ניתן להגדיר באופן עצמאי עבור כל מוצר: עריכת מוצר -&gt פרסם את החלונית -&gt תצוגת קטלוג

en: Select the visibility of WooCommerce products depending on checkbox &quot;This is a featured product&quot; in catalog visibility. Can be set independently for each product: Edit Product -&gt Publish panel -&gt Catalog visibility
he: בחר את הניראות של מוצרי WooCommerce בהתאם לתיבת הסימון &quot;זהו מוצר מוצג&quot; בנראות הקטלוג. ניתן להגדיר באופן עצמאי עבור כל מוצר: עריכת מוצר -&gt פרסם את החלונית -&gt תצוגת קטלוג

en: Select the visibility of WooCommerce products. Default setting can be set at Woocommerce -&gt Settings -&gt Products -&gt Inventory -&gt Out of stock visibility
he: בחר את הניראות של מוצרי WooCommerce. ניתן להגדיר הגדרת ברירת מחדל ב- Woocommerce -&gt הגדרות -&gt מוצרים -&gt מלאי -&gt מתוך ניראות המלאי

en: Select the visibility of WooCommerce products. Default setting can be set at Woocommerce -&gt Settings -&gt Products -&gt Inventory -&gt Out of stock visibility. Currently it is only possible to hide products out of stock.
he: בחר את הניראות של מוצרי WooCommerce. ניתן להגדיר הגדרת ברירת מחדל ב- Woocommerce -&gt הגדרות -&gt מוצרים -&gt מלאי -&gt מתוך ניראות המלאי. נכון לעכשיו ניתן רק להסתיר מוצרים מהמלאי.

en: Select the width of the icon in pixel
he: בחירת רוחב הסמל בפיקסל

en: Select the width of the map in % of the container containing the map.
he: בחר את רוחב המפה ב- % of הגורם המכיל את המפה.

en: Select the width of the tooltip. Height is based on the content
he: בחר את רוחב תיאור הכלי. הגובה מבוסס על התוכן

en: Select to disable or enable the post navigation that links to the next/previous post on single entries. Setting is also used for portfolio. Use filter avf_post_nav_settings to customize.
he: בחר כדי להפוך את ניווט הפוסט לזמין או לזמין המקשר לפרסום הבא/הקודם בערכים בודדים. ההגדרה משמשת גם לתיק עבודות. השתמש avf_post_nav_settings סינון כדי להתאים אישית.

en: Select to disable plugin lightbox and link to Instagram page.
he: בחר כדי להשבית את תיבת האור של התוסף ולקשר לדף אינסטגרם.

en: Select to disable the mobile layout
he: בחר כדי להפוך את הפריסה למכשירים ניידים ללא זמינה

en: Select to display featured image for a single entry.
he: בחר כדי להציג תמונה מוצגת עבור ערך יחיד.

en: Select to display featured image for a single portfolio entry.
he: בחר כדי להציג תמונה מוצגת עבור ערך תיק יחיד.

en: Select to display featured image for a single post entry.
he: בחר כדי להציג תמונה מוצגת עבור ערך פוסט יחיד.

en: Select to enable carousel autoplay
he: בחר כדי להפוך הפעלה אוטומטית של קרוסלה לזמינה

en: Select to enable lazy loading using native HTML. Currently WP only supports images, but this might be extended for iframes in future. Please keep in mind that lazy loading might break animations when scrolling to images.
he: בחר כדי לאפשר טעינה עצלה באמצעות HTML מקורי. נכון לעכשיו WP תומך בתמונות בלבד, אך ניתן להרחיב זאת עבור iframes בעתיד. זכור כי טעינה עצלה עלולה לשבור הנפשות בעת גלילה לתמונות.

en: Select to force a reload of the page when user clicks the &quot;Accept Settings....&quot; or &quot;Do not accept....&quot; button. If you do not use external services a page reload is usually not necessary.
he: בחר כדי לכפות טעינה מחדש של הדף כאשר המשתמש לוחץ על &quot;קבל הגדרות.... &quot; או &quot;אל תקבל.... &quot; כפתור. אם אינך משתמש בשירותים חיצוניים, טעינה מחדש של דף אינה נחוצה בדרך כלל.

en: Select to load more content automatically as the user scrolls down the page.
he: בחר כדי לטעון תוכן נוסף באופן אוטומטי כשהמשתמש יגלל במורד הדף.

en: Select to show a badge to reopen the message bar
he: בחר כדי להציג תג כדי לפתוח מחדש את סרגל ההודעות

en: Select to show a grouped overview of available image thumbnails.
he: בחר כדי להציג מבט כולל מקובץ על תמונות ממוזערות זמינות של תמונות ממוזערות.

en: Select to show an additional icon above headline
he: בחר כדי להציג סמל נוסף מעל הכותרת

en: Select to show carousel navigation arrows
he: בחר כדי להציג חיצי ניווט בקרוסלה

en: Select to show carousel pagination
he: בחר כדי להציג חלוקה לעמודים של קרוסלה

en: Select to show comments in the lightbox.
he: בחר כדי להציג הערות בתיבת האור.

en: Select to show the Likes & Comments
he: בחר כדי להציג את סימוני 'אהבתי'

en: Select to show the bio in header.
he: בחר כדי להציג את ה- bio בכותרת העליונה.

en: Select to show the feed header
he: בחר כדי להציג את כותרת ההזנה

en: Select to size of the header.
he: בחר לגודל הכותרת העליונה.

en: Select to use the locked values of an existing custom element as a base for this element. Any changes to the locked settings of the underlying custom element(s) will be used. When using a cache plugin do not forget to invalidate server cache whenever you make changes to these elements.
he: בחר כדי להשתמש בערכים הנעולים של רכיב מותאם אישית קיים כבסיס עבור רכיב זה. ייעשה שימוש בשינויים בהגדרות הנעולה של הרכיבים המותאמים אישית המשמשים כבסיס. בעת שימוש בתוסף מטמון אל תשכח לבטל את תוקפו של מטמון השרת בכל פעם שאתה מבצע שינויים ברכיבים אלה.

en: Select transitions
he: בחר מעברים

en: Select use of the message bar
he: בחירת השימוש בסרגל ההודעות

en: Select what content you want to display.
he: בחר איזה תוכן ברצונך להציג.

en: Select what media you want to display.
he: בחר איזו מדיה ברצונך להציג.

en: Select what template you want to create. If you create an item template any settings for base template you make here will be ignored.
he: בחר איזו תבנית ברצונך ליצור. אם תיצור תבנית פריט, המערכת תתעלם מהגדרות כלשהן עבור תבנית בסיס שתבצע כאן.

en: Select when to display the tooltips
he: בחר מתי להציג את תיאורי הכלים

en: Select where an existing custom link should be opend.
he: בחר היכן יש לפתוח קישור מותאם אישית קיים.

en: Select where an existing custom link should be opened.
he: בחר היכן יש לפתוח קישור מותאם אישית קיים.

en: Select where this cell should link to
he: בחר לאן תא זה צריך לקשר

en: Select where this column should link to
he: בחר לאן עמודה זו צריכה לקשר

en: Select where to display the tooltip in relation to the hotspot
he: בחר היכן להציג את תיאור הכלי ביחס לנקודה החמה

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy
he: בחירת הערכים שיש להציג על-ידי בחירת טקסונומיה

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy. If none are selected all events are shown.
he: בחר אילו ערכים להציג על-ידי בחירת טקסונומיה. אם לא נבחרו כל האירועים יוצגו.

en: Select which kind of HTML markup you want to apply to set the importance of the headline for search engines
he: בחר איזה סוג של סימון HTML ברצונך להחיל כדי להגדיר את החשיבות של הכותרת עבור מנועי חיפוש

en: Select which kind of heading you want to display.
he: בחר את סוג הכותרת שברצונך להציג.

en: Select which level of file merging and compression you want to apply to your CSS files
he: בחר איזו רמה של מיזוג ודחיסה של קבצים ברצונך להחיל על קבצי CSS

en: Select which level of file merging and compression you want to apply to your Javascript files.
he: בחר איזו רמה של מיזוג ודחיסה של קבצים ברצונך להחיל על קבצי Javascript.

en: Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will  be displayed
he: בחר איזה דף להציג כדף הבלוג שלך. אם יישאר ריק לא יוצג בלוג

en: Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will be displayed
he: בחר איזה דף להציג כדף הבלוג שלך. אם יישאר ריק לא יוצג בלוג

en: Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will be displayed. In case you do not see a select box - you have to publish pages.
he: בחר איזה דף להציג כדף הבלוג שלך. אם יישאר ריק לא יוצג בלוג. במקרה שאתה לא רואה תיבת בחירה - אתה צריך לפרסם דפים.

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will  be displayed
he: בחר איזה דף להציג בעמוד הקבלה שלך. אם יישאר ריק הבלוג יוצג

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed
he: בחר איזה דף להציג בעמוד הקבלה שלך. אם יישאר ריק הבלוג יוצג

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed. In case you do not see a select box - you have to publish pages.
he: בחר איזה דף להציג בעמוד הקבלה שלך. אם יישאר ריק הבלוג יוצג. במקרה שאתה לא רואה תיבת בחירה - אתה צריך לפרסם דפים.

en: Select which post types should be used. Note that your taxonomy will be ignored if you do not select an assign post type. If yo don't select post type all registered post types will be used
he: בחר באיזה סוגי פוסטים יש להשתמש. שים לב שיתעלמו מה טקסונומיה שלך אם לא תבחר סוג פוסט הקצאה. אם לא תבחר סוג רשומה ייעשה שימוש בכל סוגי הפוסטים הרשומים

en: Select which post types should be used. Note that your taxonomy will be ignored if you do not select an assign post type. If you don't select post type all registered post types will be used
he: בחר באיזה סוגי פוסטים יש להשתמש. שים לב שיתעלמו מה טקסונומיה שלך אם לא תבחר סוג פוסט הקצאה. אם לא תבחר סוג רשומה ייעשה שימוש בכל סוגי הפוסטים הרשומים

en: Select which table styling should be used if the screen is too small for the table.
he: בחר באיזה סגנון טבלה יש להשתמש אם המסך קטן מדי עבור הטבלה.

en: Select which text defined in the media gallery is displayed below the lightbox image.
he: בחר איזה טקסט המוגדר בגלריית המדיה יוצג מתחת לתמונת תיבת האור.

en: Select your compare action if you have to remove multiple cookies. Be carefull with contains as this removes all cookies that contain the string (except the disabled cookie).
he: בחר את פעולת ההשוואה שלך אם עליך להסיר קבצי Cookie מרובים. היזהר עם מכיל כמו זה מסיר את כל העוגיות המכילות את המחרוזת (למעט קובץ ה-cookie מושבת).

en: Select, where to show an additional description
he: בחר, היכן להציג תיאור נוסף

en: Select...
he: בחירה...

en: Selected Revision by %s
he: מהדורה נבחרת לפי %s

en: Selected speed in milliseconds for transition effect.
he: מהירות שנבחרה באלפיות שניה עבור אפקט מעבר.

en: Self hosted videos and audio features (WP-Mediaelement scripts)
he: סרטוני וידאו ותכונות שמע המתארחים באופן עצמאי (סקריפטים של WP-Mediaelement)

en: Send an E-Mail to:
he: שלח דואר אלקטרוני אל:

en: Send feedback
he: שלח משוב

en: Send us mail
he: שלח לנו דואר

en: Sending
he: שולח

en: Separate Sidebars for Blog and Archive Pages
he: סרגלים צידיים נפרדים עבור דפי בלוג וארכיון

en: Separator / Whitespace
he: מפריד / רווח לבן

en: Separator between menu items
he: מפריד בין פריטי תפריט

en: Seperator
he: מפריד

en: Sepia
he: ספיה (ספיה)

en: Sequence
he: רצף

en: Server Settings
he: הגדרות

en: Server configuration issues detected!
he: זוהו בעיות בתצורת השרת!

en: Session has expired. Your requested action could not be executed. Please try again or reload the page.
he: פג תוקפה של ההפעלה. לא היתה אפשרות לבצע את הפעולה המבוקשת. נא נסה שוב או טען מחדש את הדף.

en: Set Cell Size
he: הגדרת גודל תא

en: Set Manually
he: קבע ידנית

en: Set Privacy Policy
he: הגדרת מדיניות פרטיות

en: Set Zoom level automatically to show all markers
he: הגדר רמת מרחק מתצוגה באופן אוטומטי כדי להציג את כל הסמנים

en: Set a border color for this column
he: הגדר צבע גבול עבור עמודה זו

en: Set a color for the box-shadow
he: הגדרת צבע עבור צל התיבה

en: Set a color to display a overlay above the banner image.
he: הגדר צבע להצגת שכבת-על מעל תמונת הכרזה.

en: Set a custom background color. Any hex color code.
he: הגדר צבע רקע מותאם אישית. כל קוד צבע משופשף.

en: Set a custom color of the &quot;Burger&quot; Icon. Leave empty to use the default menu color
he: הגדר צבע מותאם אישית של סמל &quot;בורגר&quot;. השאר ריק כדי להשתמש בצבע התפריט המוגדר כברירת מחדל

en: Set a custom color of the 'Burger' Icon. Leave empty to use the default menu color
he: הגדר צבע מותאם אישית של סמל 'בורגר'. השאר ריק כדי להשתמש בצבע התפריט המוגדר כברירת מחדל

en: Set a custom color. Any hex color code.
he: הגדר צבע מותאם אישית. כל קוד צבע משופשף.

en: Set a custom slider identifier to use in shortcodes instead of the database ID. Needs to be unique, and can contain only alphanumeric characters. This setting is optional.
he: הגדר מזהה מחוון מותאם אישית לשימוש בקודים קצרים במקום במזהה מסד הנתונים. הגדרה זו היא אופציונלית.

en: Set a custom top or bottom margin. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
he: הגדר שוליים עליונים או תחתונים מותאמים אישית. ערכים המבוססים על פיקסלים ו- % מתקבלים. למשל: 30px, 5%

en: Set a custom width for the Flyout. Pixel and % values are allowed. Eg: 350px or 70%
he: הגדר רוחב מותאם אישית עבור תפריט נשעל. ערכי פיקסלים ו- % מותרים. למשל: 350px או 70%

en: Set a slide image
he: הגדרת תמונת שקופית

en: Set a slide thumbnail
he: הגדרת תמונה ממוזערת של שקופית

en: Set a tab title
he: הגדרת כותרת כרטיסיה

en: Set an animation for this element. The animation will be shown once the element appears first on screen. Animations only work in modern browsers and only on desktop computers to keep page rendering as fast as possible.
he: הגדר הנפשה עבור רכיב זה. ההנפשה תוצג לאחר שהרכיב יופיע ראשון על המסך. הנפשות פועלות רק בדפדפנים מודרניים ורק במחשבים שולחניים כדי לשמור על עיבוד הדף מהר ככל האפשר.

en: Set opacity for color Overlay
he: הגדרת אטימות לכיסוי צבע

en: Set preview background:
he: הגדר רקע תצוגה מקדימה:

en: Set the Portfolio Grid image size automatically based on column or layout width
he: הגדרת גודל התמונה 'רשת תיקים' באופן אוטומטי בהתבסס על רוחב עמודה או פריסה

en: Set the border of the column here
he: הגדר את גבול העמודה כאן

en: Set the border radius of the column
he: הגדרת רדיוס הגבול של העמודה

en: Set the border radius of the search form
he: הגדרת רדיוס הגבול של טופס החיפוש

en: Set the colors of your hotspot
he: הגדרת הצבעים של הנקודה החמה

en: Set the column count for this element, based on the device screensize.
he: הגדר את ספירת העמודות עבור רכיב זה, בהתבסס על סדר המסך של ההתקן.

en: Set the direction of the diagonal border
he: הגדרת כיוון הגבול האלכסוני

en: Set the distance from the cell content to the border here. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
he: הגדר את המרחק מתוכן התא לגבול כאן. ערכים המבוססים על פיקסלים ו- % מתקבלים. למשל: 30px, 5%

en: Set the distance from the column content to the border here. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
he: הגדר את המרחק מתוכן העמודה לגבול כאן. ערכים המבוססים על פיקסלים ו- % מתקבלים. למשל: 30px, 5%

en: Set the distance from the content to other elements here. Leave empty for default value. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
he: הגדר את המרחק מהתוכן לרכיבים אחרים כאן. השאר ריק עבור ערך ברירת המחדל. ערכים המבוססים על פיקסלים ו- % מתקבלים. למשל: 30px, 5%

en: Set the distance from the content to other elements here. Leave empty for default value. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
he: הגדר את המרחק מהתוכן לרכיבים אחרים כאן. השאר ריק עבור ערך ברירת המחדל. ערכים המבוססים על פיקסלים ו- % מתקבלים. למשל: 30px, 5%. px משמש כיחידת ברירת מחדל.

en: Set the font size for the content, based on the device screensize.
he: הגדר את גודל הגופן עבור התוכן, בהתבסס על גודל המסך של ההתקן.

en: Set the font size for the heading, based on the device screensize.
he: הגדר את גודל הגופן עבור הכותרת, בהתבסס על גודל המסך של ההתקן.

en: Set the font size for the number, based on the device screensize.
he: הגדר את גודל הגופן עבור המספר, בהתבסס על גודל המסך של ההתקן.

en: Set the font size for the subheading, based on the device screensize.
he: הגדר את גודל הגופן עבור כותרת המשנה, בהתבסס על גודל המסך של ההתקן.

en: Set the font size for the text, based on the device screensize.
he: הגדר את גודל הגופן עבור הטקסט, בהתבסס על גודל המסך של ההתקן.

en: Set the gallery height in relation to the gallery container width
he: הגדרת גובה הגלריה ביחס לרוחב הגורם המכיל של הגלריה

en: Set the height of the progress bar
he: הגדרת הגובה של מד ההתקדמות

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
he: הגדרת גודל התמונה של תמונות רשת התיקים

en: Set the image size of the preview images
he: הגדרת גודל התמונה של תמונות התצוגה המקדימה

en: Set the intensity of the parallax effect. Use negative values to shift layers in the opposite direction.
he: קבעו את עוצמת אפקט הפרלקסה. השתמשו בערכים שליליים להזזת שכבות בכיוון ההפוך.

en: Set the margin for the search results container
he: הגדרת השוליים עבור הגורם המכיל של תוצאות החיפוש

en: Set the minimum height of all the cells in pixel. eg:400px
he: הגדר את הגובה המינימלי של כל התאים בפיקסל. למשל:400px

en: Set the number of the milestones visible at a time
he: הגדרת מספר אבני הדרך הגלויות בכל פעם

en: Set the opacity of your overlay: 0.1 is barely visible, 1.0 is opaque
he: הגדר את האטימות של הכיסוי שלך: 0.1 בקושי גלוי, 1.0 הוא אטום

en: Set the orientation of the cropped preview images
he: הגדרת הכיוון של תמונות התצוגה המקדימה שנחתכו

en: Set the orientation of the timeline
he: הגדרת הכיוון של ציר הזמן

en: Set the padding for the icongrid container
he: הגדרת המרווח עבור הגורם המכיל icongrid

en: Set the padding for the search results container
he: הגדרת המרווח עבור הגורם המכיל של תוצאות החיפוש

en: Set the placement of the milestones on the timeline
he: הגדרת המיקום של אבני הדרך בציר הזמן

en: Set the position of the icons
he: הגדרת מיקום הסמלים

en: Set the position of the short ruler
he: הגדרת המיקום של הסרגל הקצר

en: Set the preview image size automatically based on column or layout width
he: הגדרת גודל תמונת התצוגה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על רוחב עמודה או פריסה

en: Set the preview image size automatically based on column width
he: הגדרת גודל תמונת התצוגה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על רוחב העמודה

en: Set the preview image size automatically based on slider height
he: הגדרת גודל תמונת התצוגה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על גובה המחוון

en: Set the screen width when cells in this row should switch to full width
he: הגדר את רוחב המסך כאשר תאים בשורה זו אמורים לעבור לרוחב מלא

en: Set the style of the &quot;Burger&quot; Icon
he: הגדר את הסגנון של סמל &quot;בורגר&quot;

en: Set the style of the 'Burger' Icon
he: הגדר את הסגנון של סמל 'בורגר'

en: Set the style of the page overlay that appears when the burger menu is clicked
he: הגדרת הסגנון של שכבת-העל של העמוד המופיע בעת לחיצה על תפריט ההמבורגר

en: Set the style shadow of the border
he: הגדרת צל הסגנון של הגבול

en: Set the styling for the testimonial grid
he: הגדרת הסטיילינג עבור רשת העדויות

en: Set the visibility for this element, based on the device screensize.
he: הגדר את הניראות עבור רכיב זה, בהתבסס על התקן המסך.

en: Set the width of the box-shadow
he: הגדרת רוחב צל התיבה

en: Set up auto-updates to upgrade to this new version, or request it from the author of your theme if you’ve received LayerSlider from them. %sClick here%s to learn more.
he: הגדר עדכונים אוטומטיים לשדרוג לגירסה חדשה זו, או בקש אותה ממחבר ערכת הנושא שלך אם קיבלת מהם את LayerSlider. %s לחץ כאן%s לקבלת מידע נוסף.

en: Sets a point on canvas from which transformations are calculated. For example, a layer may rotate around its center axis or a completely custom point, such as one of its corners. The three values represent the X, Y and Z axes in 3D space. Apart from the pixel and percentage values, you can also use the following constants: top, right, bottom, left, center, slidercenter, slidermiddle, slidertop, sliderright, sliderbottom, sliderleft.
he: קובע נקודה על בד הציור שממנה מחושבים שינויי הצורה. לדוגמה, שכבה עשויה להסתובב סביב הציר המרכזי שלה או נקודה מותאמת אישית לחלוטין, כגון אחת הפינות שלה. שלושת הערכים מייצגים את הצירים X, Y ו- Z במרחב תלת-ממדי. מלבד ערכי הפיקסלים והאחוזים, ניתן גם להשתמש בקבועים הבאים: עליונים, ימניים, תחתונים, שמאליים, מרכזיים, מחוונים, מחוון, החלקה, מחוון, מחוון, מחוון, החלקה.

en: Sets a point on canvas from which transformations are calculated. For example, a layer may rotate around its center axis or a completely custom point, such as one of its corners. The three values represent the X, Y and Z axes in 3D space. Apart from the pixel and percentage values, you can also use the following constants: top, right, bottom, left, center.
he: קובע נקודה על בד הציור שממנה מחושבים שינויי הצורה. לדוגמה, שכבה עשויה להסתובב סביב הציר המרכזי שלה או נקודה מותאמת אישית לחלוטין, כגון אחת הפינות שלה. שלושת הערכים מייצגים את הצירים X, Y ו- Z במרחב תלת-ממדי. מלבד ערכי הפיקסלים והאחוזים, ניתן גם להשתמש בקבועים הבאים: עליונים, ימניים, תחתונים, שמאליים, מרכזיים.

en: Sets the font boldness. Please note, not every font supports all the listed variants, thus some settings may have the same result.
he: הגדרת תעוזת הגופן. שים לב, לא כל גופן תומך בכל המשתנים המפורטים, ולכן הגדרות מסוימות עשויות להיות באותה תוצאה.

en: Sets the layer position origin from which top and left values are calculated. The default is the upper left corner of the slider canvas. In a full width and full size slider, your content is centered based on the screen size to achieve the best possible fit. By selecting the “sides of the screen” option in those scenarios, you can allow layers to escape the centered inner area and stick to the sides of the screen.
he: קובע את מקור מיקום השכבה שממנו מחושבים הערכים העליונים והשמאליים. ברירת המחדל היא הפינה השמאלית העליונה של בד המחוון. במחוון ברוחב מלא ובגודל מלא, התוכן שלך ממורכז בהתאם לגודל המסך כדי להשיג את ההתאמה הטובה ביותר האפשרית. על-ידי בחירה באפשרות "צידי המסך" בתרחישים אלה, באפשרותך לאפשר לשכבות לברוח מהאזור הפנימי המרוכז ולהיצמד לצדי המסך.

en: Sets the starting time for this transition. Select one of the pre-defined options from this list to control timing in relation with other transition types. Additionally, you can shift starting time with the modifier controls below.
he: הגדרת שעת ההתחלה עבור מעבר זה. בחר אחת מהאפשרויות המוגדרות מראש מרשימה זו כדי לשלוט בתזמון ביחס לסוגי מעבר אחרים. בנוסף, באפשרותך להזיז את שעת ההתחלה עם פקדי צירוף להלן.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings are for users that must opt in for cookies and services
he: ההגדרות מיועדות למשתמשים שחייבים להצטרף לקובצי Cookie ולשירותים

en: Several options to change the header transparency and visibility on this page.
he: מספר אפשרויות לשינוי השקיפות והנראות של הכותרת העליונה בדף זה.

en: Shadow
he: צל

en: Share
he: שתף

en: Share by Mail
he: שתף בדואר

en: Share links at the bottom of your blog post
he: שיתוף קישורים בתחתית רשומת הבלוג שלך

en: Share on
he: שתפו ברשת

en: Share on Google+
he: שתפי בגוגל+

en: Share on WhatsApp
he: שתפו בוואטסאפ

en: Share this entry
he: שתפו את הפוסט

en: Share your gorgeous photos with the world or your loved ones in a truly inspirational way and create sliders with stunning effects with Origami.
he: שתף את התמונות המדהימות שלך עם העולם או עם יקיריך בצורה מעוררת השראה באמת וליצור מחוונים עם אפקטים מדהימים עם Origami.

en: Shift In
he: הסט פנימה

en: Shift Out
he: הסט החוצה

en: Shifts the above selected starting time by performing a custom operation. For example, &quot;- 1000&quot; will advance the animation by playing it 1 second (1000 milliseconds) earlier.
he: הזזת שעת ההתחלה לעיל שנבחרה על-ידי ביצוע פעולה מותאמת אישית. לדוגמה, &quot;- 1000&quot; יקדם את ההנפשה על-ידי הפעלתה שניה אחת (1000 אלפיות שניה) מוקדם יותר.

en: Shifts the ending position of text nodes from their original on the horizontal axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “left” or “right” position text nodes out the staging area, so they leave the scene from either side when animating to their destination location. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הזזת מיקום הסיום של צמתי טקסט מהמקור שלהם על הציר האופקי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "שמאל" או "ימין" מקמים צמתי טקסט מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם עוזבים את הסצנה משני הצדדים בעת הנפשה למיקום היעד שלהם. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Shifts the ending position of text nodes from their original on the vertical axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “top” or “bottom” position text nodes out the staging area, so they leave the scene from either vertical side when animating to their destination location. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הזזת מיקום הסיום של צמתי טקסט מהמקור שלהם על הציר האנכי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "עליונים" או "תחתונים" ממקמים צמתי טקסט מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם עוזבים את הסצנה משני הצדדים האנכיים בעת הנפשה למיקום היעד שלהם. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Shifts the layer from its original position on the horizontal axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “left” or “right” animate the layer out the staging area, so it can leave the scene on either side.
he: הזזת השכבה ממיקומה המקורי על הציר האופקי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "שמאל" או "ימין" להנפיש את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהוא יכול להשאיר את הסצנה משני הצדדים.

en: Shifts the layer from its original position on the vertical axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the height of this layer. The values “top” or “bottom” animate the layer out the staging area, so it can leave the scene on either vertical side.
he: הזזת השכבה ממיקומה המקורי על הציר האנכי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים הם יחסיים לגובה שכבה זו. הערכים "עליונים" או "תחתונים" מנפישים את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם יכולים להשאיר את הסצנה משני הצדדים האנכיים.

en: Shifts the layer starting position from its original on the horizontal axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “left” or “right” position the layer out the staging area, so it can leave and re-enter the scene from either side during the transition.
he: הזזת מיקום ההתחלה של השכבה מהמקור שלה על הציר האופקי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "שמאל" או "ימין" ממקם את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהיא יכולה לעזוב ולהיכנס מחדש לסצנה משני הצדדים במהלך המעבר.

en: Shifts the layer starting position from its original on the horizontal axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “left” or “right” position the layer out the staging area, so it enters the scene from either side when animating to its destination location.
he: הזזת מיקום ההתחלה של השכבה מהמקור שלה על הציר האופקי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "שמאל" או "ימין" ממקמים את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהיא נכנסת לסצנה משני הצדדים בעת הנפשה למיקום היעד שלה.

en: Shifts the layer starting position from its original on the vertical axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the height of this layer. The values “top” or “bottom” position the layer out the staging area, so it can leave and re-enter the scene from either vertical side during the transition.
he: הזזת מיקום ההתחלה של השכבה מהמקור שלה על הציר האנכי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים הם יחסיים לגובה שכבה זו. הערכים "עליונים" או "תחתונים" ממקם את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם יכולים לעזוב ולהיכנס מחדש לסצנה משני הצדדים האנכיים במהלך המעבר.

en: Shifts the layer starting position from its original on the vertical axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the height of this layer. The values “top” or “bottom” position the layer out the staging area, so it enters the scene from either vertical side when animating to its destination location.
he: הזזת מיקום ההתחלה של השכבה מהמקור שלה על הציר האנכי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים הם יחסיים לגובה שכבה זו. הערכים "עליונים" או "תחתונים" ממקמים את השכבה מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהיא נכנסת לסצנה משני הצדדים האנכיים בעת ההנפה למיקום היעד שלה.

en: Shifts the starting position of text nodes from their original on the horizontal axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “left” or “right” position text nodes out the staging area, so they enter the scene from either side when animating to their destination location. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הזזת המיקום ההתחלתי של צמתי טקסט מהמקור שלהם על הציר האופקי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "שמאל" או "ימין" מיקום טקסט צמתים מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם נכנסים לסצנה משני הצדדים בעת הנפשה למיקום היעד שלהם. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Shifts the starting position of text nodes from their original on the vertical axis with the given number of pixels. Use negative values for the opposite direction. Percentage values are relative to the width of this layer. The values “top” or “bottom” position text nodes out the staging area, so they enter the scene from either vertical side when animating to their destination location. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הזזת המיקום ההתחלתי של צמתי טקסט מהמקור שלהם על הציר האנכי עם מספר הפיקסלים הנתון. השתמש בערכים שליליים עבור הכיוון ההפוך. ערכי אחוזים יחסיים לרוחב שכבה זו. הערכים "עליונים" או "תחתונים" ממקמים צמתי טקסט מחוץ לאזור האחסון הזמני, כך שהם נכנסים לסצנה משני הצדדים האנכיים בעת ההנפה למיקום היעד שלהם. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Shop
he: חנות

en: Shop Banner Image
he: תמונת כרזה של חנות

en: Shop Banner Image Color Overlay
he: שכבת-על של צבע תמונת כרזה של חנות

en: Shop Description
he: תיאור חנות

en: Shop Description Color
he: צבע תיאור חנות

en: Shop Options
he: אפשרויות חנות

en: Shop internal cookie
he: קנה קובץ Cookie פנימי

en: Shopping Cart
he: עגלת קניות

en: Short Separator
he: מפריד קצר

en: Short description for backend
he: תיאור קצר עבור הקצה העורפי

en: Shortcode
he: קוד קיצור

en: Shortcode Usage Overview
he: מבט כולל על שימוש בקוד קצר

en: Shortcode does no longer exist or has been deactivated.
he: Shortcode אינו קיים עוד או שהפעלתו בוטלה.

en: Shortcode version for ALB element
he: גירסת קוד קצר עבור רכיב ALB

en: Shortcodes are small text snippets that will be replaced with the actual slider on your front-end pages. This is one of the most commonly used methods. It works almost all places where you can enter text, including 3rd party page builders. Just copy and paste the following shortcode: %s
he: קודים קצרים הם גזירי טקסט קטנים שיוחלפו במחוון הממשי בעמודים הקדמיים. זוהי אחת השיטות הנפוצות ביותר. זה עובד כמעט בכל המקומות שבהם אתה יכול להזין טקסט, כולל בוני דפים צד שלישי. פשוט העתק והדבק את הקוד הקצר הבא: %s

en: Shortcodes that are added with filter or used e.g. in plugins are NOT recognised as &quot;in use&quot;.
he: קודים קצרים הנוספים עם מסנן או בשימוש למשל בתוספים אינם מוכרים כ&quot;בשימוש&quot;.

en: Shortcodes you can use in your Privacy Policy
he: קודים קצרים שבהם באפשרותך להשתמש במדיניות הפרטיות שלך

en: Should a pagination be displayed to view additional entries? This disables &quot;Display Tabs for each category&quot;.
he: האם להציג חלוקה לעמודים כדי להציג ערכים נוספים? פעולה זו הופכת את האפשרות &quot;הצג כרטיסיות עבור כל קטגוריה&quot; ללא זמינה.

en: Should a pagination be displayed?
he: האם להציג חלוקה לעמודים?

en: Should a pagination be displayed? Pagination might not work as expected when there is more than one blog posts element on a page, a post or on the blog page.
he: האם להציג חלוקה לעמודים? ייתכן שחלוקה לעמודים לא תפעל כצפוי כאשר קיים יותר מרכיב אחד של הצבות בלוג בדף, בהצבה או בדף הבלוג.

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional  entries?
he: האם להציג אפשרות של חלוקה לעמודים או לטעון אפשרות נוספת כדי להציג ערכים נוספים?

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional entries?
he: האם להציג אפשרות של חלוקה לעמודים או לטעון אפשרות נוספת כדי להציג ערכים נוספים?

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional images?
he: האם להציג אפשרות של חלוקה לעמודים או לטעון אפשרויות נוספות כדי להציג תמונות נוספות?

en: Should an icon be displayed at the center?
he: האם להציג סמל במרכז?

en: Should an icon be displayed at the left or right side of the button
he: האם להציג סמל בצד שמאל או ימין של הלחצן

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
he: האם להציג סמל בצד שמאל של הלחצן

en: Should an icon be displayed at the left side of the progress bar
he: האם להציג סמל בצד שמאל של מד ההתקדמות

en: Should an icon be displayed at the left side of the tab title?
he: האם להציג סמל בצד הימני של כותרת הכרטיסיה?

en: Should an icon or image be displayed at the top of the tab title?
he: האם להציג סמל או תמונה בחלק העליון של כותרת הכרטיסיה?

en: Should be used in special cases only, as it can break otherwise functioning sites. This option is located on the main LayerSlider admin screen under the Advanced tab.
he: יש להשתמש במקרים מיוחדים בלבד, שכן הוא יכול לשבור אתרים מתפקדים אחרת. אפשרות זו ממוקמת במסך הניהול הראשי של LayerSlider תחת הכרטיסיה מתקדם.

en: Should only one toggle be active at a time and the others be hidden or can multiple toggles be open at the same time?
he: האם רק דו-מצבי אחד צריך להיות פעיל בכל פעם והאחרים יכולים להיות מוסתרים או שמא החלפת מצבים מרובים יכולה להיות פתוחה בו-זמנית?

en: Should product image be displayed?
he: האם להציג תמונת מוצר?

en: Should sorting options based on the taxonomies above be displayed?
he: האם להציג אפשרויות מיון המבוססות על הטקסונומיה לעיל?

en: Should the first entry be displayed bigger?
he: האם להציג את הערך הראשון גדול יותר?

en: Should the full entry be displayed or just a small excerpt?
he: האם להציג את הערך המלא או רק קטע קטן?

en: Should the icons appear in an animated way?
he: האם הסמלים צריכים להופיע בצורה מונפשת?

en: Should the image stretch to fill the available space?
he: האם על התמונה להימתח כדי למלא את השטח הזמין?

en: Should the items appear in an animated way?
he: האם על הפריטים להופיע בצורה מונפשת?

en: Should the masonry items load in an animated way?
he: האם פריטי הבנייה צריכים לטעון בצורה מונפשת?

en: Should the sorting options based on categories be displayed?
he: האם להציג את אפשרויות המיון המבוססות על קטגוריות?

en: Show
he: הצג

en: Show Advanced Details
he: הצג פרטים מתקדמים

en: Show Blog Sidebar on Archiv Pages
he: הצג סרגל צידי של בלוג בדפי ארכיון

en: Show Blog Sidebar on Archive Pages
he: הצג סרגל צידי של בלוג בדפי ארכיון

en: Show Button Icon
he: הציגי סמך כפתור

en: Show Carousel Navigation Arrows
he: הצג חצי ניווט קרוסלה

en: Show Carousel Navigation Arrows:
he: הצג חצי ניווט קרוסלה:

en: Show Carousel Pagination
he: הצג חלוקה לעמודים של קרוסלה

en: Show Carousel Pagination:
he: הצג חלוקה לעמודים של קרוסלה:

en: Show Custom Styles In Backend Block Editor
he: הצג סגנונות מותאמים אישית בעורך בלוקים עורפיים

en: Show Details
he: הצג פרטים

en: Show Google Maps immediately
he: הצג את מפות Google באופן מיידי

en: Show Less Options
he: הצג אפשרויות פחות

en: Show Locked Options
he: הצג אפשרויות נעולות

en: Show More Options
he: הצג אפשרויות נוספות

en: Show On Mouse Hover - Hide On Click
he: הצג בעת ריחוף עכבר - הסתר בעת לחיצה

en: Show Parser Info
he: הצג פרטי מנתח

en: Show Popup for users
he: הצג פריט מוקפץ עבור משתמשים

en: Show Prev & Next buttons
he: הצג לחצנים & הבא

en: Show Prev & Next buttons on hover
he: הצג לחצנים & הבא בריחוף

en: Show Progress Bar percentage?
he: האם להציג אחוז מד התקדמות?

en: Show Start & Stop buttons
he: הצג לחצני התחלה & עצירה

en: Show Theme Custom Styles
he: הצג סגנונות מותאמים אישית של ערכת נושא

en: Show Thumbnail and post title by default
he: הצג תמונה ממוזערת וכותרת פרסום כברירת מחדל

en: Show Thumnails and display post title by tooltip
he: הצג תומילים והצג כותרת פוסט לפי תיאור כלי

en: Show Tooltips
he: הצג תיאורי כלים

en: Show Transitions:
he: הצג מעברים:

en: Show a list of upcoming events
he: הצגת רשימה של אירועים קרובים

en: Show a message string on contact form page instead
he: הצג מחרוזת הודעה בדף טופס של איש קשר במקום זאת

en: Show a preloader when opening a page on your site.
he: הצג טוען מראש בעת פתיחת דף באתר שלך.

en: Show advanced options
he: הצג אפשרויות מתקדמות

en: Show advanced settings
he: הצג הגדרות מתקדמות

en: Show all elements
he: הצג את כל הרכיבים

en: Show all options without section headers
he: הצג את כל האפשרויות ללא כותרות מקטעים

en: Show all products
he: הצג את כל המוצרים

en: Show artists name
he: הצג שם אמנים

en: Show badge at the bottom left of the screen
he: הצג תג בפינה הימנית התחתונה של המסך

en: Show badge at the bottom right of the screen
he: הצג תג בפינה השמאלית התחתונה של המסך

en: Show bar timer
he: הצג שעון העצר של מייצגי ה-

en: Show bio in header
he: הצג ביו בכותרת עליונה

en: Show circle timer
he: הצג שעון העצר של המעגל

en: Show close button
he: הצג לחצן 'סגור'

en: Show comments in the lightbox
he: הצג הערות בתיבת האור

en: Show comments in the lightbox:
he: הצג הערות בתיבת האור:

en: Show default Google badge on all pages
he: הצג תג Google המוגדר כברירת מחדל בכל הדפים

en: Show element options for developers
he: הצג אפשרויות רכיבים עבור מפתחים

en: Show empty Cells
he: הצג תאים ריקים

en: Show facebook page widget &quot;Share/Like&quot; directly
he: הצג יישומון דף פייסבוק &quot;שתף/אהבתי&quot; ישירות

en: Show featured products only
he: הצג מוצרים מוצגים בלבד

en: Show feed header
he: הצג כותרת הזנה

en: Show hidden products only
he: הצג מוצרים מוסתרים בלבד

en: Show in lightbox - loads after user interaction - preview image recommended
he: הצג ב- lightbox - נטען לאחר אינטראקציה עם המשתמש - מומלץ להציג תמונת תצוגה מקדימה

en: Show info
he: הצג מידע

en: Show layers that are visible on desktop.
he: הצג שכבות הגלויות בשולחן העבודה.

en: Show layers that are visible on mobile phones.
he: הצג שכבות הגלויות בטלפונים ניידים.

en: Show layers that are visible on tablets.
he: הצג שכבות הגלויות בטאבלטים.

en: Show locked options
he: הצג אפשרויות נעולות

en: Show locked options to all users
he: הצג אפשרויות נעולות לכל המשתמשים

en: Show me
he: תראה לי

en: Show media icon/album cover
he: הצג סמל מדיה/עטיפת אלבום

en: Show message string on contact form page only, hide badge on other pages
he: הצג מחרוזת הודעה בדף טופס של איש קשר בלבד, הסתר תג בדפים אחרים

en: Show navigation buttons
he: הצג לחצני ניווט

en: Show on screen
he: תמונת רקע מסך כניסה למערכת

en: Show on single entry
he: הצג בערך יחיד

en: Show only for first time visitors
he: הצג רק למבקרים בפעם הראשונה

en: Show popup on pageload
he: הצג פריט מוקפץ בעומס עמודים

en: Show products out of stock
he: הצג מוצרים אזלו מהמלאי

en: Show reopen badge
he: הצג תג פתיחה מחדש

en: Show separate 'Archive Sidebar' on Archive Pages
he: הצג 'סרגל צידי ארכיון' נפרד בדפי ארכיון

en: Show separate Archive Sidebar on Archive Pages
he: הצג סרגל צידי נפרד של ארכיון בדפי ארכיון

en: Show sidebar on smartphones
he: הצג סרגל צידי בטלפונים חכמים

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual  content)
he: הצג סרגל צידי בטלפונים חכמים (הסרגל הצידי מוצג מתחת לתוכן הממשי)

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual content)
he: הצג סרגל צידי בטלפונים חכמים (הסרגל הצידי מוצג מתחת לתוכן הממשי)

en: Show single product page
he: הצג דף מוצר יחיד

en: Show slide navigation buttons
he: הצגת לחצני ניווט בשקופיות

en: Show slidebar timer
he: הצג שעון העצר של המחוון

en: Show the &quot;Follow on Instagram&quot; Button
he: הצג את לחצן &quot;עקוב באינסטגרם&quot;

en: Show the &quot;Follow on Instagram&quot; Button:
he: הצג את לחצן &quot;עקוב באינסטגרם&quot;:

en: Show the &quot;Load More&quot; Button
he: הצג את לחצן &quot;טען עוד&quot;

en: Show the &quot;Load More&quot; Button:
he: הצג את לחצן &quot;טען עוד&quot;:

en: Show the Likes & Comments
he: הצג את הלייקים וההערות

en: Show the animation when user scrolls to the gallery
he: הצגת ההנפשה כאשר המשתמש גולל לגלריה

en: Show the bar timer to indicate slideshow progression.
he: הצג את שעון העצר של מייצגי התאריכים כדי לציין התקדמות הצגת שקופיות.

en: Show the bio in Header:
he: הצג את הביוגרפיה בכותרת עליונה:

en: Show the buttons only when someone moves the mouse cursor over the slider. This option depends on the previous setting.
he: הצג את הלחצנים רק כאשר מישהו מזיז את סמן העכבר מעל המחוון. אפשרות זו תלויה בהגדרה הקודמת.

en: Show the default language flags
he: הצג את דגלי השפה המהווים ברירת מחדל

en: Show the description above or below the title?
he: האם להציג את התיאור מעל או מתחת לכותרת?

en: Show the feed Header:
he: הצג את כותרת ההזנה:

en: Show the full Video without cropping
he: הצג את הווידאו המלא ללא חיתוך

en: Show the photo caption
he: הצג את כיתוב התמונה

en: Show this layer above every other layer while hovering.
he: הצג שכבה זו מעל כל שכבה אחרת תוך כדי ריחוף.

en: Show this layer on desktop.
he: הצג שכבה זו בשולחן העבודה.

en: Show this layer on mobile phones.
he: הצג שכבה זו בטלפונים ניידים.

en: Show this layer on tablets.
he: הצג שכבה זו במחשבי Tablet.

en: Show thumbnail and post title by default
he: הצג תמונה ממוזערת וכותרת פוסט כברירת מחדל

en: Show thumbnails and display post title by tooltip
he: הצג תמונות ממוזערות והצג כותרת פוסט לפי תיאור כלי

en: Show tracklist
he: הצג רשימת מעקב

en: Show tracknumbers
he: הצג מספורי מעקב

en: Show transitions:
he: הצג מעברים:

en: Show until
he: הצג עד

en: Show/Hide Section
he: הצג/הסתר מקטע

en: Show/Hide Tab Section
he: המקטע הצג/הסתר כרטיסיה

en: Shrinking Header
he: כיווץ כותרת עליונה

en: Shuffle mode
he: מצב סדר אקראי

en: Shuffle the playlist randomly
he: ערבוב אקראי של רשימת ההשמעה

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Sidebar Flyout Menu (Classic)
he: תפריט תפריט נשעל של סרגל צידי (קלאסי)

en: Sidebar Flyout Menu (Minimal)
he: תפריט תפריט נשף של סרגל צידי (מינימלי)

en: Sidebar Separator Styling
he: סגנון מפריד סרגל צידי

en: Sidebar Setting
he: הגדרות סרגל צד

en: Sidebar Settings
he: הגדרות סרגל צד.

en: Sidebar features
he: תכונות סרגל צידי

en: Sidebar on Archive Pages
he: סרגל צידי בדפי ארכיון

en: Sidebar on Blog Page
he: סרגל צידי בדף בלוג

en: Sidebar on Pages
he: סרגל צידי בעמודים

en: Sidebar on Single Post Entries
he: סרגל צידי בערכי פוסט יחיד

en: Sidebar on Smartphones
he: סרגל צידי בטלפונים חכמים

en: Signals when the slider wants to change slides, and is your last chance to divert it or intervene in any way.
he: אותות כאשר המחוון רוצה לשנות שקופיות, וזו ההזדמנות האחרונה שלך להסיט אותו או להתערב בכל דרך שהיא.

en: Signup Form Styling
he: סגנון טופס הרשמה

en: Silver
he: כסף

en: Simple Fade in
he: עמעום פשוט פנימה

en: Since these providers may collect personal data like your IP address we allow you to block them here. Please be aware that this might heavily reduce the functionality and appearance of our site.
he: מכיוון שספקים אלה עשויים לאסוף נתונים אישיים כמו כתובת ה- IP שלך, אנו מאפשרים לך לחסום אותם כאן. שים לב כי זה עלול להפחית במידה ניכרת את הפונקציונליות והמראה של האתר שלנו.

en: Since you have an empty slider, we’re showing you this for preview purposes. Start adding content to this slider and the preview feature will display your actual work instead of this message.
he: מכיוון שיש לך מחוון ריק, אנחנו מראים לך את זה למטרות תצוגה מקדימה. התחל להוסיף תוכן למחוון זה ותכונת התצוגה המקדימה תציג את עבודתך בפועל במקום הודעה זו.

en: Since you selected to display submenu items on click or on hover, the parent menu item does no longer navigate to the URL it contains, but toggles the visibility of its submenu items. If you want users to be able to open the parent menu URL the theme can create a clone of that item in the submenu
he: מאחר שבחרת להציג פריטי תפריט משנה בעת לחיצה או בעת ריחוף, פריט תפריט האב אינו מנווט עוד לכתובת ה- URL שהוא מכיל, אלא מחליף את התצוגה של פריטי תפריט המשנה שלו. אם ברצונך שמשתמשים יוכלו לפתוח את כתובת ה- URL של תפריט האב, ערכת הנושא יכולה ליצור שכפול של פריט זה בתפריט המשנה

en: Single Author, big preview Pic (no author picture is displayed, feature  image is big)
he: מחבר יחיד, תצוגה מקדימה גדולה Pic (לא מוצגת תמונת מחבר, תמונת תכונה גדולה)

en: Single Author, big preview Pic (no author picture is displayed, feature image is big)
he: מחבר יחיד, תצוגה מקדימה גדולה Pic (לא מוצגת תמונת מחבר, תמונת תכונה גדולה)

en: Single Author, small preview Pic (no author picture is displayed, feature  image is small)
he: מחבר יחיד, תצוגה מקדימה קטנה Pic (לא מוצגת תמונת מחבר, תמונת התכונה קטנה)

en: Single Author, small preview Pic (no author picture is displayed, feature image is small)
he: מחבר יחיד, תצוגה מקדימה קטנה Pic (לא מוצגת תמונת מחבר, תמונת התכונה קטנה)

en: Single Color
he: צבע אחד

en: Single Entry
he: רשומה בודדת

en: Single Post
he: פוסט יחיד

en: Single Post Navigation
he: ניווט בפוסט יחיד

en: Single Post Options
he: אפשרויות פוסט בודד

en: Single Post Style
he: סגנון פוסט יחיד

en: Single Product Added To Cart Message Box For ALB Products
he: מוצר יחיד נוסף לתיבת ההודעות של עגלת הקניות עבור מוצרי ALB

en: Single item for %s:
he: פריט בודד עבור %s:

en: Single post with big preview image (featured image)
he: פוסט בודד עם תמונת תצוגה מקדימה גדולה (תמונה מוצגת)

en: Single post with small preview image (featured image)
he: פוסט בודד עם תמונת תצוגה מקדימה קטנה (תמונה מוצגת)

en: Sinhala
he: סינהאלה (נפה)

en: Site Key Version 2
he: מפתח אתר גירסה 2

en: Site Key Version 3
he: מפתח אתר גירסה 3

en: Site Setup & Plugin Settings
he: הגדרות הגדרת אתר ותוסף

en: Size
he: גודל

en: Size Settings
he: הגדרות גודל

en: Size of Likes & Comments
he: גודל לייקים ותגובות

en: Size of caption text
he: גודל טקסט כיתוב

en: Size of the header
he: גודל הכותרת העליונה

en: Size of the header:
he: גודל הכותרת העליונה:

en: Size of the text in px
he: גודל הטקסט ב- px

en: Size of your Heading in Pixel or Viewport Width
he: גודל הכותרת בפיקסל או ברוחב Viewport

en: Size of your caption in pixel
he: גודל הכיתוב בפיקסל

en: Size of your numbers in Pixel
he: גודל המספרים שלך בפיקסל

en: SkewX
he: הטיה

en: SkewY
he: הטיה

en: Skews text fragments along the X (horizontal) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הטיית מקטעי טקסט לאורך ציר X (אופקי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Skews text fragments along the Y (vertical) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction. By listing multiple values separated with a | character, the slider will use different transition variations on each text node by cycling between the provided values.
he: הטיית מקטעי טקסט לאורך ציר Y (אנכי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך. על-ידי פירוט ערכים מרובים המופרדים באמצעות | המחוון ישתמש בווריאציות מעבר שונות בכל צומת טקסט על-ידי רכיבה על אופניים בין הערכים שסופקו.

en: Skews the layer along the X (horizontal) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: הטיית השכבה לאורך ציר X (אופקי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Skews the layer along the X (horizontal) by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: הטיית השכבה לאורך ה- X (אופקי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Skews the layer along the Y (vertical) axis by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: הטיית השכבה לאורך ציר Y (אנכי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Skews the layer along the Y (vertical) by the given number of degrees. Negative values are allowed for reverse direction.
he: הטיית השכבה לאורך ה- Y (אנכי) במספר המעלות הנתון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: Skill or Task
he: מיומנות או משימה

en: Skin
he: תבנית עיצוב

en: Skin Editor
he: עורך מעטפת

en: Skip Slide Breaks
he: דלג על מעברי שקופית

en: Slanting from left to right
he: מלוכסן משמאל לימין

en: Slanting from right to left
he: מלוכסן מימין לשמאל

en: Slide
he: שקופית

en: Slide #%d
he: שקופית #%d

en: Slide #%d copy
he: שקופית #%d עותק

en: Slide 1
he: שקופית 1

en: Slide 2
he: שקופית 2

en: Slide Animations
he: הנפשות שקופיות

en: Slide Background Image
he: תמונת רקע של שקופית

en: Slide Caption
he: כיתוב שקופית

en: Slide Change Events
he: אירועי שינוי שקופית

en: Slide Content
he: תוכן שקופית

en: Slide Content goes here
he: תוכן שקופית נמצא כאן

en: Slide Linking
he: קישור שקופיות

en: Slide Options
he: אפשרויות שקופית

en: Slide Thumbnail
he: תמונה ממוזערת של שקופית

en: Slide Timeline Events
he: אירועי ציר זמן של שקופית

en: Slide Timing
he: תזמון שקופיות

en: Slide Title
he: כותרת הסליידר

en: Slide Transition
he: מעבר בין שקופיות

en: Slide background defaults
he: ברירות מחדל של רקע שקופית

en: Slide change starts (ignoring modifier)
he: שינוי השקופית מתחיל (מתעלם ממתנה)

en: Slide delay
he: השהיית שקופית

en: Slide from bottom
he: החלק התחתון

en: Slide from left
he: החלקה משמאל

en: Slide from right
he: החלק מימין

en: Slide from top
he: החלק מלמעלה

en: Slide image
he: שקופית תמונה

en: Slide navigation buttons (including thumbnails) will be shown on mouse hover only.
he: לחצני ניווט בשקופיות (כולל תמונות ממוזערות) יוצגו בריחוף העכבר בלבד.

en: Slide navigation on hover
he: ניווט בשקופיות בעת ריחוף

en: Slide settings
he: הגדרות שקופית

en: Slide sidewards
he: החלקה הצידה

en: Slide to bottom
he: החלקה לתחתית

en: Slide to left
he: החלק לשמאל

en: Slide to right
he: החלק ימינה

en: Slide to top
he: החלק לראש הרשימה

en: Slide up/down
he: החלק למעלה/למטה

en: Slider
he: סליידר

en: Slider Animation
he: הנפשת מחוון

en: Slider CSS
he: מחוון CSS

en: Slider Classes
he: מחלקות מחוון

en: Slider Library
he: ספריית מחוונים

en: Slider Revisions also saves the undo/redo controls. Even if there is no perfect snapshot, you will be able to undo the changes in-between to find what you are looking for.
he: תיקוני מחוון שומרים גם את פקדי הביטול/ביצוע מחדש. גם אם אין תמונה מושלמת, תוכל לבטל את השינויים שביניהם כדי למצוא את מה שאתה מחפש.

en: Slider Revisions also stores the undo/redo controls. There is no reason using very frequent saves since you will be able to undo the changes in-between.
he: תיקוני מחוון מאחסנים גם את פקדי הביטול/ביצוע החוזר. אין סיבה להשתמש בשמירות תכופות מאוד מאחר שתוכל לבטל את השינויים שביניהם.

en: Slider Revisions is a premium feature. Activate your copy of LayerSlider in order to enjoy our premium benefits. %sPurchase a license%s or %sread the documentation%s to learn more. %sGot LayerSlider in a theme?%s
he: תיקוני מחוון הוא תכונה פרימיום. הפעילו את העותק של LayerSlider שלכם כדי ליהנות מהטבות הפרימיום שלנו. %s רכוש רשיון%s או קרא %s את התיעוד%s לקבלת מידע נוסף. %s יש לך שכבהסלידר בערכת נושא? %s

en: Slider Settings
he: הגדרות סליידר

en: Slider Width/Height Ratio
he: יחס רוחב/גובה של מחוון

en: Slider appearance
he: מראה מחוון

en: Slider autorotation duration
he: משך הרוטציה האוטומטית של המחוון

en: Slider controls
he: פקדי סליידר

en: Slider dimensions
he: מידות מחוון

en: Slider global background
he: רקע כללי של המחוון

en: Slider height
he: גובה הסליידר

en: Slider minimum height in pixel
he: גובה מינימלי של מחוון בפיקסל

en: Slider preview
he: תצוגה מקדימה של מחוון

en: Slider preview image
he: תמונת תצוגה מקדימה של מחוון

en: Slider saved successfully
he: המחוון נשמר בהצלחה

en: Slider slug
he: סלאג המחוון

en: Slider type
he: סוג מחוון

en: Slider type & dimensions
he: ממדי סוג מחוון

en: Slider width
he: רוחב סליידר

en: Sliders
he: סליידרים

en: Slides
he: שקופיות

en: Slides can either be generated based on images you choose or on recent post entries
he: ניתן ליצור שקופיות בהתבסס על תמונות שבחרת או על ערכי פוסט אחרונים

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Slideshow Background
he: רקע הצגת שקופיות

en: Slideshow Background Image
he: תמונת רקע של הצגת שקופיות

en: Slideshow Events
he: אירועי הצגת שקופיות

en: Slideshow Image Size
he: גודל תמונה של הצגת שקופיות

en: Slideshow Image and Video Size
he: גודל תמונה ווידאו של הצגת שקופיות

en: Slideshow Image scrolling
he: גלילת תמונה של הצגת שקופיות

en: Slideshow Settings
he: הגדרות הצגת שקופיות

en: Slideshow Transition
he: מעבר הצגת שקופיות

en: Slideshow autorotation Settings in Seconds
he: הגדרות ניתוב אוטומטי של הצגת שקופיות בשניות

en: Slideshow autorotation duration
he: משך הפעלה אוטומטית של הצגת שקופיות

en: Slideshow behavior
he: אופן פעולה של הצגת שקופיות

en: Slideshow button
he: לחצן 'הצגת שקופיות'

en: Slideshow can go backwards if someone switches to a previous slide.
he: הצגת שקופיות יכולה לעבור אחורה אם מישהו עובר לשקופית קודמת.

en: Slideshow caption
he: כיתוב הצגת שקופיות

en: Slideshow control styling?
he: סגנון בקרת מצגת?

en: Slideshow navigation
he: ניווט במצגת שקופיות

en: Slideshow timers
he: שעון שעון מצגת

en: Slideshow titles
he: כותרות מצגת

en: Slideshow will automatically start after page load.
he: הצגת שקופיות תתחיל באופן אוטומטי לאחר טעינת העמוד.

en: Slideshow will automatically start after pages have loaded.
he: הצגת שקופיות תתחיל באופן אוטומטי לאחר טעינת העמודים.

en: Slideshow will proceed in random order. This feature does not work with looping.
he: הצגת שקופיות תמשיך בסדר אקראי. תכונה זו אינה פועלת עם לולאה.

en: Slideshow will rotate every X seconds
he: הצגת שקופיות תסתובב כל X שניות

en: Slightly fade in effect
he: עמעום קל בתוקף

en: Slightly oversaturated
he: מעט רווי יתר על המידה

en: Small
he: קטן

en: Small Padding
he: מרווח קטן

en: Small Thumbnails
he: תמונות ממוזערות קטנות

en: Small bar above Main Menu
he: סרגל קטן מעל התפריט הראשי

en: Small separator
he: מפריד קטן

en: Small title
he: כותרת קטנה

en: Small with border
he: קטן עם גבול

en: Smallest time unit
he: יחידת הזמן הקטנה ביותר

en: Smooth page transition when navigating from one page to the next. Please  disable if this causes problems with plugins when navigating ajax or  otherwise dynamical created content
he: העברת עמוד חלקה בעת ניווט מעמוד אחד לעמוד הבא. נא השבת אם פעולה זו גורמת לבעיות בתוספים בעת ניווט ב- ajax או בתוכן שנוצר באופן דינמי אחר

en: Smooth page transition when navigating from one page to the next. Please disable if this causes problems with plugins when navigating ajax or otherwise dynamical created content
he: העברת עמוד חלקה בעת ניווט מעמוד אחד לעמוד הבא. נא השבת אם פעולה זו גורמת לבעיות בתוספים בעת ניווט ב- ajax או בתוכן שנוצר באופן דינמי אחר

en: Sneak Peek on Product Updates
he: הצצה חטופה בעדכוני מוצרים

en: Social
he: חברתי

en: Social Buttons
he: כפתורי רשתות חברתיות

en: Social Icon
he: אייקון חברתי

en: Social Icon Hover Text
he: טקסט ריחוף סמל חברתי

en: Social Icon URL:
he: כתובת URL של סמל חברתי:

en: Social Icons
he: אייקונים חברתיים

en: Social Profiles
he: פרופיל חברתי

en: Social Share Buttons
he: לחצני שיתוף חברתי

en: Solid
he: רציף

en: Some SEO plugins need to process shortcodes when building the header. As this is time consuming it is disabled by default. Also if you experience problems you can leave it disabled until you find a solution to fix it.
he: תוספי SEO מסוימים צריכים לעבד קודים קצרים בעת בניית הכותרת. מכיוון שזמן זה גוזל זמן, הוא אינו זמין כברירת מחדל. כמו כן, אם אתה נתקל בבעיות אתה יכול להשאיר אותו מושבת עד שתמצא פתרון כדי לתקן את זה.

en: Some SEO plugins need to process shortcodes when bulding the header. As this is time consuming it is disabled by default. Also if you experience problems you can leave it disabled until you find a solution to fix it.
he: תוספי SEO מסוימים צריכים לעבד קודים קצרים בעת bulding הכותרת. מכיוון שזמן זה גוזל זמן, הוא אינו זמין כברירת מחדל. כמו כן, אם אתה נתקל בבעיות אתה יכול להשאיר אותו מושבת עד שתמצא פתרון כדי לתקן את זה.

en: Some server configuration make problems with ssl certificates (mostly self-signed certificates) when we check the readability of created merged files. In that case the files are not created. If you experience such problems try to disable the ssl verification during the creation process. This does not effect the protocol on frontend pageload.
he: תצורת שרת מסוימת גורמת לבעיות באישורי ssl (בעיקר אישורים בחתימה עצמית) כאשר אנו בודקים את הקריאות של קבצים ממוזגים שנוצרו. במקרה זה הקבצים אינם נוצרים. אם אתה נתקל בבעיות כאלה לנסות להשבית את אימות ssl במהלך תהליך היצירה. פעולה זו אינה משפיעה על הפרוטוקול בעומס העמודים בחזית.

en: Some server configuration make problems with ssl certificates (mostly self-signed certificates) when we check the readability of created merged files. In that case the files are not created. If you experience such problems try to disable the ssl verification during the creation process. This does not effect the protocoll on frontend pageload.
he: תצורת שרת מסוימת גורמת לבעיות באישורי ssl (בעיקר אישורים בחתימה עצמית) כאשר אנו בודקים את הקריאות של קבצים ממוזגים שנוצרו. במקרה זה הקבצים אינם נוצרים. אם אתה נתקל בבעיות כאלה לנסות להשבית את אימות ssl במהלך תהליך היצירה. פעולה זו אינה משפיעה על הפרוטוקול בעומס העמודים בחזית.

en: Some server configurations cache internal WP data and caused by a known but not yet fixed WP bug return wrong information about the existence of a compressed file - resulting in generating a new file again on every pageload and a rapidly growing folder ../wp-content/uploads/dynamic_avia.
he: תצורות שרת מסוימות מאחסנות במטמון נתוני WP פנימיים ונגרם על-ידי באג WP ידוע אך עדיין לא קבוע מחזירות מידע שגוי אודות קיומו של קובץ דחוס - וכתוצאה מכך נוצר קובץ חדש שוב בכל עומס עמודים ותיקיה הגדלה במהירות .. /wp-תוכן/העלאות/dynamic_avia.

en: Something went wrong ...
he: משהו השתבש...

en: Something went wrong.
he: משהו השתבש.

en: Sometimes the next upcoming event is not queried correctly. This is a known bug. In this case select a number of days to start the query before today. Usually 3-4 days should fix the problem.
he: לעתים לא מתבצעת שאילתה על האירוע הבא כראוי. זה באג ידוע. במקרה זה בחר מספר ימים להפעלת השאילתה לפני היום. בדרך כלל 3-4 ימים צריכים לתקן את הבעיה.

en: Sorry, a problem occured trying to communicate with Google reCAPTCHA API. You are currently not able to submit the contact form. Please try again later - reload the page and also check your internet connection.
he: מצטערים, אירעה בעיה בניסיון לתקשר עם ה-API של Google reCAPTCHA. אין באפשרותך כעת לשלוח את טופס איש הקשר. נא נסה שוב מאוחר יותר - טען מחדש את הדף וגם בדוק את חיבור האינטרנט שלך.

en: Sorry, a problem occurred trying to communicate with Google reCAPTCHA API. You are currently not able to submit the contact form. Please try again later - reload the page and also check your internet connection.
he: מצטערים, אירעה בעיה בניסיון לתקשר עם ה-API של Google reCAPTCHA. אין באפשרותך כעת לשלוח את טופס איש הקשר. נא נסה שוב מאוחר יותר - טען מחדש את הדף וגם בדוק את חיבור האינטרנט שלך.

en: Sorry, but the form could not be submitted - an error was found in your input. Please reload the page and try again.
he: מצטערים, אך לא היתה אפשרות לשלוח את הטופס - נמצאה שגיאה בקלט שלך. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Sorry, but the session time for this page has expired. Please reload the page.
he: מצטערים, אך פג תוקפו של זמן ההפעלה עבור דף זה. נא טען מחדש את הדף.

en: Sorry, but the verification failed. Please reload the page and try again.
he: מצטערים, אך האימות נכשל. נא טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
he[0]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות להפעיל את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בהפעלת התוסף.
he[1]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות להפעיל את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בהפעלת התוסף.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
he[0]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות להתקין את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בהתקנת התוסף.
he[1]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות להתקין את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בהתקנת התוסף.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
he[0]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות לעדכן את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בעדכון התוסף.
he[1]: באסה, אבל אין לך את ההרשאות הדרושות לעדכן את %s. צור קשר עם מנהל האתר לעזרה בעדכון התוסף.

en: Sorry, custom element icon section does not exist currently. Please save page content and reload page to see icon for the new element.
he: מצטערים, מקטע סמל רכיב מותאם אישית אינו קיים כעת. נא שמור תוכן דף וטען מחדש את הדף כדי לראות סמל עבור הרכיב החדש.

en: Sorry, no posts matched your criteria
he: מצטערים, אין פוסטים התואמים לקריטריונים שלך

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
he: מצטערים, אין פוסטים התואמים לביטויי החיפוש שלך. נא לנסות חיפוש אחר בבקשה

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to  perform a search?
he: מצטערים, הפוסט שאתה מחפש אינו זמין. אולי אתה רוצה לבצע חיפוש?

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
he: מצטערים, הפוסט שאתה מחפש אינו זמין. אולי אתה רוצה לבצע חיפוש?

en: Sorry, there has been an error.
he: מצטערים, חלה שגיאה.

en: Sorry, we are currently updating our site - please try again later.
he: מצטערים, אנו מעדכנים כעת את האתר שלנו - אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Sorry, you have not enough rights to perform requested action.
he: מצטערים, אין לך די זכויות לביצוע הפעולה המבוקשת.

en: Sort Order
he: סדר מיון

en: Sort Order:
he: סדר מיון

en: Sort alphabetically
he: מיון בסדר אלפביתי

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Sort by Product ID
he: מיין לפי מזהה מוצר

en: Sort by average rating
he: לפי דירוג ממוצע

en: Sort by menu order and name
he: מיין לפי סדר ושם תפריט

en: Sort by most recent
he: מייני לפי הכי אחרון

en: Sort by popularity
he: לפי פופולריות

en: Sort by price
he: מיין לפי מחיר

en: Sort by relevance
he: מיין לפי רלוונטיות

en: Sort layers
he: מיון שכבות

en: Sort randomly
he: מיון אקראי

en: Sort shortcode buttons by name ascending
he: מיון לחצני קוד קצר לפי שם בסדר עולה

en: Sort shortcode buttons by name descending
he: מיון לחצני קוד קצר לפי שם בסדר יורד

en: Sort shortcode buttons by theme default sorting
he: מיון לחצני קוד קצר לפי מיון ברירת מחדל של ערכת נושא

en: Sort shortcode buttons by usage
he: מיון לחצני קוד קצר לפי שימוש

en: Sortable?
he: ניתן למיון

en: Sorting
he: מיון

en: Sorting Active
he: מיון פעיל

en: Source
he: מקור

en: Space between buttons
he: רווח בין לחצנים

en: Space between columns
he: המרווח בין העמודות

en: Spacing
he: ריווח

en: Spacing:
he: מרווח:

en: Special Effects
he: אפקטים מיוחדים

en: Special Heading
he: כותרת מיוחדת

en: Special effects are like regular slide transitions and they work in the same way. You can set them on each slide individually. Mixing them with other transitions on other slides is perfectly fine. You can also apply them on all of your slides at once by pressing the “Apply to others” button above. In case of 3D special effects, selecting additional 2D transitions can ensure backward compatibility for older browsers.
he: אפקטים מיוחדים הם כמו מעברי שקופיות רגילים והם פועלים באותו אופן. באפשרותך להגדיר אותם בכל שקופית בנפרד. ערבוב אותם עם מעברים אחרים בשקופיות אחרות הוא בסדר גמור. באפשרותך גם להחיל אותן על כל השקופיות שלך בו-זמנית על-ידי לחיצה על לחצן "החל על אחרים" לעיל. במקרה של אפקטים מיוחדים תלת-ממדיים, בחירת מעברים דו-ממדיים נוספים יכולה להבטיח תאימות לאחור עבור דפדפנים ישנים יותר.

en: Special: Email Icon (add your own URL to link to a contact form)
he: מיוחד: סמל דואר אלקטרוני (הוסף כתובת URL משלך כדי לקשר לטופס איש קשר)

en: Special: RSS (add RSS URL, leave blank if you want to use default WordPress  RSS feed)
he: מיוחד: RSS (הוסף כתובת URL של RSS, השאר ריק אם ברצונך להשתמש בהזנת RSS של וורדפרס המוגדרת כברירת מחדל)

en: Special: RSS (add RSS URL, leave blank if you want to use default WordPress RSS feed)
he: מיוחד: RSS (הוסף כתובת URL של RSS, השאר ריק אם ברצונך להשתמש בהזנת RSS של וורדפרס המוגדרת כברירת מחדל)

en: Specify a favicon for your site.
he: ציין favicon עבור האתר שלך.

en: Spin
he: ספין

en: Spin horizontally
he: סיבוב אופקי

en: Spin vertically
he: סיבוב אנכי

en: Spinner Icons
he: סמלי תיבת טווח

en: Square
he: מרובע

en: Stable
he: אורווה

en: Stacking order
he: סדר ערימה

en: Standalone Icon with border and optional caption
he: סמל עצמאי עם גבול וכיתוב אופציונלי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start With Slide
he: התחל עם שקופית

en: Start animation value
he: הפעל ערך הנפשה

en: Start at
he: התחיל ב

en: Start by adding columns and rows, then add content and styling to each.
he: התחל על-ידי הוספת עמודות ושורות ולאחר מכן הוסף תוכן וסטיילינג לכל אחד מהם.

en: Start from beginning again
he: התחל מההתחלה שוב

en: Start immediately
he: התחל מיד

en: Start in viewport
he: התחל בתצוגה

en: Start manually
he: התחל ידנית

en: Start media playback on slide
he: הפעלת הפעלת מדיה בשקופית

en: Start on pageload
he: התחל בעומס עמודים

en: Start only in viewport
he: התחל רק בתצוגה

en: Start slider immediately
he: הפעל מחוון באופן מיידי

en: Start slideshow
he: התחל הצגת שקופיות

en: Start when
he: התחל כאשר

en: Start with Slide
he: התחל בשקופית

en: Start with slide
he: התחל עם שקופית

en: StartAt
he: סטארט-אפ

en: Starting Slide:
he: מתחיל בשקופית:

en: Starting slide options
he: הפעלת אפשרויות שקופית

en: State
he: מדינה

en: State:
he: מדינה:

en: Static layers from other slides
he: שכבות סטטיות משקופיות אחרות

en: Static like count:
he: ספירת כמו סטטית:

en: Status
he: סטטוס

en: Stay Updated
he: הישאר מעודכן

en: Stay in Touch with Kreatura
he: שמור על קשר עם קריאטורה

en: Sticky Header
he: כותרת דביקה

en: Sticky Sidebar menu
he: תפריט דביק של סרגל צידי

en: Sticky Submenu
he: תפריט משנה דביק

en: Sticky if Sidebar is smaller than the screen height, scroll otherwise
he: דביק אם הסרגל הצידי קטן מגובה המסך, גלול אחרת

en: Stop
he: עצור

en: Stop Autorotation with the last slide
he: הפסק ניתוב אוטומטי עם השקופית האחרונה

en: Stop after playing last song
he: עצור לאחר השמעת השיר האחרון

en: Stop the slideshow
he: הפסקת הצגת השקופיות

en: Stored Site Cookies
he: קבצי Cookie מאוחסנים של אתר

en: Stores information needed by Google Analytics
he: אחסון מידע הדרוש ל-Google Analytics

en: Stores the shortcode version for the element
he: אחסון גירסת הקוד הקצר עבור הרכיב

en: Stores the unique ID for the element
he: אחסון המזהה הייחודי עבור הרכיב

en: Street Address:
he: כתובת:

en: Street address
he: כתובת

en: Street and Number
he: רחוב ומספר

en: Stretch
he: פרוס

en: Stretch Fullscreen
he: מתיחת מסך מלא

en: Stretch Video so it covers the whole slideshow (Video must be 16:9 for this option to work properly)
he: למתוח וידאו כך שהוא מכסה את המצגת כולה (וידאו חייב להיות 16:9 עבור אפשרות זו לעבוד כראוי)

en: Stretch fullwidth
he: מתיחת רוחב מלא

en: Stretch image to fit the slideshow size?
he: האם למתוח תמונה כך שתתאים לגודל המצגת?

en: Stretch to fit
he: מתח להתאמה

en: Stretch to fit (stretches image to cover the element)
he: מתיחה להתאמה (מתיחת תמונה לכיסוי הרכיב)

en: Stretched layout
he: פריסה מתוחה

en: Striped
he: פסים

en: Style
he: עיצוב

en: Style properties
he: מאפייני סגנון

en: Style?
he: סגנון?

en: Styles
he: סגנונות

en: Styling
he: עיצוב

en: Styling of Marker
he: סטיילינג של מרקר

en: Sub-Title Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת משנה

en: Subheading
he: כותרת משנה

en: Subheading Font Size
he: גודל גופן כותרת משנה

en: Subheading Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת משנה

en: Subheading Size
he: גודל כותרת משנה

en: Subheading Text
he: טקסט כותרת משנה

en: Subject
he: נושא

en: Submit
he: שלח

en: Submit Button Label
he: תווית כפתור שליחה

en: Subscribe
he: הצטרף כמנוי

en: Subscriber
he: מנוי

en: Subscribers
he: מנויים

en: Subtitle below name
he: כותרת משנה מתחת לשם

en: Success (Green)
he: הצלחה (ירוק)

en: Successful check on %s.
he: בדיקה מוצלחת של %s.

en: Successfull: %d templates could be imported.
he: הצליח: ניתן לייבא תבניות %d.

en: Successfully emptied LayerSlider caches.
he: מטמוני LayerSlider שרוקנו בהצלחה.

en: Successfully updated the Template Store library.
he: הספריה מאגר התבניות עודכנה בהצלחה.

en: Suhosin may override PHP server settings that are otherwise marked OK here. If you experience issues, please contact your web hosting company and ask them to verify the listed server settings above.
he: סוסין עשוי לעקוף את הגדרות שרת PHP המסומנות אחרת כאן כ'אישור'. אם אתה נתקל בבעיות, פנה לחברת אירוח האתרים שלך ובקש מהם לאמת את הגדרות השרת המפורטות לעיל.

en: Suhosin:
he: סוסין (סוהוסין):

en: Summary of missing tags:
he: סיכום של תגים חסרים:

en: Super Admin
he: מנהל על

en: Support
he: תמיכה

en: Support & FAQs
he: שאלות נפוצות בנושא תמיכה

en: Support Policies
he: מדיניות תמיכה

en: Suppress debug info
he: העלם מידע איתור באגים

en: Switch at 480px (smartphone portrait)
he: מתג ב- 480px (לאורך הטלפון החכם)

en: Switch at 768px (tablet portrait)
he: מעבר במהירות 768px (לאורך מחשב לוח)

en: Switch at 990px (tablet landscape)
he: מעבר במהירות 990px (לרוחב מחשב לוח)

en: Switch to a certain slide
he: מעבר לשקופית מסוימת

en: Switch to the next slide
he: מעבר לשקופית הבאה

en: Switch to the previous slide
he: מעבר לשקופית הקודמת

en: System Status
he: מצב מערכת

en: THIS OPTION IS IGNORED WHEN WP_DEBUG = true.
he: המערכת מתעלמת מאפשרות זו כאשר WP_DEBUG = true.

en: Tab
he: טאב

en: Tab 1
he: כרטיסיה 1

en: Tab 2
he: טאב 2

en: Tab Content
he: תוכן כרטיסיה

en: Tab Content goes here
he: תוכן כרטיסיה נמצא כאן

en: Tab Icon
he: אייקון של הטאב

en: Tab Image
he: תמונה כרטיסיה

en: Tab Image Style
he: סגנון תמונת כרטיסיה

en: Tab Label
he: תווית כרטיסיה

en: Tab Padding
he: מרווח טאבים

en: Tab Position
he: מיקום טאב

en: Tab Section
he: מקטע כרטיסיה

en: Tab Section content hidden. Click here to show it
he: תוכן מקטע כרטיסיה מוסתר. לחץ כאן כדי להציג אותו

en: Tab Symbol
he: סימן טאב

en: Tab Title
he: כותרת כרטיסיה

en: Tab Title Background Color
he: צבע רקע של כותרת כרטיסיה

en: Table
he: טבלה

en: Table Builder
he: בונה טבלאות

en: Table Caption
he: כיתוב טבלה

en: Table Design
he: עיצוב טבלה

en: Table Purpose
he: מטרת הטבלה

en: Table Styling
he: עיצוב טבלה

en: Tablet Landscape
he: לוח לרוחב

en: Tablet Portrait
he: לאורך לוח

en: Tabs
he: טאבים

en: Tabs Item
he: פריט כרטיסיות

en: Tag
he: תג

en: Tag Archive for:
he: ארכיון תגיות עבור :

en: Tag cloud
he: תג קלאוד

en: Tag: | Tags:
he[0]: תג:

en: Tags
he: תגיות

en: Tags:
he: תגיות:

en: Tamil
he: טמילית

en: Target Audience
he: קהל היעד

en: Target Pages
he: עמודי יעד

en: Target posts with the filters below
he: פלח פרסומים עם המסננים שלהלן

en: Taxonomy Overview Page
he: דף מבט כולל על טקסונומיה

en: Teal
he: טיל

en: Team Member
he: חבר צוות

en: Team Member Description
he: תיאור חבר צוות

en: Team Member Image
he: חברת צוות: תמונה

en: Team Member Item
he: פריט חבר צוות

en: Team Member Job title
he: תפקיד חבר צוות

en: Team Member Name
he: שם חבר הצוות

en: Telugu
he: טלוגו

en: Template Name must have at least 3 characters
he: שם התבנית חייב ל לציין לפחות 3 תווים

en: Template Store
he: מאגר תבניות

[ctx: Template Store]
en: NEW
he: הסיסמאות החדשות אינן תואמות.

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
he: שם התבנית כבר נמצא בשימוש. נא מחק תחילה את התבנית בשם זה או בחר שם אחר

en: Templates
he: תבניות

en: Temporarily disable and hide the item without deleting it, if its out of stock
he: הפוך את הפריט ללא זמין והסתר אותו באופן זמני מבלי למחוק אותו, אם אין לו מלאי

en: Terms of Use
he: תנאי השימוש

en: Terrain
he: תוואי שטח

en: Testimonial Grid
he: רשת המלצות

en: Testimonial Grid Columns
he: עמודות רשת של המלצות

en: Testimonial Grid Style
he: סגנון רשת המלצות

en: Testimonial Item
he: פריט המלצה

en: Testimonial Slider (Compact)
he: מחוון המלצות (קומפקטי)

en: Testimonial Slider (Large)
he: מחוון המלצות (גדול)

en: Testimonial Style
he: סגנון המלצה

en: Testimonial by
he: עדות מאת

en: Testimonials
he: המלצות

en: Text
he: טקסט

en: Text Align
he: יישור טקסט

en: Text Alignment
he: יישור טקסט

en: Text Block
he: בלוק טקסט

en: Text Decoration
he: קישוט פונט

en: Text Editor Icons
he: אייקוני עורך טקסט

en: Text Font Size
he: גודל גופן

en: Text Layer
he: שכבת טקסט

en: Text Link?
he: קישור הטקסט?

en: Text Settings
he: הגדרות טקסט

en: Text Size
he: גודל גופן

en: Text Transform
he: שינוי הטקסט

en: Text align
he: יישור טקסט

en: Text color of the button
he: צבע טקסט של הלחצן

en: Text color of the button:
he: צבע הטקסט של הלחצן:

en: Text color of the caption
he: צבע הטקסט של הכיתוב

en: Text decoration
he: קישוט פונט

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
he: טקסט המופיע אם אתה ממקם את העכבר מעל הסמל

en: Text used for the button:
he: טקסט המשמש עבור הלחצן:

en: Text/icon color when hovering over a photo
he: צבע טקסט/סמל בעת ריחוף מעל תמונה

en: Text/icon color when hovering over a photo:
he: צבע טקסט/סמל בעת ריחוף מעל תמונה:

en: Textblock shortcode created around a plain text content to keep it editable: %s
he: קוד קצר של חסימת טקסט שנוצר סביב תוכן טקסט רגיל כדי לשמור עליו ניתן לעריכה: %s

en: Textblock shortcode created at index %d around a text content to keep it editable: %s
he: קוד קצר של חסימת טקסט שנוצר באינדקס %d סביב תוכן טקסט כדי לשמור עליו ניתן לעריכה: %s

en: Thai
he: תאילנגית

en: Thank you for installing LayerSlider WP! Version 6 is our biggest update yet.
he: תודה שהתקנת את LayerSlider WP! גרסה 6 היא העדכון הגדול ביותר שלנו עד כה.

en: Thank you for purchasing LayerSlider! Your site is activated to receive automatic updates and to access all premium content & features.
he: תודה שרכשת את LayerSlider! האתר שלך מופעל כדי לקבל עדכונים אוטומטיים ולגשת לכל התוכן והתכונות באיכות פרימיום.

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
he: תודה שנרשמת לניוזלטר שלנו!

en: Thank you for your Message!
he: תודה על ההודעה שלך!

en: Thank you for your support and trust in Kreatura when using our products and services. To keep pace with the new data protection laws taking effect on May 25, 2018 in the European Union, we are updating our privacy policies. Please, do visit our %sGeneral Data Protection Regulation%s page for more information.
he: תודה על התמיכה והאמון בקריטורה בעת השימוש במוצרים ובשירותים שלנו. כדי לעמוד בקצב של חוקי הגנת הנתונים החדשים שייכנסו לתוקף ב- 25 במאי 2018 באיחוד האירופי, אנו מעדכנים את מדיניות הפרטיות שלנו. אנא, בקרו בדף %s %sרגולציה להגנה על נתונים ג'נטרלית שלנו לקבלת מידע נוסף.

en: The 'Default Font' can't be deleted.
he: אין אפשרות למחוק את 'גופן ברירת המחדל'.

en: The 20 latest Blog Posts
he: 20 הפוסטים האחרונים בבלוג

en: The 8 latest Portfolio Entries
he: 8 ערכי תיק העבודות האחרונים

en: The API "set" is a required parameter.
he: ה-API "set" הוא פרמטר חובה.

en: The Auto importing script could not be loaded. Please use the wordpress importer and import the XML file <pre>%s</pre> manually.
he: לא היתה אפשרות לטעון את קובץ ה- Script לייבוא אוטומטי. נא השתמש ביבואן וורדפרס וייבא את קובץ ה- XML <pre>%s</pre> באופן ידני.

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
he: בונה הפריסה של Avia מאפשר לך ליצור פריסות ייחודיות עם ממשק קל לשימוש, גרירה ושחרור.

en: The Builder is available on Pages and Single Portfolio Entries
he: הבונה זמין בדפים וערכי תיק יחיד

en: The Events Calendar Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
he: תוסף לוח השנה של האירועים אינו פעיל כעת. נא התקן והפעל אותו ולאחר מכן טען דף זה מחדש כדי שתוכל לייבא הדגמה זו

en: The Font heading allows you to use a wide range of fonts for your headings. Uplooad your own fonts, use websave fonts (faster rendering) or Google webkit fonts (more unique).
he: הכותרת גופן מאפשרת לך להשתמש במגוון רחב של גופנים עבור הכותרות שלך. Uplooad גופנים משלך, להשתמש בגופנים websave (עיבוד מהיר יותר) או Google webkit גופנים (ייחודי יותר).

en: The Font heading utilizes google fonts and allows you to use a wide range of  custom fonts for your headings
he: כותרת הגופן משתמשת בגופנים של Google ומאפשרת לך להשתמש במגוון רחב של גופנים מותאמים אישית עבור הכותרות שלך

en: The Font heading utilizes google fonts and allows you to use a wide range of custom fonts for your headings
he: כותרת הגופן משתמשת בגופנים של Google ומאפשרת לך להשתמש במגוון רחב של גופנים מותאמים אישית עבור הכותרות שלך

en: The Gutenberg editor has a native Spacer block, which you can also use to make more room around the slider.
he: לעורך גוטנברג יש בלוק מרווח מקורי, שבו אתה יכול גם להשתמש כדי לפנות יותר מקום סביב המחוון.

en: The PHP ZipArchive extension is needed to use the Template Store and import/export sliders with images.
he: הרחבת PHP ZipArchive נדרשת כדי להשתמש בחנות התבניות ולייבא/לייצא מחוונים עם תמונות.

en: The PHP ZipArchive extension is required to export sliders.
he: הרחבת ZIPArchive PHP נדרשת כדי לייצא מחוונים.

en: The PHP ZipArchive extension is required to import .zip files.
he: הסיומת PHP ZipArchive נדרשת כדי לייבא קבצי .zip.

en: The Popup closing transition duration specified in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: משך המעבר של סגירת פריט מוקפץ שצוין באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The Popup opening transition duration specified in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: משך המעבר של הפתיחה המוקפצת שצוין באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The Template Store provides quality hand-crafted slider samples, which can be a staring point for your new projects. Templates can also teach a lot of techniques and you can find from really simple ones to the most complex and extreme sliders.
he: חנות התבניות מספקת דוגמאות מחוון איכותיות בעבודת יד, שיכולות להיות נקודת מבט עבור הפרוייקטים החדשים שלך. תבניות יכולות גם ללמד הרבה טכניקות ואתה יכול למצוא מן אלה פשוטים באמת המחוונים המורכבים והקיצוניים ביותר.

en: The WooCommerce Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
he: תוסף WooCommerce אינו פעיל כעת. נא התקן והפעל אותו ולאחר מכן טען דף זה מחדש כדי שתוכל לייבא הדגמה זו

en: The XML file <pre>%s</pre> containing the demo content is not available or could not be read.<br/> You might want to try to set the file permission to chmod 777.<br/>If this doesn't work please use the wordpress importer and import the XML file (should be located in your themes folder: dummy.xml) manually <a href="/wp-admin/import.php">here.</a>
he: קובץ ה- XML <pre>%s</pre> המכיל את תוכן ההדגמה אינו זמין או שלא היתה אפשרות לקרוא אותו.<br/> ייתכן שתרצה לנסות להגדיר את הרשאת הקובץ ל- chmod 777.<br/>אם פעולה זו אינה פועלת, השתמש ביבואן וורדפרס וייבא את קובץ ה- XML (אמור להיות ממוקם בתיקיית ערכות הנושא שלך: בובה.xml) באופן ידני <a href="/wp-admin/import.php">כאן.</a>

en: The actions above will be performed on this blog only. If you have a multisite network and you are a network administrator, then an “Apply to all sites” checkbox will appear, which you can use to erase data from every site in your network if you choose so.
he: הפעולות לעיל יבוצעו בבלוג זה בלבד. אם יש לך רשת מרובת אתרים ואתה מנהל רשת, תופיע תיבת סימון "החל על כל האתרים", בה תוכל להשתמש כדי למחוק נתונים מכל אתר ברשת שלך אם תבחר בכך.

en: The amount of rotation (if any) in degrees used in the Ken Burns effect. Negative values are allowed for counterclockwise rotation.
he: כמות הסיבוב (אם בכלל) במעלות המשמשות באפקט קן ברנס. ערכים שליליים מותרים עבור סיבוב נגד כיוון השעון.

en: The animation speed in milliseconds when the slider forces remaining layers out of scene before swapping slides.
he: מהירות ההנפשה באלפיות שניה כאשר המחוון כופה שכבות שנותרו מחוץ לסצנה לפני החלפת שקופיות.

en: The automatically fetched preview image quaility for YouTube videos when you do not set your own. Please note, some videos do not have HD previews, and you may need to choose a lower quaility.
he: התצוגה המקדימה האוטומטית של תמונה quaility עבור קטעי וידאו YouTube כאשר אתה לא מגדיר משלך. שים לב, קטעי וידאו מסוימים אין תצוגות מקדימות HD, וייתכן שיהיה עליך לבחור quaility נמוך יותר.

en: The background color of this layer. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values as well as the “transparent” keyword. Example: #FFF
he: צבע הרקע של שכבה זו. באפשרותך להשתמש בשמות צבעים, ערכי הקסדצימאלי, RGB או RGBA וכן במילת המפתח "שקופה". דוגמה: #FFF

en: The background color of your layer. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values as well as the “transparent” keyword. Example: #FFF
he: צבע הרקע של השכבה. באפשרותך להשתמש בשמות צבעים, ערכי הקסדצימאלי, RGB או RGBA וכן במילת המפתח "שקופה". דוגמה: #FFF

en: The background image of this layer. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image.
he: תמונת הרקע של שכבה זו. לחץ על התמונה כדי לפתוח את ספריית המדיה של וורדפרס כדי לבחור או להעלות תמונה.

en: The background image of your
he: תמונת הרקע של

en: The background image of your Body
he: תמונת הרקע של גופך

en: The bbPress Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
he: תוסף bbPress אינו פעיל כעת. נא התקן והפעל אותו ולאחר מכן טען דף זה מחדש כדי שתוכל לייבא הדגמה זו

en: The cells in this row will switch to fullwidth at this screen width
he: התאים בשורה זו יעברו לרוחב מלא ברוחב מסך זה

en: The circle may overlap other elements, add spacing around the Animated Number element to prevent that.
he: העיגול עשוי לחפוף רכיבים אחרים, להוסיף מרווח סביב הרכיב מספר מונפש כדי למנוע זאת.

en: The color of your text. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values. Example: #333
he: צבע הטקסט שלך. ניתן להשתמש בשמות צבעים, בערכים הקסדצימאליים, RGB או RGBA. דוגמה: #333

en: The columns in this row will switch to fullwidth at this screen width
he: העמודות בשורה זו יעברו לרוחב מלא ברוחב מסך זה

en: The current number of cells does not allow any layout variations
he: מספר התאים הנוכחי אינו מאפשר וריאציות פריסה כלשהן

en: The default font size for your content (eg: blog post content)
he: גודל הגופן המוגדר כברירת מחדל עבור התוכן שלך (לדוגמה: תוכן רשומת בלוג)

en: The default lazy loading behavior makes a compromise to ensure maximum compatibility while offering a solution that works ideally in almost all cases. However, by leaving the image ’src’ and ’srcset’ attributes untouched, there is a slight chance that the browser might start downloading some assets for a split second before LayerSlider cancels them. Enabling this option will eliminate any chance of generating even a minuscule amount of unwanted traffic, but it can also cause issues for search engine indexing and other WP themes/plugins.
he: התנהגות הטעינה העצלנית המוגדרת כברירת מחדל מהווה פשרה כדי להבטיח תאימות מרבית תוך מתן פתרון הפועל באופן אידיאלי כמעט בכל המקרים. עם זאת, על-ידי השארת תכונות התמונה 'src' ו- 'srcset' ללא שינוי, קיים סיכוי קלוש שהדפדפן יתחיל להוריד נכסים מסוימים לשבריר שנייה לפני ש- LayerSlider יבטל אותם. הפעלת אפשרות זו תבטל כל סיכוי לייצר אפילו כמות זעירה של תעבורה לא רצויה, אך היא יכולה גם לגרום לבעיות עבור יצירת אינדקס למנועי חיפוש וערכות נושא/תוספים אחרים של WP.

en: The default value for parallax layers on this slide, which they will inherit, unless you set it otherwise on the affected layers.
he: ערך ברירת המחדל לשכבות פאראלקס בשקופית זו, שהן יירשו, אלא אם תגדירו אותו אחרת בשכבות המושפעות.

en: The direction of rotation.
he: כיוון הסיבוב.

en: The direction of the slide or mixed animation if you’ve chosen this type in the previous settings.
he: כיוון השקופית או הנפשה מעורבת אם בחרת בסוג זה בהגדרות הקודמות.

en: The documentation is here
he: התיעוד נמצא כאן.

en: The domain that should be allowed is:
he: התחום שיש להתיר הוא:

en: The duration of the animation. This value is in millisecs, so the value 1000 measn 1 second.
he: משך ההנפשה. ערך זה הוא במיליsecs, כך הערך 1000 measn 1 שניה.

en: The duration of the reverse transition in milliseconds. A second is equal to 1000 milliseconds.
he: משך המעבר ההפוך באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The duration of your animation. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
he: משך ההנפשה שלך. ערך זה הוא במיליsecs, כך הערך 1000 פירושו 1 שניה.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that  this was caused by a permissions problem.
he: קובץ הייצוא לא נמצא <code><0></0></code> ב- . סביר להניח כי הדבר נגרם על-ידי בעיית הרשאות.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
he: לא ניתן לאתר את קובץ היצוא ב <code>%s</code>. יכול להיות שזה נגרם כתוצאה מבעיית הרשאות.

en: The file does not exist, please try again.
he: הקובץ אינו קיים, אנא נסה שנית.

en: The following actions will be performed when you confirm your intention to erase all plugin data:
he: הפעולות הבאות יבוצעו כאשר תאשר את כוונתך למחוק את כל נתוני התוסף:

en: The following are the initial options from which this layer animates toward the appropriate values set under the Styles tab when it enters into the slider canvas.
he: להלן האפשרויות ההתחלתיות שממנה מתבצעת ההנפה של שכבה זו לעבר הערכים המתאימים שהוגדרו תחת הכרטיסיה 'סגנונות' כאשר היא נכנסת לבד המחוון.

en: The following cookies are also needed - You can choose if you want to allow them:
he: כמו כן, יש צורך בעוגיות הבאות - באפשרותך לבחור אם ברצונך לאפשר אותן:

en: The following cookies are currently in use. Due to browser security we are only able to show cookies of your domain.
he: קבצי ה- Cookie הבאים נמצאים כעת בשימוש. בשל אבטחת הדפדפן אנו יכולים להציג קבצי Cookie של התחום שלך בלבד.

en: The following default text will be applied if you leave the textfields empty:
he: טקסט ברירת המחדל הבא יוחל אם תשאיר את שדות הטקסט ריקים:

en: The following options specify the initial state of each text fragments before they start animating toward the joint whole word.
he: האפשרויות הבאות מציינות את המצב ההתחלתי של כל מקטעי טקסט לפני שהן מתחילות להנפיש לכיוון המילה המשותפת כולה.

en: The following options will be the end values where this layer animates toward when it leaves the slider canvas.
he: האפשרויות הבאות יהיו ערכי הקצה שאליהם שכבה זו מתנפלת כאשר היא עוזבת את בד המחוון.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
he[0]: התוסף הבא חייב להיות מעודכן לגרסתו האחרונה כדי להבטיח את התאימות המרבית לערכת הנושא הזו: %1$s.
he[1]: התוסף הבא חייב להיות מעודכן לגרסתו האחרונה כדי להבטיח את התאימות המרבית לערכת הנושא הזו: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
he[0]: התוסף הבא הופעל בהצלחה:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
he[0]: התוסף המומלץ הבא אינו פועל כרגע: %1$s.
he[1]: התוסף המומלץ הבא אינו פועל כרגע: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
he[0]: התוסף הבא אינו פעיל כרגע: %1$s.
he[1]: התוסף הבא אינו פעיל כרגע: %1$s.

en: The font size in pixels. Example: 16px.
he: גודל הגופן בפיקסלים. דוגמה: 16px.

en: The heading font allows you to use a wide range of fonts for your headings. Upload your own fonts, use websave fonts (faster rendering, but not mandatory installed on all devices) or %s (more unique).
he: גופן הכותרת מאפשר לך להשתמש במגוון רחב של גופנים עבור הכותרות שלך. העלה גופנים משלך, השתמש בגופני שמירה באינטרנט (עיבוד מהיר יותר, אך לא הכרחי להתקנה בכל ההתקנים) או %s (ייחודי יותר).

en: The height of the slider canvas in pixels.
he: גובה בד הציור של המחוון בפיקסלים.

en: The height of the slider in pixels.
he: גובה הסליידר בפיקסלים.

en: The height of thumbnails in the navigation area.
he: גובה התמונות הממוזערות באזור הניווט.

en: The height of your feed. Any number, add px (= default) or %.
he: הגובה של ההזנה שלך. כל מספר, הוסף px (= ברירת מחדל) או %.

en: The import file seems to be invalid or corrupted.
he: נראה שקובץ הייבוא אינו חוקי או פגום.

en: The initial height of this layer from which it will be animated to its proper size during the transition.
he: הגובה הראשוני של שכבה זו שממנה הוא יונפש לגודלו הנכון במהלך המעבר.

en: The initial rotation of the individual tiles which will be animated to the default (0deg) value around the X axis. You can use negatuve values.
he: הסיבוב הראשוני של האריחים הבודדים שיונפשו לערך ברירת המחדל (0deg) סביב ציר X. באפשרותך להשתמש בערכים שליליים.

en: The initial rotation of the individual tiles which will be animated to the default (0deg) value around the Y axis. You can use negatuve values.
he: הסיבוב הראשוני של האריחים הבודדים שיונפשו לערך ברירת המחדל (0deg) סביב ציר Y. באפשרותך להשתמש בערכים שליליים.

en: The initial rotation of the individual tiles which will be animated to the default (0deg) value around the Z axis. You can use negatuve values.
he: הסיבוב הראשוני של האריחים הבודדים שיונפשו לערך ברירת המחדל (0deg) סביב ציר Z. באפשרותך להשתמש בערכים שליליים.

en: The initial scale of the individual tiles which will be animated to the default (1.0) value.
he: קנה המידה ההתחלתי של האריחים הבודדים שיונפשו לערך ברירת המחדל (1.0).

en: The initial width of this layer from which it will be animated to its proper size during the transition.
he: הרוחב ההתחלתי של שכבה זו שממנה הוא יונפש לגודלו הנכון במהלך המעבר.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: תהליך ההפעלה וההתקנה מתחיל. התהליך עלול לקחת זמן מה בחלק מהשרתים, אנא המתן בסבלנות.

en: The installation of %1$s failed.
he: ההתקנה של %1$s נכשלה.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: תהליך ההתקנה מתחיל. התהליך עלול לקחת זמן מה בחלק מהשרתים, אנא המתן בסבלנות.

en: The interval time between slides for autoplay in milliseconds.
he: זמן המרווח בין שקופיות להפעלה אוטומטית באלפיות שניה.

en: The interval time between slides for autoplay in milliseconds. Any number.
he: זמן המרווח בין שקופיות להפעלה אוטומטית באלפיות שניה. כל מספר.

en: The key is probably either restricted to the wrong domain or the domain syntax you entered is wrong.
he: סביר להניח שהמפתח מוגבל לקבוצת המחשבים הלא נכונה או שתחביר קבוצת המחשבים שהזנת שגוי.

en: The lack of PHP “mbregex” module can lead to unexpected issues. Contact your server hosting provider and ask them to install/enable this module.
he: היעדר מודול "mbregex" PHP יכול להוביל לבעיות בלתי צפויות. פנה לספק אירוח השרתים שלך ובקש ממנו להתקין/להפוך מודול זה לזמין.

en: The lack of PHP “mbstring” extension can lead to unexpected issues. Contact your server hosting provider and ask them to install/enable this extension.
he: היעדר הרחבת PHP "mbstring" יכול להוביל לבעיות בלתי צפויות. פנה לספק אירוח השרתים שלך ובקש ממנו להתקין/להפוך סיומת זו לזמינה.

en: The largest unit that will be displayed
he: היחידה הגדולה ביותר שתוצג

en: The last comment and %d other comment(s) need to be approved.
he: יש לאשר את ההערה האחרונה ואת %d הערות אחרות.

en: The last comment needs to be approved.
he: ההערה האחרונה צריכה להיות מאושרת.

en: The latest version is
he: הגרסה האחרונה היא

en: The layer horizontal scale where this layer animates toward when entering into the slider canvas.
he: קנה המידה האופקי של השכבה שאליו שכבה זו מופנית בעת הזנה לתוך בד המחוון.

en: The layer horizontal skewing angle where this layer animates toward when entering into the slider canvas.
he: זווית ההטיה האופקית של השכבה שאליה משכבה זו מתנפלת בעת הכניסה לבד המחוון.

en: The layer position from the left side of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n’ drop, or set the exact values here.
he: מיקום השכבה מהצד השמאלי של השקופית. ניתן להשתמש בפיקסלים ובאחוזים. דוגמאות: 100px או 50%. ניתן להזיז את השכבות בתצוגה המקדימה לעיל באמצעות גרירה ושחרור, או להגדיר את הערכים המדויקים כאן.

en: The layer position from the top of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n’ drop, or set the exact values here.
he: מיקום השכבה מראש השקופית. ניתן להשתמש בפיקסלים ובאחוזים. דוגמאות: 100px או 50%. ניתן להזיז את השכבות בתצוגה המקדימה לעיל באמצעות גרירה ושחרור, או להגדיר את הערכים המדויקים כאן.

en: The layer vertical scale where this layer animates toward when entering into the slider canvas.
he: קנה המידה האנכי של השכבה שאליו שכבה זו מתנפנפת בעת הזנה לתוך בד המחוון.

en: The layer vertical skewing angle where this layer animates toward when entering into the slider canvas.
he: זווית ההטיה האנכית של השכבה שבה שכבה זו מתנפלת בעת הזנה לתוך בד המחוון.

en: The length of the transition in milliseconds when the layer enters the scene. A second equals to 1000 milliseconds.
he: אורך המעבר באלפיות שניה כאשר השכבה נכנסת לסצנה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The length of the transition in milliseconds when the layer leaves the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
he: אורך המעבר באלפיות שניה כאשר השכבה עוזבת את השקופית. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The length of the transition in milliseconds. A second is equal to 1000 milliseconds.
he: אורך המעבר באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The line height of your text. The default setting is “normal”. Example: 22px
he: גובה השורה של הטקסט. הגדרת ברירת המחדל היא "רגיל". דוגמה: 22px

en: The listed plugin(s) may prevent edits and other changes to show up on your site in real-time. Empty your caches if you experience any issue.
he: התוספים המפורטים עשויים למנוע עריכות ושינויים אחרים להופיע באתר שלך בזמן אמת. רוקן את המטמונים שלך אם אתה נתקל בבעיה כלשהי.

en: The maximum width your slider can take in pixels or percents when responsive mode is enabled.
he: הרוחב המרבי שהמחוון יכול לקבל בפיקסלים או באחוזים כאשר מצב תגובה מופעל.

en: The maximum width your slider can take in pixels when responsive mode is enabled.
he: הרוחב המרבי שהמחוון יכול לקבל בפיקסלים כאשר מצב תגובה מופעל.

en: The menu will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
he: התפריט ישתמש בערכת הצבעים שתבחר. ערכות צבעים מוגדרות בדף הסטיילינג שלך

en: The minimum font size in a responsive slider on mobile devices. This option allows you to prevent your texts layers becoming too small on smaller screens.
he: גודל הגופן המינימלי במחוון רספונסיבי במכשירים ניידים. אפשרות זו מאפשרת למנוע משכבות הטקסט להפוך לקטנות מדי במסכים קטנים יותר.

en: The minimum font size in a responsive slider. This option allows you to prevent your texts layers becoming too small on smaller screens.
he: גודל הגופן המינימלי במחוון רספונסיבי. אפשרות זו מאפשרת למנוע משכבות הטקסט להפוך לקטנות מדי במסכים קטנים יותר.

en: The mobile menu is usually displayed on Smartphone screensize only. If you have a lot of main menu items you might want to activate it for tablet screen size as well so it doesn't overlap the logo on tablets or small screens
he: התפריט הנייד מוצג בדרך כלל בטלפון חכם בגודל מסך בלבד. אם יש לך הרבה פריטי תפריט ראשיים ייתכן שתרצה להפעיל אותו גם עבור גודל מסך טאבלט כך שהוא אינו חופף את הלוגו על טבליות או מסכים קטנים

en: The mobile menu is usually displayed on smarthphone screensize only. If you  have a lot of main menu items you might want to activate it for tablet  screen size as well so it doesn't overlap the logo on tablets or small  screens
he: התפריט הנייד מוצג בדרך כלל במסך Smarthphone בלבד. אם יש לך הרבה פריטי תפריט ראשיים ייתכן שתרצה להפעיל אותו גם עבור גודל מסך טאבלט כך שהוא אינו חופף את הלוגו על טבליות או מסכים קטנים

en: The mobile menu is usually displayed on smarthphone screensize only. If you have a lot of main menu items you might want to activate it for tablet screen size as well so it doesn't overlap the logo on tablets or small screens
he: התפריט הנייד מוצג בדרך כלל במסך Smarthphone בלבד. אם יש לך הרבה פריטי תפריט ראשיים ייתכן שתרצה להפעיל אותו גם עבור גודל מסך טאבלט כך שהוא אינו חופף את הלוגו על טבליות או מסכים קטנים

en: The new WordPress editing experience is here and LayerSlider provides a full-fledged Gutenberg block for your convenience. Just press the + sign in the new WordPress page / post editor and select the LayerSlider block. The rest is self-explanatory, but we also have a %svideo tutorial%s if you are new to Gutenberg.
he: חוויית העריכה החדשה של וורדפרס נמצאת כאן ו-LayerSlider מספק בלוק גוטנברג מלא לנוחיותכם. פשוט לחצו על השלט + בעמוד / עורך הפוסט החדש של וורדפרס ובחרו בבלוק LayerSlider. השאר הוא מובן מאליו, אבל יש לנו גם הדרכה %svideo%s אם אתה חדש גוטנברג.

en: The new version of LayerSlider WP is almost ready!
he: הגרסה החדשה של LayerSlider WP כמעט מוכנה!

en: The number of characters of the caption to display. Any number.
he: מספר התווים של הכיתוב להצגה. כל מספר.

en: The number of columns in your feed for mobile screens.
he: מספר העמודות בפיד שלך עבור מסכים ניידים.

en: The number of photos/videos to display initially for mobile screens.
he: מספר התמונות/סרטוני הווידאו שיוצגו בתחילה עבור מסכים ניידים.

en: The number of photos/videos to display initially.
he: מספר התמונות/סרטוני הווידאו שיוצגו בתחילה.

en: The number of times repeating the Loop transition. The count includes the reverse part of the transitions when you use the Yoyo feature. Use the value -1 to repeat infinitely or zero to disable looping.
he: מספר הפעמים שחוזרות על המעבר Loop. הספירה כוללת את החלק ההפוך של המעברים בעת שימוש בתכונה Yoyo. השתמש בערך -1 כדי לחזור על עצמו באופן אינסופי או אפס כדי להפוך לולאה ללא זמינה.

en: The offset determines where the query begins pulling entries. Useful if you want to remove a certain number of entries because you already query them with another element.
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך ערכים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של ערכים מכיוון שאתה כבר מבצע שאילתה עליהם באמצעות רכיב אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another blog or magazine element.
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך פרסומים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של פרסומים מכיוון שאתה כבר מבצע שאילתה עליהם באמצעות בלוג או רכיב מגזין אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another element.
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך פרסומים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של פרסומים מכיוון שאתה כבר מבצע שאילתה עליהם באמצעות רכיב אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another post slider element.
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך פרסומים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של פרסומים מכיוון שאתה כבר מבצע עליהם שאילתה באמצעות רכיב אחר של מחוון הפוסט.

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product grid. Attention: Use this option only if the product sorting of the product grids match and do not allow the user to pick the sort order!
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך מוצרים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של מוצרים מכיוון שאתה כבר מבצע שאילתה עליהם באמצעות רשת מוצרים אחרת. שים לב: השתמש באפשרות זו רק אם מיון המוצרים של רשתות המוצרים תואם ואינו מאפשר למשתמש לבחור את סדר המיון!

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product slider. Attention: Use this option only if the product sorting of the product sliders match!
he: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך מוצרים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של מוצרים מכיוון שאתה כבר מבצע שאילתה עליהם באמצעות מחוון מוצר אחר. שים לב: השתמש באפשרות זו רק אם מיון המוצרים של מחווני המוצר תואם!

en: The options here allow you to  fine tune and speed up your theme depending on your needs.
he: האפשרויות כאן מאפשרות לך לכוונן ולהאיץ את ערכת הנושא שלך בהתאם לצרכים שלך.

en: The options here allow you to fine tune support of search engines or integration of search engine plugins.
he: האפשרויות כאן מאפשרות לך לכוונן את התמיכה במנועי חיפוש או שילוב של תוספים למנועי חיפוש.

en: The options here allow you to fine-tune and speed up your theme depending on your needs.
he: האפשרויות כאן מאפשרות לך לכוונן ולהאיץ את ערכת הנושא שלך בהתאם לצרכים שלך.

en: The options on this page allow you to activate and use extended features of the theme.
he: האפשרויות בדף זה מאפשרות לך להפעיל תכונות מורחבות של ערכת הנושא ולהשתמש בהן.

en: The overlay closing transition duration specified in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: משך המעבר של סגירת שכבת-העל שצוין באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The overlay color. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values.
he: צבע הכיסוי. ניתן להשתמש בשמות צבעים, בערכים הקסדצימאליים, RGB או RGBA.

en: The overlay opening transition duration specified in milliseconds. A second equals to 1000 milliseconds.
he: משך המעבר של פתיחת שכבת-העל שצוין באלפיות שניה. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The playback of video and audio layers will automatically be started on the active slide.
he: ההפעלה של שכבות וידאו ושמע תופעל באופן אוטומטי בשקופית הפעילה.

en: The position of the slide background image. Leave this option on inherit if you want to set it globally from Slider Settings.
he: המיקום של תמונת הרקע של השקופית. השאר אפשרות זו בירושה אם ברצונך להגדיר אותה באופן כללי מהגדרות המחוון.

en: The preview image you can see in your list of sliders.
he: תמונת התצוגה המקדימה שניתן לראות ברשימת המחוונים שלך.

en: The request is invalid or malformed.
he: הבקשה אינה חוקית או בעלת מבנה פגום.

en: The response is no longer valid: either is too old or has been used previously.
he: התגובה אינה חוקית עוד: היא ישנה מדי או שנעשה בה שימוש בעבר.

en: The response parameter is invalid or malformed.
he: פרמטר התגובה אינו חוקי או בעל מבנה פגום.

en: The response parameter is missing.
he: פרמטר התגובה חסר.

en: The rotation angle on the horizontal axis where this animates toward when entering into the slider canvas. Negative values are allowed for reversed direction.
he: זווית הסיבוב על הציר האופקי שאליו הדבר מתנפל בעת הזנה לתוך בד הציור של המחוון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: The rotation angle on the vertical axis where this layer animates toward when entering into the slider canvas. Negative values are allowed for reversed direction.
he: זווית הסיבוב על הציר האנכי שאליו שכבה זו מתנפלת בעת הזנה לתוך בד המחוון. ערכים שליליים מותרים עבור כיוון הפוך.

en: The rotation angle where this layer animates toward when entering into the slider canvas. Negative values are allowed for counterclockwise rotation.
he: זווית הסיבוב שבה שכבה זו מתנפנפת בעת הזנה לתוך בד הציור של המחוון. ערכים שליליים מותרים עבור סיבוב נגד כיוון השעון.

en: The script tries to identify the optimal depth for your rotated objects (tiles). With this option you can force your objects to have a large depth when performing 180 degree (and its multiplies) rotation.
he: קובץ ה- Script מנסה לזהות את העומק האופטימלי עבור האובייקטים המסובבים (אריחים). באמצעות אפשרות זו באפשרותך לכפות על האובייקטים שלך עומק גדול בעת ביצוע סיבוב של 180 מעלות (והכפילים שלו).

en: The secret parameter is invalid or malformed.
he: הפרמטר הסודי אינו חוקי או בעל מבנה פגום.

en: The secret parameter is missing.
he: הפרמטר הסודי חסר.

en: The section will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
he: המקטע ישתמש בערכת הצבעים שתבחר. ערכות צבעים מוגדרות בדף הסטיילינג שלך

en: The selected items were merged together as a new slider.
he: הפריטים שנבחרו מוזגו יחד כמחוון חדש.

en: The selected sliders were duplicated.
he: המחוונים שנבחרו שוכפלו.

en: The selected sliders were permanently deleted.
he: המחוונים שנבחרו נמחקו לצמיתות.

en: The selected sliders were removed.
he: המחוונים שנבחרו הוסרו.

en: The selected sliders were restored.
he: המחוונים שנבחרו שוחזרו.

en: The size of the caption text. Any number.
he: גודל טקסט הכיתוב. כל מספר.

en: The size of the slide background image. Leave this option on inherit if you want to set it globally from Slider Settings.
he: הגודל של תמונת הרקע של השקופית. השאר אפשרות זו בירושה אם ברצונך להגדיר אותה באופן כללי מהגדרות המחוון.

en: The size of the text. Any number.
he: גודל הטקסט. כל מספר.

en: The skin used for this slider. The “noskin” skin is a border- and buttonless skin. Your custom skins will appear in the list when you create their folders.
he: העור המשמש למחוון זה. עור ה"נוסקין" הוא עור גבולי וחסר מכופתר. פריטי המעטפת המותאמים אישית שלך יופיעו ברשימה בעת יצירת התיקיות שלהם.

en: The slide background color. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values.
he: צבע הרקע של השקופית. ניתן להשתמש בשמות צבעים, בערכים הקסדצימאליים, RGB או RGBA.

en: The slide image/background. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image.
he: תמונת השקופית/הרקע. לחץ על התמונה כדי לפתוח את ספריית המדיה של וורדפרס כדי לבחור או להעלות תמונה.

en: The slider cannot be found
he: המחוון לא נמצא

en: The slider will always stop at the given number of cycles, even if the slideshow restarts.
he: המחוון תמיד יעצור במספר המחזורים הנתון, גם אם הצגת השקופיות מופעלת מחדש.

en: The slider will always stretch the full available width. Here you can enter the corresponding height (eg: 4:3, 16:9) or a fixed height in px (eg: 300px)
he: המחוון תמיד ימתח את הרוחב המלא הזמין. כאן אתה יכול להזין את הגובה המתאים (למשל: 4:3, 16:9) או גובה קבוע px (למשל: 300px)

en: The slider will not enlarge your layers above the target ratio. The value 1 will keep your layers in their initial size, without any upscaling.
he: המחוון לא יגדיל את השכבות מעל ליחס היעד. הערך 1 ישמור על השכבות שלך בגודל הראשוני שלהן, ללא שינוי קנה מידה.

en: The slider will not start until it becomes visible.
he: המחוון לא יופעל עד שיהפוך לגלוי.

en: The slider will start only if it enters into the viewport.
he: המחוון יופעל רק אם הוא נכנס לנווה.

en: The slider will start with the specified slide. You can also use the value “random”.
he: המחוון יתחיל בשקופית שצוינה. באפשרותך גם להשתמש בערך "אקראי".

en: The slider you’ve inserted here is yet to be published, thus it won’t be displayed to your visitors. You can publish it by enabling the appropriate option in %sSlider Settings -> Publish%s.
he: המחוון שהוספת כאן טרם פורסם, ולכן הוא לא יוצג למבקרים שלך. באפשרותך לפרסם אותה על-ידי הפיכת האפשרות המתאימה לזמינה ב- %sהגדרות > פרסום%s.

en: The slider you’ve inserted here is yet to be published, thus it won’t be displayed to your visitors. You can publish it by enabling the appropriate option in %sSlider Settings → Publish%s.
he: המחוון שהוספת כאן טרם פורסם, ולכן הוא לא יוצג למבקרים שלך. באפשרותך לפרסם אותה על-ידי הפיכת האפשרות המתאימה לזמינה בהגדרות %sסלידר → פרסום%s.

en: The slider you’ve inserted here was removed in the meantime, thus it won’t be displayed to your visitors. This slider is still recoverable on the admin interface. You can enable listing removed sliders with the Screen Options -> Removed sliders option, then choose the Restore option for the corresponding item to reinstate this slider, or just click %shere%s.
he: המחוון שהוספת כאן הוסר בינתיים, כך שהוא לא יוצג למבקרים שלך. מחוון זה עדיין ניתן לשחזור בממשק הניהול. באפשרותך להפעיל מחוונים שהוסרו באמצעות האפשרות 'אפשרויות מסך - > מחוונים שהוסרו', ולאחר מכן לבחור באפשרות 'שחזר' עבור הפריט המתאים כדי להחזיר מחוון זה, או פשוט ללחוץ על %sכאן%s.

en: The slider you’ve inserted here was removed in the meantime, thus it won’t be displayed to your visitors. This slider is still recoverable on the admin interface. You can enable listing removed sliders with the Screen Options → Removed sliders option, then choose the Restore option for the corresponding item to reinstate this slider, or just click %shere%s.
he: המחוון שהוספת כאן הוסר בינתיים, כך שהוא לא יוצג למבקרים שלך. מחוון זה עדיין ניתן לשחזור בממשק הניהול. באפשרותך להפוך את המחוונים שהוסרו לזמינים באמצעות האפשרות 'אפשרויות מסך' → המחוונים 'הוסרו', ולאחר מכן לבחור באפשרות 'שחזר' עבור הפריט המתאים להחזרת מחוון זה, או פשוט ללחוץ %sכאן%s.

en: The slideshow can temporally be paused while video or audio layers are playing. You can choose to permanently stop the pause until manual restarting.
he: ניתן להשהות את הצגת השקופיות באופן זמני בעת הפעלת שכבות וידאו או שמע. באפשרותך לבחור להפסיק לצמיתות את ההשהיה עד להפעלה מחדש ידנית.

en: The smallest unit that will be displayed
he: היחידה הקטנה ביותר שתוצג

en: The spacing around your photos. Any number, add px (= default) or %.
he: המרווח סביב התמונות שלך. כל מספר, הוסף px (= ברירת מחדל) או %.

en: The srcset attribute allows loading dynamically scaled images based on screen resolution. It can save bandwidth and allow using retina-ready images on high resolution devices. In some rare edge cases, this option might cause blurry images.
he: התכונה srcset מאפשרת טעינה דינמית של תמונות בהתאם לרזולוציית המסך. הוא יכול לשמור רוחב פס ולאפשר שימוש בתמונות מוכנות לרשתית בהתקנים ברזולוציה גבוהה. במקרים נדירים של קצה, אפשרות זו עלולה לגרום לתמונות מטושטשות.

en: The stretched layout expands from the left side of the viewport to the right.
he: הפריסה המתוחה מתרחבת מהצד השמאלי של viewport ימינה.

en: The text color of this text. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values. Example: #333
he: צבע הטקסט של טקסט זה. ניתן להשתמש בשמות צבעים, בערכים הקסדצימאליים, RGB או RGBA. דוגמה: #333

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
he: הטקסט יופיע לצד הגלריה/מצגת שלך

en: The theme adds generic HTML schema markup to your template builder elements  to provide additional context for search engines. If you want to add your  own specific markup via plugins or custom HTML code, you can deactivate this  setting
he: ערכת הנושא מוסיפה סימון סכימת HTML כללי לרכיבי בונה התבניות שלך כדי לספק הקשר נוסף עבור מנועי חיפוש. אם ברצונך להוסיף סימון ספציפי משלך באמצעות תוספים או קוד HTML מותאם אישית, באפשרותך לבטל את ההפעלה של הגדרה זו

en: The theme adds generic HTML schema markup to your template builder elements to provide additional context for search engines. If you want to add your own specific markup via plugins or custom HTML code, you can deactivate this setting
he: ערכת הנושא מוסיפה סימון סכימת HTML כללי לרכיבי בונה התבניות שלך כדי לספק הקשר נוסף עבור מנועי חיפוש. אם ברצונך להוסיף סימון ספציפי משלך באמצעות תוספים או קוד HTML מותאם אישית, באפשרותך לבטל את ההפעלה של הגדרה זו

en: The theme allows you to disable template builder elements that you do not need. This reduces the amount of Javascript and CSS loaded in your frontend
he: ערכת הנושא מאפשרת לך להפוך רכיבים של בונה תבניות שאינך זקוק להם ללא זמינים. פעולה זו מפחיתה את כמות Javascript ו- CSS שנטענו בחזית

en: The theme allows you to display share links to various social networks at the bottom of your blog posts. Check which links you want to display:
he: ערכת הנושא מאפשרת לך להציג קישורי שיתוף לרשתות חברתיות שונות בתחתית הפוסטים בבלוג שלך. בדוק אילו קישורים ברצונך להציג:

en: The theme bundles the LayerSlider Plugin which is activated by default if you do not have the original plugin installed.
he: ערכת הנושא מאגדת את תוסף LayerSlider המופעל כברירת מחדל אם התוסף המקורי אינו מותקן אצלך.

en: The theme supports the creation of custom widget areas. Simply open your
he: ערכת הנושא תומכת ביצירת אזורי ווידג'ט מותאמים אישית. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את

en: The thumbnail image of this slide. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image. If you leave this field empty, the slide image will be used.
he: התמונה הממוזערת של שקופית זו. לחץ על התמונה כדי לפתוח את ספריית המדיה של וורדפרס כדי לבחור או להעלות תמונה. אם תשאיר שדה זה ריק, ייעשה שימוש בתמונת השקופית.

en: The timing function of the animation to manipualte the layer’s movement. Click on the link next to this field to open easings.net for examples and more information
he: פונקציית התזמון של האנימציה כדי לבצע מניפואלט לתנועת השכבה. לחץ על הקישור לצד שדה זה כדי לפתוח easings.net לקבלת דוגמאות ומידע נוסף

en: The timing function of the animation. With this function you can manipulate the movement of animated text fragments. Please click on the link next to this select field to open easings.net for more information and real-time examples.
he: פונקציית התזמון של ההנפשה. באמצעות פונקציה זו ניתן לטפל בתנועה של קטעי טקסט מונפשים. נא לחץ על הקישור לצד שדה בחירה זה כדי לפתוח easings.net לקבלת מידע נוסף ודוגמאות בזמן אמת.

en: The timing function of the animation. With this function you can manipulate the movement of the animated object. Please click on the link next to this select field to open easings.net for more information and real-time examples.
he: פונקציית התזמון של ההנפשה. באמצעות פונקציה זו ניתן לטפל בתנועה של האובייקט המונפש. נא לחץ על הקישור לצד שדה בחירה זה כדי לפתוח easings.net לקבלת מידע נוסף ודוגמאות בזמן אמת.

en: The timing function of the reverse animation to manipualte the layer’s movement. Click on the link next to this field to open easings.net for examples and more information
he: פונקציית התזמון של האנימציה ההפוכה כדי לבצע מניפואלט לתנועת השכבה. לחץ על הקישור לצד שדה זה כדי לפתוח easings.net לקבלת דוגמאות ומידע נוסף

en: The transition length in milliseconds of the individual text fragments. A second equals to 1000 milliseconds.
he: אורך המעבר באלפיות שניה של קטעי הטקסט הבודדים. שנייה שווה ל-1000 אלפיות השניה.

en: The type of the animation, either slide, fade or both (mixed).
he: סוג ההנפשה, שקופית, עמעום או שניהם (מעורבים).

en: The valid access time to Envato has expired. Please login again with your Envato Username. Thank you.
he: פג תוקפו של זמן הגישה החוקי לאנבטו. נא התחבר שוב באמצעות שם המשתמש שלך ב- Envato. תודה.

en: The widget preloads and caches Instagram data for better performance.
he: רכיב widget טוען מראש ומאחסן במטמון נתוני אינסטגרם לקבלת ביצועים טובים יותר.

en: The width of the slider canvas in pixels.
he: רוחב בד הציור של המחוון בפיקסלים.

en: The width of the thumbnail area relative to the slider size.
he: רוחב אזור התמונה הממוזערת יחסית לגודל המחוון.

en: The width of the thumbnail area.
he: רוחב אזור התמונות הממוזערות.

en: The width of thumbnails in the navigation area.
he: רוחב התמונות הממוזערות באזור הניווט.

en: The width of your feed. Any number, add px (= default) or %.
he: רוחב ההזנה שלך. כל מספר, הוסף px (= ברירת מחדל) או %.

en: Theme Color Highlight
he: סימון צבע ערכת נושא

en: Theme Color Subtle
he: צבע ערכת נושא עדין

en: Theme Default (13px)
he: ברירת מחדל של ערכת נושא (13px)

en: Theme Extensions
he: הרחבות ערכת נושא

en: Theme Extensions Options
he: אפשרויות הרחבות ערכת נושא

en: Theme Options
he: אפשרויות תבנית

en: Theme Reset All Options Button
he: לחצן 'אפס את כל האפשרויות' של ערכת הנושא

en: Theme Update
he: עדכון תבנית

en: Theme Updates
he: עדכוני ערכת נושא

en: Theme colors
he: צבעי ערכת נושא

en: Theme default
he: ברירת המחדל של התבנית

en: Theme default location is:  .../themes/enfold/config-leaflet-maps/assets/leafletjs
he: מיקום ברירת המחדל של ערכת הנושא הוא: .../ערכות נושא/enfold/config-עלונים-מפות/נכסים/עלונים

en: Theme layerslider plugin files could not be deleted.
he: לא היתה אפשרות למחוק קבצי תוסף של תוסף של שכבות ערכת נושא.

en: Theme update check started
he: בדיקת עדכון ערכת נושא החלה

en: There are a number of potential reasons why this could happen, the common ones include: you’ve remotely deactivated your site using our online tools or asked us to do the same on your behalf; you’re using a non-genuine copy of LayerSlider; your purchase has been refunded or the transaction disputed. To review all the possible reasons and find out what to do next, please refer to the %sWhy was my activation canceled?%s section in our documentation.
he: ישנן מספר סיבות אפשריות לכך שזה יכול לקרות, הנפוצות כוללות: השבתת מרחוק את האתר שלך באמצעות הכלים המקוונים שלנו או ביקשת מאיתנו לעשות את אותו הדבר בשמך; אתה משתמש בעותק לא מקורי של LayerSlider; הרכישה שלך הוחזרה או שהעסקה שנויה במחלוקת. כדי לסקור את כל הסיבות האפשריות ולגלות מה לעשות הלאה, עיין %sמההפעלה שלי בוטלה? %s חלק בתיעוד שלנו.

en: There are a number of ways you can include LayerSlider sliders to your posts and pages. Please review the available methods below or refer to our %sonline documentation%s for more information.
he: ישנן מספר דרכים שבהן תוכל לכלול מחווני LayerSlider בפוסטים ובדפים שלך. עיין בשיטות הזמינות להלן או עיין בתיעוד %sonline שלנו%s לקבלת מידע נוסף.

en: There are no revisions available for the selected slider yet. Revisions will be added over time when you make new changes to your sliders. Check %sRevisions Preferences%s and make sure that Revisions is enabled.
he: אין עדיין מהדורות זמינות עבור המחוון שנבחר. תיקונים יתווספו לאורך זמן בעת שאתה מבצע שינויים חדשים במחוונים שלך. בדוק %sהעדפות חלוקה מחדש%s וודא שהתיקונים זמינים.

en: There has been no check within the last month.
he: לא היה שום צ'ק בחודש האחרון.

en: There is nothing to paste!
he: אין מה להדביק!

en: There was an error when reading this WXR file
he: אירעה שגיאה בעת קריאת קובץ WXR זה

en: Therefore it cannot be accessed directly by the general public in your frontend. (Logged in users who are able to edit this page can still see it)
he: לכן זה לא יכול להיות נגיש ישירות על ידי הציבור הרחב בחזית שלך. (משתמשים מחוברים המסוגלים לערוך דף זה עדיין יכולים לראות אותו)

en: Therefore this feature is disabled by default. Please check carefully that everything is working as you expect when you enable this feature for this element.
he: לכן תכונה זו אינה זמינה כברירת מחדל. נא בדוק היטב שהכל פועל כצפוי בעת הפיכת תכונה זו לזמינה עבור רכיב זה.

en: There’s nothing to paste. Copy a layer first!
he: אין מה להדביק. העתק תחילה שכבה!

en: These cookies are strictly necessary to provide you with services available through our website and to use some of its features.
he: קובצי Cookie אלה נחוצים בהחלט כדי לספק לך שירותים הזמינים דרך אתר האינטרנט שלנו ולהשתמש בחלק מהתכונות שלו.

en: These cookies collect information that is used either in aggregate form to help us understand how our website is being used or how effective our marketing campaigns are, or to help us customize our website and application for you in order to enhance your experience.
he: קובצי Cookie אלה אוספים מידע המשמש בצורה מצטברת כדי לעזור לנו להבין כיצד נעשה שימוש באתר שלנו או עד כמה יעילים הקמפיינים השיווקיים שלנו, או כדי לעזור לנו להתאים אישית את האתר והיישום שלנו עבורך כדי לשפר את החוויה שלך.

en: These options are only available if you select a layout that has a main menu  positioned at the top. You currently have your main menu placed in a sidebar
he: אפשרויות אלה זמינות רק אם תבחר פריסה בעלת תפריט ראשי הממוקם בחלק העליון. התפריט הראשי שלך ממוקם כעת בסרגל צידי

en: These options are only available if you select a layout that has a main menu positioned at the top. You currently have your main menu placed in a sidebar
he: אפשרויות אלה זמינות רק אם תבחר פריסה בעלת תפריט ראשי הממוקם בחלק העליון. התפריט הראשי שלך ממוקם כעת בסרגל צידי

en: These options are only available if you select the 'boxed' or 'framed' layout. Your currently have a different layout selected
he: אפשרויות אלה זמינות רק אם תבחר בפריסה 'boxed' או 'ממוסגר'. הפריסה הנוכחית שלך נבחרה

en: These options can help to increase performance and avoid 3rd party issues.
he: אפשרויות אלה יכולות לסייע בשיפור הביצועים ובהימנעות מבעיות של צד שלישי.

en: These setting apply to all columns in this row and can only be set in the first column.
he: הגדרה זו חלה על כל העמודות בשורה זו וניתן להגדירה בעמודה הראשונה בלבד.

en: These settings are only available for layouts with a main menu placed at the top
he: הגדרות אלה זמינות רק עבור פריסות עם תפריט ראשי הממוקם בחלק העליון

en: These settings change the permalinks used for the
he: הגדרות אלה משנות את הקישורים הקבועים המשמשים עבור

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the  importer. Please consider updating.
he: ייתכן שקובץ WXR זה (גירסה %s) אינו נתמך על-ידי גירסה זו של ה- Importer. נא שקול לעדכן.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
he: קובץ WXR זה (גירסה %s) לא נתמך על-ידי גרסה זו של היבואן. אנא שקול לעדכן.

en: This action cannot be undone. All LayerSlider data will be permanently deleted and you will not be able to restore them afterwards. Please consider every possibility before deciding.\r\n\r\n Are you sure you want to continue?
he: אין אפשרות לבטל פעולה זו. כל נתוני LayerSlider יימחקו לצמיתות ולא תוכל לשחזר אותם לאחר מכן. אנא שקול כל אפשרות לפני שתחליט.\r\n\r\n האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: This allows you to use your custom elements as a base for another custom element.
he: פעולה זו מאפשרת לך להשתמש ברכיבים המותאמים אישית שלך כבסיס לרכיב מותאם אישית אחר.

en: This author has yet to write their bio.
he: מחבר זה טרם כתב את המידע עליו.

en: This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
he: הפעלת טופס איש קשר זה בוטלה מאחר שסירבת לקבל את שירות ReCaptcha של Google הנחוץ כדי לאמת הודעות שנשלחו על-ידי הטופס.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
he: זה לא דומה לקובץ WXR, מספר הגרסה ל-WXR חסר/לא-חוקי

en: This element can only be used on single product pages
he: ניתן להשתמש ברכיב זה בדפי מוצרים בודדים בלבד

en: This element currently only supports basic list subscription with basic form fields (text and dropdowns). Please let us know if you would like to see more advanced features.
he: רכיב זה תומך כעת רק במנוי רשימה בסיסית עם שדות טופס בסיסיים (טקסט ורשימה נפתחת). אנא הודע לנו אם ברצונך לראות תכונות מתקדמות יותר.

en: This element has been disabled in your theme options. You can enable it in Enfold &raquo; Google Services.
he: רכיב זה הפך ללא זמין באפשרויות ערכת הנושא שלך. אתה יכול להפעיל אותו Enfold » שירותי גוגל.

en: This element has been disabled in your theme options. You can enable it in Enfold -&raquo; Theme Extensions -&raquo; Leaflet Maps.
he: רכיב זה הפך ללא זמין באפשרויות ערכת הנושא שלך. באפשרותך להפוך אותו לזמין ב- Enfold -» הרחבות ערכת נושא -» מפות עלונים.

en: This element is disabled in frontend with theme option
he: רכיב זה אינו זמין בחזית עם אפשרות ערכת נושא

en: This element is disabled in your theme options. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
he: רכיב זה אינו זמין באפשרויות ערכת הנושא שלך. אתה יכול להפעיל אותו Enfold » ביצועים

en: This element only works with activated advanced layout builder
he: רכיב זה פועל רק עם בונה פריסה מתקדם שהופעל

en: This element title already exists.
he: כותרת רכיב זו כבר קיימת.

en: This element was disabled in your theme settings. You can activate it here:
he: רכיב זה הפך ללא זמין בהגדרות ערכת הנושא שלך. באפשרותך להפעיל אותו כאן:

en: This element was disabled with theme option
he: רכיב זה הפך ללא זמין עם אפשרות ערכת נושא

en: This element will stretch across the whole screen by default.
he: רכיב זה יימתח על-פני המסך כולו כברירת מחדל.

en: This email address is already subscribed, thank you!
he: כתובת דוא"ל זו כבר נרשמה, תודה!

en: This feature is in active BETA! We will constantly add new elements to  customize and need your help: If you got any suggestions on what to add  please post them here:
he: תכונה זו נמצאת ב- BETA פעיל! אנו נוסיף כל הזמן אלמנטים חדשים כדי להתאים אישית את העזרה שלך: אם יש לך הצעות מה להוסיף אנא פרסם אותם כאן:

en: This feature is in active BETA! We will constantly add new elements to customize and need your help: If you got any suggestions on what to add please post them here:
he: תכונה זו נמצאת ב- BETA פעיל! אנו נוסיף כל הזמן אלמנטים חדשים כדי להתאים אישית את העזרה שלך: אם יש לך הצעות מה להוסיף אנא פרסם אותם כאן:

en: This feature requires product activation. Click on the padlock icon to learn more.
he: תכונה זו דורשת הפעלת מוצר. לחץ על סמל המנעול כדי ללמוד עוד.

en: This free plugin provides the necessary interface to interact with the Leaflet javascript library and OSM. You can download and activate the plugin here.
he: תוסף חינמי זה מספק את הממשק הדרוש לאינטראקציה עם ספריית Javascript של העלון ועם OSM. אתה יכול להוריד ולהפעיל את התוסף כאן.

en: This installation is connected to the Mailchimp account:
he: התקנה זו מחוברת לחשבון Mailchimp:

en: This is a notification of some sort.
he: זוהי הודעה מסוג כלשהו.

en: This is a tooltip
he: זהו תיאור כלי

en: This is helpful on smaller screens if you got a lot of text in your slider
he: אפשרות זו שימושית במסכים קטנים יותר אם יש לך טקסט רב במחוון

en: This is the color that is displayed behind your boxed content area
he: זהו הצבע המוצג מאחורי אזור התוכן בתיבות

en: This is the small title at the top of your Notification.
he: זוהי הכותרת הקטנה בחלק העליון של ההתראה שלך.

en: This is the text that appears in your Notification.
he: זהו הטקסט המופיע בהודעה שלך.

en: This is the text that appears on your button.
he: זה הטקסט שיופיע על הכפתור שלך.

en: This is the text that appears on your second button.
he: זהו הטקסט המופיע בלחצן השני.

en: This is where store orders are stored.
he: כאן מאוחסנות הזמנות החנות.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
he: כאן את יכולה להוסיף קופונים חדשים שלקוחות יכולות להשתמש בהם בחנות שלך.

en: This is where you can add new products to your store.
he: כאן את יכולה להוסיף מוצרים חדשים לחנות שלך.

en: This option controls the vertical stacking order of layers that overlap. In CSS, it’s commonly called as z-index. Elements with a higher value are stacked in front of elements with a lower one, effectively covering them. By default, this value is calculated automatically based on the order of your layers, thus simply re-ordering them can fix overlap issues. Use this option only if you want to set your own value manually in special cases like using static layers.<br><br>On each slide, the stacking order starts counting from 100. Providing a number less than 100 will put the layer behind every other layer on all slides. Specifying a much greater number, for example 500, will make the layer to be on top of everything else.
he: אפשרות זו שולטת בסדר הערימה האנכי של שכבות החופפות. ב- CSS, הוא נקרא בדרך כלל כ- z-index. רכיבים בעלי ערך גבוה יותר מוערמים מול רכיבים בעלי ערך נמוך יותר, ומכסים אותם ביעילות. כברירת מחדל, ערך זה מחושב באופן אוטומטי בהתבסס על סדר השכבות שלך, ובכך פשוט לסדר אותן מחדש יכול לתקן בעיות חפיפה. השתמשו באפשרות זו רק אם ברצונכם להגדיר ערך משלכם באופן ידני במקרים מיוחדים כמו שימוש בשכבות סטטיות.<br><br>בכל שקופית, סדר הערימה מתחיל לספור מ- 100. מתן מספר קטן מ- 100 ישים את השכבה מאחורי כל שכבה אחרת בכל השקופיות. ציון מספר גדול בהרבה, לדוגמה 500, יהפוך את השכבה להיות מעל כל דבר אחר.

en: This option will likely solve “Old jQuery” issues, but can easily have other side effects. Use it only when it is necessary.
he: אפשרות זו צפויה לפתור בעיות "ישן jQuery", אבל יכול בקלות יש תופעות לוואי אחרות. השתמש בו רק כאשר יש צורך.

en: This page is currently selected to be displayed as custom 404 page. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
he: דף זה נבחר כעת להצגה כדף 404 מותאם אישית. (הגדר ב- Enfold » אפשרויות ערכת נושא).

en: This page is currently selected to be displayed as footer. (Set in Enfold &raquo; Footer).
he: דף זה נבחר כעת להצגה כ כותרת תחתונה. (משובץ ב Enfold » כותרת תחתונה).

en: This page is currently selected to be displayed as maintenance mode page. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
he: דף זה נבחר כעת להצגה כדף מצב תחזוקה. (הגדר ב- Enfold » אפשרויות ערכת נושא).

en: This page is intended to help you identifying possible issues and to display relevant debug information about your site.
he: דף זה נועד לסייע לך לזהות בעיות אפשריות ולהציג מידע רלוונטי אודות איתור באגים אודות האתר שלך.

en: This page is selected to be displayed as custom 404 page but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
he: דף זה נבחר להצגה כדף 404 מותאם אישית אך אינו פעיל כרגע. (הגדר ב- Enfold » אפשרויות ערכת נושא).

en: This page is selected to be displayed as footer but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Footer).
he: דף זה נבחר להצגה כ כותרת תחתונה אך אינו פעיל כרגע. (משובץ ב Enfold » כותרת תחתונה).

en: This page is selected to be displayed as maintenance mode page but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
he: דף זה נבחר להיות מוצג כדף מצב תחזוקה אך אינו פעיל כרגע. (הגדר ב- Enfold » אפשרויות ערכת נושא).

en: This page is set as the default WooCommerce Shop Overview and therefore does not support the Enfold advanced layout editor
he: דף זה מוגדר כ- סקירה כללית של חנות WooCommerce המהווה ברירת מחדל ולכן אינו תומך בעורך הפריסה המתקדם של Enfold

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמה. לצפייה בתוכן הכנס את הסיסמה.

en: This removes the ability to move or delete existing template builder elements, or add new ones, for everyone who is not an administrator. The content of an existing element can still be changed by everyone who can edit that entry.
he: פעולה זו מסירה את היכולת להעביר או למחוק רכיבים קיימים של בונה תבניות, או להוסיף רכיבים חדשים, עבור כל מי שאינו מנהל מערכת. כל מי שיכול לערוך ערך זה יכול עדיין לשנות את התוכן של רכיב קיים.

en: This setting is enforced by <b><i>%s</i></b> in order to maximize compatibility on your site.
he: הגדרה זו נאכפת <b><i>%s</i></b> על-ידי כדי למקסם את התאימות באתר שלך.

en: This site is protected by reCAPTCHA and the Google <a href="https://policies.google.com/privacy">Privacy Policy</a> and <a href="https://policies.google.com/terms">Terms of Service</a> apply.
he: אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA <a href="https://policies.google.com/privacy">ומדיניות הפרטיות</a> <a href="https://policies.google.com/terms">ותנאי השירות של Google חלים.</a>

en: This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
he: אתר זה משתמש בקובצי Cookie. על ידי המשך גלישה באתר, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות.

en: This slide has no layers
he: לשקופית זו אין שכבות

en: This slider is scheduled to display on %s
he: מחוון זה מתוזמן להצגה %s

en: This slider template requires a newer version of LayerSlider in order to work properly. This is due to additional features introduced in a later version than you have. For updating instructions, please refer to our %sonline documentation%s.
he: תבנית מחוון זו דורשת גירסה חדשה יותר של LayerSlider כדי לפעול כראוי. הסיבה לכך היא תכונות נוספות שהוצגו בגירסה מאוחרת יותר משלך. לעדכון ההוראות, אנא עיינו בתיעוד %sonline%s.

en: This slider was scheduled to hide on %s
he: מחוון זה תוזמן להתחבא %s

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
he[0]: ערכת הנושא הזו ממליצה על התוספים הבאים: %1$s.
he[1]: ערכת הנושא הזו ממליצה על התוספים הבאים: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
he[0]: ערכת נושא זו דורשת את התוסף הבא: %1$s.
he[1]: ערכת נושא זו דורשת את התוסף הבא: %1$s.

en: This update requires PHP %s or greater. You have PHP %s. %sLearn more about updating PHP%s
he: עדכון זה דורש PHP %s או יותר. יש לך %s PHP. %s למידע נוסף על עדכון PHP%s

en: This update requires WordPress %s or greater. You have WordPress %s. %sLearn more about updating WordPress%s
he: עדכון זה מחייב %s וורדפרס או יותר. יש לך %s וורדפרס. %s קבל מידע נוסף על עדכון וורדפרס%s

en: This will be used as a default on all slides, unless you choose the explicitly override it on a per slide basis.
he: אפשרות זו תשמש כברירת מחדל בכל השקופיות, אלא אם תבחר לעקוף אותה במפורש על בסיס כל שקופית.

en: This will be used as a default on all slides, unless you choose to explicitly override it on a per slide basis.
he: אפשרות זו תשמש כברירת מחדל בכל השקופיות, אלא אם תבחר לעקוף אותה במפורש על בסיס כל שקופית.

en: This will lock the elements for all administrators including you, to prevent accidental changing of a page layout. In order to change a page layout later, you will need to uncheck this option first
he: פעולה זו תנעל את הרכיבים עבור כל המנהלים כולל אותך, כדי למנוע שינוי מקרי של פריסת דף. כדי לשנות פריסת דף מאוחר יותר, יהיה עליך לבטל תחילה את הסימון של אפשרות זו

en: Those icons can then be used in your Layout Builder.
he: לאחר מכן ניתן להשתמש בסמלים אלה בבונה הפריסה שלך.

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail Columns
he: עמודות ממוזערות

en: Thumbnail Image
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail Navigation
he: ניווט בתמונות ממוזערות

en: Thumbnail appearance
he: מראה תמונה ממוזערת

en: Thumbnail container width
he: רוחב גורם מכיל של תמונה ממוזערת

en: Thumbnail dimensions
he: מידות תמונות ממוזערות

en: Thumbnail fade in effect
he: תמונה ממוזערת עמעום בתוקף

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזערת

en: Thumbnail navigation
he: ניווט בתמונות ממוזערות

en: Thumbnail size
he: גודל תמונה ממוזערת

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזערת

en: Tile Horizontally
he: אריח אופקית

en: Tile Vertically
he: אריח אנכית

en: Tiles
he: אריח

en: Time Shift
he: משמרת זמן

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Timeline Item
he: פריט ציר זמן

en: Timeline Orientation
he: כיוון ציר זמן

en: Timeout occured connecting to V2 API on verifying you as human. Please try again and check your internet connection. It might be necessary to reload the page.
he: זמן קצוב אירע בעת התחברות ל- API של V2 על אימותך כאדם. נא נסה שוב ובדוק את חיבור האינטרנט שלך. ייתכן שיהיה צורך לטעון מחדש את הדף.

en: Timeout occured connecting to V3 API on initial pageload
he: זמן קצוב אירע בעת התחברות ל- V3 API בטעינה הראשונית של הדף

en: Timeout occured connecting to V3 API on verifying submit
he: זמן קצוב אירע בהתחברות ל- API של V3 בעת אימות שליחה

en: Timeout occurred connecting to V2 API on verifying you as human. Please try again and check your internet connection. It might be necessary to reload the page.
he: זמן קצוב אירע בעת התחברות ל- API של V2 על אימותך כאדם. נא נסה שוב ובדוק את חיבור האינטרנט שלך. ייתכן שיהיה צורך לטעון מחדש את הדף.

en: Timeout occurred connecting to V3 API on initial pageload
he: זמן קצוב אירע בעת התחברות ל- V3 API בטעינה הראשונית של הדף

en: Timeout occurred connecting to V3 API on verifying submit
he: זמן קצוב אירע בהתחברות ל- API של V3 בעת אימות שליחה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Timing &amp; Transform
he: תזמון ושינוי צורה

en: Tips to get started using LayerSlider
he: עצות לתחילת העבודה באמצעות 'מדרג שכבות'

en: Title
he: כותרת

en: Title + Excerpt + Read More Button
he: כותרת + קטע + לחצן 'קרא עוד'

en: Title + Read More Button
he: כותרת + לחצן 'קרא עוד'

en: Title Attribut
he: ייחוס כותרת

en: Title Attribute
he: תכונת כותרת

en: Title Bar Custom Background Color
he: צבע רקע מותאם אישית של פס כותרת

en: Title Bar Settings
he: הגדרות פס כותרת

en: Title Font Size
he: גופן כותרת

en: Title Font Sizes
he: גדלי גופני כותרת

en: Title Link?
he: קישור כותרת?

en: Title and Excerpt
he: כותרת וקטע

en: Title and Excerpt + Read More Link
he: כותרת וקטע + קריאת קישור נוסף

en: Title and Read More Button
he: לחצן 'כותרת וקרא עוד'

en: Title below
he: כותרת להלן

en: Title on top
he: כותרת בחלק העליון

en: Title will be changed to:
he: הכותרת תשתנה ל:

en: Title:
he: כותרת:

en: To add a toggle for that cookie use the following shortcodes:
he: כדי להוסיף דו-מצבי עבור קובץ Cookie זה, השתמש בקודדים הקצרים הבאים:

en: To avoid this you can select here to fix this WP bug. You can also supress adding the timestamp - if you wish. Depending on your hoster it may still take some time till this setting will work correctly. Disable file merging, select &quot;Delete old CSS and JS files&quot; - wait for some time, clear server cache and then reactivate your settings.
he: כדי למנוע זאת אתה יכול לבחור כאן כדי לתקן את הבאג הזה WP. אתה יכול גם לדכא הוספת חותמת הזמן - אם אתה רוצה. בהתאם למארח שלך, ייתכן שעדיין ייקח זמן עד שהגדרה זו תפעל כראוי. הפוך מיזוג קבצים ללא זמין, בחר באפשרות &quot;מחק קבצי CSS ו- JS ישנים&quot; - המתן זמן מה, נקה את מטמון השרת ולאחר מכן הפעל מחדש את ההגדרות.

en: To be independent from any external hoster we bundle the necessary basic Leaflet js library with the theme and store it on your server.
he: כדי להיות עצמאיים מכל מארח חיצוני, אנו מאגדים את ספריית עלונים js הבסיסית הדרושה עם ערכת הנושא ומאחסנים אותה בשרת שלך.

en: To few parameters provided - a download is not possible.
he: למעט פרמטרים שסופקו - הורדה אינה אפשרית.

en: To get started with the LayerSlider WP Transition Builder, please read our online documentation by clicking on this help menu.
he: כדי להתחיל בעבודה עם בונה המעברים של LayerSlider WP, אנא קרא את התיעוד המקוון שלנו על-ידי לחיצה על תפריט עזרה זה.

en: To insert an Element either click the insert button for that element or drag the button onto the canvas
he: כדי להוסיף רכיב, לחץ על לחצן ההוספה עבור רכיב זה או גרור את הלחצן אל בד הציור

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may  want to reassign the author of the imported item to an existing user of this  site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</ code>s entries.
he: כדי להקל עליך לערוך ולשמור את התוכן המיובא, ייתכן שתרצה להקצות מחדש את מחבר הפריט המיובא למשתמש קיים באתר זה. לדוגמה, ייתכן שתרצה לייבא את כל הערכים כ <code>admins entries.</code>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
he: בשביל להקל עליך את העריכה והשמירה של תוכן מיובא, אולי תרצה להצמיד את המחבר של התכנים המיובאים למשתמשים קיימים באתר זה. לדוגמה, אולי תרצה לייבא את כל הפוסטים תחת <code>admin</code>.

en: To reduce size of modal popup window locked options and their values are hidden when using element templates. Select if you want to add a checkbox to the customize tab to show the locked values when editing an element.
he: כדי להקטין את האפשרויות הנעונות של חלון מוקפץ מודאלי והערכים שלהן מוסתרים בעת שימוש בתבניות רכיבים. בחר אם ברצונך להוסיף תיבת סימון לכרטיסיה התאמה אישית כדי להציג את הערכים הנעולים בעת עריכת רכיב.

en: To reflect your cookie selections we need to reload the page.
he: כדי לשקף את בחירות קבצי ה- Cookie שלך עלינו לטעון מחדש את הדף.

en: To resolve this issue, please review your theme settings and try to find a relevant option. Some themes include an option to “silence” bundled plugin notifications. Unfortunately, an option like that can also prevent you from using the product properly and receiving additional benefits.
he: כדי לפתור בעיה זו, נא סקור את הגדרות ערכת הנושא ונסה למצוא אפשרות רלוונטית. ערכות נושא מסוימות כוללות אפשרות "להשתיק" התראות תוסף ארוזות. למרבה הצער, אפשרות כזאת יכולה גם למנוע ממך להשתמש במוצר כראוי ולקבל הטבות נוספות.

en: To search the site please enter a valid term
he: כדי לחפש באתר יש להזין בבקשה מונח חוקי

en: To sort and arrange your elements just drag them to a position of your choice and release them
he: כדי למיין ולסדר את הרכיבים שלך פשוט גרור אותם למיקום לפי בחירתך ושחרר אותם

en: To translate Custom Elements and Pages/Posts containing Custom Elements always use the Translation Editor. Do not switch the option &quot;Use WPMLs Translation Editor&quot; to off. This might break translations.
he: כדי לתרגם רכיבים מותאמים אישית ודפים/פוסטים המכילים רכיבים מותאמים אישית, השתמש תמיד בעורך התרגום. אל תחליף את האפשרות &quot;השתמש בעורך התרגום של WPMLs&quot; לסירוגין. זה עלול לשבור תרגומים.

en: To translate Custom Elements you need %s. Your current version is %s. Please update.
he: כדי לתרגם רכיבים מותאמים אישית אתה צריך %s. הגירסה הנוכחית שלך %s. נא עדכן.

en: To translate and work with Custom Elements you must install and activate %s.
he: כדי לתרגם ולעבוד עם רכיבים מותאמים אישית עליך להתקין ולהפעיל %s.

en: To use cookie logic without showing a message bar please check our documentation:
he: כדי להשתמש בלוגיקת קבצי Cookie מבלי להציג סרגל הודעות, עיין בתיעוד שלנו:

en: To which page do you want the user send to?
he: לאיזה דף ברצונך שהמשתמש ישלח?

en: Today
he: היום

en: Toggle 1
he: החלף מצב 1

en: Toggle 2
he: החלף מצב 2

en: Toggle Content
he: תוכן החלפה (toggle)

en: Toggle Content goes here
he: החלף מצב תוכן כאן

en: Toggle Layer Locking
he: החלף מצב נעילת שכבה

en: Toggle Layer Visibility
he: החלף מצב תצוגת שכבה

en: Toggle Sorting Tags
he: החלף מצב תגי מיון

en: Toggle Title
he: כותרת החלפה (toggle)

en: Toggle device visibility:
he: החלף מצב ניראות התקן:

en: Toggle layer visibility.
he: החלף מצב תצוגת שכבה.

en: Toggles
he: החלפת מצב

en: Toggles Styling
he: החלף מצב סטיילינג

en: Token to validate form already expired.
he: תוקף האסימון לאימות טופס כבר פג.

en: Token to validate form is not valid.
he: אסימון לאימות טופס אינו חוקי.

en: Too many requests at once, please refresh the page to complete geocoding
he: בקשות רבות מדי בו-זמנית, נא רענן את הדף כדי להשלים את ההקודה הגיאוגרפית

en: Too many requests at once, please wait a few seconds before requesting coordinates again
he: בקשות רבות מדי בו-זמנית, נא המתן מספר שניות לפני שתבקש שוב קואורדינטות

en: Tooltip
he: טולטיפ

en: Tooltip Position
he: מיקום תיאור כלי

en: Tooltip Style
he: עיצוב הטולטיפ

en: Tooltip Width
he: רוחב תיאור כלי

en: Tooltips
he: טולטיפים

en: Top
he: עליון

en: Top &amp; Bottom margin
he: שוליים עליונים &amp;amp תחתונים

en: Top Bar
he: בר עליון

en: Top Center
he: עליון מרכז

en: Top Centered
he: ממורכז עליון

en: Top Edge
he: הקצה העליון

en: Top Header
he: הדר עליון

en: Top Left
he: למעלה משמאל

en: Top Left Corner
he: פינה שמאלית עליונה

en: Top Margin in px
he: שוליים עליונים ב- px

en: Top Right
he: עליון ימין

en: Top Right Corner
he: פינה ימנית עליונה

en: Top left
he: עליון שמאלי

en: Top right
he: עליון ימני

en: Top to Bottom
he: מלמעלה למטה

en: Top to bottom
he: מלמעלה למטה

en: Top-Left-Margin
he: שוליים שמאליים עליונים

en: Top-Left-Padding
he: מרווח שמאלי עליון

en: Top-Left-Radius
he: רדיוס שמאלי עליון

en: Top-Right-Margin
he: שוליים ימניים עליונים

en: Top-Right-Padding
he: מרווח עליון ימני

en: Top-Right-Radius
he: רדיוס ימני עליון

en: Touch Zoom
he: מרחק מתצוגה של מגע

en: Touch navigation
he: ניווט במגע

en: Trackbacks &amp; Pingbacks
he: רצועה חוזרת &amp; Pingbacks

en: Tracklist
he: רשימת מעקב

en: Tracknumbers
he: מספור מעקב

en: Transform Origin
he: המר מקור

en: TransformOrigin
he: טרנספורמציהוריגין

en: Transforms
he: המרות

en: Transient to verify form was missing or expired.
he: חולף כדי לוודא שהטופס היה חסר או שפג תוקפו.

en: Transition
he: מעבר

en: Transition Builder
he: בונה המעברים

en: Transition Builder documentation
he: תיעוד של בונה המעברים

en: Transition Speed
he: מהירות מעבר

en: Transition in
he: מעבר פנימה

en: Transition name
he: שם מעבר

en: Transition options
he: אפשרויות מעבר

en: Transition out
he: מעבר החוצה

en: Transitions
he: מעברים

en: Translate
he: תרגם

en: Translate Custom Element with WPML
he: תרגם רכיב מותאם אישית באמצעות WPML

en: Translate Element Template:
he: תרגם תבנית רכיב:

en: Translate: %s
he: תרגם: %s

en: Translucent Buttons
he: לחצנים שקופים

en: Transparency Logo
he: סמל שקיפות

en: Transparency Options
he: אפשרויות שקיפות

en: Transparency menu color
he: צבע תפריט שקיפות

en: Transparent & Glassy Header
he: כותרת שקופה & מזוגגת

en: Transparent Dark
he: כהה שקוף

en: Transparent Header
he: Header שקופה (Transparent Header)

en: Transparent Header with border
he: כותרת עליונה שקופה עם גבול

en: Transparent Light
he: אור שקוף

en: Transportation Icons
he: אייקוני תחבורה

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Troubleshooting &amp; Advanced Settings
he: פתרון בעיות והגדרות מתקדמות

en: Troubleshooting:
he: פתרון בעיות:

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
he: נסה מילות חיפוש דומות, לדוגמא: טאבלט במקום מחשב נייד.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
he: נסה מילות מפתח דומות, לדוגמה: טאבלט במקום מחשב נייד.

en: Try to match the default slideshow size (Video will not be cropped, but black borders will be visible at each side)
he: נסה להתאים לגודל ברירת המחדל של הצגת השקופיות (וידאו לא ייחתך, אך גבולות שחורים יהיו גלויים בכל צד)

en: Try to match the default slideshow size but stretch the video to fill the whole slider (video will be cropped at top and bottom)
he: נסה להתאים את גודל ברירת המחדל של הצגת השקופיות אך למתוח את הווידאו כדי למלא את המחוון כולו (וידאו ייחתך בחלק העליון והתחתון)

en: Try using more than one keyword.
he: נסה להשתמש ביותר ממילת מפתח אחת

en: Tumblr link
he: קישור טאמבלר

en: Turns on responsive mode in a full-width slider under the specified value in pixels. Can only be used with full-width mode.
he: הפעלת מצב תגובה במחוון ברוחב מלא מתחת לערך שצוין בפיקסלים. ניתן להשתמש רק עם מצב ברוחב מלא.

en: Tutorial: How to create an API key
he: ערכת לימוד: כיצד ליצור מפתח API

en: Tweet
he: צייץ

en: Twitter Username:
he: שם משתמש בטוויטר:

en: Twitter link
he: Twitter Link

en: Two way slideshow
he: מצגת דו-כיוונית

en: Type
he: סוג

en: Type here to search ...
he: הקלד כאן כדי לחפש ...

en: Type of Highlight:
he: סוג סימון:

en: Type slide name here
he: הקלד שם שקופית כאן

en: Type transition name
he: שם מעבר סוג

en: Type your slider name here
he: הקלד את שם המחוון שלך כאן

en: Type, Position &amp; Dimensions
he: סוג, מיקום ומידות

en: Typewriter
he: מכונת כתיבה

en: URL target
he: יעד כתובת URL

en: Unable to communicate with Instagram.
he: לא ניתן לתקשר עם Instagram.

en: Unable to communicate with gRECAPTCHA: <br /><br />%s
he: אין אפשרות לקיים תקשורת עם gRECAPTCHA: <br /><br />%s

en: Unable to copy the file content.
he: אין אפשרות להעתיק את תוכן הקובץ.

en: Unable to create cache folder "%s". Files will be loaded directly from instagram
he: אין אפשרות ליצור תיקיית מטמון "%s". הקבצים ייטענו ישירות מאינסטגרם

en: Unable to create folder %s.
he: אין אפשרות ליצור %s תיקיה.

en: Unable to create the download folder <pre>%s</pre> for demo files.
he: אין אפשרות ליצור את תיקיית ההורדה <pre>%s</pre> עבור קבצי הדגמה.

en: Unable to create the file.
he: אין אפשרות ליצור את הקובץ.

en: Unable to delete file %s.
he: אין אפשרות למחוק %s קבצים.

en: Unable to extract the file.
he: אין אפשרות לחלץ את הקובץ.

en: Unable to rename/move file %s to %s
he: אין אפשרות לשנות שם/להעביר %s קובץ %s

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Unchecked for all users
he: לא מסומן עבור כל המשתמשים

en: Unchecked for non admins only
he: לא מסומן עבור מנהלים שאינם מנהלי מערכת בלבד

en: Under the search form - overlay other content
he: תחת טופס החיפוש - שכבת-על של תוכן אחר

en: Under the search form - push down other content
he: תחת טופס החיפוש - דחוף כלפי מטה תוכן אחר

en: Underline
he: קו תחתון

en: Underneath layers
he: מתחת לשכבות

en: Undo
he: בטל

en: Unhide
he: בטל הסתרה

en: Unique ID for ALB element
he: מזהה ייחודי עבור רכיב ALB

en: Unique timestamp of merged files and WP object cache bug
he: חותמת זמן ייחודית של קבצים ממוזגים ובאג מטמון אובייקט WP

en: Unit
he: יחידה

en: Unit for the spacing
he: יחידה למרווח

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Custom Element Type
he: סוג רכיב מותאם אישית לא ידוע

en: Unknown element name
he: שם רכיב לא ידוע

en: Unknown error code
he: קוד שגיאה לא ידוע

en: Unlock %s
he: ביטול נעילה של %s

en: Unlock Now
he: בטל נעילה כעת

en: Unlock all these features by activating your site.
he: בטל את הנעילה של כל התכונות הללו על-ידי הפעלת האתר שלך.

en: Unlock exclusive and early-access features.
he: בטל נעילה של תכונות בלעדיות ותכונות גישה מוקדמת.

en: Unlock the full contents of the Template Store. The ever growing selection of fully crafted, customizable and importable slider templates are an ideal starting point for new projects and they cover every common use case from personal to corporate business.
he: בטל את נעילת התוכן המלא של מאגר התבניות. המבחר ההולך וגדל של תבניות מחוונים בעלות מבנה מלא, הניתנות להתאמה אישית ותויגאת הן נקודת התחלה אידיאלית עבור פרוייקטים חדשים והן מכסות כל מקרה שימוש נפוץ מעסקים אישיים ועד עסקיים ארגוניים.

en: Unlock the full potential of LayerSlider
he: לממש את מלוא הפוטנציאל של LayerSlider

en: Unmute media playback
he: בטל השתקה של הפעלת מדיה

en: Unnamed Group
he: קבוצה ללא שם

en: Unnamed Slider
he: מחוון ללא שם

en: Unpacking the package&#8230;
he: פותח את החבילה &#8230;

en: Unpublished slider
he: מחוון שלא פורסם

en: Unpublished sliders will not be visible for your visitors until you re-enable this option. This also applies to scheduled sliders, thus leaving this option enabled is recommended in most cases.
he: מחוונים שלא פורסמו לא יהיו גלויים למבקרים שלך עד שתפעיל מחדש אפשרות זו. אפשרות זו חלה גם על מחוונים מתוזמנים, ולכן מומלץ להשאיר אפשרות זו מופעלת ברוב המקרים.

en: Unstick topbar
he: בטל מוט של סרגל עליון

en: Until the end of Slide #%d
he: עד סוף שקופית #%d

en: Until the end of this slide (default)
he: עד סוף שקופית זו (ברירת מחדל)

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Upcoming
he: ‎בקרוב

en: Upcoming Events
he: אירועים קרובים

en: Update
he: עדכון

en: Update Available!
he: עדכון זמין!

en: Update Custom Element Template Data
he: עדכון נתוני תבנית רכיבים מותאמים אישית

en: Update Database
he: עדכון מסד נתונים

en: Update Element
he: עדכן רכיב

en: Update Frequency
he: תדירות העדכון

en: Update Now!
he: תעדכן עכשיו!

en: Update Order status
he: עדכן מצב הזמנה

en: Update Product Category
he: עדכן קטגוריית מוצר

en: Update Product Tag
he: עדכן תג מוצר

en: Update Revisions Preferences
he: עדכן העדפות תיקונים

en: Update info
he: עדכן מידע

en: Update info after cancellation
he: עדכן מידע לאחר הביטול

en: Update to latest version (%1$s), as we are constantly working on new features, improvements and bug fixes.
he: עדכן לגרסה העדכנית ביותר (%1$s), כפי שאנו עובדים כל הזמן על תכונות חדשות, שיפורים ותיקוני באגים.

en: Update your Theme from the WordPress Dashboard
he: עדכון ערכת הנושא שלך מתוך לוח המחוונים של וורדפרס

en: Updates the hash in the page URL when changing slides based on the deeplinks you’ve set to your slides. This makes it possible to share URLs that will start the slider with the currently visible slide.
he: עדכון ה- Hash בכתובת ה- URL של הדף בעת שינוי שקופיות בהתבסס על הקישורים העמוקים שהגדרת לשקופיות שלך. פעולה זו מאפשרת שיתוף כתובות URL שיפעילו את המחוון עם השקופית הגלויה כעת.

en: Upload Layout Builder Templates File
he: העלאת קובץ תבניות של בונה פריסות

en: Upload Theme Settings File
he: העלאת קובץ הגדרות ערכת נושא

en: Upload Video
he: העלה וידאו

en: Upload a BG image for your
he: העלאת תמונת BG עבור

en: Upload a BG image for your Body
he: העלאת תמונת BG עבור גופך

en: Upload a Layout Builder Templates file here. The uploaded templates will be added to the existing templates. Same named templates will not be overwritten.
he: העלה קובץ תבניות של בונה פריסות כאן. התבניות שהועלו יתווספו לתבניות הקיימות. אותן תבניות בעלות שם לא יוחלפו.

en: Upload a banner image or enter the URL
he: העלאת תמונת כרזה או הזנת כתובת ה- URL

en: Upload a custom marker icon or enter the URL
he: העלאת סמל סמן מותאם אישית או הזנת כתובת ה- URL

en: Upload a fallback image or enter the URL to an image to replace Google Maps or until Google Maps is loaded
he: העלה תמונת נסיגה או הזן את כתובת ה- URL לתמונה שתחליף את Google Maps או עד לטעינת Google Maps

en: Upload a large banner image which will be displayed as a background to the  shop description
he: העלאת תמונת כרזה גדולה שתוצג כרקע לתיאור החנות

en: Upload a large banner image which will be displayed as a background to the shop description
he: העלאת תמונת כרזה גדולה שתוצג כרקע לתיאור החנות

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already  uploaded. (Leave empty to use the default logo)
he: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה- URL או המזהה של תמונה אם היא כבר הועלתה. (השאר ריק כדי להשתמש בסמל ברירת המחדל)

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already  uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left  blank
he: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה- URL או המזהה של תמונה אם היא כבר הועלתה. סמל ברירת המחדל של ערכות הנושא מוחל אם שדה הקלט נשאר ריק

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. (Leave empty to use the default logo)
he: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה- URL או המזהה של תמונה אם היא כבר הועלתה. (השאר ריק כדי להשתמש בסמל ברירת המחדל)

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left blank
he: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה- URL או המזהה של תמונה אם היא כבר הועלתה. סמל ברירת המחדל של ערכות הנושא מוחל אם שדה הקלט נשאר ריק

en: Upload a logo or enter the URL
he: העלאת סמל או הזנת כתובת ה- URL

en: Upload a theme configuration file here. Note that the configuration file  settings will overwrite your current configuration and you can't restore the  current configuration afterwards.
he: העלה קובץ תצורה של ערכת נושא כאן. שים לב שהגדרות קובץ התצורה יחליפו את התצורה הנוכחית שלך ולא תוכל לשחזר את התצורה הנוכחית לאחר מכן.

en: Upload a theme configuration file here. Note that the configuration file settings will overwrite your current configuration and you can't restore the current configuration afterwards.
he: העלה קובץ תצורה של ערכת נושא כאן. שים לב שהגדרות קובץ התצורה יחליפו את התצורה הנוכחית שלך ולא תוכל לשחזר את התצורה הנוכחית לאחר מכן.

en: Upload an optional logo image for your preloader page
he: העלאת תמונת סמל אופציונלית עבור דף הטעינה מראש

en: Upload custom icon
he: העלה סמל מותאם אישית

en: Upload custom image
he: העלאת תמונה מותאמת אישית

en: Upload error
he: שגיאת העלאה

en: Upload error: %s
he: שגיאת העלאה: %s

en: Upload or select a fallback image that is displayed instead of Google Maps or until the map is loaded
he: העלאה או בחירה של תמונת נסיגה המוצגת במקום Google Maps או עד לטעינת המפה

en: Upload your own seamless pattern
he: העלאת תבנית חלקה משלך

en: Upload/Select Font Zip File
he: העלאה/בחירה של קובץ Zip של גופן

en: Upload/Select Fontello Font Zip
he: העלאה/בחירה של רוכסן גופן פונטלו

en: Uploaded Fonts (located at Enfold -> Import/Export)
he: גופנים שהועלו (הממוקמים ב- Enfold -> ייבוא/ייצוא)

en: Uploading, please wait ...
he: מעלה, נא המתן ...

en: Uploads directory:
he: מעלה ספריה:

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Usage unknown
he: שימוש לא ידוע

en: Use "loading" attribute
he: שימוש בתכונה "טעינה"

en: Use AJAX or redirect to the search Results page
he: שימוש ב- AJAX או ניתוב מחדש לדף תוצאות החיפוש

en: Use Block Editor
he: השתמש בעורך הבלוקים

en: Use Block Editor Default Styles
he: השתמש בסגנונות ברירת מחדל של עורך הבלוקים

en: Use Default
he: להשתמש בברירת המחדל

en: Use Default Link
he: השתמש בקישור ברירת מחדל

en: Use Defaults that are also used for your blog
he: השתמש בברירות מחדל המשמשות גם עבור הבלוג שלך

en: Use Dynamic post URL
he: השתמש בכתובת URL של פוסט דינאמי

en: Use Enfold Numeric Captcha
he: השתמש בקפלים מספריים קפטצ'ה

en: Use Enfold default settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל של Enfold

en: Use Enfold default settings (recommended)
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל של Enfold (מומלץ)

en: Use Google CDN version of jQuery
he: השתמש בגירסת ה-CDN של Google של jQuery

en: Use Google Maps
he: שימוש במפות גוגל

en: Use Google reCAPTCHA V2 if activated
he: השתמש ב- Google reCAPTCHA V2 אם הופעל

en: Use Google reCAPTCHA V3 if activated (fallback is V2)
he: השתמש ב- Google reCAPTCHA V3 אם מופעל (נסיגה היא V2)

en: Use GreenSock (GSAP) sandboxing
he: השתמש בארגז חול של GreenSock (GSAP)

en: Use Image
he: שימוש בתמונה

en: Use Image as Favicon
he: השתמש בתמונה כ- Favicon

en: Use Image as banner
he: השתמש בתמונה כבאנר

en: Use Image as logo
he: שימוש בתמונה כסמל

en: Use Lighbox
he: השתמש בתיבת הדואר הנכנס

en: Use PHP function:
he: השתמש בפונקציה PHP:

en: Use Toggle Feature
he: השתמש בתכונה דו-מצבית

en: Use Video
he: השתמש בווידאו

en: Use WP Classic Editor
he: השתמש בעורך הקלאסי של WP

en: Use a custom Image as marker. (make sure that you use a square image, otherwise it will be cropped)
he: השתמש בתמונה מותאמת אישית כסמן. (הקפד להשתמש בתמונה מרובעת, אחרת היא תיחתך)

en: Use a custom link
he: שימוש בקישור מותאם אישית

en: Use a custom set
he: שימוש בערכה מותאמת אישית

en: Use a default generated link depending on the meta element (if a link exists), set a custom link or display only as text.
he: השתמש בקישור שנוצר כברירת מחדל בהתאם לרכיב המטה-רכיב (אם קיים קישור), הגדר קישור מותאם אישית או הצג אותו כטקסט בלבד.

en: Use and storage of Cookies has been accepted - restrictions set in other cookies
he: השימוש והאחסון של קובצי Cookie התקבלו - הגבלות שנקבעו בקובצי Cookie אחרים

en: Use as FAQ Page (SEO improvement)
he: השתמש כדף שאלות נפוצות (שיפור SEO)

en: Use as a simple message bar without cookie logic
he: השתמש כסרגל הודעות פשוט ללא לוגיקת קובץ Cookie

en: Use character sets:
he: השתמש בערכות תווים:

en: Use circle timer to indicate slideshow progression.
he: השתמש בשעון העצר של העיגול כדי לציין התקדמות הצגת שקופיות.

en: Use custom link (fallback is image link)
he: שימוש בקישור מותאם אישית (נסיגה היא קישור תמונה)

en: Use custom link (fallback is no link)
he: שימוש בקישור מותאם אישית (נסיגה אינה קישור)

en: Use custom localization for LayerSlider instead of your default site language.
he: השתמש בלוקליזציה מותאמת אישית עבור LayerSlider במקום בשפת האתר המוגדרת כברירת מחדל.

en: Use default
he: השתמש בברירת מחדל

en: Use default (defined at Dashboard -&gt; Customize -&gt; WooCommerce)
he: השתמש בברירת מחדל (מוגדר בלוח מחוונים -&gt; התאמה אישית -&gt; WooCommerce)

en: Use default - Shop Catalog (%d*%d)
he: השתמש בברירת מחדל - קטלוג חנויות (%d*%d)

en: Use default - WooCommerce Thumbnail (%d*%d)
he: השתמש בברירת מחדל - תמונה ממוזערת של WooCommerce (%d*%d)

en: Use default WooCommerce Setting (Settings -&gt; Products -&gt; Out of stock visibility)
he: השתמש בהגדרת ברירת המחדל של WooCommerce (הגדרות -&gt; מוצרים -&gt; ניראות המלאי)

en: Use default portfolio layout
he: השתמש בפריסת תיקים המוגדרת כברירת מחדל

en: Use default site language
he: השתמש בשפת אתר המוגדרת כברירת מחדל

en: Use either the default or minimal design
he: השתמש בעיצוב ברירת המחדל או בעיצוב המינימלי

en: Use existing menu
he: השתמש בתפריט קיים

en: Use filters
he: שימוש במסננים

en: Use first slides caption as permanent caption
he: השתמש בכיתוב השקופיות הראשונות ככיתוב קבוע

en: Use image as Google Maps fallback image
he: השתמש בתמונה כתמונת נסיגה של Google Maps

en: Use image as banner
he: השתמש בתמונה כבאנר

en: Use image as custom marker icon
he: סמל 'השתמש בתמונה כסמן מותאם אישית'

en: Use image as logo
he: שימוש בתמונה כסמל

en: Use it on this slide
he: השתמש בו בשקופית זו

en: Use manual added URL in settings page
he: השתמש בכתובת URL ידנית שנוספה בדף ההגדרות

en: Use order of playlist as selected
he: השתמש בסדר רשימת ההשמעה כפי שנבחר

en: Use original size (or fit into container if too large)
he: השתמש בגודל המקורי (או התאם לגורם מכיל אם גדול מדי)

en: Use plugin default library
he: השתמש בספריית ברירת המחדל של התוסף

en: Use plugin lightbox
he: השתמש בתיבת אור של תוסף

en: Use post from matches:
he: השתמש בפוסט מהתאמות:

en: Use relative URLs
he: שימוש ב כתובות URL יחסיות

en: Use relative URLs for local images. This setting could be important when moving your WP installation.
he: השתמש ב כתובות URL יחסיות עבור תמונות מקומיות. הגדרה זו עשויה להיות חשובה בעת העברת התקנת WP.

en: Use selected page to display as footer (no socket)
he: השתמש בעמוד שנבחר כדי להציגו ככורת תחתונה (ללא Socket)

en: Use selected page to display as footer and socket
he: השתמש בעמוד שנבחר כדי להציג כ כותרת תחתונה ושקע

en: Use selected page to display inside footer (no socket)
he: השתמש בעמוד שנבחר כדי להציג בתוך הכותרת התחתונה (ללא Socket)

en: Use selected page to display inside footer and socket
he: השתמש בעמוד שנבחר כדי להציג בתוך כותרת תחתונה ושקע

en: Use shortcode:
he: השתמש בקוד קצר:

en: Use slide effect when swiping
he: שימוש באפקט שקופית בעת החלקה

en: Use slider markup caching
he: שימוש במטמון סימון מחוון

en: Use sliders as a floating modal window with extensive layout options and advanced features like triggers & target audience.
he: השתמש במחוונים כחלון מודאלי צף עם אפשרויות פריסה נרחבות ותכונות מתקדמות כגון גורמים מפעילים וקהל יעד.

en: Use special 1 column layout (side by side)
he: השתמש בפריסת עמודה אחת מיוחדת (זו לצד זו)

en: Use srcset attribute
he: שימוש בתכונה srcset

en: Use ssl verification if needed for site (= default)
he: השתמש באימות ssl במידת הצורך עבור האתר (= ברירת מחדל)

en: Use stretched or boxed layout?
he: האם להשתמש בפריסה מתוחה או ארוזה?

en: Use the advance layout editor to build your own blog layout (simply edit the  page you have chosen in Enfold->Theme Options as a blog page)
he: השתמש בעורך הפריסה מראש כדי לבנות פריסת בלוג משלך (פשוט ערוך את הדף שבחרת ב- Enfold->אפשרויות 'מכיוון' כדף בלוג)

en: Use the advance layout editor to build your own blog layout (simply edit the page you have chosen in Enfold->Theme Options as a blog page)
he: השתמש בעורך הפריסה מראש כדי לבנות פריסת בלוג משלך (פשוט ערוך את הדף שבחרת ב- Enfold->אפשרויות 'מכיוון' כדף בלוג)

en: Use the media manager to add/edit the copyright info.
he: השתמש במנהל המדיה כדי להוסיף/לערוך את פרטי זכויות היוצרים.

en: Use the table as a Pricing Table
he: שימוש בטבלה כטבלת תמחור

en: Use the table to display tabular data
he: יש להשתמש בטבלה כדי להציג נתונים טבלאיים

en: Use theme bundled library
he: שימוש בספריה ארוזה של ערכת נושא

en: Use this video as slide background
he: השתמש בסרטון וידאו זה כרקע לשקופית

en: Use thumbnail navigation instead of slide bullet buttons.
he: השתמש בניווט בתמונות ממוזערות במקום בלחצני תבליט שקופית.

en: Use urls in captions for the photo link instead of linking to instagram.com.
he: השתמש בכתובת URL בכיתובים עבור קישור התמונה במקום בקישור instagram.com.

en: Use with caution and make sure to only use allowed characters. No special  characters can be used.
he: השתמש בזהירות הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד. אין אפשרות להשתמש בתווים מיוחדים.

en: Use with caution and make sure to only use allowed characters. No special characters can be used.
he: השתמש בזהירות הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד. אין אפשרות להשתמש בתווים מיוחדים.

en: Use with caution, be sure to have a unique value on the page and also make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used).
he: השתמש בזהירות, הקפד לקבל ערך ייחודי בדף וגם הקפד להשתמש בתווים מותרים בלבד (תווים לטיניים, מקפים תחתונים, מקפים ומספרים, לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים).

en: Used to specify the order in which scripts are loaded. Lower numbers correspond with earlier execution.
he: משמש לציון הסדר שבו קבצי Script נטענים. מספרים נמוכים יותר תואמים לביצוע מוקדם יותר.

en: User Name
he: שם משתמש

en: User Name:
he: שם משתמש:

en: User is Admin
he: המשתמש הוא מנהל מערכת

en: User is Author
he: המשתמש הוא מחבר

en: User is Contributor
he: המשתמש משתתף

en: User is Editor
he: המשתמש הוא עורך

en: User is Subscriber
he: המשתמש הוא מנוי

en: User is logged in
he: המשתמש מחובר

en: User is logged out
he: המשתמש מנותק

en: User must accept and can opt out, all selected by default
he: על המשתמש לקבל את האפשרות לבטל את הצטרפותו ולבטל את הצטרפותו, הכל נבחר כברירת מחדל

en: User must accept and must opt in, only essential cookies selected
he: על המשתמש לקבל ולחייב להצטרף, נבחרו רק קבצי Cookie חיוניים

en: User must accept to show Google Maps
he: המשתמש חייב לקבל כדי להציג את מפות Google

en: User must accept to show facebook page widget &quot;Share/Like&quot;
he: המשתמש חייב לקבל כדי להציג יישומון דף פייסבוק &quot;שיתוף / לייק&quot;

en: Username
he: שם משתמש

en: Username could not be accessed (needed for your information only)
he: לא היתה אפשרות לגשת לשם המשתמש (דרוש למידע שלך בלבד)

en: Using LayerSlider from a non-standard install location or having a different directory name could lead issues in receiving and installing updates. Commonly, you see this issue when you’re using a theme-included version of LayerSlider. To fix this, please first search for an option to disable/unload the bundled version in your theme, then re-install a fresh copy. Your sliders and settings are stored in the database, re-installing the plugin will not harm them.
he: שימוש ב- LayerSlider ממיקום התקנה לא סטנדרטי או בשם ספריה אחר עלול להוביל לבעיות בקבלה והתקנה של עדכונים. בדרך כלל, אתה רואה בעיה זו בעת שימוש בגירסה כלולה ערכת נושא של LayerSlider. כדי לתקן זאת, נא תחילה חפש אפשרות להפוך את הגירסה הארוזה ללא זמינה/לבטל את טעינתה בערכת הנושא ולאחר מכן התקן מחדש עותק חדש. המחוונים וההגדרות שלך מאוחסנים במסד הנתונים, התקנה מחדש של התוסף לא תפגע בהם.

en: Using a caching plugin: Whenever you make changes here please clear server cache to allow a rebuild of the pages to reflect the changed options.
he: שימוש בתוסף אחסון במטמון: בכל פעם שתבצע שינויים כאן, נקה את מטמון השרת כדי לאפשר בנייה מחדש של הדפים כדי לשקף את האפשרויות שהשתנו.

en: Using beta version
he: שימוש בגירסת ביתא

en: Using beta version (%s)
he: שימוש בגירסת ביתא (%s)

en: Using external services like Youtube or Vimeo is currently disabled. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
he: השימוש בשירותים חיצוניים כגון Youtube או Vimeo מושבת כעת. אתה יכול להפעיל אותו Enfold » ביצועים

en: Using invalid CSS code could break the appearance of your site or your sliders. Changes cannot be reverted after saving.
he: שימוש בקוד CSS לא חוקי עלול לנתק את מראה האתר או המחוונים. אין אפשרות לבטל שינויים לאחר השמירה.

en: Using self hosted videos is currently disabled. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
he: השימוש בסרטונים המתארחים באופן עצמאי אינו זמין כעת. אתה יכול להפעיל אותו Enfold » ביצועים

en: Using this feature is reserved for Super Admins. You unfortunately don't have the necessary permissions.
he: השימוש בתכונה זו שמור למנהלי-על. למרבה הצער אין לך את ההרשאות הדרושות.

en: Usual method. Used for backups or to move sliders across WP sites.
he: השיטה הרגילה. משמש לגיבויים או להעברת מחוונים בין אתרי WP.

en: V. Center
he: מרכז ו'

en: VK link
he: קישור VK

en: Valid E-Mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Valid E-Mail address with German Umlaut
he: כתובת דואר אלקטרוני חוקית עם Umlaut גרמנית

en: Valid E-Mail address with special characters
he: כתובת דואר אלקטרוני חוקית עם תווים מיוחדים

en: Valid E-Mail address, extended characterset
he: כתובת דואר אלקטרוני חוקית, ערכת תווים מורחבת

en: Valid Number
he: מספר תקין

en: Valid Phone Number
he: מספר טלפון חוקי

en: Valid Positiv Number including 0
he: מספר פוזיטיב חוקי כולל 0

en: Valid drop targets will be highlighted. Some elements like fullwidth sliders and color section can not be dropped onto other elements
he: יעדי שחרור חוקיים יסומנו. רכיבים מסוימים כגון מחוונים ברוחב מלא ומקטע צבע לא ניתן ירידה על אלמנטים אחרים

en: Value
he: ערך

en: Variation
he: סוג

en: Variations
he: וריאציות

en: Verify....
he: לאמת....

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical Alignment
he: יישור אנכי

en: Vertical Alignment Title and Content
he: כותרת ותוכן יישור אנכי

en: Vertical Center
he: מרכז אנכי

en: Vertical align
he: יישור אנכי

en: Vertical only
he: אנכי בלבד

en: Video
he: וידאו

en: Video / Audio
he: וידאו / שמע

en: Video Aspect Ratio
he: יחס גובה-רוחב של וידאו

en: Video Display
he: תצוגת וידאו

en: Video File
he: קובץ וידאו

en: Video Format
he: תבנית וידאו

en: Video Player Icons
he: אייקוני נגן וידאו

en: Video Settings
he: הגדרות וידאו

en: Video Size
he: גודל וידאו

en: Video Slide
he: שקופית וידאו

en: Video URL
he: כתובת סרטון

en: Video height
he: גובה וידאו

en: Video on most mobile devices can't be controlled properly with JavaScript, so you can upload a fallback image which will be displayed instead. This image is also used if lazy loading is active.
he: לא ניתן לשלוט בסרטון ברוב המכשירים הניידים כראוי באמצעות JavaScript, כך שתוכל להעלות תמונת נסיגה שתוצג במקום זאת. תמונה זו משמשת גם אם טעינה עצלה פעילה.

en: Video poster
he: מפרסם הוידאו

en: Video width
he: רוחב הוידאו

en: Videos
he: סרטונים

en: Videos only
he: סרטי וידאו בלבד

en: Vietnamese
he: ויאטנמית

en: View ALB Custom Element Template
he: הצגת תבנית רכיב מותאם אישית של ALB

en: View Changelog
he: צפה בקטלוג

en: View Changelog on http://kriesi.at
he: הצג יומן שינויים http://kriesi.at

en: View Coupon
he: הצג קוד רישום מוקדם

en: View Coupons
he: הצג קופונים

en: View Order
he: צפייה בהזמנה

en: View Portfolio Entry
he: הצג ערך תיק

en: View Product
he: הצג מוצר

en: View Selection
he: הצג בחירה

en: View Variation
he: הצג וריאציה

en: View all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Vimeo and Youtube video embeds:
he: Vimeo ו Youtube וידאו הטבעות:

en: Visibility
he: נראות

en: Visit Template Store
he: בקר בחנות התבניות

en: Visit our Support Center
he: בקרו במרכז התמיכה שלנו

en: Visit us on Yelp
he: בקרו אותנו ב- Yelp

en: Visitors
he: מבקרים

en: Visitors can enter OS native full-screen mode when double clicking on the slider.
he: מבקרים יכולים להיכנס למצב מסך מלא מקורי של מערכת ההפעלה בעת לחיצה כפולה על המחוון.

en: Visual layout editor
he: עורך פריסה חזותית

en: Volume
he: ווליום

en: WARNING: This option controls who can access to this plugin, you can easily lock out yourself by accident. Please, make sure that you have entered a valid capability without whitespaces or other invalid characters. Do you want to proceed?
he: אזהרה: אפשרות זו קובעת מי יכול לגשת לתוסף זה, אתה יכול בקלות לנעול את עצמך בטעות. נא ודא שהזנת יכולת חוקית ללא רווחים לבנים או תווים לא חוקיים אחרים. האם ברצונך להמשיך?

en: WP Cron jobs are disabled. To assure a regular update of cached data and an optimal pageload in frontend and backend we recommend to activate this.
he: עבודות WP Cron מושבתות. כדי להבטיח עדכון קבוע של נתונים המאוחסנים במטמון ועומס עמודים מיטבי בחזית ובקצה העורפי אנו ממליצים להפעיל זאת.

en: WP Debug Mode:
he: האתר הוא על מצב הדגמה

en: WP Nonce check failed.
he: בדיקת WP Nonce נכשלה.

en: WP Remote functions:
he: פונקציות מרוחקות של WP:

en: WP default size
he: גודל ברירת מחדל של WP

en: WP result:
he: תוצאת WP:

en: WPML Specific Options
he: אפשרויות ספציפיות ל- WPML

en: WPML Translation Management
he: ניהול תרגום WPML

en: Wait
he: חכות

en: Wait at least %s minutes between edits before adding a new revision.
he: המתן לפחות %s דקות בין פעולות עריכה לפני הוספת מהדורה חדשה.

en: Wait for user interaction or for a slide with active autoplay to load the video
he: המתן לאינטראקציה עם המשתמש או לשקופית עם הפעלה אוטומטית פעילה כדי לטעון את הווידאו

en: Wait for user interaction to load the video
he: המתן לאינטראקציה של המשתמש כדי לטעון את הווידאו

en: Waiting time between repeats in milliseconds. A second is 1000 milliseconds.
he: זמן המתנה בין חזרות באלפיות שניה. השני הוא 1000 אלפיות השניה.

en: Want to join the discussion?
he: רוצה להצטרף לדיון?

en: Warning (Red)
he: אזהרה (אדום)

en: Warning: Characters %s might break ALB backend or frontend. <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/intro-to-layout-builder/#using-special-characters" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Read more</a> if you want to use them. You can use valid HTML markup.
he: אזהרה: תווים %s עלולים לשבור את הקצה העורפי או את הקצה הקדמי של ALB. <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/intro-to-layout-builder/#using-special-characters" target="_blank" rel="noopener noreferrer">קרא עוד</a> אם ברצונך להשתמש בהם. באפשרותך להשתמש בסימון HTML חוקי.

en: Wasn't able to create sub-folder for font files
he: לא היתה אפשרות ליצור תיקיית משנה עבור קבצי גופנים

en: Wasn't able to create temp folder
he: לא היתה אפשרות ליצור תיקיה זמנית

en: Wasn't able to create the folder for font files
he: לא היתה אפשרות ליצור את התיקיה עבור קבצי גופנים

en: Wasn't able to read demo files from downloaded zip file.
he: לא היתה אפשרות לקרוא קבצי הדגמה מקובץ zip שהורד.

en: Wasn't able to work with Zip Archive
he: לא היה מסוגל לעבוד עם ארכיון Zip

en: Watch our YouTube channel
he: צפו בערוץ היוטיוב שלנו

en: We also use different external services like Google Webfonts, Google Maps, and external Video providers.
he: אנו משתמשים גם בשירותים חיצוניים שונים כמו Google Webfonts, Google Maps וספקי וידאו חיצוניים.

en: We are
he: אנחנו

en: We are unable to get the download URL for your products.
he: אין באפשרותנו לקבל את כתובת ה- URL להורדה עבור המוצרים שלך.

en: We are very sorry but something went wrong. Please try again later.
he: אנחנו מאוד מצטערים אבל משהו השתבש. נא נסה שוב מאוחר יותר.

en: We checked the token on %s and we were able to connect to Envato and could access the following information:
he: בדקנו את האסימון %s והצלחנו להתחבר לאנבטו ויכולנו לגשת למידע הבא:

en: We could not find any lists that your customers can subscribe to. Please check if the API key you have entered in your Enfold Theme Panel is valid and also check if you have at least one list created on mailchimp
he: לא הצלחנו למצוא רשימות שהלקוחות שלך יכולים להירשם אליהן כמנויים. נא בדוק אם מקש ה- API שהזנת בלוח ערכת הנושא של Enfold חוקי וגם בדוק אם יש לך לפחות רשימה אחת שנוצרה ב- mailchimp

en: We do not recommend to change any plugin settings unless you know what you are doing. All supported settings can be changed per map.
he: אנחנו לא ממליצים לשנות את כל הגדרות תוסף אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה. ניתן לשנות את כל ההגדרות הנתמכות לפי מפה.

en: We encourage you to review the new changes to our policies. We appreciate your kind understanding as we offer our users to make the best decisions about the information they share with us.
he: אנו ממליצים לך לסקור את השינויים החדשים במדיניות שלנו. אנו מעריכים את הבנתך האדיבת כאשר אנו מציעים למשתמשים שלנו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי המידע שהם משתפים איתנו.

en: We fully respect if you want to refuse cookies but to avoid asking you again and again kindly allow us to store a cookie for that. You are free to opt out any time or opt in for other cookies to get a better experience. If you refuse cookies we will remove all set cookies in our domain.
he: אנו מכבדים באופן מלא אם אתה רוצה לסרב לעוגיות אבל כדי להימנע מלבקש ממך שוב ושוב בחביבות לאפשר לנו לאחסן עוגייה בשביל זה. אתה חופשי לבטל את הצטרפותך בכל עת או להצטרף לעוגיות אחרות כדי לקבל חוויה טובה יותר. אם תסרב לעוגיות, נסיר את כל קבצי ה- Cookie המוגדרים בתחום שלנו.

en: We have detected that you are using a Child Theme. That's Great!. If you  want to, we can import the settings of your Parent theme to your Child  theme. Please be aware that this will overwrite your current child theme  settings.
he: זיהינו שאתה משתמש בערכת נושא של ילד. זה נפלא!. אם תרצה, נוכל לייבא את ההגדרות של ערכת הנושא 'אב' לערכת הנושא 'ילדך'. שים לב ש פעולה זו תחליף את הגדרות ערכת הנושא הנוכחיות של ילדך.

en: We have detected that you are using a Child Theme. That's Great!. If you want to, we can import the settings of your Parent theme to your Child theme. Please be aware that this will overwrite your current child theme settings.
he: זיהינו שאתה משתמש בערכת נושא של ילד. זה נפלא!. אם תרצה, נוכל לייבא את ההגדרות של ערכת הנושא 'אב' לערכת הנושא 'ילדך'. שים לב ש פעולה זו תחליף את הגדרות ערכת הנושא הנוכחיות של ילדך.

en: We have online resouces where you can find help whether if you get stuck, experience an issue or just have a question about the item.
he: יש לנו resouces באינטרנט שבו אתה יכול למצוא עזרה אם אתה נתקע, לחוות בעיה או סתם יש שאלה על הפריט.

en: We may request cookies to be set on your device. We use cookies to let us know when you visit our websites, how you interact with us, to enrich your user experience, and to customize your relationship with our website. <br><br>Click on the different category headings to find out more. You can also change some of your preferences. Note that blocking some types of cookies may impact your experience on our websites and the services we are able to offer.
he: אנו עשויים לבקש להגדיר קבצי Cookie במכשיר שלך. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי ליידע אותנו כאשר אתה מבקר באתרי האינטרנט שלנו, כיצד אתה מקיים איתנו אינטראקציה, כדי להעשיר את חוויית המשתמש שלך ולהתאים אישית את מערכת היחסים שלך עם אתר האינטרנט שלנו. <br><br>לחץ על כותרות הקטגוריה השונות כדי לברר פרטים נוספים. ניתן גם לשנות חלק מההעדפות שלך. שים לב כי חסימת סוגים מסוימים של קבצי Cookie עשויה להשפיע על החוויה שלך באתרי האינטרנט שלנו ובשירותים שאנו יכולים להציע.

en: We need a lightbox to show the modal popup. Please enable the built in lightbox in Theme Options Tab or include your own modal window plugin.\n\nYou need to connect this plugin in JavaScript with callback wrapper functions - see avia_cookie_consent_modal_callback in file enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js
he: אנחנו צריכים קופסת אור כדי להראות את הפופ-אפ המודאלי. נא הפוך את תיבת האור המובנית לזמינה בכרטיסייה אפשרויות ערכת נושא או כלול תוסף חלון מודאלי משלך.\n\nכדי לחבר תוסף זה ב- JavaScript עם פונקציות מעטפת התקשרות חזרה - ראה avia_cookie_consent_modal_callback בקובץ enfold\js\avia-גזיר-cookieconsent.js

en: We provide you with a list of stored cookies on your computer in our domain so you can check what we stored. Due to security reasons we are not able to show or modify cookies from other domains. You can check these in your browser security settings.
he: אנו מספקים לך רשימה של קבצי Cookie מאוחסנים במחשב שלך בתחום שלנו, כך שתוכל לבדוק מה אחסנו. מטעמי אבטחה, אין באפשרותנו להציג או לשנות קבצי Cookie מתחומים אחרים. באפשרותך לבדוק הגדרות אלה בהגדרות האבטחה של הדפדפן.

en: We recommend to enter each option in a new line like:
he: מומלץ להזין כל אפשרות בשורה חדשה כגון:

en: We recommend to use a clean WP installation for importing a demo to avoid conflicts with existing content.
he: מומלץ להשתמש בהתקנת WP נקייה לייבוא הדגמה כדי למנוע התנגשויות עם תוכן קיים.

en: We strongly recommend to export your current settings now to have a fallback.
he: מומלץ מאוד לייצא את ההגדרות הנוכחיות שלך כעת כדי לקבל נסיגה.

en: We were able to connect to your Mailchimp account
he: הצלחנו להתחבר לחשבון Mailchimp שלך

en: We were able to detect a caching plugin. Great! Nothing left to do here ;)
he: הצלחנו לזהות תוסף למטמון. נהדר! לא נשאר מה לעשות כאן ;)

en: We were able to detect an image optimization plugin. Great! Nothing left to do here ;)
he: הצלחנו לזהות תוסף אופטימיזציה תמונה. נהדר! לא נשאר מה לעשות כאן ;)

en: We were able to detect multiple active caching plugins. It is recommended to use only one!
he: הצלחנו לזהות תוספים פעילים רבים למטמון. מומלץ להשתמש רק באחד!

en: We were able to detect multiple active image optimization plugins. It is recommended to use only one!
he: הצלחנו לזהות תוספים פעילים רבים לאופטימיזציה של תמונה. מומלץ להשתמש רק באחד!

en: We were able to detect this plugin. Nothing left to do here. <a href="%s" rel="noopener noreferrer">Plugin Settings</a>. Please keep your plugin up to date.
he: הצלחנו לזהות את התוסף הזה. לא נשאר מה לעשות כאן. <a href="%s" rel="noopener noreferrer">הגדרות תוסף</a>. אנא שמור על התוסף שלך מעודכן.

en: We were able to properly connect and verify your API keys with Google reCAPTCHA
he: הצלחנו להתחבר ולאמת כראוי את מפתחות ה- API שלך באמצעות Google reCAPTCHA

en: We were able to properly connect to google maps with your API key
he: הצלחנו להתחבר כראוי למפות Google עם מפתח ה- API שלך

en: We were not able to detect an active caching plugin. It is recommended to use one to speed up your site. Here are a few suggestions:
he: לא הצלחנו לזהות תוסף פעיל למטמון. מומלץ להשתמש באחד כדי להאיץ את האתר שלך. הנה כמה הצעות:

en: We were not able to detect an active image optimization plugin. It is recommended to use one to speed up your site. Here are a few suggestions:
he: לא הצלחנו לזהות תוסף אופטימיזציה תמונה פעיל. מומלץ להשתמש באחד כדי להאיץ את האתר שלך. הנה כמה הצעות:

en: We were not able to detect this plugin.
he: לא הצלחנו לזהות תוסף זה.

en: We were not able to find any Newsletter List on your Mailchimp that your visitors can subscribe to. Please create at least one in your Mailchimp back-end and refresh the list data here to use Mailchimp with this theme.
he: לא הצלחנו למצוא שום רשימת ידיעונים ב- Mailchimp שלך שהמבקרים שלך יכולים להירשם אליה. נא צור לפחות אחד מהקצה האחורי של Mailchimp ורענן את נתוני הרשימה כאן כדי להשתמש ב- Mailchimp עם ערכת נושא זו.

en: Web Application Icons
he: אייקוני יישומים אינטרנטיים

en: Web safe fonts
he: גופנים בטוחים לאינטרנט

en: Web save fonts
he: שמירת גופנים באינטרנט

en: Websafe Fonts
he: גופני Websafe

en: Websafe fonts fallback for Windows
he: נסיגת גופנים של Websafe עבור Windows

en: WebshopWorks
he: וובשופוורקס

en: Website
he: אתר

en: Website Link
he: הזינו קישור לאתר.

en: Website Name
he: שם האתר

en: Website performance and optimization
he: ביצועים ומיטוב של אתרי אינטרנט

en: Week
he: שבוע

en: Week %1$s
he: שבוע %1$s

en: Weeks
he: שבועות

en: Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!
he: ברוכים הבאים זר! זוהי דוגמה טקסט עבור תיבת פרומו פנטסטי שלך! אל תהסס למחוק אותו ולהחליף אותו עם הודעה מפוארת משלך!

en: Welcome to LayerSlider WP 6
he: ברוכים הבאים ל-LayerSlider WP 6

en: We’ve detected that you’re using premium features in this slider, but you have not yet activated your copy of LayerSlider. Premium features in your sliders will not be available for your visitors without activation. %sClick here to learn more%s. Detected features: %s
he: זיהינו שאתה משתמש בתכונות פרימיום במחוון זה, אך עדיין לא הפעלת את העותק של LayerSlider שכך. תכונות פרימיום במחוונים שלך לא יהיו זמינות למבקרים שלך ללא הפעלה. %s לחץ כאן לקבלת מידע נוסף%s. תכונות שזוהו: %s

en: We’ve made our pre-defined slide transitions with special care to fit in most use cases. However, if you would like to increase or decrease the speed of these transitions, you can override their timing here by providing your own transition length in milliseconds. (1 second = 1000 milliseconds)
he: ביצענו את מעברי השקופיות המוגדרים מראש שלנו בזהירות מיוחדת כדי להתאים לרוב מקרי השימוש. עם זאת, אם ברצונך להגדיל או להקטין את המהירות של מעברים אלה, באפשרותך לעקוף את התזמון שלהם כאן על-ידי מתן אורך מעבר משלך באלפיות שניה. (שנייה אחת = 1000 אלפיות שניה)

en: What is a
he: מה זה

en: What is a custom element?
he: מהו רכיב מותאם אישית?

en: What is header transparency
he: מהי שקיפות כותרת עליונה

en: What should be displayed once the message is sent?
he: מה יש להציג לאחר שליחת ההודעה?

en: What should happen if a user clicks the product link?
he: מה צריך לקרות אם משתמש לוחץ על קישור המוצר?

en: What should happen once the form gets sent?
he: מה צריך לקרות ברגע שהטופס נשלח?

en: What you get:
he: מה אתה מקבל:

en: WhatsApp link
he: קישור לוואצאפ

en: What’s New
he: מה חדש

en: When clicking on a portfolio item you can choose to open the link to the single entry, open a preview (aka AJAX Portfolio) or show a bigger version of the image in a lightbox overlay
he: בעת לחיצה על פריט תיק אתה יכול לבחור לפתוח את הקישור לערך יחיד, לפתוח תצוגה מקדימה (aka תיק AJAX) או להציג גרסה גדולה יותר של התמונה בשכבת אור

en: When creating a new custom element you can set default values for each option. You can also lock an option so it will no longer be possible to change it once you add a new instance of the new custom element to the page canvas.
he: בעת יצירת רכיב מותאם אישית חדש, באפשרותך להגדיר ערכי ברירת מחדל עבור כל אפשרות. באפשרותך גם לנעול אפשרות כך שלא תהיה עוד אפשרות לשנות אותה לאחר הוספת מופע חדש של הרכיב המותאם אישית החדש לבד הציור של הדף.

en: When creating/editing a page you can select to have the header be  transparent and display the content (usually a fullwidth slideshow or a  fullwidth image) beneath. In those cases you will usually need a different  Logo and Main Menu color which can be set here.
he: בעת יצירה/עריכה של דף, באפשרותך לבחור שהכותרת תהיה שקופה ותציג את התוכן (בדרך כלל מצגת ברוחב מלא או תמונה ברוחב מלא) מתחת. במקרים אלה תצטרך בדרך כלל לוגו שונה צבע התפריט הראשי אשר ניתן להגדיר כאן.

en: When creating/editing a page you can select to have the header be transparent and display the content (usually a fullwidth slideshow or a fullwidth image) beneath. In those cases you will usually need a different Logo and Main Menu color which can be set here.
he: בעת יצירה/עריכה של דף, באפשרותך לבחור שהכותרת תהיה שקופה ותציג את התוכן (בדרך כלל מצגת ברוחב מלא או תמונה ברוחב מלא) מתחת. במקרים אלה תצטרך בדרך כלל לוגו שונה צבע התפריט הראשי אשר ניתן להגדיר כאן.

en: When refusing all cookies this site might not be able to work as expected. Please check our settings page and opt out for cookies or functions you do not want to use and accept cookies. You will be shown this message every time you open a new window or a new tab.
    
    Are you sure you want to continue?
he: בעת סירוב לכל קבצי ה- Cookie, ייתכן שהאתר הזה לא יוכל לפעול כצפוי. אנא בדוק את דף ההגדרות שלנו ובטל את הסכמתך לקובצי Cookie או פונקציות שאינך רוצה להשתמש בהם ולקבל קובצי Cookie. הודעה זו תוצג בכל פעם שתפתח חלון חדש או כרטיסיה חדשה.
    
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: When refusing all cookies this site might not be able to work as expected. Please check our settings page and opt out for cookies or functions you do not want to use and accept cookies. You will be shown this message every time you open a new window or a new tab.\n\nAre you sure you want to continue?
he: בעת סירוב לכל קבצי ה- Cookie, ייתכן שהאתר הזה לא יוכל לפעול כצפוי. אנא בדוק את דף ההגדרות שלנו ובטל את הסכמתך לקובצי Cookie או פונקציות שאינך רוצה להשתמש בהם ולקבל קובצי Cookie. תוצג הודעה זו בכל פעם שתפתח חלון חדש או כרטיסיה חדשה.\n\nהאם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: When selecting &quot;Valid E-Mail address with German Umlaut&quot; or &quot;Valid E-Mail address, extended characterset&quot; keep in mind, that not all E-Mail systems support these characters properly.
he: בעת בחירה באפשרות &quot;כתובת דואר אלקטרוני חוקית עם Umlaut גרמנית&quot; או &quot;כתובת דואר אלקטרוני חוקית, ערכת תווים מורחבת&quot; זכור, שלא כל מערכות הדואר האלקטרוני תומכות בתווים אלה כראוי.

en: When selecting &quot;Valid E-Mail address with special characters&quot; keep in mind, that not all E-Mail systems support this feature properly.
he: בעת בחירה באפשרות &quot;כתובת דואר אלקטרוני חוקית עם תווים מיוחדים&quot;, זכור שלא כל מערכות הדואר האלקטרוני תומכות בתכונה זו כראוי.

en: When should the element be displayed?
he: מתי יש להציג את הרכיב?

en: When to display the caption?
he: מתי להציג את הכיתוב?

en: When to start the highlight pattern.
he: מתי להתחיל את תבנית ההארה.

en: When to start the highlight pattern. Any number.
he: מתי להתחיל את תבנית הסימון. כל מספר.

en: When you remove LayerSlider, it does not automatically delete your settings and sliders by default to prevent accidental data loss. You can use this utility if you really want to erase all data used by LayerSlider.
he: בעת הסרת LayerSlider, הוא אינו מוחק באופן אוטומטי את ההגדרות והמחוונים כברירת מחדל כדי למנוע אובדן נתונים בשוגג. באפשרותך להשתמש בכלי שירות זה אם אתה באמת רוצה למחוק את כל הנתונים המשמשים את LayerSlider.

en: Whenever a potential issues is detected, it will be marked with red or orange text describing the nature of that issue.
he: בכל פעם שזוהו בעיות פוטנציאליות, היא תסומן בטקסט אדום או כתום המתאר את אופי הבעיה.

en: Whenever you create or make changes to a custom element it is important that you always translate it into all languages even if you only made changes to non translateable settings, because WPML must copy all your settings, translateable and non translateable, to the destination languages.
he: בכל פעם שאתה יוצר או מבצע שינויים ברכיב מותאם אישית חשוב שתמיד תתרגם אותו לכל השפות גם אם ביצעת שינויים רק בהגדרות שאינן ניתנות לתרגום, מכיוון ש- WPML חייב להעתיק את כל ההגדרות שלך, הניתנות לתרגום ולא ניתנות לתרגום, לשפות היעד.

en: Where do you want to apply the link?
he: היכן ברצונך להחיל את הקישור?

en: Where do you want to display the first entry?
he: היכן ברצונך להציג את הערך הראשון?

en: Where on the page should the message bar appear?
he: היכן בעמוד אמורה סרגל ההודעות להופיע?

en: Where should the Button link to?
he: לאן הכפתור מקשר?

en: Where should the Image link to?
he: לאן יש לקשר את התמונה?

en: Where should the heading link to?
he: לאן יש לקשר את הכותרת?

en: Where should the icon be displayed?
he: היכן יש להציג את הסמל?

en: Where should the image/logo link to?
he: לאן צריך לקשר את התמונה/סמל?

en: Where should the tabs be displayed
he: היכן יש להציג את הכרטיסיות

en: Where should your button link to?
he: לאן הלחצן שלך צריך לקשר?

en: Where should your hotspot link to?
he: לאן יש לקשר את הנקודה החמה שלך?

en: Where should your image link to?
he: לאן על התמונה שלך לקשר?

en: Where should your item link to?
he: לאן יש לקשר את הפריט שלך?

en: Where should your title link to?
he: לאן יש לקשר את הכותרת שלך?

en: Where to display the search results?
he: היכן להציג את תוצאות החיפוש?

en: Where’s my license key?
he: איפה מפתח הרישיון שלי?

en: Which Entries?
he: אילו ערכים?

en: Which Entry?
he: איזו כניסה?

en: Which Social Buttons do you want to display? Defaults are set in
he: אילו לחצנים חברתיים ברצונך להציג? ברירות המחדל מוגדרות ב-

en: Which categories should be used for the blog?
he: אילו קטגוריות יש להשתמש עבור הבלוג?

en: Which categories should be used for the portfolio?
he: אילו קטגוריות יש להשתמש עבור התיק?

en: Which kind of menu do you want to display
he: איזה סוג תפריט ברצונך להציג

en: Which post types should be included in the search
he: אילו סוגי פוסטים יש לכלול בחיפוש

en: Which type of media is this?
he: איזה סוג של מדיה זה?

en: Which type of slide is this?
he: איזה סוג של שקופית זו?

en: Which type of slider is this?
he: איזה סוג של מחוון זה?

en: While playing
he: תוך כדי משחק

en: Whitelist Content
he: תוכן רשימה לבנה

en: Whitespace
he: רווח לבן

en: Wide Landscape
he: לרוחב רחב

en: Widget
he: ווידג'ט

en: Widget Area
he: אזור ווידג'טים

en: Widget Google Maps is disabled in theme options &quot;Google Services&quot;.
he: יישומון גוגל מפות מושבת באפשרויות נושא &quot;שירותי Google&quot;.

en: Widget Links
he: קישורי רכיב widget

en: Widget Title:
he: כותרת וידג'ט:

en: Widget Usage - which elements are used in the sidebar widgets
he: שימוש בווידג'ט - באיתו רכיבים נעשה שימוש בווידג'טים של הסרגל הצידי

en: Widget based footer options
he: אפשרויות כותרת תחתונה מבוססת יישומון

en: Widget that displays a table of contents genereated from the headlines of the page it is viewed on
he: רכיב Widget המציג תוכן עניינים הניתן לתוכן עניינים מהכותרות של הדף בו הוא מוצג

en: Widget title
he: Widget başlığı

en: Widgets Page
he: עמוד הווידג'טים

en: Widgets can provide a super easy drag and drop way of sharing your sliders when it comes to embedding content to a commonly used part on your site like the header area, sidebar or the footer. However, the available widget areas are controlled by your theme and it might not offer the perfect spot that you’re looking for. Just head to %sAppearance -> Widgets%s to see the options your theme offers.
he: ווידג'טים יכולים לספק דרך קלה במיוחד לגרירה ושחרור של המחוונים שלך כשמדובר בהטבעת תוכן לחלק נפוץ באתר שלך, כגון אזור הכותרת העליונה, הסרגל הצידי או הכותרת התחתונה. עם זאת, אזורי הווידג'ט הזמינים נשלטים על-ידי ערכת הנושא שלך וייתכן שהם לא יציעו את המקום המושלם שאתה מחפש. פשוט גשו %sהופיעה - > ווידג'טים%s כדי לראות את האפשרויות שהנושא שלכם מציע.

en: Widgets can provide a super easy drag and drop way of sharing your sliders when it comes to embedding content to a commonly used part on your site like the header area, sidebar or the footer. However, the available widget areas are controlled by your theme and it might not offer the perfect spot that you’re looking for. Just head to %sAppearance → Widgets%s to see the options your theme offers.
he: ווידג'טים יכולים לספק דרך קלה במיוחד לגרירה ושחרור של המחוונים שלך כשמדובר בהטבעת תוכן לחלק נפוץ באתר שלך, כגון אזור הכותרת העליונה, הסרגל הצידי או הכותרת התחתונה. עם זאת, אזורי הווידג'ט הזמינים נשלטים על-ידי ערכת הנושא שלך וייתכן שהם לא יציעו את המקום המושלם שאתה מחפש. פשוט גשו %sהופעו → ווידג'טים%s כדי לראות את האפשרויות שהנושא שלכם מציע.

en: Width
he: רוחב

en: Width:
he: רוחב:

en: Will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
he: יוצג אם בחרת פריסת כותרת התומכת בתפריט משנה

en: Will be used to seperate multiple metadata
he: ישמש להפרדת מטה-נתונים מרובים

en: With Border
he: עם מסגרת

en: With border
he: עם מסגרת

en: Without border
he: ללא גבול

en: WooCommerce 3.0 product gallery
he: גלריית המוצרים של WooCommerce 3.0

en: WooCommerce Featured Products visibility
he: ניראות מוצרים נבחרים של WooCommerce

en: WooCommerce Hidden Products visibility
he: ניראות מוצרים מוסתרים של WooCommerce

en: WooCommerce Out of Stock Product visibility
he: ניראות המוצר של WooCommerce מחוץ למניה

en: WooCommerce Product visibility?
he: ניראות מוצר WooCommerce?

en: WooCommerce Sidebar Filters
he: מסנני סרגל צידי של WooCommerce

en: WooCommerce Sorting Options
he: אפשרויות מיון של WooCommerce

en: WooCommerce Sorting Order
he: סדר מיון ווקומרס

en: WooCommerce displays a message box after a product had been added to cart on single product pages. Select the behaviour on single ALB product pages.
he: WooCommerce מציג תיבת הודעה לאחר שמוצר נוסף לעגלה בדפי מוצרים בודדים. בחר את ההתנהגות בדפי מוצרים בודדים של ALB.

en: Word-wrap
he: גלישת מילים

en: WordPress Repository
he: מאגר וורדפרס

en: WordPress version:
he: גרסת וורדפרס:

en: WordPress will convert the html tags to readable text.
he: וורדפרס ימיר את תגי ה-HTML לטקסט קריא.

en: Wordpress Default Editor enabled
he: עורך ברירת המחדל של וורדפרס זמין

en: Wordpress Editor
he: עורך וורדפרס

en: Working ...
he: עובד...

en: Working examples Youtube & Vimeo:
he: דוגמאות עבודה Youtube & Vimeo:

en: Working examples, in case you want to use an external service:
he: דוגמאות עבודה, במקרה שברצונך להשתמש בשירות חיצוני:

en: Working examples:
he: דוגמאות עבודה:

en: Wrap your code into a html tag (i.e. pre or code tag). Insert the tag without <>
he: לעטוף את הקוד שלך לתוך תג HTML (כלומר מראש או תג קוד). הוספת התג ללא <>

en: Wrong link - page does not exist
he: קישור שגוי - הדף אינו קיים

en: Wrong parameter $which for get_userdata:
he: פרמטר שגוי $which עבור get_userdata:

en: X Axis
he: ציר X

en: X Large
he: X גדול

en: Y
he: ‫Y

en: Y Axis
he: ציר Y

en: Year
he: שנה

en: Years
he: שנים

en: Yelp Link
he: קישור ילפ

en: Yelp link
he: קישור ילפ

en: Yes
he: כן

en: Yes - display everywhere
he: כן - תצוגה בכל מקום

en: Yes - display, but remove title on mobile devices
he: כן - תצוגה, אך הסר כותרת במכשירים ניידים

en: Yes, always display copyright info
he: כן, הצג תמיד פרטי זכויות יוצרים

en: Yes, apply link to icon and title
he: כן, החל קישור על סמל וכותרת

en: Yes, apply link to icon only
he: כן, החל קישור על סמל בלבד

en: Yes, display Icon
he: כן, סמל תצוגה

en: Yes, display Icon to the left
he: כן, הצג סמל מימין

en: Yes, display Icon to the left of the title
he: כן, הצג סמל מימין לכותרת

en: Yes, display Icon to the right
he: כן, הצג סמל מימין

en: Yes, display Icon to the right of the title
he: כן, הצג סמל משמאל לכותרת

en: Yes, display a Close Button - Set Cookie for the current Session
he: כן, הצג לחצן סגור - הגדר קובץ Cookie עבור ההפעלה הנוכחית

en: Yes, display a Close Button - Set Cookie with a custom Lifetime
he: כן, הצג לחצן סגור - הגדר קובץ Cookie עם משך חיים מותאם אישית

en: Yes, display a banner image
he: כן, הצג תמונת כרזה

en: Yes, display an icon after the number
he: כן, הצג סמל אחרי המספר

en: Yes, display an icon in front of number
he: כן, הצג סמל לפני המספר

en: Yes, display arrow control buttons
he: כן, הצג לחצני בקרת חצים

en: Yes, display dot control buttons
he: כן, הצג לחצני בקרת נקודות

en: Yes, display icon and reaveal copyright info on hover
he: כן, סמל תצוגה ומידע על זכויות יוצרים בעת ריחוף

en: Yes, display icon and reveal copyright info on hover
he: כן, הצג סמל וחשוף פרטי זכויות יוצרים בעת ריחוף

en: Yes, display sort options
he: כן, הצג אפשרויות מיון

en: Yes, display sort options and currently active categories
he: כן, הצג אפשרויות מיון וקטגוריות פעילות כעת

en: Yes, display sort options and currently active taxonomy
he: כן, הצג אפשרויות מיון ו טקסונומיה הפעילה כעת

en: Yes, force same size on all Big Preview images, even if they use a different aspect ratio
he: כן, כפה גודל זהה על כל תמונות Big Preview, גם אם הן משתמשות ביחס גובה-רוחב שונה

en: Yes, slightly increase the image size
he: כן, הגדל במעט את גודל התמונה

en: Yes, slightly zoom the image
he: כן, הגדל מעט את התמונה

en: Yes, stretch the image
he: כן, למתוח את התמונה

en: You Can Now Rewind Time
he: כעת באפשרותך להריץ אחורה את הזמן

en: You added a Post/Page Content Element to this entry that tries to display itself. This would result in an infinite loop. Please select a different entry or remove the element.
he: הוספת לערך זה רכיב תוכן פוסט/דף שמנסה להציג את עצמו. זה יגרום ללולאה אינסופית. נא בחר ערך אחר או הסר את הרכיב.

en: You are here:
he: אתה נמצא כאן

en: You can add a link to any (external) page here.
he: ניתן להוסיף כאן קישור לאתר חיצוני

en: You can add a title to this layer which will display as a tooltip if someone holds his mouse cursor over the layer.
he: ניתן להוסיף כותרת לשכבה זו שתוצג כתיאור כלי אם מישהו מחזיק את סמן העכבר מעל השכבה.

en: You can also place a video as background for your section. Enter the URL to the Video. Currently supported are Youtube, Vimeo and direct linking of web-video files (mp4, webm, ogv)
he: באפשרותך גם למקם וידאו כרקע עבור המקטע שלך. הזן את כתובת ה- URL לווידאו. כרגע נתמך הם Youtube, Vimeo וקישור ישיר של קבצי וידאו באינטרנט (mp4, webm, ogv)

en: You can also use the message bar to display a one time message not related to cookies if you do not need to inform your customers about the use of cookies.
he: באפשרותך גם להשתמש בסרגל ההודעות כדי להציג הודעה חד-פעמית שאינה קשורה לקבצי Cookie אם אינך צריך ליידע את הלקוחות שלך על השימוש בקבצי Cookie.

en: You can apply a delay between the tiles and postpone their animation relative to each other.
he: באפשרותך להחיל השהיה בין האריחים ולדחות את ההנפשה שלהם יחסית זה לזה.

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
he: ניתן להחיל תכונת מזהה על רכיב HTML בשכבה זו כדי לעבוד איתו בקוד CSS או Javascript המותאם אישית.

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this slide to work with it in your custom CSS or Javascript code.
he: ניתן להחיל תכונת מזהה על רכיב HTML בשקופית זו כדי לעבוד איתו בקוד CSS או Javascript המותאם אישית.

en: You can apply classes on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
he: ניתן להחיל מחלקות על רכיב HTML בשכבה זו כדי לעבוד איתו בקוד CSS או Javascript המותאם אישית.

en: You can change that setting
he: באפשרותך לשנות הגדרה זו

en: You can change the default site language in %sSettings -> General%s or in your %sprofile settings%s.
he: באפשרותך לשנות את שפת האתר המשמשת כברירת מחדל ב- %sהגדרות -> כללי%s או בהגדרות %sפרופיל שלך%s.

en: You can choose if you want a sticky sidebar that does not scroll with the  content
he: באפשרותך לבחור אם ברצונך בסרגל צידי דביק שאינו נגלל עם התוכן

en: You can choose if you want a sticky sidebar that does not scroll with the content
he: באפשרותך לבחור אם ברצונך בסרגל צידי דביק שאינו נגלל עם התוכן

en: You can choose if you want to display title and/or caption
he: באפשרותך לבחור אם ברצונך להציג כותרת ו/או כיתוב

en: You can choose if you want to display title and/or excerpt
he: באפשרותך לבחור אם ברצונך להציג כותרת ו/או קטע

en: You can choose the appearance of the cart icon here
he: באפשרותך לבחור את המראה של סמל העגלה כאן

en: You can choose the appearance of your product gallery here
he: באפשרותך לבחור את המראה של גלריית המוצרים שלך כאן

en: You can choose the appearance of your products here
he: אתה יכול לבחור את המראה של המוצרים שלך כאן

en: You can choose the styling for the title and excerpt here
he: באפשרותך לבחור את הסטיילינג עבור הכותרת והקטע כאן

en: You can choose to apply the link to the whole image
he: ניתן לבחור להחיל את הקישור על התמונה כולה

en: You can choose to apply the link to the whole image or to add 'Call to Action Buttons' that get appended to the caption
he: באפשרותך לבחור להחיל את הקישור על התמונה כולה או להוסיף את 'התקשר ללחצני פעולה' המצורף לכיתוב

en: You can choose to display a parallax banner with description on the shop page
he: באפשרותך לבחור להציג כרזת פרלקסה עם תיאור בדף החנות

en: You can choose to hide some of the default Blog elements here:
he: באפשרותך לבחור להסתיר כמה מרכיבי הבלוג המוגדרים כברירת מחדל כאן:

en: You can choose to hide the video entirely on Mobile devices and instead display the Section Background image
he: באפשרותך לבחור להסתיר את הווידאו לחלוטין במכשירים ניידים ובמקום זאת להציג את תמונת רקע המקטע

en: You can choose to use the main menu area to also display widget areas
he: ניתן לבחור להשתמש באזור התפריט הראשי כדי להציג גם אזורי ווידג'ט

en: You can choose to wrap the header in a link
he: באפשרותך לבחור לעטוף את הכותרת בקישור

en: You can choose various different logo and main menu positions here
he: אתה יכול לבחור לוגו שונים ומיקומים בתפריט הראשי כאן

en: You can choose whether to always display Title and Caption or only on hover
he: באפשרותך לבחור אם להציג תמיד כותרת וכיתוב או רק בעת ריחוף

en: You can choose whether to always display Title and Excerpt or only on hover
he: באפשרותך לבחור אם להציג תמיד כותרת וקטע או רק בעת ריחוף

en: You can chose to hide some of the default Blog elements here:
he: באפשרותך לבחור להסתיר כמה מרכיבי הבלוג המוגדרים כברירת מחדל כאן:

en: You can control the animation order of the tiles here.
he: באפשרותך לשלוט בסדר ההנפשה של האריחים כאן.

en: You can create any number of buttons/links for your message bar here:
he: באפשרותך ליצור כל מספר של לחצנים/קישורים עבור סרגל ההודעות שלך כאן:

en: You can create new menus in
he: באפשרותך ליצור תפריטים חדשים ב-

en: You can define a custom Email Subject for your form here. If left empty the subject will be
he: באפשרותך להגדיר נושא דואר אלקטרוני מותאם אישית עבור הטופס שלך כאן. אם יישאר ריק הנושא יהיה

en: You can edit more and advanced color and styling options for the overlay/slideout menu items in
he: באפשרותך לערוך אפשרויות צבע וסטיילינג מתקדמות יותר ומתקדמות עבור פריטי תפריט שכבת-על/שקופית ב-

en: You can either choose a predefined layout or build your own blog layout with the advanced layout editor
he: באפשרותך לבחור פריסה מוגדרת מראש או לבנות פריסת בלוג משלך באמצעות עורך הפריסה המתקדם

en: You can either chose a predefined layout or build your own blog layout with the advanced layout editor
he: באפשרותך לבחור פריסה מוגדרת מראש או לבנות פריסת בלוג משלך באמצעות עורך הפריסה המתקדם

en: You can either define a fixed height in pixel like '300px' or enter a width/height ratio like 16:9
he: באפשרותך להגדיר גובה קבוע בפיקסל כגון '300px' או להזין יחס רוחב/גובה כגון 16:9

en: You can either make sure that the whole video is visible and no cropping occurs or that the video is stretched to display full screen
he: באפשרותך לוודא שהסרטון כולו גלוי וששום חיתוך אינו מתרחש או שהסרטון נמתח כדי להציג מסך מלא

en: You can enable the shop banner for all categories as well. You can also set  individual banners by editing the category
he: באפשרותך להפוך את כרזת החנות לזמינה גם עבור כל הקטגוריות. באפשרותך גם להגדיר כרזות בודדות על-ידי עריכת הקטגוריה

en: You can enable the shop banner for all categories as well. You can also set individual banners by editing the category
he: באפשרותך להפוך את כרזת החנות לזמינה גם עבור כל הקטגוריות. באפשרותך גם להגדיר כרזות בודדות על-ידי עריכת הקטגוריה

en: You can enter a link to a video on youtube or vimeo that will open in a lightbox when the fallback image is clicked by the user. Links to self hosted videos will be opened in a new browser window on your mobile device or tablet
he: באפשרותך להזין קישור לסרטון ב- YouTube או vimeo שייפתח בתיבת אור כאשר המשתמש לוחץ על תמונת הנסיגה. קישורים לסרטוני וידאו המתארחים באופן עצמאי ייפתחו בחלון דפדפן חדש במכשיר הנייד או בטאבלט שלך

en: You can enter both post placeholders and custom content here (including HTML and WP shortcodes) ...
he: באפשרותך להזין הן מצייני מיקום של פרסום והן תוכן מותאם אישית כאן (כולל קודים קצרים של HTML ו- WP) ...

en: You can enter custom CSS to change some style properties on the slider wrapper element. More complex CSS should be applied with the Custom Styles Editor.
he: ניתן להזין CSS מותאם אישית כדי לשנות מאפייני סגנון מסוימים ברכיב מעטפת המחוון. יש להחיל CSS מורכב יותר עם עורך הסגנונות המותאמים אישית.

en: You can enter links to your social profiles here. Afterwards you can choose were to display them by activating them in the respective area
he: באפשרותך להזין קישורים לפרופילים החברתיים שלך כאן. לאחר מכן אתה יכול לבחור היו להציג אותם על ידי הפעלת אותם באזור המתאים

en: You can enter links to your social profiles here. Afterwards you can choose where to display them by activating them in the respective area
he: באפשרותך להזין קישורים לפרופילים החברתיים שלך כאן. לאחר מכן תוכל לבחור היכן להציג אותם על ידי הפעלתם באזור המתאים

en: You can enter your API key here
he: באפשרותך להזין את מפתח ה- API שלך כאן

en: You can find your API key here
he: תוכל למצוא את מפתח ה- API שלך כאן

en: You can grab me here and drag where you need.
he: אתה יכול לתפוס אותי כאן ולגרור לאן שאתה צריך.

en: You can grab the slidebar timer playhead and seek the whole slide real-time like a movie.
he: אתה יכול לתפוס את טיימר המחוון playhead ולחפש את כל השקופית בזמן אמת כמו סרט.

en: You can keep this layer on top of the slider across multiple slides. Just select the slide on which this layer should animate out. Alternatively, you can make this layer global on all slides after it transitioned in.
he: ניתן להשאיר שכבה זו מעל המחוון על-פני שקופיות מרובות. פשוט בחר את השקופית שבה שכבה זו אמורה להנפיש. לחלופין, ניתן להפוך שכבה זו לגלובלית בכל השקופיות לאחר המעבר.

en: You can navigate through slides with the left and right arrow keys.
he: באפשרותך לנווט בין שקופיות באמצעות מקשי החצים שמאלה וימינה.

en: You can only hide form fields that are not required
he: באפשרותך להסתיר רק שדות טופס שאינם נדרשים

en: You can order the result by various attributes like creation date, title,  author etc
he: אתה יכול להזמין את התוצאה על ידי תכונות שונות כמו תאריך יצירה, כותרת, מחבר וכו '.

en: You can order the result by various attributes like creation date, title, author etc
he: אתה יכול להזמין את התוצאה על ידי תכונות שונות כמו תאריך יצירה, כותרת, מחבר וכו '.

en: You can place your logo and main menu at the top of your site or within a  sidebar
he: אתה יכול למקם את הלוגו והתפריט הראשי שלך בחלק העליון של האתר שלך או בתוך סרגל צידי

en: You can place your logo and main menu at the top of your site or within a sidebar
he: אתה יכול למקם את הלוגו והתפריט הראשי שלך בחלק העליון של האתר שלך או בתוך סרגל צידי

en: You can read a description on how to create and enter that key here:
he: באפשרותך לקרוא תיאור אודות אופן היצירה וההזנה של מפתח זה כאן:

en: You can read about our cookies and privacy settings in detail on our Privacy Policy Page. <br><br> [av_privacy_link]
he: אתה יכול לקרוא על קובצי ה-Cookie והגדרות הפרטיות שלנו בפירוט בדף מדיניות הפרטיות שלנו. <br><br> [av_privacy_link]

en: You can remove the default space between columns here.
he: באפשרותך להסיר את רווח ברירת המחדל בין עמודות כאן.

en: You can select multiple categories here
he: באפשרותך לבחור קטגוריות מרובות כאן

en: You can select multiple categories here. The Page will then show posts from only those categories.
he: באפשרותך לבחור קטגוריות מרובות כאן. לאחר מכן הדף יציג פוסטים מקטגוריות אלה בלבד.

en: You can select multiple media formats to maximize browser compatibility across devices by holding down the Ctrl / Command key and selecting multiple uploads. We recommend using MP3 or AAC in MP4 for audio, and VP8+Vorbis in WebM or H.264+MP3/AAC in MP4 for video.
he: באפשרותך לבחור תבניות מדיה מרובות כדי למקסם את תאימות הדפדפן בין התקנים על-ידי החזקת מקש Ctrl / Command לחוץ ובחירת העלאות מרובות. אנו ממליצים להשתמש ב- MP3 או ב- AAC ב- MP4 עבור שמע, וב- VP8+Vorbis ב- WebM או ב- H.264+MP3/AAC ב- MP4 עבור וידאו.

en: You can select your desired slide transitions by clicking on this button.
he: באפשרותך לבחור את מעברי השקופיות הרצויים על-ידי לחיצה על לחצן זה.

en: You can set the height of your layer. You can use pixels, percentage, or the default value “auto”. Examples: 100px, 50% or auto
he: ניתן להגדיר את גובה השכבה. ניתן להשתמש בפיקסלים, באחוזים או בערך ברירת המחדל "אוטומטי". דוגמאות: 100px, 50% or אוטומטי

en: You can set the starting time of this transition. Use one of the pre-defined options to use relative timing, which can be shifted with custom operations.
he: באפשרותך להגדיר את שעת ההתחלה של מעבר זה. השתמש באחת מהאפשרויות המוגדרות מראש כדי להשתמש בתזמון יחסי, שניתן להזיזו בפעולות מותאמות אישית.

en: You can set the width of your layer. You can use pixels, percentage, or the default value “auto”. Examples: 100px, 50% or auto.
he: ניתן להגדיר את רוחב השכבה. ניתן להשתמש בפיקסלים, באחוזים או בערך ברירת המחדל "אוטומטי". דוגמאות: 100px, 50% or אוטומטי.

en: You can set when the gallery thumbnail animation starts
he: באפשרותך להגדיר מתי מתחילה ההנפשה הממוזערת של הגלריה

en: You can shift the starting point of the slide animation timeline, so layers can animate in an earlier time after a slide change. This value is in milliseconds. A second is 1000 milliseconds. You can only use a negative value.
he: ניתן להזיז את נקודת ההתחלה של ציר הזמן של הנפשת השקופית, כך ששכבות יוכלו להנפיש במועד מוקדם יותר לאחר שינוי שקופית. ערך זה הוא באלפיות שניה. השני הוא 1000 אלפיות השניה. באפשרותך להשתמש בערך שלילי בלבד.

en: You can specify a custom capability if none of the pre-defined roles match your needs. You can find all the available capabilities on %sthis%s page.
he: באפשרותך לציין יכולת מותאמת אישית אם אף אחד מהתפקידים המוגדרים מראש אינו תואם לצרכיך. באפשרותך למצוא את כל היכולות הזמינות בדף %s %s.

en: You can trigger the parallax effect by either scrolling the page, or by moving your mouse cursor / tilting your mobile device.
he: באפשרותך להפעיל את אפקט הפרלקסה על-ידי גלילת הדף, או על-ידי הזזת סמן העכבר / הטיית המכשיר הנייד.

en: You can trigger the parallax effect by either scrolling the page, or by moving your mouse cursor / tilting your mobile device. This is the default value on this slide, which parallax layers will inherit, unless you set it otherwise directly on them.
he: באפשרותך להפעיל את אפקט הפרלקסה על-ידי גלילת הדף, או על-ידי הזזת סמן העכבר / הטיית המכשיר הנייד. זהו ערך ברירת המחדל בשקופית זו, ששכבות פרלקסה יירשו, אלא אם תגדיר אותו אחרת ישירות עליהן.

en: You can type here custom CSS code, which will be loaded both on your admin and front-end pages. Please make sure to not override layout properties (positions and sizes), as they can interfere with the sliders built-in responsive functionality. Here are few example targets to help you get started:
he: באפשרותך להקליד כאן קוד CSS מותאם אישית, שייטען הן בדף הניהול והן בעמודים החזיתיים. נא הקפד לא לעקוף מאפייני פריסה (מיקומים וגדלים), מכיוון שהם עלולים להפריע לפונקציונליות התגובה המוכללת של המחוונים. להלן כמה יעדים לדוגמה שיעזרו לך להתחיל בעבודה:

en: You can upload additional Iconfont Packages generated with
he: באפשרותך להעלות חבילות אייקופונט נוספות שנוצרו באמצעות

en: You can upload your custom Font zip files. Intended for <a href='https://fonts.google.com/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Google Webkit Fonts</a>.
he: באפשרותך להעלות את קבצי Zip הגופן המותאמים אישית שלך. מיועד <a href='https://fonts.google.com/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>לגופני Webkit של גוגל</a>.

en: You can use the default font colors and styles or use a custom font color for the element (in case you use a background image for example)
he: באפשרותך להשתמש בצבעים ובסגנונות הגופן המוגדרים כברירת מחדל או להשתמש בצבע גופן מותאם אישית עבור הרכיב (לדוגמה, במקרה שתשתמש בתמונת רקע)

en: You can use the layerslider() PHP function to insert sliders by editing your theme’s template files. Since you can implement custom logic in code, this option gives you unlimited control on how your sliders are embedded.
he: ניתן להשתמש בפונקציית PHP () השכבות כדי להוסיף מחוונים על-ידי עריכת קבצי התבנית של ערכת הנושא. מאחר שבאפשרותך ליישם לוגיקה מותאמת אישית בקוד, אפשרות זו מעניקה לך שליטה בלתי מוגבלת על אופן ההטבעה של המחוונים שלך.

en: You cannot select the current edited element as a template. Please use another template or no template. Your selection has been reset.
he: אין באפשרותך לבחור את הרכיב הערוך הנוכחי כתבנית. נא השתמש בתבנית אחרת או ללא תבנית אחרת. הבחירה שלך אופסה.

en: You did not enter an address. Please enter at least a City to fetch the coordinates.
he: לא הזנת כתובת. נא הזן לפחות עיר כדי להביא את הקואורדינטות.

en: You got content in your editor that can't be convert to Layout Builder content. Click OK if you want to proceed and lose this content.
he: יש לך תוכן בעורך שלא ניתן להמיר לתוכן של בונה הפריסה. לחץ על אישור אם ברצונך להמשיך ולאבד תוכן זה.

en: You have not created any slider yet.
he: עדיין לא יצרת מחוון.

en: You have not sufficient rights to perform this operation.
he: אין לך זכויות מספיקות לביצוע פעולה זו.

en: You have successfully activated your site to receive all these features:
he: הפעלת בהצלחה את האתר שלך כדי לקבל את כל התכונות הבאות:

en: You have to enter a site key and a secret key to verify it.
he: עליך להזין מפתח אתר ומפתח סודי כדי לאמת אותו.

en: You have unsaved changes on this page. Do you want to leave and discard the changes made since your last save?
he: יש לך שינויים שלא נשמרו בדף זה. האם ברצונך לעזוב ולבטל את השינויים שבוצעו מאז השמירה האחרונה שלך?

en: You have version %1$s. The latest version is %2$s.
he: יש לך גירסה %1$s. הגירסה העדכנית ביותר היא %2$s.

en: You have version %1$s. Update to version %2$s.
he: יש לך גירסה %1$s. עדכן לגירסה %2$s.

en: You have version %s installed
he: גירסה מותקנת במחשב שלך %s

en: You haven’t added any Google Font to your collection yet.
he: עדיין לא הוספת גופן של Google לאוסף שלך.

en: You haven’t created any custom 2D transitions yet.
he: עדיין לא יצרת מעברים דו-מימדיים מותאמים אישית.

en: You haven’t created any custom 3D transitions yet.
he: עדיין לא יצרת מעברים תלת-ממדיים מותאמים אישית.

en: You might also like
he: ייתכן שיעניין אותך

en: You might also want to check your internet connection and make sure that mailchimp.com is available
he: ייתכן שתרצה גם לבדוק את החיבור שלך לאינטרנט ולוודא mailchimp.com זמין

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
he: ייתכן שתרצה לשקול כמה מההצעות שלנו כדי לקבל תוצאות טובות יותר:

en: You must acknowledge and agree to the privacy policy
he: עליך להכיר ולהסכים למדיניות הפרטיות

en: You must acknowledge and agree to the privacy policy to register
he: עליך לאשר ולהסכים למדיניות הפרטיות כדי להירשם

en: You must be an administrator to use this feature.
he: עליך להיות מנהל מערכת כדי להשתמש בתכונה זו.

en: You need to add at least one cell
he: עליך להוסיף לפחות תא אחד

en: You need to add at least one element to the canvas to save this entry as a template
he: עליך להוסיף לפחות רכיב אחד לבד הציור כדי לשמור ערך זה כתבנית

en: You need to have at least one character set added. Please select another item before removing this one.
he: דרושה לך ערכת תווים אחת לפחות. נא בחר פריט אחר לפני הסרת פריט זה.

en: You need to make this file writable in order to save your changes. See the %sCodex%s for more information.
he: עליך להפוך קובץ זה לניתן לכתיבה כדי לשמור את השינויים שלך. עיין %sקודקס%s לקבלת מידע נוסף.

en: You need to make your uploads folder writable in order to save your changes. See the %sCodex%s for more information.
he: עליך להפוך את תיקיית ההעלאות שלך לניתנת לכתיבה כדי לשמור את השינויים. עיין %sקודקס%s לקבלת מידע נוסף.

en: You need to remove at least one cell
he: עליך להסיר תא אחד לפחות

en: You need to select at least 2 sliders to group them.
he: עליך לבחור לפחות 2 מחוונים כדי לקבץ אותם.

en: You need to select at least 2 sliders to merge them.
he: עליך לבחור לפחות 2 מחוונים כדי למזג אותם.

en: You need to specify an Instagram username.
he: עליך לציין שם משתמש באינסטגרם.

en: You need to specify an instgram username.
he: עליך לציין שם משתמש של אינסטגרם.

en: You're using version
he: אתה משתמש בגירסה

en: Your E-Mail:
he: הדואר האלקטרוני שלך:

en: Your Google Fonts library has been updated.
he: ספריית הגופנים של Google שלך עודכנה.

en: Your Instagram User Name. This must be from a connected account on the &quot;Configure&quot; tab of the plugin.
he: שם המשתמש שלך באינסטגרם. זה חייב להיות מחשבון מחובר בכרטיסיה &quot;קביעת תצורה&quot; של התוסף.

en: Your Message:
he: ההודעה שלך

en: Your PHP version: %s
he: גרסת ה-PHP שלך: %s

en: Your Popup will not show up until you set a trigger. Check out the Launch Popup section and choose how and when your Popup should be displayed.
he: המוקפץ שלך לא יופיע עד שתגדיר גורם מפעיל. עיין במקטע הפעלת פריט מוקפץ ובחר כיצד ומתי להציג את המוקפץ שלך.

en: Your Sliders
he: המחוונים שלך

en: Your Themeforest API Key
he: מפתח ה- API של יערות ערכת הנושא שלך

en: Your Themeforest API Key (will be deprecated and removed in future)  - hidden
he: מפתח ה- API של יער הנושא שלך (יוסר ויוסר בעתיד) - מוסתר

en: Your Themeforest API Key (will be deprecated and removed in future) - hidden
he: מפתח ה- API של יער הנושא שלך (יוסר ויוסר בעתיד) - מוסתר

en: Your Themeforest User Name (will be deprecated and removed in future)  - hidden
he: שם המשתמש של יער הנושא שלך (יוסר ויוסר בעתיד) - מוסתר

en: Your Themeforest User Name (will be deprecated and removed in future) - hidden
he: שם המשתמש של יער הנושא שלך (יוסר ויוסר בעתיד) - מוסתר

en: Your Themeforest User Name:
he: שם המשתמש של יער הנושא שלך:

en: Your account does not have the necessary permission you have chosen, and your settings have not been saved in order to prevent locking yourself out of the plugin.
he: לחשבון שלך אין את ההרשאה הדרושה שבחרת, וההגדרות שלך לא נשמרו כדי למנוע נעילה מחוץ לתוסף.

en: Your changes has been saved!
he: השינויים שביצעת נשמרו!

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור המערכת

en: Your database needs an update in order for LayerSlider to work properly. Please press the ’Update Database’ button on the right. If this does not help, you need to contact your web server hosting company to fix any issue preventing plugins creating and updating database tables.
he: מסד הנתונים שלך זקוק לעדכון כדי ש- LayerSlider יפעל כראוי. נא לחץ על לחצן 'עדכן מסד נתונים' משמאל. אם פעולה זו אינה עוזרת, עליך לפנות לחברת אירוח שרתי האינטרנט שלך כדי לפתור כל בעיה המונעת יצירת טבלאות מסד נתונים ועדכון תוספים.

en: Your email address
he: כתובת האימייל שלך

en: Your from address
he: הכתובת שלך מ

en: Your list of custom attributes. Use this feature if your needs are not covered by the common attributes above or you want to override them. You can use data-* as well as regular attribute names. Empty attributes (without value) are also allowed. For example, to make a FancyBox gallery, you may enter “data-fancybox-group” and “gallery1” for the attribute name and value, respectively.
he: רשימת התכונות המותאמות אישית שלך. השתמש בתכונה זו אם הצרכים שלך אינם מכוסים על-ידי התכונות הנפוצות לעיל או אם ברצונך לעקוף אותן. באפשרותך להשתמש בנתונים*, כמו גם בשמות תכונות רגילים. תכונות ריקות (ללא ערך) מותרות גם כן. לדוגמה, כדי ליצור גלריה FancyBox, באפשרותך להזין "קבוצת תיבות מפוארות של נתונים" ו- "gallery1" עבור השם והערך של התכונה, בהתאמה.

en: Your message has been sent!
he: ההודעה שלך נשלחה!

en: Your parallax layers will move to the opposite direction when scrolling the page.
he: שכבות הפראלקסה יעברו לכיוון ההפוך בעת גלילת העמוד.

en: Your popup slider will appear here!
he: המחוון המוקפץ שלך יופיע כאן!

en: Your private token is invalid.
he: האסימון הפרטי שלך אינו חוקי.

en: Your purchases
he: הרכישות שלך

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
he: תם הזמן התם הזמן התם של הפגישה שלך. כל שעליך לעשות הוא לטעון מחדש את הדף ולנסות שוב

en: Your settings has been updated.
he: ההגדרות שלך עודכנו.

en: Your settings have been updated.
he: ההגדרות שלך עודכנו.

en: Your settings were successfully saved.
he: ההגדרות שלך נשמרו בהצלחה.

en: Your social profiles
he: הפרופילים החברתיים שלך

en: Your username:
he: שם המשתמש שלך:

en: YourLogo
he: הלוגו שלך

en: YourLogo link
he: הקישור 'הלוגו שלך'

en: YourLogo style
he: סגנון הלוגו שלך

en: Youtube preview
he: תצוגה מקדימה של יוטיוב

en: You’re about to export this slider as HTML. This option is for the jQuery version of LayerSlider and you will *NOT* be able to use the downloaded package on WordPress sites. For that, you need to choose the regular export option. Are you sure you want to continue?
    
    This message will be suppressed after a couple of attempts. Please mind the difference in the future between the various export methods to avoid potential harm and data loss.
he: אתה עומד לייצא מחוון זה כ- HTML. אפשרות זו מיועדת לגרסת jQuery של LayerSlider ותוכל *NOT* להשתמש בחבילה שהורדת באתרי וורדפרס. בשביל זה, אתה צריך לבחור את אפשרות הייצוא הרגילה. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?
    
    הודעה זו תוסתר לאחר מספר ניסיונות. שים לב להבדל בעתיד בין שיטות הייצוא השונות כדי למנוע נזק פוטנציאלי ואובדן נתונים.

en: You’re about to remove this group. All your sliders will be moved and remain available on the main grid. 
    
    Continue?
he: אתה עומד להסיר קבוצה זו. כל המחוונים שלך יועברו ויישארו זמינים ברשת הראשית. 
    
    נמשך?

en: You’ve successfully activated this copy of LayerSlider to use Add-Ons and receive the following benefits.
he: הפעלת בהצלחה עותק זה של LayerSlider כדי להשתמש בהרחבות ולקבל את היתרונות הבאים.

en: Yoyo
he: יויו (נ)

en: Zero size file downloaded
he: הקובץ המבוקש אינו מכיל ערכים

en: Zoom
he: זום

en: Zoom Control
he: בקרת שינוי גודל תצוגה

en: Zoom In
he: הגדלה

en: Zoom Level
he: רמת זום

en: Zoom Level:
he: רמת הזום:

en: Zoom Out
he: הרחקה

en: [av_privacy_custom_cookie cookie_name=""]
he: [av_privacy_custom_cookie cookie_name=""

en: [av_privacy_custom_cookie cookie_name=""]Your text here[/av_privacy_custom_cookie]
he: [av_privacy_custom_cookie cookie_name="" הטקסט שלך כאן[/av_privacy_custom_cookie]

en: a new version %s is available.
he: גירסה חדשה %s זמינה.

en: a subitem of %s
he: תת-אתר של %s

en: activated here
he: מופעל כאן

en: added by a plugin
he: נוסף על-ידי תוסף

en: added by theme
he: נוסף על-ידי ערכת נושא

en: ago
he: לפני

en: all
he: הכל

en: allow to preprocess shortcodes
he: אפשר עיבוד מקדים של קודים קצרים

en: allows a user to opt out from essential theme and all other cookies (except 2 from av_privacy_allow_cookies)
he: מאפשר למשתמש לבטל את הצטרפותו מתוך ערכת נושא חיונית וכל העוגיות האחרות (למעט 2 מתוך av_privacy_allow_cookies)

en: allows a user to refuse cookies and hides message bar (needs 2 cookies for that, others are removed)
he: מאפשר למשתמש לסרב לעוגיות ומסתיר סרגל הודעות (צריך 2 קבצי Cookie בשביל זה, אחרים מוסרים)

en: and
he: ו

en: and add a new Sidebar Area. Afterwards you can choose to display this Widget  Area in the Edit Page Screen.
he: והוסף אזור חדש של סרגל צידי. לאחר מכן תוכלו לבחור להציג אזור יישומון זה במסך עריכת עמוד.

en: and add a new Sidebar Area. Afterwards you can choose to display this Widget Area in the Edit Page Screen.
he: והוסף אזור חדש של סרגל צידי. לאחר מכן תוכלו לבחור להציג אזור יישומון זה במסך עריכת עמוד.

en: as a new user:
he: בתור משתמש חדש:

en: assign posts to an existing user:
he: הצמד פרסומים למשתמש קיים:

en: at General Layout
he: בפריסה כללית

en: auto
he: אוטומטי

en: auto (= default)
he: אוטומטי (= ברירת מחדל)

en: available add-ons
he: הרחבות זמינות

en: avia-action-button-%d
he: avia-פעולה-%d

en: background color
he: צבע רקע

en: below the menu
he: מתחת לתפריט

en: between transitions
he: בין מעברים

en: block
he: חסום

en: border
he: גבול

en: bottom
he: למטה

en: bottom center
he: מרכז תחתון

en: built in
he: מוכלל

en: by
he: מאת

en: by chars ascending
he: על-ידי תו עולה

en: by chars center to edge
he: לפי תו למרכז לקצה

en: by chars descending
he: לפי תווים יורדים

en: by chars edge to center
he: לפי תו מקצה למרכז

en: by chars random
he: לפי תווים אקראיים

en: by lines ascending
he: לפי שורות בסדר עולה

en: by lines center to edge
he: לפי קווים ממרכז לקצה

en: by lines descending
he: לפי שורות יורדות

en: by lines edge to center
he: לפי קווים מקצה למרכז

en: by lines random
he: לפי שורות אקראיות

en: by words ascending
he: לפי מילים בסדר עולה

en: by words center to edge
he: לפי מילים למרכז לקצה

en: by words descending
he: לפי מילים יורדות

en: by words edge to center
he: לפי מילים מקצה למרכז

en: by words random
he: לפי מילים אקראיות

en: capture slide
he: לכידת שקופית

en: center bottom
he: תחתית מרכז

en: center center
he: מרכז המרכז

en: center left
he: מרכז שמאל

en: center right
he: מרכז ימין

en: center top
he: מרכז העליון

en: change
he: לשנות

en: contain
he: כולל

en: couldn't be found by Google, please add them manually
he: לא נמצא על ידי גוגל, אנא הוסף אותם באופן ידני

en: cover
he: לכסות את כל הרקע

en: currently updating database
he: מעדכן כעת מסד נתונים

en: custom duration
he: משך מותאם אישית

en: custom pixel value
he: ערך פיקסל מותאם אישית

en: date created
he: תאריך יצירה

en: date modified
he: תאריך הוספה

en: date scheduled
he: תאריך תזמון

en: days
he: ימים

en: display title and excerpt
he: הצג כותרת וקטע

en: documentation
he: תיעוד

en: draft
he: טיוטא

en: e.g. Homepage slider
he: למשל, מחוון דף הבית

en: e.g. homepage
he: למשל דף הבית

en: e.g. homepageslider
he: למשל, דף הבית של המדריכים

en: e.g:
he: לדוגמה:

en: edit
he: עריכה

en: em
he: Em

en: enter URL
he: הזן כתובת URL

en: enter a custom capability
he: הזנת יכולת מותאמת אישית

en: fallback
he: בסיס

en: fast
he: מהר

en: fat
he: שומן

en: favicon
he: פקון (נפת)

en: following
he: עוקב אחרי

en: font &amp; style
he: גופן וסגנון

en: font color
he: צבע גופן

en: for:
he: בשביל:

en: g a
he: ז

en: gRECAPTCHA returned error %d (= %s).
he: gRECAPTCHA החזיר %d שגיאות (= %s).

en: global setting - used for all languages
he: הגדרה כללית - משמשת עבור כל השפות

en: great
he: גדול

en: here
he: כאן

en: if
he: אם

en: image %s
he: %s תמונה

en: image with no title
he: תמונה ללא כותרת

en: import
he: ייבוא

en: in
he: ב

en: in your socket
he: בשקע שלך

en: insert ...
he: להוסיף...

en: insert from URL
he: הוספה מכתובת URL

en: installed
he: מותקן

en: is available!
he: זמין!

en: is up to date
he: מעודכן

en: items
he: פריטים

en: j
he: J

en: jQuery Google CDN:
he: jQuery גוגל CDN:

en: large
he: גדול

en: leave it empty to use default
he: השאר אותו ריק לשימוש בברירת המחדל

en: left
he: שמאל

en: left bottom
he: תחתית שמאלית

en: left center
he: מרכז שמאלי

en: left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: left top
he: חלק עליון שמאלי

en: link Relationship (XFN)
he: יחסי קישורים (XFN)

en: link Target
he: קישור יעד

en: middle center
he: מרכז מרכז

en: middle left
he: שמאל אמצעי

en: middle right
he: ימין אמצעי

en: minimum Version %s
he: גירסה מינימלית %s

en: move down
he: הזז למטה

en: move left
he: מעבר שמאלה

en: move right
he: מעבר ימינה

en: move up
he: הזז למעלה

en: name
he: שם

en: needed to remove cookie %s (%s)
he: דרוש להסרת %s קבצי Cookie (%s)

en: next in line
he: הבא בתור

en: no
he: לא

en: no override
he: ללא עקיפה

en: no repeat
he: אין חזרה

en: no sidebar
he: ללא סרגל צידי

en: none
he: ללא

[ctx: noun]
en: Slide
he: שקופית

en: on Twitter
he: בטוויטר

en: option1="value1"
he: option1="ערך1"

en: option2="value2"
he: option2="ערך2"

en: optional
he: לא חובה

en: options
he: אפשרויות

en: or
he: או

en: or assign posts to an existing user:
he: או הקצאת הודעות למשתמש קיים:

en: or create new user with login name:
he: או צור משתמש חדש:

en: or the Enfold Child theme.
he: או בערכת הנושא 'ילד מקיף'.

en: or use monocolored icon sets from
he: או השתמש בערכות סמלים בצבע מונו-צביעה מתוך

en: other settings
he: הגדרות אחרות

en: padding
he: ריפוד

en: page.
he: עמוד.

en: pending review
he: ממתין לסקירה

en: popup
he: פריט מוקפץ

[ctx: portfolio]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
he: פריטי פורטפוליו

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
he: הזנת תיק

en: preview
he: תצוגה מקדימה

en: published
he: פורסם

en: px
he: פיקסל

en: reCAPTCHA V2 theme color
he: צבע ערכת נושא של ReCAPTCHA V2

en: reCAPTCHA V2 theme size
he: גודל ערכת נושא של ReCAPTCHA V2

en: reCAPTCHA Version 2
he: גירסה 2 של RECAPTCHA

en: reCAPTCHA Version 3 (needs V2 as fallback verification)
he: reCAPTCHA גירסה 3 (צריך V2 כאימות נסיגה)

en: reCAPTCHA version in transient differs from selected version in element.
he: גירסת reCAPTCHA באופן ארעי שונה מגירסה נבחרת ברכיב.

en: replies
he: % תגובות

en: reply
he: תשובה

en: required
he: חובה

en: right
he: ימין

en: right bottom
he: ימין תחתון

en: right center
he: ימין מרכז

en: right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: right top
he: החלק העליון הימני

en: says:
he: אומר:

en: search result for:
he: תוצאת החיפוש עבור:

en: search results for:
he: תוצאות חיפוש עבור:

en: secondary font color
he: צבע גופן משני

en: seconds
he: שניות

en: sent by contact form at
he: נשלח על-ידי טופס איש קשר ב-

en: show title only
he: הצג כותרת בלבד

en: sides of the screen
he: צידי המסך

en: sides of the slider
he: צידי המחוון

en: sizing & position
he: שינוי גודל & מיקום

en: sliders
he: המחוונים

en: sliders per page
he: מחוונים לעמוד

en: slim
he: סלים

[ctx: slug]
en: product-category
he: קטגוריה [slug]

[ctx: slug]
en: product-tag
he: תג-מוצר [slug]

en: smart
he: חכם

en: stores the unique ID for the element
he: מאחסן את המזהה הייחודי עבור הרכיב

en: stretch
he: מתיחה

en: subitem of an unknown Custom Element type
he: אתר משנה מסוג רכיב מותאם אישית לא ידוע

en: swap
he: להחליף

en: thin
he: רזה

en: this is a base64 encoded option set created for the demo %s. If you choose to import the demo files with the help of the framework importer these options will also be imported
he: זוהי קבוצת אפשרויות מקודדת base64 שנוצרה עבור %s ההדגמה. אם תבחר לייבא את קבצי ההדגמה בעזרת יבואן המסגרת אפשרויות אלה ייובאו גם

en: this option
he: אפשרות זו

en: this page
he: עמוד זה

en: timeline view
he: תצוגת ציר זמן

en: to RSS Feed
he: לפיד RSS

en: top
he: למעלה

en: top center
he: עליון-מרכז

en: top left
he: מעלה-שמאל

en: top right
he: מעלה-ימין

en: trashed
he: הרסו

en: unknown
he: לא ידוע

en: use post URL
he: השתמש בכתובת URL של פוסט

en: use post image
he: השתמש בתמונת פוסט

[ctx: verb]
en: Slide
he: שקופית

en: was added to the cart
he: נוסף לעגלה

en: were detected parsing the shortcodes.
he: זוהו ניתוח של הקודים הקצרים.

en: with modifier
he: עם צירוף

en: write your own code
he: כתיבת קוד משלך

en: yes
he: כן
